Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kane & Lynch 2: Dog Days

IO Interactive Square Enix PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
91 odpowiedzi na ten temat

#31 Kradziej Napisany 22 lipca 2010 - 22:49

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Próbowałem pograć w demo - bogowie zmiłujcie się, cóż to jest za crap :|
Wygląda to obleeeśnie. Postać niemrawo sie rusza. Przyklejam się do ściany tylko po to, żeby ta została rozwalona jednym strzałem wroga. Ląduję na ziemi, muszę klepnąć (X) żeby się podnieść. Spoko. Robię dwa kroki, znowu upadam. I znowu iks. I upadam. I iks. I upada- umieram. Super super super. Po cholerę drewniana scianka ma się rozwalać, skoro do okoła są prawie że same drewniane ścianki? I/O, w BC2 fajne jest nie to, że można robić dziurki w cienkich gówienkach, ale możliwość rozwalenia calutkiego budynku. Serio.
  • 0

#32 Blizzard Beast Napisany 23 lipca 2010 - 10:29

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Skąd masz demo?
  • 0

#33 Danteusz Napisany 23 lipca 2010 - 10:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Z PSN
  • 0

#34 Blizzard Beast Napisany 23 lipca 2010 - 11:30

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Hm, na XBLM nie ma chyba...
  • 0

#35 Danteusz Napisany 23 lipca 2010 - 11:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Chyba ma być w następnym tygodniu
  • 0

#36 Grz3chu Napisany 25 lipca 2010 - 15:08

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Wszystko w tym demie zasysa. Nie poprawiono chyba nic od czasów poprzedniej części tj. SI wrogów i ten mierny cover system...
Jednak grafika choć gówniana to ciekawy jest ten efekt jakby ktoś za nami łaził z kamerą i nagrywał wszystko z jakością godną VHSa. Zauważyłem, że jak z bliska pociągnąłem komuś headshota to głowa delikwenta była zamazana jak w Wiadomościach :)
  • 0

#37 Nyjacz Napisany 25 lipca 2010 - 16:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Prawda jest taka, że już Florencja przed premierą gry wiedziała, że ta gra to krapiszcz, śpiewając "dog days are over". Przykro mi.
  • 0

#38 vagrant3 Napisany 25 lipca 2010 - 17:41

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
ja tam nie liczę na wiele poprawek w kwestii gameplay'u. wystarczy, że będzie podobnie mocny klimat jak w jedynce i... zresztą i tak kupuję w dniu premiery.

choć szkoda, że io bardzo się krytyką technicznych aspektów pierwszej cześci nie przejęli.
  • 0

#39 Shinigami Napisany 25 lipca 2010 - 18:07

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Bez przesady, strzela się i ogólnie przylega do osłon o wiele przyjemniej, niż w pierwszej części.
  • 0

#40 Kradziej Napisany 25 lipca 2010 - 18:18

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Bez przesady, strzela się i ogólnie przylega do osłon o wiele przyjemniej, niż w pierwszej części.

Która wyszła trzy lata temu. Od tego czasu cover systemu w grach zrobiły spoooro kroków do przodu.
  • 0

#41 Shinigami Napisany 25 lipca 2010 - 18:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No dobrze, ale to odnosiło się do tego:

choć szkoda, że io bardzo się krytyką technicznych aspektów pierwszej cześci nie przejęli.

:P

Poza tym i tak uważam, że nie ma co narzekać na mechanizmy, bo są gry gorsze, a tutaj sterowanie nie przeszkadza w celowaniu i w ogóle.
  • 0

#42 vagrant3 Napisany 25 lipca 2010 - 18:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
oj tak tylko napisałem czytając opinie po demie (bo sam nie zamierzam grac przed premierą) :P pierwsza część w tym aspekcie nie błyszczała przecież, a na trailerach wygląda to bardzo podobnie...

Poza tym i tak uważam, że nie ma co narzekać na mechanizmy, bo są gry gorsze, a tutaj sterowanie nie przeszkadza w celowaniu i w ogóle.


ok, przypomniałem sobie re5.
  • 0

#43 Blizzard Beast Napisany 29 lipca 2010 - 11:25

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
No i pograłem. Jak ktoś nie widzi usprawnień w gameplayu i oprawie, to  :eek:

Tak czy inaczej na taką grę czekałem i jak dla mnie pozycja spoko do łyknięcia.


  • 0

#44 cwany-lis Napisany 31 lipca 2010 - 12:02

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
mi w część pierwszą grało się znośnie i w pewnym momencie przyjemnie - zresztą atut gry tej leży gdzie indziej - wyjątkowy, unikatowy ku*ewski klimat
  • 0

#45 Krill Napisany 03 sierpnia 2010 - 20:49

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Przeszedłem demo. Gra, która zalatuje Manhuntem i akcjami w styl No Russian od razu do mnie trafia.
  • 0

#46 Daddy Napisany 03 sierpnia 2010 - 23:23

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

wyjątkowy, unikatowy ku*ewski klimat

Tu się muszę zgodzić - to jedyne, co odebrałem pozytywnie podczas gry w demo. Nie, żebym był jakimś wielkim fanem takiego klimatu, ale czuć go wyjątkowo sugestywnie i jak ktoś lubi takie bajki, to pewnie przymknie oko na nieświeżą grafikę i mechanikę. Ja gry pewnie nie kupie, bo aż tak mi się nie podoba, ale jest dość unikatowa, chyba nawet bardziej, niż jedynka (jeśli mogę oceniać po demie, bo też tylko w to grałem).
  • 0

#47 spencer14 Napisany 05 sierpnia 2010 - 22:44

spencer14

    Pikachu

  • Narybek
  • 81 Postów:

Przeszedłem demo. Gra, która zalatuje Manhuntem i akcjami w styl No Russian od razu do mnie trafia.

Dzizas fakin krajst nie myślałem że dożyje dnia kiedy ty fan WII napiszesz ze podoba Ci się gra z takim brudnym klimatem
:smile:
A tak wogóle dla mnie klimat tej kamery przemysłowej bardzo przypomina trochę styl Tarantino. Fajnie można zdemolować otoczeniem, fajne oświetlenie, no i nigdy za wiele gier z Co opem chyba niechcecie mi powiedzieć że bardziej wolicie Army of Two balasuff ??
  • 0

#48 Danteusz Napisany 17 sierpnia 2010 - 14:13

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Square Enix nie dopłaca do recenzji :(

http://www.eurogamer...s-review?page=3
  • 0

#49 ACZ Napisany 17 sierpnia 2010 - 14:21

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Miłośnicy crapów w postaci BB i Vaga już pewnie złożyli preordera. Ale tak to jest jak się gra tylko na X360 khe khe khe. :rolleyes:
  • 0

#50 Blizzard Beast Napisany 17 sierpnia 2010 - 19:01

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
OLO, recenzja z Eurogamera, najbardziej zdżebanego portalu ever. Już się przejąłem. IGN dał 7, mówiąc że klimat, fabuła i postacie rox. A dlatego na tę grę się zasadzałem - wali mnie, że jakiś panopek nie potrafi ogarnąć systemu coverów, bo mu GoW mózg wyżarł.
  • 0

#51 117 Napisany 17 sierpnia 2010 - 19:30

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Square Enix nie dopłaca do recenzji :(

http://www.eurogamer...s-review?page=3

wazne co wystawi giant bomb ;)

edit

3/5

kampania na 4h... dobrze ze mam rental
  • 0

#52 ACZ Napisany 17 sierpnia 2010 - 19:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Ja i tak grę kupię kiedyś tam.
  • 0

#53 vagrant3 Napisany 17 sierpnia 2010 - 19:45

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

kampania na 4h... dobrze ze mam rental

dobrze za mam mało czasu.
  • 0

#54 117 Napisany 17 sierpnia 2010 - 19:49

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Ja i tak grę kupię kiedyś tam.

w 2020... nikogo czychu
  • 0

#55 kubicz Napisany 17 sierpnia 2010 - 23:22

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:

kampania na 4h... dobrze ze mam rental

A mialo juz nie byc wpadek jak w czesci pierwszej :clown:
  • 0

#56 Gość_lupinator_* Napisany 17 sierpnia 2010 - 23:34

Gość_lupinator_*
  • Goście
Beznadzieja. Po demie się strasznie grą jarałem, nawet mając w pamięci część pierwszą a tu taka kpina. Druga sierpniowa gra, po Mafii, nie sprostała oczekiwaniom, ech.
  • 0

#57 Blizzard Beast Napisany 18 sierpnia 2010 - 09:13

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Po raz kolejny - nie wiem, czego kto się spodziewał, jak się zawiódł. Jeśli spodziewał się pochodnych tego, że IO zmieniło się w Naughty Dog, to mogę tylko pogratulować.
  • 0

#58 Gość_lupinator_* Napisany 18 sierpnia 2010 - 14:36

Gość_lupinator_*
  • Goście

Po raz kolejny - nie wiem, czego kto się spodziewał, jak się zawiódł. Jeśli spodziewał się pochodnych tego, że IO zmieniło się w Naughty Dog, to mogę tylko pogratulować.

Między poziomem IOI, jaki zaprezentowało przy K&L1, a Naughty Dog jest jednak pewien, dość spory przedział, gdzie można było lokować swoje nadzieje względem drugiej części. Jeśli ktoś ulokował je na marginalnie niskim poziomie i czuje się usatysfakcjonowany K&L2, to mogę tylko cieszyć się jego szczęściem, osobiście wypatrując lepszych gier.
  • 0

#59 Blizzard Beast Napisany 18 sierpnia 2010 - 17:32

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Ja miałem nadzieję, że elementy, które podobały mi się w jedynce, czyli klimat, bohaterowie i historia, bedą nie gorsi niż w jedynce, oraz choć trochę zostanie ruszona oprawa i usprawniona mechanika. Recenzje wskazują, że się nie zawiodłem. Gdyby natomiast był to ładny, rewolucyjny gameplayowo shooter, z bohaterem którego kompletnie nie kumam i historią która mnie nie obchodzi, wtedy byłbym zawiedziony.
  • 0

#60 117 Napisany 19 sierpnia 2010 - 13:33

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
pogralem wczoraj chwile... wstepne obserwacje.

Nie gralem w jedynke

+ dialogi miedzy k&l i osoby kane'a i lynch'a.
+ grafika mimo iz nie jest najwyzszych lotow, to sprytne oswietlenie i praca kamery daja wrazenie filmowosci.
- dialogi - dialogi miedzy reszta (czyli nie miedzy kane&lynch) sa slabe w ch*j
- gameplay - szrot
- animacja
  • 0



Inne z tagami: