Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klub posiadaczy iPhone


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3661 odpowiedzi na ten temat

#3331 Otacon Napisany 04 maja 2020 - 15:15

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:

Trudno się jarać telefonem którego każda cześć była już we wcześniejszych modelach, ale A13 na pokładzie oznacza że wydajnościowo robi miazgę z każdego Androida

Ekran ma 4.7 cala :yao: gejming odpada więc po co ta fenomenalna wydajność?
  • 0

#3332 Hellmans Napisany 04 maja 2020 - 15:24

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Żeby szybko przewijać tysiące zdjęć w poszukiwaniu nudesa.


  • 0

#3333 Danteusz Napisany 04 maja 2020 - 16:12

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Trudno się jarać telefonem którego każda cześć była już we wcześniejszych modelach, ale A13 na pokładzie oznacza że wydajnościowo robi miazgę z każdego Androida

Ekran ma 4.7 cala :yao: gejming odpada więc po co ta fenomenalna wydajność?
Pomijając bezsensowną tezę o zbyt małym ekranie do grania - wydajność jest potrzebna częściej niż się laikom wydaje. Współczesne przeglądarki są bardzo zasobożerne, bo strony internetowe to rozbudowane aplikacje JavaScript. Z kolei rozbudowane możliwości robienia zdjęć i wideo opierają się na kombinacji sprzętowych przetworników obrazu, sieci neuronowych i algorytmów softwarowych. Wydajność cały czas ma znaczenie, jeszcze dużo jest w tej kwestii do poprawienia.
  • 0

#3334 Otacon Napisany 04 maja 2020 - 17:20

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Sensowna, ten ekran jest za mały do grania. Do wygodnego korzystania z netu czy YT zresztą też. No ale zdjęcia i kręcenie filmików ;-)
  • 0

#3335 Danteusz Napisany 04 maja 2020 - 18:26

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Tak, oczywiście, do niczego się nie nadaje, najlepiej wyrzucić na śmietnik
  • 1

#3336 Hellmans Napisany 04 maja 2020 - 18:36

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Nareszcie zaczynasz mówić z sensem.


  • 0

#3337 Schrodinger Napisany 04 maja 2020 - 19:10

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Dante ty nawija o SI a zwykły guajawej za 800 zł spokojnie starcza do tego co większość ludzi wyciąga że smartfonów, no ale japko, jeden ekosystem, jobs, snobizm
  • 0

#3338 Hellmans Napisany 04 maja 2020 - 19:11

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ale jak? Przeglądanie olx i facebooka bez sieci neuronowych? Jaja sobie robisz?


  • 0

#3339 Kurzy Napisany 04 maja 2020 - 19:11

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Telewizory bez OLEDa tez są dobre ale wiesz. Mesjasz to mesjasz.

Ten post był edytowany przez Kurzy dnia: 04 maja 2020 - 19:11

  • 0

#3340 Texz Napisany 04 maja 2020 - 19:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Kupcie NORMALNE telefony.


  • 0

#3341 Danteusz Napisany 04 maja 2020 - 20:57

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Dante ty nawija o SI a zwykły guajawej za 800 zł spokojnie starcza do tego co większość ludzi wyciąga że smartfonów, no ale japko, jeden ekosystem, jobs, snobizm

A potem płaczą że po instalacji fejsbuka i olx telefon im tak zamula że nie da się go używać
  • 0

#3342 Schrodinger Napisany 04 maja 2020 - 21:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Tak, tak dante, jakieś 5 lat temu tak było. Teraz telefonik za 800-1000 zł nie muli, nie brakuje miejsca, nic się nie zacina, dla 90% pospólstwa nada się idealnie, ale wmawiaj sobie dalej że do Fejsbuka i OLX trzeba najnowszego ajfona  


  • 0

#3343 BeSOS Napisany 04 maja 2020 - 21:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
A co w tym złomie jest takiego awesome? W tej cenie można mieć OP7T przecież :lol:

Brak szybkiego ładowania, wygląd z 2010, 60 Hz, średniacka kamera...oh wait, Apple logo <3
  • 1

#3344 Hellmans Napisany 04 maja 2020 - 21:48

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Nanomaszyny i sztuczna inteligencja, najusz wpisuje w olx "z" a sieć neuronowa już to ma obczajone i dopełnia "zderzak passat 2004".


  • 0

#3345 Schrodinger Napisany 04 maja 2020 - 22:10

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

O to to, za 2k teraz lata OP7t i to chyba w tej cenie lider jakość / cena


  • 0

#3346 Danteusz Napisany 04 maja 2020 - 22:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Ale was ten SE boli :olo: Teraz już nie możecie płakać że Apple za drogie, więc lecą pseudoargumenty „wydajność się nie liczy, telefon za 800zl jest mega szybki” :banderas: Porada prosto z wojen konsolowych - niewygodne faktu się przemilcza, a nie próbuje odwrócić kota ogonem
  • 0

#3347 Schrodinger Napisany 04 maja 2020 - 22:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Ale jak boli? Przecież nikt normalny nie rozważa kupna w 2020 roku telefonu z ekranem 4,7 cala i tak obleśnymi ramkami :reggie: 


  • 0

#3348 Hellmans Napisany 04 maja 2020 - 22:41

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:


  • 0

#3349 Danteusz Napisany 04 maja 2020 - 22:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Sam nie planuję brać SE, ale masa osób która od lat ma iPhone w tym rozmiarze z przyciskiem home chce mieć to samo, tylko szybsze.
  • 0

#3350 burnstein Napisany 05 maja 2020 - 07:15

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Ale jak boli? Przecież nikt normalny nie rozważa kupna w 2020 roku telefonu z ekranem 4,7 cala i tak obleśnymi ramkami :reggie:

 

Ej, jak mi się mój szajsung rozyebie, to będę szukał właśnie jakiegoś 4'7, albo zbliżonego, no ale nie srapple.


  • 0

#3351 Kurzy Napisany 05 maja 2020 - 08:22

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:

Ale jak boli? Przecież nikt normalny nie rozważa kupna w 2020 roku telefonu z ekranem 4,7 cala i tak obleśnymi ramkami :reggie:

 

Ta, przynajmniej te 5,5 cala musi być w telefoniku! Teraz jest ok, bo faktycznie brak ramek oznacza taki sam rozmiar telefonu co 4,7 cala z ramkami.

 

Ale kiedyś te telefony 5,5-6 cala cegły i śmianie się z małych iPhoników :clown: I to jaranie się wielkością ekranu. Beka z takich telefonów i ludzi, którzy to trzymają w kieszeni spodni/kurtki :olo:

 

O to to, za 2k teraz lata OP7t i to chyba w tej cenie lider jakość / cena

 

To się zdziwisz pewnie co za idioci, którzy teraz zamiast nowego telefonu na Androidzie weźmie iPhone'a.

 

Tak, tak dante, jakieś 5 lat temu tak było. Teraz telefonik za 800-1000 zł nie muli, nie brakuje miejsca, nic się nie zacina, dla 90% pospólstwa nada się idealnie, ale wmawiaj sobie dalej że do Fejsbuka i OLX trzeba najnowszego ajfona  

 

Cały czas od kilku lat jest taka gadka. A później analizy na forumku po 1-2 latach, że już trochę przymula, coś tam zacina i by wypadało zmienić. No ale wiem, normalny człowiek wymienia telefon co 1-2 lata a nie kisi się kilka lat, np. jak ja z iPhone 7 od 2016 roku :banderas:
 

Tak, powtórzmy to kolejny raz. iPhone to dobry, wysokiej jakości, świetnie działający produkt na lata, NA LATA :tak: :cf:


  • 0

#3352 xell Napisany 05 maja 2020 - 14:13

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Ja siedzę od trzech lat na androidowym telefonie, który kupiłem za €200. Dzwoni, Keep Notes działa, Firefox działa, Google Maps działa, Podcast Addict działa, Whatsapp działa, Spotify działa, Youtube działa, więcej mi nie potrzeba. :dunno: Swoją drogą ciekawe, że na urządzeniu, gdzie jedyną formą inputu jest mizianie 5calowego ekranu ew. żyroskop, moc obliczeniowa jest niesamowicie istotna, a jak przechodzi się na temat laptopów i desktopów to najtańszy Macbook Air wystarcza nagle 99.9% użytkowników. :olo:


  • 2

#3353 cybercotlet Napisany 05 maja 2020 - 15:34

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Tak, powtórzmy to kolejny raz. iPhone to dobry, wysokiej jakości, świetnie działający produkt na lata, NA LATA :tak: :cf:


Co jak co ale trzeba Apple przyznać, że wsparcie swoich starych urządzeń ma na dobrym poziomie.
  • 0

#3354 Danteusz Napisany 05 maja 2020 - 16:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Ja siedzę od trzech lat na androidowym telefonie, który kupiłem za €200. Dzwoni, Keep Notes działa, Firefox działa, Google Maps działa, Podcast Addict działa, Whatsapp działa, Spotify działa, Youtube działa, więcej mi nie potrzeba. :dunno: Swoją drogą ciekawe, że na urządzeniu, gdzie jedyną formą inputu jest mizianie 5calowego ekranu ew. żyroskop, moc obliczeniowa jest niesamowicie istotna, a jak przechodzi się na temat laptopów i desktopów to najtańszy Macbook Air wystarcza nagle 99.9% użytkowników. :olo:

Yaris jeździ po mieście tak samo jak Porsche, a telewizor 720p wyświetli ten sam film co najnowszy OLED. Chyba jednak chcemy postępu technologii?
Nie rozumiem co ma wspólnego input z wydajnością. Pomyśl jednak o typowym czasie interakcji z urządzeniem - im krótszy, tym bardziej odczuwa się jakiekolwiek opóźnienia. Przykładowo, jeśli wysyłasz film na YouTube z kompa to zazwyczaj musisz go przekonwertować, wtedy odchodzisz od urządzenia na 5 minut i robisz herbatę. Gdy robisz to z telefonu chcesz żeby trwało to jak najszybciej, żeby móc zaraz wysłać link znajomym.
  • 0

#3355 burnstein Napisany 05 maja 2020 - 16:38

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

 

Ja siedzę od trzech lat na androidowym telefonie, który kupiłem za €200. Dzwoni, Keep Notes działa, Firefox działa, Google Maps działa, Podcast Addict działa, Whatsapp działa, Spotify działa, Youtube działa, więcej mi nie potrzeba. :dunno: Swoją drogą ciekawe, że na urządzeniu, gdzie jedyną formą inputu jest mizianie 5calowego ekranu ew. żyroskop, moc obliczeniowa jest niesamowicie istotna, a jak przechodzi się na temat laptopów i desktopów to najtańszy Macbook Air wystarcza nagle 99.9% użytkowników. :olo:

Yaris jeździ po mieście tak samo jak Porsche, a telewizor 720p wyświetli ten sam film co najnowszy OLED. Chyba jednak chcemy postępu technologii?
Nie rozumiem co ma wspólnego input z wydajnością. Pomyśl jednak o typowym czasie interakcji z urządzeniem - im krótszy, tym bardziej odczuwa się jakiekolwiek opóźnienia. Przykładowo, jeśli wysyłasz film na YouTube z kompa to zazwyczaj musisz go przekonwertować, wtedy odchodzisz od urządzenia na 5 minut i robisz herbatę. Gdy robisz to z telefonu chcesz żeby trwało to jak najszybciej, żeby móc zaraz wysłać link znajomym.

 


Nie, jeśli wysyłam z kompa, chce żeby poszło jak najszybciej, bo pewnie właśnie udaję, że pracuję, a kiedy wysyłam telefonem to sobie go chowam do kieszeni i robię co tam dotychczas robiłem, na przykład idę.


  • 0

#3356 Danteusz Napisany 05 maja 2020 - 16:55

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
No widzisz, zabrałbyś się do roboty to byś inaczej patrzył na świat :tak:
  • 0

#3357 burnstein Napisany 05 maja 2020 - 17:02

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

To bym tyrał jak wół na przepłaconą iluzję luksusu od Apple?


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 05 maja 2020 - 17:03

  • 0

#3358 Danteusz Napisany 05 maja 2020 - 17:04

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Dokładnie.
  • 0

#3359 cybercotlet Napisany 05 maja 2020 - 17:25

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Bo trzeba pracować mądrze a nie ciężko


  • 0

#3360 xell Napisany 05 maja 2020 - 20:15

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Yaris jeździ po mieście tak samo jak Porsche, a telewizor 720p wyświetli ten sam film co najnowszy OLED. Chyba jednak chcemy postępu technologii?
Nie rozumiem co ma wspólnego input z wydajnością. Pomyśl jednak o typowym czasie interakcji z urządzeniem - im krótszy, tym bardziej odczuwa się jakiekolwiek opóźnienia. Przykładowo, jeśli wysyłasz film na YouTube z kompa to zazwyczaj musisz go przekonwertować, wtedy odchodzisz od urządzenia na 5 minut i robisz herbatę. Gdy robisz to z telefonu chcesz żeby trwało to jak najszybciej, żeby móc zaraz wysłać link znajomym.

Jak ktoś potrzebuje mocy w telefonie, to spoko. Ja osobiście poza "byłoby minimalnie fajniej, jakby to działało płynniej i bardziej natychmiastowo" nie potrzebuję wypasionej komórki, więc będę się trzymał obecnej póki się nie zepsuje.

Natomiast jest ciekawe, że wymyślasz przypadki, w których moc ma znaczenie jak Apple ją oferuje (w dobrej cenie), i w których nie ma znaczenia właśnie wtedy jak Apple każe płacić sobie za tę moc jak za zboże (albo nie oferuje jej wcale - brak modeli z Ryzen lub GPU od nVidii). :hmmm:
  • 0