Skocz do zawartości

Zdjęcie

EPIC FAIL - podcast


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5336 odpowiedzi na ten temat

#1 117 Napisany 30 marca 2009 - 00:06

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
EPIC FAIL - podcast audio trzech konsolomaniaków z forum neoplus, który zrodził się w ostatni weekend marca 2k9 pod wpływem chwili. Nie miał on z założenia wypełniać żadnej luki w internecie czy na polskich stronach. Miał być po prostu zrywem młodych ale doświadczonych graczy pragnących porozmawiać między sobą o grach i konsolach. Program dostępny w formacie mp3 o długości trwania około 40 minut nagrywany jest za pośrednictwem programu skype, gdyż dystans między autorami mierzony jest w tysiącach kilometrów. Ponadto luzacki format programu przepełniony niemal encyklopedycznymi danymi czyni z EPIC FAIL coś niepowtarzalnego i oryginalnego.

EPIC FAIL podcast 1 - czas trwania 40min, plik ok. 38Mb, kodowanie mp3

Dyskusja:
Wii, Killzone 2 i sterowanie, Playstation 3, Resident Evil 5 i coś jeszcze...

EPIC FAIL podcast 2 - część pierwsza
Epic Fail 2, część pierwsza (28:40)
0:55 - Obniżka ceny PS2
10:54 - Polscy producenci gier
13:13 - Call of Juarez
16:18 - Wizerunek
21:54 - Chodzi o kasę?
24:15 - Nibris
28:22 - Onlive

EPIC FAIL podcast 2 część druga
Epic Fail 2, część druga (29:30)
00:29 - Onlive (c.d.)
11:02 - Trzy szybkie na klatę
11:38 - Dlaczego jesteś fanbojem Halo?
13:50 - Najlepsza konsola w historii?
17:50 - Jak zabić Sonica?
18:13 - O biedzie Sonica
20:57 - Gra, która Ci umknęła, ale wróciłeś do niej po czasie
22:15 - Project Sylpheed


Autorzy (o sobie):

Dodany obrazek
MaxVarEmreis – patriota, który w przeciwieństwie do swoich kolegów z podcast’u, nie zdradził ojczyzny i nie wyemigrował do kraju mlekiem i miodem płynącym. Długim, skomplikowanym i niemożliwym do wymówienia nickiem, próbuje zamaskować swoje niskie urodzenie. Miłośnik Sapkowskiego, hentai i Kristen Bell, niekoniecznie w takiej kolejności. Wybitny ekonomista i jedyna nadzieja ludzkości na zakończenie Kryzysu. Przyszły "dawca organów". W życiu nie przyświeca mu żaden cel i żadne motto.


Dodany obrazek
Ryan - Polak. Nerwus i frustrat przedłużający sobie... ego w Internecie. Myśliciel nurtu transhumanistycznego. Chciałby, żeby cały świat go rozumiał, ma w nosie czy cały świat się z nim zgadza. Pochłania książki o programowaniu i designie gier co czyni go niebezpiecznym fotelowym ekspertem. Miłośnik każdego żarcia zawierającego mięso. Skończył PWr, pracuje w korporacji jako klepiący kod odbyt. Dziewczyny mu się zwierzają, mało która chce z nim iść do łóżka (co potęguje frustrację i prowadzi do trollowania w sieci). Szerokie spektrum zainteresowań, Renaissance Man in the Digital Age, Human 2.0. Motto: exploring possibilities.


Dodany obrazek
Zeratul - nowojorsko-polski gracz (nie jest z Łomży i nie mieszka na Greenpoincie). Autor programu showshowshowshow w którym to prześmiewa i recenzuje wszystko związanego z grami. Pomysłodawca podcastu. Posiadacz wszystkich obecnych current-genów z pokaźną bazą gier. Uwielbia swoją dziewczynę Lisę i pizzę Buffalo Chicken. Na codzień pracuje w finansach i studiuje sobie. Jest typem człowieka który lubi się chwalić i wymądrzać. Lubi książki (z ketchupem i musztardą), mangi, ale przede wszystkim dobry seks (chociaż czasem zawodzi) i gry. Jego credo życiowe to "Desiderata" i motto "stolec z rana jak śmietana".
  • 0

#2 Razel Napisany 30 marca 2009 - 00:53

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Już zassane. Po przesłuchaniu walnę komenta co o tym sądzę :)
  • 0

#3 Blizzard Beast Napisany 30 marca 2009 - 09:27

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Przesłuchane. Umiliłem sobie drogę do pracy. Sympatyczny podkaścik, jedna uwaga techniczna - Max dwa razy mówi jakby zniknął w jakiejś muszli klozetowej, reszta uczestników takich problemów nie miała.

Aha - i nie wymienić PDZ przy liście najlepszych coopowych gier tej generacji... :nie:
  • 0

#4 Ryan Napisany 30 marca 2009 - 09:30

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Max jest na innym kontynencie i czasem gołębie pocztowe się po drodze gubią. ;) Postaramy się coś wykombinować, żeby tego nie było. :] Thx!
  • 0

#5 MaxVarEmreis Napisany 30 marca 2009 - 10:28

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Max dwa razy mówi jakby zniknął w jakiejś muszli klozetowej, reszta uczestników takich problemów nie miała.

Przepraszam, przypiliło mnie i musiałem wyjść*

Aha - i nie wymienić PDZ przy liście najlepszych coopowych gier tej generacji... :nie:

Fakt. Ale to było tak dawno temu, że nawet nie pamiętam z kim to przewchodziłem :hmmm: Jedyn??

Ja dopiero po pracy zdołam odsłuchać nasz "twór". Jestem ciekaw. Zawsze dziwnie słuchało mi się nagrań mojego głosu (albo puszczanego przez mikrofon).

Swoją drogą - może jakieś uwagi odnośnie kolejnych nagrań?? Tematyka, sposób rozmowy??


*Żart
  • 0

#6 MonsieurWoland Napisany 30 marca 2009 - 12:01

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Zawsze dziwnie słuchało mi się nagrań mojego głosu (albo puszczanego przez mikrofon).


Na pocieszenie napiszę Ci, że każdy tak ma ;)
  • 0

#7 Mielu Napisany 30 marca 2009 - 12:12

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Gejmkast, Nalan Basznel :lol: zajebiste, jestem fanem :mrgreen:
  • 0

#8 wrog Napisany 30 marca 2009 - 12:15

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Zeratul jaki cichutki i spokojny, za moderatora dyskusji bardziej robił :) Jak dla mnie za dużo gadania o pozycjonowaniu konsol i innych bzdetach z tym związanych.
  • 0

#9 phsx Napisany 30 marca 2009 - 13:42

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Właśnie słucham, uśmiałem się przy:
-Gamekast, Gamekast, generalnie miał ... Gamecube przepraszam (...)
-EPIC FAIL
  • 0

#10 117 Napisany 30 marca 2009 - 14:00

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Zeratul jaki cichutki i spokojny, za moderatora dyskusji bardziej robił :) Jak dla mnie za dużo gadania o pozycjonowaniu konsol i innych bzdetach z tym związanych.



Bo się bał wejść w słowo :ftopa:
A moderator dyskusji by się przydał, bo trochę nam rozmowa zeszła na inne (wiele) tory :lol:
Tylko napiszę, że z czasem będzie lepiej... a i tak jestem zadowolony z efektu. I misiu pieknie to wszystko zmontował :oops:

A takie info na przyszłośc:
- jeżeli chcecie byśmy poruszyli jakiś temat, to walnijcie posta w temacie.
- jeżeli jesteście zainteresowani wystąpieniem w podcaście, to dajcie znać. Potrzebujecie skype z mikrofonem, w miarę dobre łącze i trochę wolnego czasu w godzinach wieczornych w niedzielę (ok. 20-21).
  • 0

#11 Gość__* Napisany 30 marca 2009 - 14:06

Gość__*
  • Goście
Zer, podaj mi na PW namiary na tego podcasta - może w niedzielę się przyłączę, jak mi na to pozwoli czas.
  • 0

#12 117 Napisany 30 marca 2009 - 14:25

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Podeślę ci mój id, ale później bo go nie pamiętam... a i nie w ten weekend. My musimy się dopiero rozkręcić by ludzi nowych zapraszać :P
  • 0

#13 AdamekPL Napisany 30 marca 2009 - 14:29

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Przesłuchałem pobieżnie i podoba mi się. Przyjemnie się słucha w wolnej chwili, oby tak dalej.
  • 0

#14 Mani Napisany 30 marca 2009 - 15:02

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
ZAPROŚCIE WROGA DO KOLEJNEGO PODCASTA :!: :!: :!:

EDIT:

Ale pojechaliście po Rikku :cry:
  • 0

#15 MahDee Napisany 30 marca 2009 - 16:09

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
podobalo mi sie:)
najlepiej brzmi Ryan i w ogole fajny ma glos :oops:
a co do schodzenia z tematu to jak dla mnie zaden problem, formula luznej rozmowy o tematach growych jak najbardziej mi pasowala.
  • 0

#16 burnstein Napisany 30 marca 2009 - 16:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Przesłuchałem pobieżnie i podobało mi się. Czasem nie bardzo słyszałem co mówicie, ale to może wina za bardzo podkręconych basów. Rozmowa ciekawa, a kolejne odcinki zapewne będą coraz lepsze. Tak trzymać.
  • 0

#17 Nyjacz Napisany 30 marca 2009 - 16:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Nie, wrogowi w TYM podcaście mówię NIE :P. Jest ciekawie i... Ryan, jaki Ty masz głos ;D.
  • 0

#18 Shinigami Napisany 30 marca 2009 - 17:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Przesłuchałem i jedna z tych niewielu rzeczy w których się zgadzam z Ryanem to nazywanie gry A klonem gry B. Nie znoszę tego, zaburza to w pewien sposób postrzeganie gier. Ogólnie blah.

A podcast fajny, nie spodziewałem się, że uda mi się nie zanudzić w 40 minut słuchania jakiejś gadki.
  • 0

#19 117 Napisany 30 marca 2009 - 17:54

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
40min nie było w planie, musimy się mieścić w 20-25min, a to że nie byłeś znudzony to może dlatego, że wiedziałeś kto nawija. Mnie zastanawia opinia ludzi z zewnątrz którzy nie znają maksa, ani ryan'a co powiedzą. Są jakieś komentarze na blogu show, ale w pracy nie mam do nich dostępu.
  • 0

#20 Ryan Napisany 30 marca 2009 - 18:35

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Gejmkast, Nalan Basznel :lol: zajebiste, jestem fanem :mrgreen:

Grzej się: Nolan Bushnell, dobrze powiedziałem. :P

@Zer: Komentarze są pozytywne, mimo że ludzie nie mają pojęcia kto jest kto. Kool-Aid by się przydał...
  • 0

#21 pawel_k Napisany 30 marca 2009 - 18:41

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:
jestem w trakcie słuchania - ogólnie spoko się słucha, ale do chłopaków z gramynamaxa.pl trochę Wam brakuje ;) aczkolwiek jest znacznie lepiej od polygadki

ps. macie zamiar prowadzić audycje w stałym składzie czy będziecie zapraszać innych ludzi z forum?
  • 0

#22 Nyjacz Napisany 30 marca 2009 - 18:42

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Gwiazdą był oczywiście Ryan ze swoim męskim głosem i zajebistą dykcją :P.
  • 0

#23 Ryan Napisany 30 marca 2009 - 18:49

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

do chłopaków z gramynamaxa.pl trochę Wam brakuje ;)

Pogadamy jak nam wybije 120 odcinków. ;) Ale porównanie nobilitujące, thx.
  • 0

#24 phsx Napisany 30 marca 2009 - 18:54

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Jeśli będziecie tutaj dawać nowe odcinki to przyklejcie temat ... :)
  • 0

#25 117 Napisany 30 marca 2009 - 19:10

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Napisze posłowie na blogu.

@pawel_k - są plany na gości ale póki co my musimy się zgrać ze sobą, wtedy będziemy myśleć.
  • 0

#26 pumba132 Napisany 30 marca 2009 - 19:45

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
Moja rada jako słuchacza:
-ustalcie sobie na przyszłość jakiś główny temat rozmowy, a nie tak pierdu pierdu, o wszystkim i o niczym.

Ale poza tym to bardzo dobrze wyszło jak na rozmowe na rzywca przez skype :jeee: . Czekam na następne :skacze:
  • 0

#27 Nexus Napisany 30 marca 2009 - 20:45

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Zafrapowała mnie jedna niezwykle istotna kwestia, która trochę się rozmyła w trakcie podcastu... Czyj tyłek oglądamy grając Chrisem, a czyj grając Sheevą w RE5... Moglibyście to ustalić nastepnym razem. 8)

Ogólnie bardzo fajnie, dobrze się słuchało. Czekam na następne.
  • 0

#28 Pawlik Napisany 30 marca 2009 - 21:29

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
no, pozytywnie. Fajna audycja, na luzie, bez hypeowania własnego ego. Nieźle, czekam jak się to rozwinie dalej.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 30 marca 2009 - 21:47

Gość__*
  • Goście
Konwencja jest w pytę. Miło was posłuchać nawet jak czasem trochę ględzicie. Jakość nagrania taka średnia, no ale nie wymagam od skajpa cudów. Ogólnie jest OK ale mam nadzieję że Zeratul znajdzie jeszcze czasem czas na nakręcenie kolejnego showshowshowshow, show must go one!
  • 0

#30 Ryan Napisany 30 marca 2009 - 21:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

show must go one!

Genialne. _^_
  • 0