Skocz do zawartości

hall of fame - chwalcie się


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
115 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 18:33

Gość__*
  • Goście
MGS1 - 7 razy + zaliczony integral caly
MGS2 - gram teraz 11 raz
MGS3 - 5 razy+ zabki(przy 2 z jazdy na motorze myslalem ze sie pochlastam :D ),
__________________________
CTR - 100% + duuuzo w multi
Ace Combat 3 - 4 razy ;)
THPS2 - 4 razy
THPS3 - przeszedlem wszytskimi prawie wszytskimi skaterami
GTA3 - 7 razy + 100%
GTA:VC - 4 razy +98 %
Tyle co pamietam jak mi sie przypomni to sie pochwale :)
  • 0

#62 batman2k3 Napisany 02 stycznia 2006 - 20:57

batman2k3

    Link

  • Forumowicze
  • 296 Postów:
Za czasów N64 rozpracowałem tj. ukończyłem wraz z odkryciem wszystkich sekretów, bonusów itp.:
- Super Mario 64
- The Legend of Zelda: Ocarina of Time
- Banjo-Kazooie
- Super Smash Bros.
Na PC:
- Tony Hawk's 2/3/4 (Underground 2 szybko mi zbrzydł przez debili z Jackassa, ukończyłem chyba "tylko" 2 razy)
- Silent Hill 2 (wszystkie zakończenia)
- Call of Duty (ukończone na każdym poziomie trudności)
- Colin McRae Rally 4 (wszystko na złoto)
- Resident Evil 2 (znacie te Capcomowe bonusy polegające na przechodzniu gry z jak najmniejszą ilością save'ów i używania roślinek leczących - poza tym Hank rulz!)
- Quake/Quake 2/Half-Life (sam nie wiem ile razy kończyłem, kiedyś sporo w nie grałem, bo kochałem i nadal kocham FPSy)
Na emulatorze:
- Neo-Geo: Metal Slug 1/2/X/3/4
- SNES: Chrono Trigger (nie lubię jRPG, ale ten mnie jako jedyny na tyle wciągnął, że go ukończyłem dlatego zaliczę go do swojej "hall of fame")
- PSX: Tekken 3 (wszystkimi postaciami na hardzie ze zmiennym framerate'm na ePSXe)
Do tego dochodzą takie gry jak PES5 gdzie wszystko mam już wykupione z PES-Shop, całe Museum zapełnione trofeami, ale to się chyba nie liczy, co?
... i sporo innych tytułów o których w tej chwili nie pomyślałem (było tego trochę na NESie oraz blaszaku).
Na zakończenie dodam jeszcze Crash Bandicoot 3: Warped na PSXie, które ukończyłem na 105% (wszystkie bonusy i te inne duperele) co w samo sobie zbyt trudno nie było, ale dokonałem tego... u kumpla (miałem własny save na memorce:)
Jak przypomnę sobie jeszcze jakieś to napiszę.
  • 0

#63 kowal Napisany 05 stycznia 2006 - 17:56

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
takie gry które utkwiy mi w pamięci:
resident evil 3 ukończone 10 razy(każde przejsćie dawalo część jakiegoś dokumentu)
gran turismo 1,2,3 - 100%
final fantasy X - jescze tylko penance...
iss, pro evo wszystke puchary w każdej części
mgs snake eater z oceną markhor
  • 0

#64 Gość__* Napisany 05 stycznia 2006 - 18:24

Gość__*
  • Goście
nothing special, kilka razy skonczyłem gre na 100% przeważnie były to crash bandicoot, medievil 1 i 2, GT,

hardkor był jak non stop grałem przez 11godzin ( moze to nie wiele w porównaniu z innymi ale ja byłem już totalnie wykonczony )
  • 0

#65 Gość__* Napisany 05 stycznia 2006 - 19:50

Gość__*
  • Goście

final fantasy X - jescze tylko penance...

pamiętaj że możesz ułatwić sobie sprawę i puścić Joimbo (Zanmato) jak już naprawde nie dsajesz rady
  • 0

#66 cwany-lis Napisany 05 stycznia 2006 - 20:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:

final fantasy X - jescze tylko penance...

pamiętaj że możesz ułatwić sobie sprawę i puścić Joimbo (Zanmato) jak już naprawde nie dsajesz rady


toć to elementarne 8) a z zanamato to lekka loteria :trup:
  • 0

#67 Gość__* Napisany 05 stycznia 2006 - 22:11

Gość__*
  • Goście
ano loteria ale jak juz odplai zanmato to nie ma bata nikt nie przeżyje.

a z ta kasą którą płacisz to róznie bywa, raz styknie milion raz 500tys .
  • 0

#68 me&myself Napisany 06 stycznia 2006 - 10:45

me&myself

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 518 Postów:
OOT na 100% to nic nadzwyczajnego (dziesiątki tys. graczy pewnie zliczyły tą gre na 100) ale kto z Was skończył Ocarine nie posidając (nie mówie tu o używaniu ale o samym posiadaniu) ani przez chwile tuniki goronów?
  • 0

#69 Aras Napisany 06 stycznia 2006 - 12:39

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
pamietacie jeszcze że Pro evolution soccer 2 mial poziom trudności wyzszy niz hard? (extreme) no i na tym poziomie w lidze mistrzów od samego początku zdobywałem 1 miejsce w lidze, wygrywałem kazdy puchar, miałem króla strzelców i asyst - tak przez 13 sezonów pod rząd,kazdym składem, potem wyszla trójka :P
  • 0

#70 Gość__* Napisany 06 stycznia 2006 - 13:14

Gość__*
  • Goście
ja nie mam zbyt duzo osiagniec :
GTA 3 100%
GTA VC 100%
GTA SA 100%
KING KONG 100%
HARRY POTTER 1,2,3 100%
  • 0

#71 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 12:02

Gość__*
  • Goście

toć to elementarne a z zanamato to lekka loteria

a wlaśńie że nie, czytałem gdzieś taki poradnik że trzeba najpierw płacić naprawde dużo kasy dzięki czemu zdobywa się "przychylność" joimbo dzięki czemu po jakimś czasie puści nam zanmato nawet za 10 gil, jednak wcześniej trzeba mu dać naprawde dużo kasy co jest strasznie czasochłonne
  • 0

#72 MCM Napisany 26 stycznia 2006 - 17:08

MCM

    Mokujin

  • Narybek
  • 26 Postów:
Udało mi się przejść DMC3 na poziomie hard w 5,5 godz. Zajeło mi to prawie całą noc 23.00 - 4.30 ;) Aha i Vergila pokonałem na ocenę S ;)
Nie wiem czy to jakiś wielki wynik ale ja jestem z niego dumny.:)
  • 0

#73 szczudel Napisany 26 stycznia 2006 - 22:17

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Ace combat 04 Shstered skies ace na S z palcem w nosie
Ace combat The unsung war/ squadron leader to samo
Vagrant Story - ze 32 chains [ ae juz 3 lata nie gralem ] ale zdaje mi sie ze 50 jest w zasiegu
zabicie lecącej ćmy patykiem o srednicy 5 mm [ to w realu :D:D ]
wygranie karcianej wojny perfektem [ powaznie raz mi sie udalo nie wiem jak ale dalem rade i to na przerwie jeszcze jak bylem w liceum :D:D ]
FFseries kazdy weapon itd [ w ffx i dalej rozni bossowie opcjonalni byli ]
przeszedlem tetrisa :D
  • 0

#74 logan Napisany 26 stycznia 2006 - 22:46

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Dzisiaj ulozylem pasjansa, freecella i wygralem w kierki. Wszystko za 1 razem :D
  • 0

#75 nicun Napisany 27 stycznia 2006 - 01:19

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:
Kiedyś wyczesałem 1204 punkty w pasjansie "Vegas". Trochę przy tym siedziałem i a po liczbie ułożeń mogę stwierdzić, że miałem szczęście.
Zrzut ekranu mam do dziś: Dodany obrazek
  • 0

#76 Gość__* Napisany 10 lutego 2006 - 13:50

Gość__*
  • Goście
45 godzin przegranych w Battlefield 2 : Modern Combat Online i 1327 killsów (w tym 1302 snajpą :) ).
  • 0

#77 Gość__* Napisany 10 lutego 2006 - 14:39

Gość__*
  • Goście
Metal Gear Solid 3: Snake Eater
Dokładnych statystyk nie pamiętam, ale miałem Dobermana :D Już nie pamiętam za którym razem. A ogólnie grę przeszedłem 26 razy
Więcej rekordów nie mogę sobie przypomnieć
  • 0

#78 Snoodgrass Napisany 10 lutego 2006 - 14:54

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Huehue Red Faction2 na pc wszystkie sekrety filmiki i cała art gallery
huehu a to takie coś.. GTALCS 100% :lol: łyso wam?? :twisted:
  • 0

#79 Gość__* Napisany 10 lutego 2006 - 18:29

Gość__*
  • Goście

GTALCS 100% Laughing łyso wam?? Twisted Evil



GTA SA 50 h - 100 %
  • 0

#80 Gość__* Napisany 03 lipca 2006 - 02:06

Gość__*
  • Goście
Moje najwieksze osiagniecie to chyba wykrecenie 20.000 punktow z groszami w WaveRace na N64. Kto gral ten wie ze to sporo :ninjadance:
  • 0

#81 Century Child Napisany 03 lipca 2006 - 14:22

Century Child

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 335 Postów:
Przejście 28 razy Shenmue (27 Shenmue I, 28 Shenmue II dokładniej ;)) - zapewne zapytalibyście, czy mi się to nie nudziło - odpowiedź brzmi: nie. Za każdym razem odkrywałem wszelkie sekrety (z tych najbardziej oczywistych) oraz... odkrywałem własne. Więcej o moich dokonaniach w tej grze będziecie mogli stopniowo czytać tu. Całe Shenmue w sumie przeszedłem 57 razy - do tych 55 dochodzi jeszcze jednorazowe przejście Shenmue I JAP i Shenmue II JAP z także ukrytymi scenkami itp. Pozdrawiam :ninjadance: ,
  • 0

#82 Gość__* Napisany 03 lipca 2006 - 20:59

Gość__*
  • Goście
Trafienie jakiegoś Tango z odległości coś koło 1200 metrów w Delta Force 1 na PC. Światowy rekord ( w real-life) w tej dziedzinie to aktualnie 2450 metrów, więc dalej ćwiczę :)
  • 0

#83 Grz3chu Napisany 03 lipca 2006 - 21:04

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
47\50 trafionych strzałów z Rail Guna w meczu Quake ]I[. Skuteczność z raila była około 100 procentowa. 3 razy chybiłem (wstyd :()
  • 0

#84 Gość__* Napisany 08 lipca 2006 - 19:58

Gość__*
  • Goście
Przekręcenie licznika punktów w THPS 2 na PSXa :)
  • 0

#85 Gość__* Napisany 09 lipca 2006 - 08:20

Gość__*
  • Goście
6558 - maks demejdż jaki udało mi się osiągnąć w Golden Sunie TLA
  • 0

#86 Balth Napisany 09 lipca 2006 - 09:14

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Disgaea - 3700 hit combo w 5 kolorach. Ale to bardziej szczęście [ustawienie geo paneli itp] niż moje osiągnięcie - ale jestem z tego dumny.
Ok 600lvl w survivalu Solem w GGXX [na piecu ale z padem]
90 lvl Squallem w FFVIII [dla mnie to coś bo nie lubie pakować]
ok 130 lvl całej drużynki w Star Oceanie 2 [patrz wyżej].
  • 0

#87 Gość__* Napisany 09 lipca 2006 - 10:20

Gość__*
  • Goście
GRA: Metroid Prime
POZIOM: Hard
CZAS: 3 godziny 13 minut :jeee:
----------------------------
GRA: Tenchu 3
Wszyskie Grand Master'y
---------------------------
GRA: Mario 64
Wszystkie 120 gwiazdek
  • 0

#88 Gość__* Napisany 09 lipca 2006 - 11:09

Gość__*
  • Goście

*ukonczylem Mario 64 ze 120 gwiazdkami


Też :)

*ukonczyłem Ocarine w 100 % (wszytskie Skulltulle, Heart Containers itp.)


też

ja ukonczylem w 100% i zdobylem wszystko, co bylo do zdobycia w banjo-kazooie [ale nie ma sie czym chwalić, bo to dosc prosta gra]


hm, też :P Zebranie wszystkich nutek, miodków i puzzli zajmuje mi ok. 3:43, jeśli dobrze pamiętam

wygralem wszystkie puchary we wszystkich kategoriach w mario kart 64 [ale porownujac czasy z innymi graczami to leszcz ze mnie]


Dokładnie tak samo :D tyle, że na dodatek wszystkimi postaciami

Osiagnieciem jest na pewno przeszlo 300 godzin w Perfect Dark, ale niestety na dwoch roznych save'ach daje to tylko range Assasin: 6 (choc nie watpie, ze kiedys Perfect: 1 bedzie :) ).


Dobrze, BB, że to napisałeś, bo aż sam włączyłem N64 żeby sprawdzić, ile ja zmarnowałem życia przy PD :D 126h w singlu i 169h w multi :) Ranga w multi to tylko 4: elite i choć się sporo nalatałem po poziomach, nie wiem za bardzo, jak awansować dalej O_o Jak już będę na emeryturze, to się pewnie za to wezmę :) No i nie odkryłem wszystkich trików... :patyk:

Za to odblokowałem wszystkie triki w Goldeneye 007 :D Krótko potem Rare ogłosiło, jakie są kombinacje przycisków do trików, bez konieczności przechodzenia leveli poniżej określonego czasu...

FF7 - rozmnozylem wszystkie trzy master materie dla wszystkich czlonkow ekipy


Też :P jeszcze nawaliłem mnóstwo counterów bo myślałem, że to się na coś przyda :) No i dla każdego zestawy final attack + life i reszta wspomagaczy :D I przejście FF7 kilkadziesiąt razy, ponad trzydzieści, jak szacuję O_o

90 lvl Squallem w FFVIII [dla mnie to coś bo nie lubie pakować]


100 lvl Squallem, Zellem i Irvine'em :) Resztą drużyny już mi się nie chciało :P No i ponad 200h na liczniku. Chciałem też zebrać po 100 kart wszystkich regularnych potworów, ale zebrałem dla 2 i mi się więcej nie chciało :)

Poza tym: przejście ligi (chyba 70 meczy) w ISS64 na piątym poziomie trudności, Niemcami, strzelając ponad 1000 bramek :D I przejście wszystkich wyzwań na poziomie 5, w tym wygranie Holandią z Anglią przy stanie 1:4 dla Anglii :trup:

Donkey Kong 64 - 100%

Pilot Wings 64 - prawie wszystko, w ostatniej misji na lotni brakuje mi jednego punktu, a tak to bym miał perfekt :nie:

F-Zero X (N64) - podobnie jak Mario Kart 64, wszystkie puchary na każdym poziomie trudności, wszystkimi pojazdami

Legend of Zelda: Majora's Mask - prawie wszystko, oprócz jednej ćwiartki serducha _-_ Niestety, nie wiem jakiej :]

Shadowman - wszystkie dark souls +1, wiem, że można mieć ok. trzech ponad maksimum :P

No i to wszystko :nie:

PS Aha, jeszcze przeszedłem Conker's Bad Fur Day... na emulatorze :bue: całego, razem z ostatnim bossem!
  • 0

#89 Pico Napisany 09 lipca 2006 - 11:18

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
GRA: Silent Hill
- zebranie wszystkich 204 item'ów
- przejście gry w 2 godzinki i coś
----------------------------
GRA: Iss Pro Evo 2
- przejście całej MasterLigi (2 i 1 ligi) na Hardzie wygrywając 100% meczy. I strzelenie w 1 lidze około 180 goli w 30 meczach.
----------------------------
GRA: Final Fantasy IX
- wszystkie bronie dla czterech głównych postaci zsyntezowane maxymalnie.
  • 0

#90 Aras Napisany 09 lipca 2006 - 16:23

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
GRA: Ratchet&Clank
-max maxów 'na raz'
-przejście 8 razy pod rząd (no kurde dokładnie w kółeczko przechodzilem)

GRA: Harvest Moon (psx)
-wygranie wszystkich festynów

GRA: Każdy ISS i PES :P
-sezon bez porażki, pierwsze miejsce w ligach od samego początku w każdej części, w PESie 2,3 i ISSie 2 sezon bez straty bramki (wszystkie wyniki na najwyższych poziomach trudności- zwłaszcza an extreme w PES2 to było coś)

GRA: Hogs of War
-wszystkie ordery na każdej planszy

GRA:Tony Hawk 3
-5 milionowe combo ale nie pamiętam na której planszy ;)
  • 0