Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
34 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 31 lipca 2008 - 18:42

Gość__*
  • Goście
Też mi się marzy pierwszy kultowy DMC na PSP bez żadnych zmian bo przecież jeden analog wystarczy i wszystkich przycisków jest tyle ile trzeba, aby wymiatać. Co do Nero to się nie zgodzę, akurat Dante wygląda jak łapserdak. W żadnej części nie wyglądał już tak fajnie jak w DMC 1, nie wiem też skąd ma ten gówniany miecz Rebelion jak przecież w pierwszej części zdobył wypasionego Alastora. Tak samo przemiana w diabła nigdy później nie była tak kozacka jak w jedynce dlatego Nero to fajna postać. Ma przekozacki mieczyk, fajnie jest ubrany, a jego żarty nie są mniej debilne niż samego Dantego. To moje zdanie na ten temat. Jedyne co zasysa u Nero to ten szajsowaty rewolwerek :/ co dwie spluwy to dwie spluwy.
  • 0

#32 Shinigami Napisany 31 lipca 2008 - 19:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

a jego żarty nie są mniej debilne niż samego Dantego

Dante z Szekspira > wszystko
  • 0

#33 MonsieurWoland Napisany 09 lutego 2011 - 22:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Co nie zmienia faktu, że DMC i tak będzie bardziej skomplikowany niż jakikolwiek GoW na duże konsole ;)


Nie bedzie bo nie wyjdzie na PSP :^^:
  • 0

#34 Spuczan Napisany 28 sierpnia 2011 - 00:13

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
Powiem tak czy to będzie remake jedynki i czy zupełnie nowa gra to i tak się nie zmartwię więc mi to <><. Zgadzam się z przedmówcami Nero to lamer i lepiej niech Dante sieka kreatury na PSP. Nero może być bonusową postacią odkrytą po przejściu gry która będzie biegać za Danteuszem i wytrze mu miecz kiedy będzie trzeba.
  • 0

#35 Danteusz Napisany 28 sierpnia 2011 - 10:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Ta gra się nie ukaże
  • 0