Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Gear Solid: Peace Walker


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
197 odpowiedzi na ten temat

#1 MonsieurWoland Napisany 02 czerwca 2009 - 19:51

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Nowy MGS od Hideo.
  • 0

#2 Gnato Napisany 02 czerwca 2009 - 21:10

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Wygląda naprawdę świetnie, podobała mi się nowa animacja ruchów i ogólny klimat produkcji.
  • 0

#3 Shinigami Napisany 02 czerwca 2009 - 21:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Mhm, odświeżona animacja wyglądała bardzo fajnie. Sama gra też pewnie będzie na poziomie.
  • 0

#4 Gość_Zero_* Napisany 02 czerwca 2009 - 21:32

Gość_Zero_*
  • Goście
Ale o co chodzi z czterema Snake'ami ? Jego klony czy po prostu zabieg potrzebny do reklamy ? :)

A wygląda przekozacznie
  • 0

#5 Shinigami Napisany 02 czerwca 2009 - 21:39

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Powiedziałbym, że to tylko jakiś żart Kojimy, ale wyglądało na to, że są jednak wprowadzeni do fabuły. Choć wszystkie trzy pozostałe wcielenia odpowiadały wyglądowi BB w różnych fazach MGS3.
  • 0

#6 Kradziej Napisany 02 czerwca 2009 - 21:42

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Kurde, graficznie - jak na PSP - kosi... w ogóle to Hideo nieźle zgwałcił Microsoft. Najpeirw przybiega do nich, zapodaje beznadziejna kwestię i pokazuje obrazek, a potem leci do Sony i przedstawia nam cały trailer + gameplay.
  • 0

#7 Krill Napisany 02 czerwca 2009 - 22:33

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Oto pierwszy, jeśli o mnie chodzi, bezdyskusyjny must have na PSP. Perspektywa ujrzenia (a jednak) Big Bossa budującego Outer Heaven w Afryce jest wręcz niesamowita. Jestem jednym z tych którzy Naked Snake'a polubili może nawet bardziej niż Solidnego Węża, a poza tym setting w latach 70. gwarantuje pozycję równie klimatyczną co Snake Eater. Peace Walker, w przeciwieństwie do MGS: Rising, będzie zapewne Metal Gearem dużo bardziej zbliżonym formułą do poprzednich części. Fajnie brzmi z ust Hideo zapewnienie, że to pełnoprawny prequel. Szkoda tylko, że Kojima nie realizuje takiej wizji na silniku Metal Gear Solid 4. Ta gra powinna zostać zapowiedziana jako PS3 exclusive :tak: Tak więc z jednej strony jest to dla mnie rozczarowanie, z drugiej jednak grzechem byłoby skrytykować pomysł Hideo na nowego MGSa.
  • 0

#8 Gość__* Napisany 03 czerwca 2009 - 07:27

Gość__*
  • Goście
Filmik z E3:



Wysyłanie kogoś w kosmos spadochronem? :lol:
  • 0

#9 f5k Napisany 03 czerwca 2009 - 11:05

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Wygląda na to że ta gra bedzie lepsza niż MGS: PO pod względem stawiającym na granie tylko Big Bossem ale wciąż mnie zastanawia co z vioce actingiem bo każdy kto grał w MPO wie że tam był zastasowany vioce acting tylko w cut scenkach, niby wiadome że UMD ma pojemność bardzo małą w porównaniu z DVD ale co szkodzi wydać gre na 2xUMD?
  • 0

#10 Shinigami Napisany 03 czerwca 2009 - 12:22

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Właśnie sobie oglądam trailer i pierwsze co rzuca się w oczy i czego nie zauważyłem wczoraj, to blizna na brzuchu BB - dokładnie taką samą miała Boss. Trzech z czwórki Węży na jednym ramieniu nosi logo Fox, na drugim nowej organizacji.

No i na końcu robią w pudełku słonika.
  • 0

#11 burnstein Napisany 03 czerwca 2009 - 12:36

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Na niesławnej stronce Konami z E3 pojawiło się kilka screenów i background Peace Walkera (no i znany już filmik).
  • 0

#12 Kradziej Napisany 03 czerwca 2009 - 15:38

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Oto pierwszy, jeśli o mnie chodzi, bezdyskusyjny must have na PSP.

A co z Portable Ops? :)

Ktoś wspomniał voice-acting. Mam nadzieję, że tym razem Kojima Productions się trochę bardziej postarają i zarzucą nam dużo czytanych dialogów - rozmowy przez radio bez głosu to nie to. Nie obraziłbym się tez na cut-sceny z prawdziwego zdarzenia. Rysunki Ashley'a Wooda (dobrze zapamietałem?) nie były złe, ale trailer wykorzystujący realne nagrania dał mi nadzieję...
  • 0

#13 Kurzy Napisany 03 czerwca 2009 - 15:45

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Co za crapisko nam się szykuje :^^: Że wam się chce w to grać ;p
  • 0

#14 Arasz Napisany 03 czerwca 2009 - 16:05

Arasz

    N3rO->Nero->Arasz_

  • Forumowicze
  • 2 201 Postów:

Co za crapisko nam się szykuje :^^: Że wam się chce w to grać ;p


Wyjdź* bluźnierco.

*© Ryan.
  • 0

#15 Gość_Zero_* Napisany 03 czerwca 2009 - 16:44

Gość_Zero_*
  • Goście
Kurzy to casualowy gracz PSP :^^: cóż począć
  • 0

#16 MonsieurWoland Napisany 03 czerwca 2009 - 16:52

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Lepiej założyć, że to bedzie crap i sie miło zawieść niż się niemiło rozczarowac, jak to ma zwykle miejsce przy kolejnych odsłonach mental gej solid.
  • 0

#17 Gość_Zero_* Napisany 03 czerwca 2009 - 17:04

Gość_Zero_*
  • Goście
:^^: kolejna marna prowokacja osoby, która nie jest w stanie pojąć geniuszu serii :^^: wracać do każualowych gierek panowie
  • 0

#18 AdamekPL Napisany 03 czerwca 2009 - 19:59

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Trailer z konferencji byl bardzo fajny, motyw z pudełkiem pod koniec zajebisty ;D
  • 0

#19 Ryan Napisany 04 czerwca 2009 - 00:09

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Kojima powiedział na konferencji Konami, że pod jedno pudło mogą wejść dwie osoby. Klejenie słonika potwierdzone!
  • 0

#20 Gość_Zero_* Napisany 04 czerwca 2009 - 00:11

Gość_Zero_*
  • Goście
Słoń inspiracją ! :) Pewnie teraz 'klejenie slonia' bedzie w co drugiej grze
  • 0

#21 Kurzy Napisany 04 czerwca 2009 - 05:38

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
My do każualowych gierek a wy pochodzta w pudełkach kartonowych po korytarzach ;p
  • 0

#22 phsx Napisany 04 czerwca 2009 - 21:36

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Nareszcie nie będzie tych głupich komiksowych scenek z PO. Super. Dla tej gry kupię PSP/PSP go. Właśnie sobie ściągam trailerek z E3 w haj-defynyszon.
  • 0

#23 Gość_Zero_* Napisany 04 czerwca 2009 - 21:40

Gość_Zero_*
  • Goście
link phsx
  • 0

#24 phsx Napisany 04 czerwca 2009 - 21:41

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
gametrailers.com

ps; gówno forum.
  • 0

#25 Shinigami Napisany 04 czerwca 2009 - 21:41

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Aż tak trudno wejść na gejtrejlers?
  • 0

#26 Krill Napisany 05 czerwca 2009 - 12:18

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Wychodzi na to, że Peace Walker to tak naprawdę Metal Gear Solid 5 :tak:. Z Kojimą w roli, w której czuje się najlepiej- masterminda i supervisora.

Trailer, choć raczej stonowany jak na pierwsze wejście nowego MGSa, narobił mi apetytyu, jak zawsze. Czuć klimat MGS3: Snake Eatera no i słowa Hideo o nowej, pełnoprawnej części mówią same za siebie. Dobrze że pogłoski o prequelu potwierdziły się. Gorzej, że to okazuje się to być PSP exclusive, ograniczając bazę użytkowników, do czego na szczęście nie doszło w przypadku Metal Gear Solid Rising.

Ciekawe, czy w roli Big Bossa powróci Hayter czy też, jak zdaje się w trailerze, Richard Doyle.
Aha, uważam że jak na możliwości PSP, to animacja Snake'a jest fachowa- zdaje się pouszać płynnie jak Old Snake w MGS4. Mam nadzieję, że będzie się to grało tak samo dobrze, mimo, że team będzie musiał pójść zapewne na jakieś ustępstwa. Ciekawe w jakim kierunku podąży teraz seria.
  • 0

#27 Kradziej Napisany 05 czerwca 2009 - 16:09

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Ciekawe, czy w roli Big Bossa powróci Hayter czy też, jak zdaje się w trailerze, Richard Doyle.

Nie wiem jak ty Krillu, ale ja bym preferował Haytera - zdecydowanie lepiej pasuje mi w roli jeszcze nie tak starego, gotowego do walki Snake'a. Starego dziadzia sobie może grać pan Doyle :)
  • 0

#28 f5k Napisany 05 czerwca 2009 - 16:21

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Kradziej->Nie wiem jak ty sobie wyobrażasz np spoiler z MGS4
Spoiler

  • 0

#29 Kradziej Napisany 05 czerwca 2009 - 16:49

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Kradziej->Nie wiem jak ty sobie wyobrażasz np spoiler z MGS4

Spoiler

Ale moja teoria zostałaby użyta tylko w przypadku Big Bossa, Sneja Solidnego dalej grałby Hayter no :P
  • 0

#30 f5k Napisany 05 czerwca 2009 - 17:06

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
No ale Kradziej wiesz najpierw BB miał głos taki jak SS a teraz nagle ma inny? Od kiedyś ten głos musiał mu sie zmienić co nie?
  • 0