Skocz do zawartości

Zdjęcie

EPIC FAIL - podcast


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5336 odpowiedzi na ten temat

#91 burnstein Napisany 06 kwietnia 2009 - 14:39

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Wciąż mamy nadzieję, że ktoś napisze: hej, porozmawiajcie lepiej o... ;]

To ja tak nieśmiało zaproponuje temat. Może jakieś wasze spekulacje o kolejnej generacji konsol. Czyli w jaką stronę pójdzie, kiedy, kto pierwszy i czy wogóle itp.
  • 0

#92 Kradziej Napisany 06 kwietnia 2009 - 14:46

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
No, Panowie, fajnie jest! Powaga, słucha mi się was przyjemnie, długo nie gadacie, wiec nie zasypiam w trakcie (mam zwyczaj słuchania podcastów przed snem). Jedyne problemy to właśnie szumy Maxa i trochę zbyt częste odbieganie od tematu... Ryan, przyznaj sie - to specjalnie! ;)
Hej, porozmawiajcie lepiej o jakiś starociach, bo to ciekawy temat jest
  • 0

#93 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2009 - 14:59

Gość__*
  • Goście
Ja zaś proszę o więcej rozmów o tyłkach.
  • 0

#94 wrog Napisany 06 kwietnia 2009 - 15:42

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
W tym odcinku jest może odpowiedź kto ogląda czyj tyłek w RE5? Bo jak nie to nie ściągam.
  • 0

#95 Ryan Napisany 06 kwietnia 2009 - 15:59

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie, ale znowu marzę o tyłku Ayumi z X-Blades. :^^:


Rikku, wróć... :cry:
  • 0

#96 Razel Napisany 06 kwietnia 2009 - 19:40

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Muszę powiedzieć, że już jest lepiej niż z pierwszą częścią. Jakościowo dźwięk też lepiej tylko jeszcze Max czasami mało słyszalny jest, choć dobrze, że w tym odcinku był bardziej eksploatowany bo to urozmaica dyskusję (więcej osób = więcej poglądów). Sam podział na dwie części to zajebisty pomysł, w sam raz do przesłuchania jak się jedzie gdzieś po części w każdą stronę. Widać progres, więc jest git i oby tak dalej. Chętnie posłuchałbym coś o oldshoolu jak np. MD i SNES, PSX i Saturn. Ogólnie temat z rozdzieleniem na ery konsol 16 bit, 32 bit (wiadomo, że tu można podkleić N64), nawet o NESie może i starych komputerach jak C-64, Atari 65XE (z pamięci więc nie wiem czy dobrze napisałem) no i amiga (konsola wg Maxa :-D ). I najlepiej by był jakby za każdą stroną stała konkretna osoba, co miałoby charakter dyskusji porównawczej. Ja bym chętnie posłuchał o starym sprzęcie do grania. Dobra robota i czekam na następne.
  • 0

#97 Kradziej Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:00

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Chętnie posłuchałbym coś o oldshoolu

No to jest nas dwóch.
EPIC FAILowcy - wiecie co robić 8)
  • 0

#98 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:07

Gość__*
  • Goście
Byle nie oldschool - rzygać mi się chce tym tematem :bue: Zaczęło się w 56 Extremie, a trwa to do dzisiaj, dajcie spokój.
  • 0

#99 Razel Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:13

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Byle nie oldschool - rzygać mi się chce tym tematem :bue: Zaczęło się w 56 Extremie, a trwa to do dzisiaj, dajcie spokój.

No i zajebiście, że jest i się ciągnie. Jak dla mnie to jeden z lepszych działów, a gdyby wydawano pismo o grach sprzed 15-20 laty to bym je kupował. Do tej pory lubię sobie przejść jakiego Mario na SNESie, czy Comix Zone lub SSF2T na Mega Drive. Oldschool jest zajebisty i wara od niego. Dla kogoś kto gra od 15 bluźnisz :x
  • 0

#100 Kradziej Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:13

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Co masz na myśli przez "zaczęło się", Bzdur? :o
  • 0

#101 Razel Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:14

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Chodziło mu zapewne o dział "Retro" w PSX Extreme, który traktuje o starych gierkach.
  • 0

#102 Shinigami Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Też jestem przeciwny retro. Lubię wspominki, ale to zostawmy dla papierowych periodyków i netowych serwisów. Chłopaki niech się skupiają na aktualnych sprawach i lekko wspominkowych motywach jak pytanie o odpuszczone kiedyś gry.
  • 0

#103 117 Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:27

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Odpuszczone kiedys gry byly, ale byl EPIC FAIL i sie nie nagralo... co nie, ryan?
  • 0

#104 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:30

Gość__*
  • Goście

No i zajebiście, że jest i się ciągnie. Jak dla mnie to jeden z lepszych działów, a gdyby wydawano pismo o grach sprzed 15-20 laty to bym je kupował. Do tej pory lubię sobie przejść jakiego Mario na SNESie, czy Comix Zone lub SSF2T na Mega Drive. Oldschool jest zajebisty i wara od niego. Dla kogoś kto gra od 15 bluźnisz

A ja gram od 13 lat - co z tego? Dla mnie temat oldschoolu jest mega wyświechtany, to tak, jakby chłopaki zaczęli rozwodzić się, czy piractwo jest złe. Wiadomo, oldskul rula (dla mnie nie, wolę grać w RE5 czy DMC4 niż w Pitfalla) i pozdro szacun, ale ile można o tym czytać, słuchać, rozmawiać... Jeszcze niech Ryan, Zeratul i Max zaczną opowiadać, jak to się u nich zaczęło i będzie "mega oryginalnie" ;)

Co masz na myśli przez "zaczęło się", Bzdur?

Tekst pt. "Zapach 8-miu bitów" - od tamtej pory każdy mówi, jaki to oldschool jest świetny, super i jak teraz jest fe. Przejadło mi się to, zwłaszcza, że wcześniej takich tekstów po prostu nie było, a po tym arcie nagle wyrosnęli jak grzyby po deszczu oldskulowcy wszelkiej maści.
  • 0

#105 Razel Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:37

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Nikt nie mówi, że odlschool - Yeah, current - fe. Po prostu lubię oldschool, czytać, słuchać o nim itp. Ja tylko daję swoją propozycję, a jak nie będzie to trudno. A poza tym nie trzeba napieprzać ciągle w stare tytuły, tylko od czasu do czasu raczej każdy lubi sobie poszpilać w hiciory sprzed lat co nie oznacza obniżania wartości obecnych tytułów czy napinki w ich kierunku.
  • 0

#106 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2009 - 20:42

Gość__*
  • Goście
Nie, no spoko - nie zabraniam Ci lubić oldschoolu, tylko wyrażam swoją negatywną opinię o pojawieniu się tego tematu w EF. Od czasu do czasu zdarza mi się szarpnąć w starsze tytuły, ale to tylko chwilowo, żeby odświeżyć klasyka.
  • 0

#107 torq314 Napisany 06 kwietnia 2009 - 21:15

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:

Tekst pt. "Zapach 8-miu bitów" - od tamtej pory każdy mówi, jaki to oldschool jest świetny, super i jak teraz jest fe


e tam. zakład że 95% ludzi, którzy kochają stare gry nie ma zielonego pojęcia co to jest "tekst pt zapach 8-miu bitów?"
albo przecieniasz czyjeś zdolności manipulowania opinią albo nie doceniasz sentymentu jaki można mieć do swojej inicjacji w temacie grania.

A ja gram od 13 lat - co z tego?


to, że w takim razie nie znasz tematu z autopsji. czasem tak jest, że drażni Cię coś czego nie znasz, a wszyscy o tym mówią :-D
  • 0

#108 Shinigami Napisany 06 kwietnia 2009 - 21:26

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Tekst pt. "Zapach 8-miu bitów" - od tamtej pory każdy mówi, jaki to oldschool jest świetny, super i jak teraz jest fe


e tam. zakład że 95% ludzi, którzy kochają stare gry nie ma zielonego pojęcia co to jest "tekst pt zapach 8-miu bitów?"
albo przecieniasz czyjeś zdolności manipulowania opinią albo nie doceniasz sentymentu jaki można mieć do swojej inicjacji w temacie grania.

Ludzie nie muszą go znać, wystarczy, że po tym tekście ktoś postanowił napisać swój w podobnych klimatach, następna osoba przeczytała ten nowszy i wpadła na taki sam pomysł i poleciało jak lawina ;)
  • 0

#109 torq314 Napisany 06 kwietnia 2009 - 21:50

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
i pomyśleć że nie byłoby tego halo, gdyby nie jeden skromny tekst w niepozornym periodyku.

a tak, ktoś nawet ten tekst przetłumaczył na inne języki i teraz cały wielojęzyczny internet ma hopla na punkcie 8-bitowców!
  • 0

#110 Shinigami Napisany 06 kwietnia 2009 - 22:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Taa :pac:
  • 0

#111 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2009 - 06:44

Gość__*
  • Goście
Torq, Ty chyba nie czytasz, co piszesz i co napisałem ja. Przed 56 numerem PE nie widziałem żadnego maniaka oldschoolu, po nim nagle ujawniło się tego krocie. Ile razy czytałeś listy rozpoczynające się od "moją pierwszą maszyną do grania było..." wcześniej? Ja nie wyłapałem żadnego. Potem praktycznie w każdym numerze był chociaż jeden taki list. I znam temat z autopsji, o to się nie bój. Takie to dziwne, że jarają mnie nowe produkcje? Hmm, no to już wiem, skąd tylu malkontentów psioczących na nowe gry.
  • 0

#112 Kradziej Napisany 07 kwietnia 2009 - 06:54

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Wszystko zależy od punktu widzenia. Tobie sie ten temat, Bzdurze, przejadł, ale ja, jako gracz młody i łaknący wiedzy, jestem nim dalej zainteresowany ;)
  • 0

#113 Ryan Napisany 07 kwietnia 2009 - 07:02

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
No już, już! Proszę się ładnie przytulić, szejknąć henda i w ogóle. :) Postaramy się dogodzić każdemu w taki czy inny sposób. Uwierz Bzduras, że o klasykach można mówić bez staroszkolnego elitaryzmu. ;) Coś wymyślimy. :]
  • 0

#114 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2009 - 07:05

Gość__*
  • Goście
No mam nadzieję, bo nie zdzierżę tekstów pokroju "kiedyś było lepiej, a teraz mamy RE5 - porażka" ;)
  • 0

#115 Ryan Napisany 07 kwietnia 2009 - 07:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zwróć uwagę, że w pierwszym podcaście powiedziałem jak bardzo śmieszy mnie porównywanie "kiedyś" i "teraz". Mniejsza o to. Bez obaw. :) Jedyna rzecz, której mi brakuje to... aaaa, pogadamy sobie w czasie podcastu. ;>
  • 0

#116 Wezyr Napisany 07 kwietnia 2009 - 10:08

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:
Moze zrobiliscie kiedys podcast poswiecony danemu gatunkowi gier (jakis krotki, 25 min)? Np. Taikun i reszta choloty wypowiadali by sie np. na temat skradanek itp.
  • 0

#117 Razel Napisany 07 kwietnia 2009 - 13:20

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

No mam nadzieję, bo nie zdzierżę tekstów pokroju "kiedyś było lepiej, a teraz mamy RE5 - porażka" ;)

Bzduras, ale nikt nie mówi o porównaniu minionej epoki konsolowej z obecną tylko temat odnoszący się do oldschoolu. A jak porównania to chyba na zasadzie MD vs SNES czy PSX vs Saturn. Ale wszystko zależy od Ryana i reszty czy zrobić odc. na dany temat, a jeśli tak to jak go poprowadzić. Widzę, że bardzo oponujesz ten temat :)
  • 0

#118 Kradziej Napisany 07 kwietnia 2009 - 13:23

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
A ja proponuję rozmowę o... niedocenionych grach, które wy uznajecie za bardzo dobre/świetne/genialne/cudne. Bo gry przehype'owane to już nudny temat jest :)
  • 0

#119 Ryan Napisany 07 kwietnia 2009 - 21:45

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Chciałbym zauważyć, że w niedzielę w podcaście Zeratul mówił o upadku Blockbustera a strony o grach podchwyciły temat dopiero dziś. To dowód na to jak świeże i wartościowe informacje dostarczamy. :^^: ;]
  • 0

#120 117 Napisany 07 kwietnia 2009 - 21:52

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
polskie strony?
  • 0