Skocz do zawartości

Zdjęcie

Indiana Jones and the Staff of Kings


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
75 odpowiedzi na ten temat

#61 yow Napisany 17 czerwca 2009 - 11:17

yow

    Mega Man

  • Narybek
  • 100 Postów:
Jak na razie średnia na gamerankings to 59 %. Ja jako fan Indiany w tą grę jeszcze wierzę, sam musiałbym sprawdzić, ale na taki crap kasy szkoda :-D . Tak na serio to warto kupić wyłącznie dla dodatkowego Fate of Atlantis.
  • 0

#62 gruby Napisany 17 czerwca 2009 - 12:07

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Szkoda. Liczyłem na tą grę i miałem nadzieję, że otrze się chociaż o oceny typu 7-8. Cenię uniwersum Indiego, ale recki skutecznie studzą zapał. Szkoda tym większa, że Indy świetnie wpasowałby się obok Ghostbustersów, dostarczając pokładu sentymentu na długie miesiące ;) A tak - porażka.
  • 0

#63 Texz Napisany 17 czerwca 2009 - 12:08

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Hm.. myślę, że temat można z czystym sumieniem już zamknąć.
  • 0

#64 gruby Napisany 17 czerwca 2009 - 12:09

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Dlaczego zamykać? Gdyby wszystkie tematy o crapach miały być zamykane, to pisalibyśmy tylko w 4 wątkach. ;)
  • 0

#65 torq314 Napisany 17 czerwca 2009 - 15:19

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
poza tym ktoś sobie może to kupi (??) i zechce podzielić się wrażeniami. też jestem przeciwny zamykaniu.
  • 0

#66 MonsieurWoland Napisany 23 czerwca 2009 - 16:50

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
3.5/10 od gamespotu :lol: http://www.gamespot.... ... eview.html

Do pieca.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 18 lipca 2009 - 22:29

Gość__*
  • Goście
Skończyłem grę, na PSP, jestem WIELCE zadowolony, gra trzyma klimat, duże zróżnicowanie etapów, jedyna wada to to że jest trochę za krótka, moim zdaniem niezmiernie udana produkcja, daję 8/10

ps. 6/10 od gamespod :lol: http://www.gamespot.... staff of kings
  • 0

#68 Scorpio Napisany 18 lipca 2009 - 23:23

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
gamespot od kilku lat z ocenami coś ma nie tak :P
  • 0

#69 ogqozo Napisany 19 lipca 2009 - 01:08

ogqozo

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 914 Postów:
No bo kiedyś to byli bardzo opiniotwórczy, kiedy dawali 8,5 pierwszemu MGS-owi, a Tony Hawk dostawał 10.
  • 0

#70 Gość_jachu2_* Napisany 21 lipca 2009 - 15:49

Gość_jachu2_*
  • Goście
Grał ktoś w wersję na PS2? Jeśli tak to czy fani Indy'ego mogą grać w nią bez oporów i czy wypada lepiej niż Emperor's Tomb (który, choć obiektywnie słaby, mnie jako fanowi przypasił)?
  • 0

#71 Gość__* Napisany 23 lipca 2009 - 20:56

Gość__*
  • Goście
Ja jako pełnoprawny pan, wypowiem się. Emperor's Tomb zdaniem wszystkich nie wyszedł źle, ale bardzo dobrze, co potwierdzają oceny powyżej 7,8. Staff of Kings wyszło rewelacyjnie, przynajmniej w wersji na PSP i PS2, bo na WII choć z Fate of Atlantis, gra ma spieprzone sterowanie, przez co trudno i nie przyjemnie się w nią gra, choć lokacje i dzieje sa lepsze niż na na PSP. Na NDS ta gra to jest chłam, chłam chłamów, gra jest tak do kitu, że nie da się wytrzymać, od NEO+ dostała 2/10, w pełni zasłużone, nie kupujcie tego na NDS. Na PS2 jest chyba najlepiej, bo choć nie ma Fate of Atlantis, jest identyczna jak wersja na WII, tyle że ma lepsze sterowanie. Czy gra wypadła lepiej, niz Emperor;s Tomb? Ani nie, ani tak. Jest po prostu na równi. Ale jak kupować to najlepiej na PS2 i PSP, choć na WII też się opłaca, mimo sterowania.

Dużo o grze można poczytać w najnowszym magazynie Neo Plus, zachęcam do kupna.
  • 0

#72 Kot Fritz Napisany 28 sierpnia 2010 - 22:33

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Giereczka ukończona szybko, bo krótka, ale nie było nudno. Thor pisze, że sterowanie na Wii gorsze, ale uważam przeciwnie: dzięki konieczności okazyjnego machania kontrolerami, gra emocjonuje. Poza tym jest przyzwoicie precyzyjnie. Z wad to.. bugi najgorsze są. Słowo daje, dawno nie grałem w bardziej irytującą miejscami gierkę. Ale to tylko czasami. Poza tym po wynalazkach typu Uncharted sterowanie ostro odstaje; jest siermiężne i okazyjnie nieintuicyjne. No ale znowuż animacja jest git. Generalnie gierkę w kupie trzyma fenomenalny klimat przygód Indiany - pierwszorzędne wykorzystanie filmowego lore.

Po ukończeniu przeszedłem sobie (naturalnie z solidną pomocą solucji) Fate of Atlantis. Też dobre:) A sterowanie wiilotem bardzo sympatyczne. Polecam jedno i drugie.
  • 0

#73 ACZ Napisany 28 sierpnia 2010 - 22:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Panie kocie Fritz, ta gra to mega średniak.
  • 0

#74 Kot Fritz Napisany 28 sierpnia 2010 - 22:46

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Jak dla kogo; bawiłem się z nią na pewno lepiej niż z Uncharted 2 (bo do świetnej jedyneczki jej daleko niestety). Prawda jest taka, że licencja robi swoje, i jak ktoś wychowywał się z Indim, nie jedno tej pozycji wybaczy:)
  • 0

#75 ACZ Napisany 29 sierpnia 2010 - 00:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Przy mi kocie Fricu, w takim razie nie znasz się na grach. Ale spoko, ja ci swoich prawd nie będę narzucał, widocznie żyjemy w różnych czasoprzestrzeniach. :^^:
  • 0

#76 Kot Fritz Napisany 29 sierpnia 2010 - 00:25

Kot Fritz

    Mega Man

  • Narybek
  • 143 Postów:
Nie wiem, co wspólnego ma podobanie się ze znaniem się, ale luz, Czychu.
  • 0