Skocz do zawartości

Zdjęcie

W co teraz gracie?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
24584 odpowiedzi na ten temat

#91 cwany-lis Napisany 17 grudnia 2008 - 21:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
pyknąłem Halo III w jeden wieczór i pół popołudnia na normalu - ot, singiel wybitnie na dwa baty, jak nie na jeden - 6 godzin i po sprawie , wszechświat uratowany .... IV wyjść musi a ja przejdę gre raz jeszcze może na heroicu chociaż raczej nie dam rady :)
  • 0

#92 Kurzy Napisany 17 grudnia 2008 - 22:46

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Warto się napalać na tego POPa na święta (jak uwielbiało się 3 części poprzednie) ? Bo teraz mam trochę wydatku a PoP mnei ciągnie. Chyba wyluzuję ale pytam o opinie czy gra zrywa beret i czy może być idealna na święta.
  • 0

#93 Shinigami Napisany 17 grudnia 2008 - 22:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Warto.
  • 0

#94 Pawlik Napisany 17 grudnia 2008 - 23:34

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
na święta jest jak znalazł, nie wyobrażam sobie lepszej pozycji do grania w świetle choinki :^^:
  • 0

#95 Shinigami Napisany 20 grudnia 2008 - 17:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Zaczynam swoją przygodę z Virtua Fighter 5 :ninja:
  • 0

#96 olfeusz Napisany 20 grudnia 2008 - 18:35

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Powoli robię 100% w GTA IV, z przerwami na sesje po multi i od dzisiaj w singla CoD 4, wieczorkami Dead Space, a Mirror's Edge i Little Big Planet czekają.
  • 0

#97 AdamekPL Napisany 20 grudnia 2008 - 19:18

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Metal Gear Solid 4.
Właściwie to już kończę, bo 4 akt skończyłem. Gra się doskonale, kto nie grał koniecznie musi nadrobić zaległości.
  • 0

#98 Gość_Zero_* Napisany 20 grudnia 2008 - 19:37

Gość_Zero_*
  • Goście

Metal Gear Solid 4.
Właściwie to już kończę, bo 4 akt skończyłem. Gra się doskonale, kto nie grał koniecznie musi nadrobić zaległości.


:lol: :bash: Mówi osoba, która nie grała w poprzednie części i nie zna angielskiego, rekomendacja jak ch...

Ja pykam w:

FIFA Manager 09 (PC)
Valkyria Chronicles (PS3)
Luminous Arc 2 (NDS)
Dragon Ball Origins (NDS)
Chrono Trigger (NDS)
Burnout Paradise (PS3)

i kończe Uncharted na 100% :^^:
  • 0

#99 Shinigami Napisany 20 grudnia 2008 - 19:43

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Jak dla mnie całkiem niezła rekomendacja, skoro gra podoba się komuś, kto kompletnie nie jest wciągnięty w fabułę serii ;)
  • 0

#100 cwany-lis Napisany 20 grudnia 2008 - 20:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:

Jak dla mnie całkiem niezła rekomendacja, skoro gra podoba się komuś, kto kompletnie nie jest wciągnięty w fabułę serii ;)


a jak go kręci łapanie za krocze i pisemka ? ^^

Ja jestem w połowie HALO III na heroicu i kończę masterować Ninenty Nine Nights
  • 0

#101 AdamekPL Napisany 20 grudnia 2008 - 22:22

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Fabuły poprzednich częsci jako tako znam, nawiązania do poprzednich części łapię. Może nie wszystkie, tylko te najbardziej oczywiste, ale co z tego? Fabułę czwartej części też w większości rozumiem. To że nie znam na pamięć dialogów i nie mam wszystkich poprzednich części oznacza że nie mogę ocenić 4? Co w moim przypadku stoi na przeszkodzie, w czerpaniu przyjemności z gry?
  • 0

#102 Gość_Zero_* Napisany 20 grudnia 2008 - 22:35

Gość_Zero_*
  • Goście

Fabuły poprzednich częsci jako tako znam, nawiązania do poprzednich części łapię. Może nie wszystkie, tylko te najbardziej oczywiste, ale co z tego? Fabułę czwartej części też w większości rozumiem. To że nie znam na pamięć dialogów i nie mam wszystkich poprzednich części oznacza że nie mogę ocenić 4? Co w moim przypadku stoi na przeszkodzie, w czerpaniu przyjemności z gry?


Chodzi mi o to że nie grając w poprzednie części czerpiesz jedynie jakieś 40% przyjemności z gry ... no i wejście do Shadow Moses nie zrobi na Tobie większego wrażenia :^^:
  • 0

#103 Shinigami Napisany 20 grudnia 2008 - 23:10

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:

a jak go kręci łapanie za krocze i pisemka ? ^^

No to lipa, bo jak się złapie na początku posąg za dużo razy za ptaka, to mu odpada :^^:
  • 0

#104 Gość_Zero_* Napisany 20 grudnia 2008 - 23:22

Gość_Zero_*
  • Goście

No to lipa, bo jak się złapie na początku posąg za dużo razy za ptaka, to mu odpada :^^:


Dziwne ... ja tego nigdy nie sprawdzałem ...

hmmm ... :roll:
  • 0

#105 Shinigami Napisany 21 grudnia 2008 - 00:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:
Bo słaby jesteś :P
  • 0

#106 gruby Napisany 22 grudnia 2008 - 16:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
MotorStorm 2
Litlle Big Planet

Czekają na zakończenie remontu w nierozfoliowanych pudełkach. NIE WYTRZYMAM :shock:
  • 0

#107 MonsieurWoland Napisany 22 grudnia 2008 - 18:12

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Gejs of War 2. Narazie poziom gejozy jest strasznie niski. Mam nadzieje, ze gra pozniej sie rozkreca.
  • 0

#108 Devil Napisany 22 grudnia 2008 - 18:50

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
od dziś w czytniku kręci się Dead Space 8)
  • 0

#109 Gość__* Napisany 23 grudnia 2008 - 14:45

Gość__*
  • Goście
Bioshock i Call of Duty 4 - tryby single w tych grach to czysta moc, warto wracać.
  • 0

#110 Danteusz Napisany 23 grudnia 2008 - 15:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Ratchet & Clank: Tools of Destruction - cudo, grywalność w czystej formie.
  • 0

#111 pawel_k Napisany 23 grudnia 2008 - 15:31

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Ratchet & Clank: Tools of Destruction - cudo, grywalność w czystej formie.

a dla kogoś kto grał w ratcheta na ps2 - nuda nuda nuda nuda nuda....

ja od wczoraj Motorstorm: Pacific Rift, w międzyczasie zbieranie treasurów w Uncharted. tyle że na święta przerwa od grania :(
  • 0

#112 Pawlik Napisany 23 grudnia 2008 - 15:39

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
popieram, po przejściu jakieś 1/3 gry oddałem kumplowi bo strasznie się znudziłem.
  • 0

#113 Danteusz Napisany 23 grudnia 2008 - 16:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:

Ratchet & Clank: Tools of Destruction - cudo, grywalność w czystej formie.

a dla kogoś kto grał w ratcheta na ps2 - nuda nuda nuda nuda nuda....

Grałem na PS2, ale żadnej części nie przeszedłem. Nudy nie ma, cały czas pojawiają się nowe elementy gameplayowe (walki na arenie, sterowanie Clankiem, minigierki na sixaxisa, latanie statkiem). Gra jest śliczna i wciągająca.
  • 0

#114 pawel_k Napisany 23 grudnia 2008 - 16:07

pawel_k

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 446 Postów:

Ratchet & Clank: Tools of Destruction - cudo, grywalność w czystej formie.

a dla kogoś kto grał w ratcheta na ps2 - nuda nuda nuda nuda nuda....

Grałem na PS2, ale żadnej części nie przeszedłem. Nudy nie ma, cały czas pojawiają się nowe elementy gameplayowe (walki na arenie, sterowanie Clankiem, minigierki na sixaxisa, latanie statkiem). Gra jest śliczna i wciągająca.

dla mnie była nudna, schematyczna, odtwórcza, wszystko już było. Podobnie jak Pawlik przeszedłem 1/3 gry i sprzedałem. ale kolega który nie miał styczności z wersjami na ps2 był zachwycony.

lepsze wrażenie sprawia dodatek z pss bo bardziej nastawia się na skakanie niż strzelanie przez co wprowadza trochę świeżości. przynajmniej na początku ;)
  • 0

#115 Danteusz Napisany 23 grudnia 2008 - 16:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 902 Postów:
Ja miałem za małą styczność z poprzednimi częściami żeby być znudzony, więc podobnie jak Twój kolega jestem zachwycony :)
  • 0

#116 gruby Napisany 23 grudnia 2008 - 16:38

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mnie też ToD zmasakrował właśnie dzięki akcji. Strzelanie było mega, ale to mega miodne.
  • 0

#117 MonsieurWoland Napisany 23 grudnia 2008 - 18:23

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Ratchet & Clank: Tools of Destruction - cudo, grywalność w czystej formie.

a dla kogoś kto grał w ratcheta na ps2 - nuda nuda nuda nuda nuda....


Akurat sie znasz :^^: Wymasterowalem wszystkie czesci na PS2 :king: oraz spin offy na PSP :king: I przy ToD nadal swietnie sie bawilem :^^:
  • 0

#118 piterekd Napisany 23 grudnia 2008 - 20:57

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
kończę f3 i w Wigilię biorę się za Forzę 2 -zobaczymy jak się na padzie driftuje :]
  • 0

#119 Aras Napisany 23 grudnia 2008 - 21:01

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Fajna gra ale z dziwnym poziomem trudności (stawia wyzwanie, ale można go na tyle łatwo pod siebie ustawić, że człowiek nie widzi sensu w męczeniu się po kilka razy z jednym wyścigiem i idzie na łatwiznę)
  • 0

#120 vagrant3 Napisany 23 grudnia 2008 - 23:21

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:
Gram ostatnio (jakoś od początku grudnia) głównie w VF5. Wreszcie w to gram. Tryb Quest jest łatwiejszy niż w VF4: Evo, ale może dzięki temu strasznie wciąga. Już mam końcówkę - dwa ostatnie kluby do wykończenia i tylko kilkanaście emblematów do zdobycia. Oto najlepsza bijatyka current-genów IMO.

Poza tym Conan :mrgreen: Jest dokładnie tym czego można się spodziewać po grze na 7.5. Przyzwoity, z fajnymi pomysłami (nie zawsze nowymi, ale mnie to nie razi, gdyż dawno nie grałem w przygodówkowego slashera), z dobrą konstrukcją poziomów. Momentami trochę niedopracowany, ale dostarczający niemało zabawy. Rządzi parowanie ciosów i następujące po tym mordercze finiszery. Achievementy całkiem całkiem - głównie za masowe i najróżniejsze dekapitacje (także odcinane kończyny w dużych liczbach ;]
  • 0