Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil: The Darkside Chronicles


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
94 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Co Capcom zaoferuje posiadaczom Wii ? (2 użytkowników głosowało)

Co Capcom zaoferuje posiadaczom Wii ?

  1. Remake (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

  2. On-rail shooter (13 głosów [48.15%])

    Procent głosów: 48.15%

  3. Spin-off (3 głosów [11.11%])

    Procent głosów: 11.11%

  4. Port z poprzedniej generacji (4 głosów [14.81%])

    Procent głosów: 14.81%

  5. Głosowanie Resident Evil 6 (4 głosów [14.81%])

    Procent głosów: 14.81%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 Ryan Napisany 11 marca 2009 - 15:30

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Ach, IC. Brakło mi kontekstu. Sądziłem, że to autorska twórczość a nie, że ktoś wpadł na podobny pomysł, tyle że w kontekście "celowniczek z twistem to epic fail". ;)
  • 0

#32 ACZ Napisany 11 marca 2009 - 15:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Tak samo jak w przypadku Dead Space posiadacze Wii zamiast pełnoprawnej (lecz zubożonej technicznie) konwersji dostają onrailowego bękarta. To hańba !!!
  • 0

#33 Malutki Napisany 11 marca 2009 - 15:46

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Tak samo jak w przypadku Dead Space posiadacze Wii zamiast pełnoprawnej (lecz zubożonej technicznie) konwersji dostają onrailowego bękarta. To hańba !!!

Naprawdę chciałbym , aby te gry sprzedały się w takich nakładach jak Castlevania Judgement w Japoni .
  • 0

#34 Malutki Napisany 11 marca 2009 - 16:10

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Resident Evil: Darkside Chronicles Detailed
Find out all there is to know about the new RE.

March 11, 2009 - As reported earlier here at IGN Wii, Capcom's big Resident Evil surprise for Wii owners turned out to be Resident Evil The Darkside Chronicles, a sequel to the gun shooting game Umbrella Chronicles. Since posting that initial report, more details on the game have come our way from Famitsu.

Darkside Chronicles takes place in Resident Evil 2's Racoon City. It's September 29, 1998, and the city has turned to hell due to the effects of the T-virus. Players take control of Claire Redfield and Leon S. Kennedy to deal with the undead in Umbrella Chronicles forced scrolling style.

Famitsu got a bit of commentary on the title from producer Masachika Kawata at Capcom and producer Kentaro Noguchi at Cavia, the game's development house.

The reason the game is not called Umbrella Chronicles 2, the two revealed, is that the enemy is no longer Umbrella Corporation. Additionally, the term "darkside" can be taken to mean that the game will provide a look at some of the unexplored areas of the RE story, along with the darker passages of the characters' histories . The game will also have more of a horror taste than the first.

While the two wouldn't state the specific titles that will be covered in the game, they did confirm that scenarios from games other than RE2 will definitely make the cut. Expect to see a variety of characters, including RE2's Shelly Birkin.

The general concept may be similar to Umbrella Chronicles, but the two producers stressed that the feel will be like that of a new game. One point of note is the "feeling of being there" that the game promises to offer, thanks to skilled camera work, some nice visual effects, and the fact that you can see your partner character on the screen in front of you. The game will also make use of the Havoc engine for realistic physics.

On the gameplay side of things, the two producers explained that replayablity is one of the focuses. However, they're also aiming to make the game more accessible as far as difficulty is concerned. Expert shooters needn't worry, though, as plans call for the dynamic difficulty system of RE4 and RE5 to be implemented here, meaning better players will end up with a tougher experience.

Your in-game partner character, who, as detailed above, will now be shown on the screen in front of you, is a key to playing the game. It appears that you'll only see the partner character on the screen during single player mode, though. Two player mode will leave nothing but glass between you and your undead foes.

RE: Darkside Chronicles is currently 35% complete and is without a final release date. Expect to hear more on the game from Capcom in the near future.

http://wii.ign.com/a...1/961342p1.html
  • 0

#35 Gość__* Napisany 11 marca 2009 - 16:35

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
  • 0

#36 Ryan Napisany 11 marca 2009 - 17:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jak ja mogłem żyć bez Ciebie?! :cry:
Dodany obrazek
  • 0

#37 Kaxi Napisany 11 marca 2009 - 17:17

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Won z prywatą! :wink:



Tak samo jak w przypadku Dead Space posiadacze Wii zamiast pełnoprawnej (lecz zubożonej technicznie) konwersji dostają onrailowego bękarta. To hańba !!!

Naprawdę chciałbym , aby te gry sprzedały się w takich nakładach jak Castlevania Judgement w Japoni .



Jeśli będą jakości Castlevani to of course trzymam za to twoje kciuki, ale jeśli okażą się dobrymi grami, to co?

Do RE DC podchodzę nieufnie, ale mój stosunek do DS: E stał się tolerancyjny odkąd ktoś na forum słusznie zauważył, że jedynka praktcyznie rzecz biorąc też była na szynach :P
  • 0

#38 Gość__* Napisany 12 marca 2009 - 01:16

Gość__*
  • Goście
Heh, czyli mniej więcej taki remake dostaniemy. Re UC jak dla mnie spełniło oczekiwania, a tutaj twórcy zaaplikują nowe wątki z uniwersum RE2, czekam na dalsze info. Tylko, żeby przypadkiem Capcom nie naruszył świetnego klimatu RE2 i nie spieps*ył kilku wątków. :?
  • 0

#39 Eldarion Napisany 12 marca 2009 - 09:09

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
scany, wygląda nawet ładnie
http://www.vgchartz....ad.php?id=63635
  • 0

#40 Kaxi Napisany 12 marca 2009 - 11:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Oprawa zdecydowanie poszła do przodu. Widać po zombiakach. Albo looknijcie na 3 skanie screen w górnym prawym rogu. Widać że to gameplay (jest celownik).
Jeśli to prawda że gra jest gotowa tylko w 35% procentach, to może jeszcze ładniej będzie.
UC nie było brzydką grą, momentami imponowała, ale dało się ją zrobić lepiej.
Mam tylko nadzieje że nie wyrzucą licznych QTE - właśnie to różniło UC od reszty celowniczków. Na plus.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 12 marca 2009 - 11:43

Gość__*
  • Goście
Faktycznie, grafika jest naprawdę dobra, lepsza od Umbrella Chronicles. Czekam na pierwszy trailer. A QTE na bank nie wywalą, przecież Wiilot w RE UC pod tym względem wpasował się idealnie, podczas licznych uników czy "wyrywania" się z łap oponentów(Tyrant, zombiaki).
  • 0

#42 Kaxi Napisany 12 marca 2009 - 13:32

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.true-gami... ... tcount=122

Tutaj skany w jeszcze wyższej rozdziałce. Czekam na trailer dziś wieczorem.
  • 0

#43 Mani Napisany 12 marca 2009 - 17:17

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Jakby nie mogli zrobić REmake'a 2ki z taką grafą ;/
  • 0

#44 Kaxi Napisany 12 marca 2009 - 18:13

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gamekyo.c... ... _4_big.jpg

Detekcja kolizji FAIL :evil:

Reszta obrazków:

http://www.gamekyo.c... ... mages.html
  • 0

#45 Malutki Napisany 12 marca 2009 - 19:42

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Pojawił się trailer :

Capcom why ? :sciana:
  • 0

#46 Mani Napisany 12 marca 2009 - 19:49

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Zastanawiające jest ze w tym trailerze widać i postać i celownik (niczym w RE4 na Wii) .... a może to efekt przemęczenia moich oczu ?
  • 0

#47 Malutki Napisany 12 marca 2009 - 19:53

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:

Zastanawiające jest ze w tym trailerze widać i postać i celownik (niczym w RE4 na Wii) .... a może to efekt przemęczenia moich oczu ?

Your in-game partner character, who, as detailed above, will now be shown on the screen in front of you, is a key to playing the game. It appears that you'll only see the partner character on the screen during single player mode, though. Two player mode will leave nothing but glass between you and your undead foes.


  • 0

#48 Mani Napisany 12 marca 2009 - 21:03

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Tak też własnie myślałem ze to "2gi" gracz bedzie. Szkoda.
  • 0

#49 Kaxi Napisany 12 marca 2009 - 23:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Ale dynamiczne kamera z oczu, taka filmowa, daje rade, przyznacie. Aż mi się przypomniał zajefajny odcinek X-Files nagrany w całości jakby z kamery operacyjnej.
  • 0

#50 Mani Napisany 12 marca 2009 - 23:46

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Może jednak nie bedzie takie złe choć RE jako railshooter nigdy mi sie jakoś specjalnie nie podobał. Zawsze wolałem szkołe HotD czy Virtua Cop.
  • 0

#51 Kaxi Napisany 13 marca 2009 - 00:37

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Obejrzałem trailer jeszcze raz i ogólnie ta dynamiczna kamera wygląda nieźle. Coś jak Mirror's Edge, tylko że wszystko skryptowane. Graficzka też niczego sobie, tylko na shotach widać słabe teksturki.


W USA ma być jeszcze w tym roku: http://wii.ign.com/a...1/961791p1.html


W notce prasowanej czytałem coś o jakimś nowym systemie Evade, ale nie napisali, an czym niby miałby polegać.
  • 0

#52 Malutki Napisany 09 kwietnia 2009 - 21:13

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Wesker voice actor reprising role for Resident Evil: Darkside Chronicles

Destructoid : Do you know if you’ll be working on any other Resident Evil games? Do you believe we’ve seen the last of Wesker?
Douglas : I hope Wesker will come back (some how!), but I am in the dark, just like you. It’s probably doubtful. There is another UC coming soon and I reprise in that one for some flashback stuff.

http://www.destructo... ... 8077.phtml
  • 0

#53 Kaxi Napisany 24 kwietnia 2009 - 16:33

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gamekyo.c... ... icles.html

Wysokiej jakości skany z japońskich czasopism. Pojawia się Ada, a gra wygląda coraz lepiej.
  • 0

#54 Kaxi Napisany 28 kwietnia 2009 - 15:03

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://www.gamekyo.c... ... video.html

:!: :!: :o :!: :!:


Gra której zapowiedź wszystkich zawiodła właśnie mną pozamiatała! Jestem skrytym REUC-haterem, ale po tym filmiku Dead Space może się schować.
Ekstra ujęcia kamery, wartka akcja, super patent z drugim bohaterem, który czasem pomaga a którego czasem trzeba ratować!
Żadnego Hudu poza celownikiem, bardzo ładna oprawa - czuję że będzie grubo i Capcom może uzyskać efekt który chcieli osiągnąć przy UC - czyli klimatycznego horroru.

Od tego filmiku JESTEM NA TAK.
  • 0

#55 Nyjacz Napisany 28 kwietnia 2009 - 19:37

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Wygląda to bardzo obiecująco. Tym bardziej, że to ma klimat, nie jak RE5.
  • 0

#56 Kaxi Napisany 28 kwietnia 2009 - 21:23

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Dodany obrazek

VS

Dodany obrazek

RE TDC WIN :lol:


Więcej:

Dodany obrazek

Dodany obrazek


Reszta: http://wii.ign.com/a...7/977159p1.html
  • 0

#57 Texz Napisany 28 kwietnia 2009 - 21:25

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Capcom ma jakiś niepisany deal z samym Szatanem, że to tak wszystko wygląda?
  • 0

#58 Scorpio Napisany 28 kwietnia 2009 - 21:43

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
W O W

o____________O

Popieram Texza. Jak to kuźwa wygląda ...
  • 0

#59 gruby Napisany 28 kwietnia 2009 - 22:23

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Fotki robią papkę z oczu, ale sam trailer to prawdziwy big deal. Tak jak pisał Kaxi, wygląda to bosko! Totalny interaktywny film i jestem na mega tak. UC troche mnie odstraszyło po filmikach właśnie. Dziwnie ślamazarnie to wyglądało, ale TDC w ruchu siarczyście kopie po dupie. Czekam, czekam, czekam.
  • 0

#60 ACZ Napisany 28 kwietnia 2009 - 23:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Grafika średnia. I nie wiem czym się jarać, przecież ta kołysząca się kamera to jedynie do trailera została zrobiona. Typowy celowniczek z ciasnymi miejscówkami, w ktorych wybija się przeciwników.
  • 0