Skocz do zawartości

Zdjęcie

Uncharted 3: Drake's Deception


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1086 odpowiedzi na ten temat

#961 Psycho-Mantis Napisany 11 maja 2012 - 11:22

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
niektóre savy są zablokowane i można je przenosić tylko na serwer PS+, ale większość bez problemu można kopiować na pena. Wybierasz w opcjach danego save, kopiuj i wskazujesz pena.
  • 0

#962 Godot Napisany 22 czerwca 2012 - 20:09

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gram sobie drugi raz. Epizod z młodym Nate`em jest świetny, bardzo mi się podoba. Londyn paściarski. Ale Chateau to poezja i esensja Uncharted! Warto zagrać chociażby ze względu na ten fragment :) Gdzieś tak w połowie tego Chateau włączyłem najniższy poziom trudności i od razu gra się lepiej :) Zamiast siedzieć pół godziny w jednej miejscówce i strzelać pół godziny do miliona chłopków skupiam się na eksploracji i zwiedzaniu :) Gra się o wiele lepiej
  • 0

#963 Nyjacz Napisany 25 czerwca 2012 - 10:56

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 033 Postów:
Tak, fajny klimat, ale graficznie chyba najgorzej w całej grze.
  • 0

#964 Pious Napisany 25 czerwca 2012 - 11:10

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Dla mnie każda część jest bombowa. Jedynka podoba mi się ze względu na klimat i setting, ale trójka wcale nie ustępuje. Brakuje jej tylko czegoś charakterystycznego, nie wiem, ale grając czuć tego czegoś brak. Miały to poprzednie części. A grafa w trójeczce to dla mnie poezja.
  • 0

#965 BeSOS Napisany 28 czerwca 2012 - 19:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
hmm cos w tym jest ze tej wisienki na torcie nie ma w U3 ale imo jesli chodzi o 'pacing' (nie wiem jak to zgrabnie po naszemu ujac ale chyba kazdy wie o co cho) to imo jest to najlepsza czesc, nie czulem ani razu znuzenia (w U1 takich momntow mialem kilka, ze o zimowej czesci U2 nie wspomne) stosunek strzelania do eksploracji i puzzli tez byl imo idealny, do tego fabula jest zgrabnie dopieta na ostatni guzik bez jakis glupot jakie mialy miejsce w 1 czy 2 (subiektywnie, ale ilu z was uwaza Lazarevica za ciekawa postac...;o) Do tego jest najbardziej widowiskowa, zawartosc akcji w akcji to klasa sama w sobie :)

ja mam nadzieje ze na PS4 jednak U4 jeszcze wyjdzie az szkoda by bylo takiego universum choc patrzac na TLOU moze niech ND robia nowe IP :)
  • 0

#966 BeSOS Napisany 28 czerwca 2012 - 19:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
hmm cos w tym jest ze tej wisienki na torcie nie ma w U3 ale imo jesli chodzi o 'pacing' (nie wiem jak to zgrabnie po naszemu ujac ale chyba kazdy wie o co cho) to imo jest to najlepsza czesc, nie czulem ani razu znuzenia (w U1 takich momntow mialem kilka, ze o zimowej czesci U2 nie wspomne) stosunek strzelania do eksploracji i puzzli tez byl imo idealny, do tego fabula jest zgrabnie dopieta na ostatni guzik bez jakis glupot jakie mialy miejsce w 1 czy 2 (subiektywnie, ale ilu z was uwaza Lazarevica za ciekawa postac...;o) Do tego jest najbardziej widowiskowa, zawartosc akcji w akcji to klasa sama w sobie :)

ja mam nadzieje ze na PS4 jednak U4 jeszcze wyjdzie az szkoda by bylo takiego universum choc patrzac na TLOU moze niech ND robia nowe IP :)
  • 0

#967 torq314 Napisany 28 czerwca 2012 - 19:37

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

'pacing'


dokładnie, trójka nie nuży, raczej na końcu ma się wrażenie niedosytu niż przesytu. dwójka końcówkę ma zdecydowanie przesycającą, nie liczyłem ale sądzę że liczba trupów idzie w tysiące i niewiele z tego wynika.


  • 0

#968 Godot Napisany 04 lipca 2012 - 10:04

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No i skończyłem trójeczkę. Grając na najniższym poziomie trudności można spokojnie się skupić na osom akcjach, które nam ND zafundowało, zamiast na wielogodzinnym mordowaniu setek wrogów, którzy spokojnie przeżywają granat pod stopami, albo strzał między oczy. Uncharted 3 nadal nie przebija 1 i 2, ale po ponownym przejściu nie mam już oporów, żeby postawić pudełko z grą obok wielkich poprzedników. Tak czy owak uważam, że seria wyczerpała już swoją formułę i nie powinna być przedłużana. Wiele patentów było ewidentnie na siłę zrobionych (nie wiem dlaczego zrobili tak g**niany system walki i dlaczego non stop kazali go używać), po wielu akcjach widać już brak pomysłów (konie...). Jak czwórka ma być w prostej linni kontynuacją trójki to ja dziękuję i poproszę nowe IP.
  • 0

#969 kowal Napisany 18 lipca 2012 - 10:24

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
ukończyłem niedawno U3 i muszę sie zgodzić z większością Waszych opinii. trochę wolno się rozkręca bo pierwsza strzelanina to jest dopiero
Spoiler

ale za to wypełniony jest ten czas niezłym wprowadzeniem w fabułę, która ciekawie się zapowiada a kończy się
Spoiler
miło, że udało się umieścić akcję również na starym kontynencie i zrobić tu fajne miejscówki. text Sulliego "Tobie nawet we Francji uda się znaleźć dżunglę" bezcenny.
ostatni boss najsłabszy z całej serii ale może dokładnie się wypowiem jak skończę na miażdżącym poziomie. na normalu nie stanowił wyzwania.
co do walki wręcz to przeszkadzało mi chwilami to, że autorzy nie dają nam za bardzo wyjścia w takich sytuacjach i zamiast pociągnąć kolesiowi headshot'a trzeba się prać na pięści.
puzzle są łatwe, jedynie przy tych porozrzucanych kończynach zatrzymałem się na kilka min. a to tylko dlatego, że nie zajrzałem do notatnika i nie zajarzyłem od razu "o co kaman". próbowałem każdą z nich odbić z osobna :pac:
no i na koniec zostawiłem sobie widowiskowość akcji. nie wyobrażam sobie ekranizacji tej serii bo tu co chwila odchodzą takie sceny, które w kinie byłyby momentami kulminacyjnymi filmu. w tym względzie przebija swoje poprzedniczki.
aha. i jeszcze dubbing. Polacy spisali się na medal. zarówo aktorzy jak i tłumacze. zacząłem miażdżący poziom znowu po polsku więc będzie trzeba zagrać 3 raz żeby posłuchać Nolana i reszty. ale to już na easy przy szukaniu skarbów i dobijaniu trofików.
szkoda tylko, że będę musiał kupić online passa żeby zaliczyć platynkę...
  • 0

#970 kowal Napisany 29 lipca 2012 - 09:32

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
gram na miażdżącym i utknąłem na walce na pięści z Charlie'm. jemu trzeba wpieprzyć czy wytrzymać jakiś określony czas? wkurza mnie jego uderzenie z bańki za jeszcze ani razu nie udało mi się go uniknąć. jak macie jakieś cenne wskazówki to poproszę.
  • 0

#971 Pious Napisany 30 lipca 2012 - 22:20

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
A ja mam problem techniczny. Odpaliłem dziś U3 po kilku miesiącach i pobrałem aktualizację 1.12. Niby wszystko ok, ale gra po upie przestała się ładować. Kręci się tylko ten pierścień i kręci. Po kilku minutach straciłem cierpliwość i usunąłem update. Oczywiście wszystko bez niego śmiga dobrze. Pobrałem ponownie i znowu to samo. Ktoś miał coś takiego? Może ten loading po updacie jest taki mega długi jednorazowo?
  • 0

#972 kowal Napisany 31 lipca 2012 - 09:07

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
ja niedawno kupiłem U3 więc równiez musialem pobrać najnowsze aktualizacje ale nic takiego mi się nie przytrafiło. owszem, loading rozpoczynajacy grę wydaje mi się jakby dłuższy niż w poprzednich częściach ale nie mam porównania do sytuacji przed patchem w U3. jak długo czekałeś? może powinienes dać konsoli jakies 10min na przemyślenie sprawy:)
  • 0

#973 Pious Napisany 31 lipca 2012 - 09:16

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Czekałem z 3-5 minut. Nie było słychać pracy lasera, hdd też nie mrugał. Spróbuję jeszcze raz dzisiaj, ale nie wyglądało to normalnie.
  • 0

#974 kowal Napisany 31 lipca 2012 - 09:17

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
spróbuj pobrać patcha jeszcze raz, może to w nim jest problem.
  • 0

#975 Pious Napisany 31 lipca 2012 - 10:08

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pobierałem 2 razy, ale w myśl przysłowia, spróbuję trzeci.
  • 0

#976 fingus Napisany 31 lipca 2012 - 10:12

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Wywal sejwy, jeśli jakieś masz, może nie radzi sobie z ich odczytaniem.
  • 0

#977 ACZ Napisany 31 lipca 2012 - 11:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 205 Postów:
przed wywaleniem sejwów zaloz sobie na konsoli dodatkowe konto (jak nie masz zalożonego), nie konto na psn tylko konto na konsoli co trwa chwilę i przekopiuj sobie sejwy na owe konto. jak wszystko bedzie gralo to potem sobie z tamtego konta przekopiujesz na konto glowne i sprawdzisz czy juz wsio ok.
  • 0

#978 Pious Napisany 31 lipca 2012 - 11:18

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
O, dzieki za rade, tak zrobie. Mam nadzieję, ze pomoze.
  • 0

#979 kowal Napisany 31 lipca 2012 - 11:52

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
kurde ACZ ależ ty zaradny jesteś. zaimponowałeś mi.
  • 0

#980 Pious Napisany 31 lipca 2012 - 21:53

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Uff, obylo sie bez kombinacji i ruszylo w koncu.
  • 0

#981 kowal Napisany 01 sierpnia 2012 - 07:58

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
u mnie tez. nie taki Charlie straszny jednak. mam nadzieje, że dotrwam do końca bo zaczyna mnie to trochę nużyć. a chciałem jeszcze po anglicku voice-acting obczaić. no nie wiem. choć może na łatwiejszym poziomie będzie się szybciej śmigać.
  • 0

#982 Pious Napisany 01 sierpnia 2012 - 12:56

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Jak on chce walnac z dynki wystarczy maszowac kolko, bo to jego chwyt. Wlasnie jestem po tym fragmencie na crushingu i w porownaniu z jedynka, crushing wypada dosc latwo. Obawiam sie jedynie koncowki i wiadomo czego, bo to juz na hardzie bylo wymagajace.
  • 0

#983 kowal Napisany 01 sierpnia 2012 - 13:43

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

i wiadomo czego

możesz mnie oświecić?
  • 0

#984 szczudel Napisany 01 sierpnia 2012 - 13:49

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

możesz mnie oświecić?

Podpowiedz: Nie chodzi o piramidogłowych...
  • 0

#985 ACZ Napisany 07 sierpnia 2012 - 21:22

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 205 Postów:
nadchodzi największy patch do multi. łącznie bedzie 100 dodatkow i beda sie pojawialy az do 4 wrzesnia.
bedzie 50 nowych trofikow (tak, 50, po 10 dla kazdego DLC), system turniejowy, skiny itp.
trailer, 2 filmiki typów, ktorzy omawiaja nowosci i spis calego stuffu:
http://www.naughtydo...e_full_rundown/
  • 0

#986 fingus Napisany 07 sierpnia 2012 - 21:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Ciekawe ile się będzie ściągał.
  • 0

#987 Danteusz Napisany 07 sierpnia 2012 - 21:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 895 Postów:
Krótko
  • 0

#988 BeSOS Napisany 07 sierpnia 2012 - 21:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nikogo te update'y do multi, od keidy skonczylem singla anwet nie odpalalem tej gry, moga sie pałować, ze to najwiekszy update ever a mi to wisi i powiewa :foch:
  • 0

#989 szczudel Napisany 07 sierpnia 2012 - 22:06

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Te dodatki to jak w kazdej grze multi - polowa znajomych nie ma i z nimi nie pograsz na nowych mapach wiec konczy sie na tym ze sie gra na podstawowych.
Nie zrobię juz tego błędu i nie kupie zestawu dodatków do Uncharted.
  • 0

#990 Matt Napisany 08 sierpnia 2012 - 21:05

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Sprawdzam dzisiaj listę moich platyn (wiem, wiem), a tam Uncharted 3 zjechało mi ze 100% completion do 51% completion. Dodatki multi zlewam, ale moje dziwkarstwo ucierpiało. Mogłoby Sony wzorem gier na X360 honorować graczy 130%, czy tam 180% ukończonej gry, a nie zbijają te 100% w dół i człowiek czuje się jak szczerbaty :D
  • 0