Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo 3 ODST


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
271 odpowiedzi na ten temat

#211 ACZ Napisany 30 września 2009 - 10:47

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 182 Postów:
A Ryan i Zeratul to focha zrobili, że nie włażą na forum?
  • 0

#212 MaxVarEmreis Napisany 30 września 2009 - 13:37

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

A Ryan i Zeratul to focha zrobili, że nie włażą na forum?

Chłopie, My tera to elyta, cały ynternet nas rozpoznaje. Z plebsem się nie zadajemy. Mamy fajniejszych znajomych. Wiesz ile osób chce nas dodać na liste PSN/XBL?? A ja tak z nastalgii napisałem... :pirat:

Pisałem już, że Bungie, to :king: ?? :)
  • 0

#213 Texz Napisany 30 września 2009 - 13:47

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Wiesz ile osób chce nas dodać na liste PSN/XBL??

Dwóch?
  • 0

#214 Godot Napisany 30 września 2009 - 13:49

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
E nie, ja już nie chcę :foch:
  • 0

#215 fingus Napisany 01 października 2009 - 11:39

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

OLO
Widze, że straszna z&z ma tutaj miejsce. No cóż, Bungie to :king: i tyle.

Czyja z&z, gdzie i wobec czego? Napiszesz coś więcej, czy poprzestaniesz na komentarzu na poziomie użytkownika onetu? Bunji to :gwizdek: a :sparta: to :clown: . :pirat: na :king: , a :ninja: jest :trup: . :hejka:
  • 0

#216 MaxVarEmreis Napisany 02 października 2009 - 07:21

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

OLO
Widze, że straszna z&z ma tutaj miejsce. No cóż, Bungie to :king: i tyle.

Czyja z&z, gdzie i wobec czego? Napiszesz coś więcej, czy poprzestaniesz na komentarzu na poziomie użytkownika onetu? Bunji to :gwizdek: a :sparta: to :clown: . :pirat: na :king: , a :ninja: jest :trup: . :hejka:

Myślę, że poziom onetu jest odpowiedni :) Pomijając fakt, że nie do Ciebie piłem :).
Swoje 3grosze o ODST mówie w najnowszym odcinku EF, więc jeśli faktycznie Cię to interesuje to odsyłam.
  • 0

#217 phsx Napisany 02 października 2009 - 09:36

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No i dla mnie masz rację w tym odcinku o ODST 8)

Spoiler
:clown:
  • 0

#218 Nyjacz Napisany 02 października 2009 - 10:14

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 018 Postów:
ODST to REWELACYJNA odsłona Halo. Dlaczego? Bo za 120 złotych dostajemy wspaniałą, klimatyczną kampanię, wciągający jak bagno tryb Firefight i multipayer Halo 3 z wszystkimi dodatkowymi mapami + beta Halo: Reach. Czego chcieć więcej? I ta muzyka...
  • 0

#219 Kradziej Napisany 02 października 2009 - 15:59

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Właśnie, kiedy się to becicho Reacha zaczyna?
  • 0

#220 xell Napisany 02 października 2009 - 17:09

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 346 Postów:
Wiosną będzie, zapewne przez kilka tygodni.
  • 0

#221 Kradziej Napisany 05 października 2009 - 21:23

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Co lubi Masta Szif? Futbol lubi http://kotaku.com/53... ... ans-saints
:^^:
  • 0

#222 Ney Napisany 05 października 2009 - 21:44

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Dzisiaj, po chyba 10 krotnym przejściu wzdłuż i wszerz New Mombasy z ODST wreszcie zdobyłem te cholerne 30 audio logów :king: Miałem to zrobić całkowicie sam, ale po 28 zaciąłem się na dobre i na ostatnie 2 skorzystałem z FAQ'a (i chyba bez niego nigdy bym tych dwóch skurczybyków nie znalazł) :( Tak czy siak znam już na wylot ten cyfrowy kawałek afrykańskiej dziury :wink:
Historia z logów IMO bardzo udana, voice acting na mistrzowskim poziomie, dialogi fajne - świetny dodatek do podstawowej fabuły.
Teraz zabieram się za Legendary i Firefight :tak:
  • 0

#223 Gość__* Napisany 06 października 2009 - 15:13

Gość__*
  • Goście
Bym sceptyczny co do ODST, bo i grafika ta sama(przez 2 lata się postarzałą i to bardzo) i bez MC, nic nowego w rozgrywce, MP już dawno prze zemnie nie odpalany(wina COD4). A po ograniu trybu FF w ODST nie mam pytań, tony, tony miodu na kilku graczy(akcja z zabijaniem się wzajemnie za pomocą spartan laser rula), jak zwykle znakomity co-op. Gra razi grafiką i "ślamazarnością" ale resztą masakruje że nie chce się odejść od konsoli, za 120zł nie ma lepszej rozrywki na tym świecie :D
  • 0

#224 Ney Napisany 13 października 2009 - 22:36

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Legendary solo skończon :foch: IMO to najłatwiejszy Legendary w historii serii, ale i tak zafundował mi "zen grania" :)
Ogólnie w grach nie wymiatam i hard unikam jak ognia, ale Halo jest tak bardzo grą fair dla gracza i daje tyle możliwości kombinowania, że tu najwyższy poziom trudności to prawdziwa przyjemność. ..
  • 0

#225 egocentryk Napisany 15 października 2009 - 13:45

egocentryk

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:

I ta muzyka...


Fakt, muzyka jest niesamowita. O'Donnell po raz kolejny pokazał klasę komponując ścieżkę dźwiękową.

IMO ODST to gra bardzo dobra, historia zaprezentowana w sposób zwarty i logiczny, wizualnie - mimo starego silnika - gra ma swój urok. Do mnie trafia jak najbardziej.

O drugiej płytce już nawet nie wspomnę. Multi w H3 to dla mnie mistrzostwo i techniczny ideał.
  • 0

#226 ACZ Napisany 21 października 2009 - 21:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 182 Postów:
Patrząc na Metacritic widzę, że seria Halo obniża noty.
Halo 3: ODST - 84%, ot gra dobra, w chwilach wolnych od hitów można zagrać.

Halo 3: ODST dostało nawet noty na poziomie 50% i 42%. Nawet źródła zajmujące się tematyką X360 wysiliły się na obiektywizm, jak np. X360 Magazine UK wystawiając grze 7/10.
Jestem ciekawy ile wyniosłaby średnia ocen za samą kampanię ODST, gdyby grę uszczuplić o 12 mapek do Halo 3. Pewnie wtedy średnia osiągnęłaby pułap grubo poniżej 80%. Widać, że Bungie razem z Microsoftem stworzyli silnik do serii Halo hulający w 640p na całą generację no bo przecież można na starym silniku tanio wyprodukować grę, a owieczki ślepo chodzące za Master Chiefem i tak to kupią i kasa się zapełni. Zaraz pewnie wpadnie jakiś fanboj i napisze, że grafika się nie liczy. No jasne, no to dalej grajmy w fpsy na silniku Quake1.
Jeśli Halo: Reach, które wyjdzie pod koniec 2010 nadal będzie hulało na silniku z roku 2007 no to nie wiem jak to będą mieli przełknąć recenzenci, bo już przy ODST zaczęli kręcić nosem co pokazują noty.
To taka moja obiektywna i skromna opinia pełna pokory bazująca na faktach z netu.
  • 0

#227 wrog Napisany 21 października 2009 - 21:58

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Nom, to już chyba upadek serii Halo. Przykro mi xboty.


PS. Reach powstaje na nowym silniku.
  • 0

#228 ACZ Napisany 21 października 2009 - 22:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 182 Postów:

PS. Reach powstaje na nowym silniku.

I całe szczęście. Po 5 latach bytowania X360 na rynku może w końcu wycisną 720p.
  • 0

#229 Godot Napisany 21 października 2009 - 23:38

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ah Czysiu i jego podwójne standardy :) Heavenly Sword jest dla niego rewelacyjną gierką (cytat), ODST dobrą. HS ma niecałe 81% tak nawiasem mówiąc. Nie grając w grę wie, że 7/10 to ocena obiektywna :lol: Ba, zastanawia się co by było gdyby ODST obciąc z dodatkowych rzeczy. Hm, ciekawe jakie oceny dostałby Uncharted 2 gdyby wywalic z niego dźwięk :lol:
  • 0

#230 Shinigami Napisany 21 października 2009 - 23:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 387 Postów:

Hm, ciekawe jakie oceny dostałby Uncharted 2 gdyby wywalic z niego dźwięk :lol:

Raczej tryb multi, bo przecież o tym Czych pisał ;)
  • 0

#231 Ryan Napisany 22 października 2009 - 00:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Co nie zmienia faktu, że to absurdalne rozważania. Każda gra byłaby gorsza, gdyby coś dobrego z niej wyciąć. ;)
  • 0

#232 117 Napisany 22 października 2009 - 01:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Patrząc na Metacritic widzę, że seria Halo obniża noty.
Halo 3: ODST - 84%, ot gra dobra, w chwilach wolnych od hitów można zagrać.

Halo 3: ODST dostało nawet noty na poziomie 50% i 42%. Nawet źródła zajmujące się tematyką X360 wysiliły się na obiektywizm, jak np. X360 Magazine UK wystawiając grze 7/10.
Jestem ciekawy ile wyniosłaby średnia ocen za samą kampanię ODST, gdyby grę uszczuplić o 12 mapek do Halo 3. Pewnie wtedy średnia osiągnęłaby pułap grubo poniżej 80%. Widać, że Bungie razem z Microsoftem stworzyli silnik do serii Halo hulający w 640p na całą generację no bo przecież można na starym silniku tanio wyprodukować grę, a owieczki ślepo chodzące za Master Chiefem i tak to kupią i kasa się zapełni. Zaraz pewnie wpadnie jakiś fanboj i napisze, że grafika się nie liczy. No jasne, no to dalej grajmy w fpsy na silniku Quake1.
Jeśli Halo: Reach, które wyjdzie pod koniec 2010 nadal będzie hulało na silniku z roku 2007 no to nie wiem jak to będą mieli przełknąć recenzenci, bo już przy ODST zaczęli kręcić nosem co pokazują noty.
To taka moja obiektywna i skromna opinia pełna pokory bazująca na faktach z netu.


Halo takie słabe a i tak zjadło na śniadanie "szlagiera" w postaci Killzone 2
  • 0

#233 Godot Napisany 22 października 2009 - 06:08

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:

Hm, ciekawe jakie oceny dostałby Uncharted 2 gdyby wywalic z niego dźwięk :lol:

Raczej tryb multi, bo przecież o tym Czych pisał ;)


Multi w Halo jest "troszkę" ważniejsze niż multi w Uncharted 2
  • 0

#234 Ryan Napisany 18 listopada 2009 - 18:55

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Obrazki z concept artami z gry. Trzy różne, 1000 sztuk każdego, $175 każdy.
http://kotaku.com/54... ... n/gallery/
  • 0

#235 Ryan Napisany 22 grudnia 2009 - 16:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zerknąłem dzisiaj na (starą już) reckę ODST na Ars Technice. I uśmiechnąłem się widząc, że wśród wad gry wymieniono muzykę (która przypadkiem wygrała VGA). :) Że zdaniem autora miejscówki pochodzą z poprzednich gier nawet nie chce mi się komentować.
http://arstechnica.c... ... elms.ars/2
  • 0

#236 krak2610 Napisany 17 stycznia 2010 - 13:53

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
http://konsolowisko....?t=news&id=4404
moi drodzy, powrót do halo obowiązkowy
  • 0

#237 cwany-lis Napisany 17 czerwca 2010 - 21:33

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
olo srolo, przeszedłem - ma sympatia do HALO się wypaliła podobnie jak to miało miejsce z MGS - strzelanie do tych samych mord po raz czwarty, w ten sam sposób to trochę za dużo, zmiany w rozgrywce wprowadzają lekki powiew świeżości ale to dla mnie za mało
  • 0

#238 xell Napisany 17 czerwca 2010 - 21:49

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 346 Postów:
OLO SROLO, wracaj do piętnastego Call of Duty.
  • 0

#239 cwany-lis Napisany 17 czerwca 2010 - 21:57

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 571 Postów:
tocz wrotki do betlejem fanboju :neutral:

nie żeby mi się gra nie podobała, jestem po prostu zmęczony materiałem
  • 0

#240 Wezyr Napisany 17 czerwca 2010 - 22:03

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:
 Nie chce nikogo na sile namawiac, ale akurat to Halo jest tym na co czekalem. Jest mroczniej, dynamiczniej i ladniej. Na pokazie nasi Spartanie nie strzelali zelkami, a przeciwnicy to juz nie zwykle pokemony, ale wyewulowane w mniej "zdziecinniale" wersje. Niecierpliwie czekam, az kupie Halo3: ODST, ktore juz wyszlo :^^:

tocz wrotki do betlejem fanboju :neutral:

Zwylem.
  • 0