Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ace Combat 05


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
61 odpowiedzi na ten temat

#31 Mr_selfdestruct Napisany 21 lutego 2005 - 23:24

Mr_selfdestruct

    Toad

  • Narybek
  • 3 Postów:
..kurcze chyba sie pogubilem..czy ace combat 5 to to samo co ace combat: squadron leader z najnowszego n+???
  • 0

#32 kendzik Napisany 22 lutego 2005 - 00:08

kendzik

    Blanka

  • Narybek
  • 151 Postów:

..kurcze chyba sie pogubilem..czy ace combat 5 to to samo co ace combat: squadron leader z najnowszego n+???


Tak,to to samo :)
  • 0

#33 mleko2099 Napisany 22 lutego 2005 - 11:59

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ace Combat 5 unsung war to podtytuł wersji usa u nas zwie sie sqadron leader.....jeśli sie nie myle.....
  • 0

#34 Blizzard Beast Napisany 22 lutego 2005 - 12:18

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Tak, to to samo, Skrzywdzili taki fajny tytul... ;) W kazdym razie zmiany sa niewielkie i obejmuja np. wyciecie opcjonalnych japonskich linii dialogowych.
  • 0

#35 Ney Napisany 02 maja 2005 - 10:34

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Przeszedłem póki co raptem kilka misji ale musze powiedzieć że gra jest cudowna...Graficznie wporządku (i co ważne ultra-płynna), rozkręcająca się fabuła i niesamowita grywalność.Misje tez bardzo zróżnicowane...póki co wad nie stwierdzono.A trailer kóry się włacza jak się nic nie rusza na ekranie "press start" to mistrzostwo świata poprostu.
  • 0

#36 Blizzard Beast Napisany 03 maja 2005 - 15:50

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Trailer ogladalem chyba z 50 razy - pokazalem chyba wszystkim znajomym ;)
  • 0

#37 Gość__* Napisany 19 lipca 2005 - 11:32

Gość__*
  • Goście
mam dylemat -- którą gre kupić? Ace Combat5 czy Midnight Club3? :> Słyszałem,ze AC5 "daje rade" i,ze jest naprawde "wypaśne"!. ;)
Nie wiem, na którą gre mam stracić kase? moze wy mi doradzicie? ;)
  • 0

#38 Blizzard Beast Napisany 19 lipca 2005 - 15:04

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Hm... No nie wiem - to juz chyba zalezy od twoich preferencji. Obie skonczylem i jakosciowo sa dla mnie na tym samym poziomie. Ciezko porownywac, bo to dwa rozne gatunki, dlatego wybierz ten, na ktory aktualnie masz wieksza ochote. MC3 na polke odlozylem i juz nie rusze, AC05 na pewno jeszcze w wakacje pokatuje, bo zdecydowanie za malo gralem.
  • 0

#39 Gość__* Napisany 20 lipca 2005 - 20:15

Gość__*
  • Goście
Od południa mam najnowszego "Asa" :P
Gra jest przepiękna...na początku nie wiedziałem kto jest zły, a kto dobry :twisted:
Najlepsze jest to,że sterowanie podobne jest do tego z GTA:SA(czyt.bardzo dobre:) - anologowe przyciski rula:D )
ps.Blizzard dzięki, że pomogłeś mi wybrać gre! :)
ps2.demko na ekranie "press start" wymiata! :D i ta muzyka......Oooo JA ...! :D
[EDIT]:właśnie przeszedłem 6 misje.....JEZU jakie emocje...jak zaczęli odliczać.... 20,19,18.... i :shock: myślałem,że przegrałem znowu, ale - spoko - udało się!:D
Idę dalej męczyć Ace! :P
  • 0

#40 syon Napisany 18 sierpnia 2005 - 16:27

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Jestem już po pierwszych misjach i co powiem to napiszę: gierka jest git, ale to nie moje klimaty. Grafika, dźwięk no i samo wykonanie jest bez zarzutów to napewno, ale rozgrywka... to nie moja liga :) Fabuła? O dobra jak każda inna i już. Nie mniej jednak da się w to grać.

Aha. Ten trailer, o którym tak tu głośno trąbi Blizzard i Ney jest przeciętny. Tak jest! Nie wzbudził u mnie żadnych palpitacji, czy nagłego przypływu euforii, może poza faktem, że filmiki renderowe są zrobione na wysokim poziomie i nic ponadto - tyle.
  • 0

#41 Blizzard Beast Napisany 22 sierpnia 2005 - 14:16

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Syon, you are a friggin' dork. Zejdz mi z oczu. ;)
  • 0

#42 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2005 - 16:25

Gość__*
  • Goście
Jeśli chodzi o trailer to dołączam się do większości. Ehhh, może nie oglądałem go 50 razy ale ponad 10 na pewno. Co do samej gry ... Wszystko było by super, gdyby nie ... misja gdzie szukamy naszej Pani Kapitan. Już z 20 raz mi helikopter rozwalili !! :( już od 7 dni nie włączam AC5 przez tą misję. Ja tam wolę misje, wpadnij i rozwal a nie ochraniaj :)
  • 0

#43 syon Napisany 22 sierpnia 2005 - 16:45

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Dobra, po kolei:

Syon, you are a friggin' dork. Zejdz mi z oczu.


Yeah, yeah as usual I'm the diffrent one :twisted:


Wszystko było by super, gdyby nie ... misja gdzie szukamy naszej Pani Kapitan. Już z 20 raz mi helikopter rozwalili !!


Proste. Bierzesz SU-27 (ew. F-14) dla siebie i reszty brygady (jak nie masz floty to bierz cokolwieg widnieje z napisem 'Fighter'). Ty non-stop prujesz po sygnale do Nagase z włączoną opcją 'Cover' dla skrzydłowych. Po drodze rzecz jasna likwidujesz wszystko co lata dzięki SAAM czy LAAM SU-27 (zapomniałem, które wozi) i git. Docierasz na miejsce, przełączasz na DSP u skrzydłowych i rozwalasz reszte co została w powietrzu i na ziemi. Utorowanie drogi śmigłowcom to priorytet, więc pamiętaj o tym! Na jego drodze będzie pare 'flaków' i 'samów' to buchnij pare zwykłych MSL i po kłopocie. Keep your eyes open soldier!

Dobra wkręciłem się trochę w gierke, ale te początkowe intro? Kurde have mercy people ;)
  • 0

#44 Gość__* Napisany 06 października 2005 - 20:16

Gość__*
  • Goście
Odkupie ta gre, sprzedajcie mi ja :D. MUSZE JA MIEC !!!

Jesli jest ktos chetny do odsprzedania jej, to walcie na Gg albo PM.

Nie muszę chyba przypominać, że jest na to odpowiedni temat :? - syon
  • 0

#45 Blizzard Beast Napisany 10 października 2005 - 05:59

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Terpil, nie badz cieniarzem i poszukaj troche. Ostatnio moj kumpel lyknal na Allegro za 7 dyszek. W stanie idealnym.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 10 października 2005 - 14:50

Gość__*
  • Goście
Blizzard, ten AC5 byl bez pudelka i instrukci ? Jesli tak, to tez go licytowalem, ale aukcja konczyla sie pozno i nie dotrwalem :P.

SZukalem po sklepacj internetowych, ale w zadnym cena nie spada ponizej 200 zl... Teraz na Allegro jest jeden AC do sprzedania za 130. Sprzedalem Singstara i powaznie zastanawiam sie nad kupnem :D. A pytam Was, bo moze ktos sprzedalby po znajomosci, taniej :mrgreen: 8) :D

P.S Syon, widac, ze nie czytasz forum :P Zlozylem oferte w odpowienim temacie jakis tydzien temu...
  • 0

#47 Gość__* Napisany 05 listopada 2005 - 19:23

Gość__*
  • Goście
Mam problem z misja BLIND SPOT. Wyglada ona tak, ze sa samoloty, ktore zaklocaja moje rakiety i nie moge ich zestrzelic. Mozna tez z dzialka ale jest ich strasznie duzo i nie starczyloby mi czasu.

Jak przejsc ta misje ? Probowalem prawie wszystkimi samolotami i kicha... Mozna jakas zlamac zaklocenia ?
  • 0

#48 Gość__* Napisany 05 listopada 2005 - 22:26

Gość__*
  • Goście
przeważnie jeżeli są zakłócenia...na bardzo dużych wysokościach lata "zakłócacz" :lol: (taki niby boeing), można go zestrzelić! ...za dobrze nie pamiętam tej misji-tis sucks! :?
  • 0

#49 Gość__* Napisany 06 listopada 2005 - 09:04

Gość__*
  • Goście
Ten samolot ma oznaczenie C-i jakis numerek oraz "talerz" na dachu? Jesli tak, to tego z rakiet zestrzelic nie moge :/. Cos mi sie wydaje, ze duuuzo czasu spedze nad ta misja...
  • 0

#50 Gość__* Napisany 06 listopada 2005 - 11:34

Gość__*
  • Goście
ten samolot z "talerzem" można zestrzelić, tylko jest on mocniejszy od normalnego myśliwca i potrzeba więcej rakiet na zestrzelenie tego pudła.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 06 listopada 2005 - 14:58

Gość__*
  • Goście
Ja jestem w misji, gdzie trzeba rozwalic taka duuza lodz podwodna, fajne byly te rakiety przed ktorymi trzeba bylo uciekac powyzej 5000m :wink:
  • 0

#52 Gość__* Napisany 06 listopada 2005 - 20:28

Gość__*
  • Goście
ufff... przeszedlem ta przekleta misje.

Ta misja z lodzia podwodna jest zarabista :D, troche sie wystraszylem, gdy wystrzelalem wszystkie rakiety i musial walic do tego potwora z dzialka :o :) .

Teraz latam po dzungli i rozwalam tunele. Fajna misja, szkoda, ze czas nagli, bo mozna byloby sie niezle pobawic :D.



A teraz troche o samej grze:
Gra powala pod wzgledem audiowizualnym. Grafika, wykonanie samolotow, wybuchow, efektow specjalnych jest na bardzo wysokim poziomie. Odbijajace sie swiatlo od poszycia samolotu, to istny majstersztyk. jednak im blizej ziemi, tym jest gorzej. Budynki i cala architektura naziemna jest zrobiona brzydko... Niespecjalne budowle sa poprostu plaskie, rowne z ziemia.
Muza jest swietna. Buduje klimat podczas walki. Gdy walczymy jest szybka, dynamiczna, a gdy lecimy spokojnie, to jest wolna i lagodna. Efekty dzwiekowe sa wykonane fajnie (zwlaszcza karabinki, kazdy samolot ma inny odglos strzelajacego karabinku), rozmowy naszych skrzydlowych, lub postaci na ziemi sa bardzo realistyczne. No co tu duzo mowic... ogolny gameplay jest bardzo dobry, a gra bardzo ciekawa i przykuwajaca na dlugie godziny :D.

Jest jednak pare wad. Najwieksza z nich jest automatyczne celowanie. SA takie akcja, ze celownik wybiera nam za cel nawet objekt odlegly o 10 km, podczas, gdy wokol nas kraza 3 inne objekty... jest to denerwujace zwlaszcza podczas misji, gdzie musimy rozwalic specjalne objekty, a wokol nas lataja samoloty :x
  • 0

#53 szczudel Napisany 26 stycznia 2006 - 22:30

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
fakt celowanie od poprzeniej wersji uleglo pogorszeniu czasem wciska sie ten przeklety trojkat i nic [ a wrogowie sie na czyste pozycje wysuwaja - sitting ducks jakby to chopper powiedzial :D ]
a jak przejsc misje z gazem w miasteczku uczelnianym i ta z szpiegowska z robieniem zdjec na poziom S??
pomozcie blagam tych 2 misji mi brakuje a bede mial ace na S moje gg 8987666 [ naprawde jak ktos wie to jest proszony o kontakt ]
ale gra nie jest taka trudna [ poza misja 8492 gdzie na S trzeba zestrzelic iles tam samolotow - co na ACE jest istnym hardcorem ] ACO4 byl trudniejszy bo trzeba bylo wiecej pktow zdobywac by otrzymac range S
  • 0

#54 Gość__* Napisany 30 stycznia 2006 - 20:12

Gość__*
  • Goście
Czy ktos moze mi opisac o co chodzi w fabule ? Z recenzji w Neo wynikalo ze jest wspaniala ale ja niewiele zrozumialem bo mam porysowana plyte i wiele filmikow musialem skipowac bo sie ogladac nie dalo pokazu slajdow :?
  • 0

#55 syon Napisany 30 stycznia 2006 - 22:31

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

Czy ktos moze mi opisac o co chodzi w fabule ? Z recenzji w Neo wynikalo ze jest wspaniala ale ja niewiele zrozumialem bo mam porysowana plyte i wiele filmikow musialem skipowac bo sie ogladac nie dalo pokazu slajdow


No to ryfa :( bo fabuła jest naprawdę całkiem dobra, ale nie żeby od razu wspaniała. SPOJLERCała sprawa zaczyna się okazaniem wrogości przez siły zbrojne Yuktobanii wobec Osei. Wkrótce nasi bohaterowie rozwiązują zagadkę całego konfliktu i okazuje się, że jest to jeden wielki spisek pewnego koncernu, który ongiś budował broń dla kraju który w poprzedniej wojnie został zniszczony.KONIEC SPOJLERA Nazw już nie pamiętam za dobrze bo w giere grałem dobre pare miechów temu a sprawdzać w sieci nie chce mi się. Możesz też spróbować znaleźć jakiegoś FAQa (http://www.gamefaqs.com), gdzie opis misji i tam też będzie zapewne popisane co i jak miało miejsce.
  • 0

#56 Gość__* Napisany 30 stycznia 2006 - 22:52

Gość__*
  • Goście
Szukalem na Gamefaqs ale tam nie ma zadnego artykolu o fabule - moze faktycznie w opisie misji bedzie chociaz to watpliwe zeby ktos spojlerowal w solucjii - wiec poszukam ale nadal czekam, SPOJLER(maly) wiem ze jest jakas zdrada w bazie czy cus ale nic dokladniejszego wnioskuje to tym ze trzeba uciekac samolotami treningowymi w jednej misji SPOJLER Jak ktos dobrze poznal fabule niech pisze kazde info mile widziane :)
  • 0

#57 drAKul Napisany 02 lutego 2006 - 00:37

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Moim zadaniem to fabula w AC5 to zrzynka z sumy wszystkich strachow ale nie jestem pewien bo nie czytalem ani nie ogladalem tylko z trailera pamietam ze tam szwaby tez probowaly wywolac wojne miedzy USA a Rosja. Belka to szwaby. My to Hameryka a zli to Ruskie.
  • 0

#58 MonsieurWoland Napisany 19 czerwca 2008 - 16:17

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Post dedykowany temu, że udało mi się wycisnąć wszystkie soki z AC5. Wszystkie misje na poziomach normal, hard, expert i ace zaliczone na S, wszystkie medale odblokowane, wszystkie rodzaje samolotów zakupione w 4 sztukach. Gra wycieła mi z życia 45h ale było warto. Squadron latający na 4 Falkenach to broń ostatecznej zagłady.
  • 0

#59 cwany-lis Napisany 24 czerwca 2008 - 12:18

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
po Macrossie mam kosmiczną wręcz sympatię do współcześnie używanych myśliwców i temu podobnych machin i pseudo-realistycznych konstrukcji z anime [Valkyrie :kult:] tak że muszę kupić jedną z części Ace Combat :tak:
  • 0

#60 MonsieurWoland Napisany 24 czerwca 2008 - 13:43

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

po Macrossie mam kosmiczną wręcz sympatię do współcześnie używanych myśliwców i temu podobnych machin i pseudo-realistycznych konstrukcji z anime [Valkyrie :kult:] tak że muszę kupić jedną z części Ace Combat :tak:


Każda z 3 części na PS2 rządzi. Pod względem fabularnym AC05 jest najlepsza. A pozatym w grze występuje postać Kei Nagase :zakochany: :zakochany: :zakochany: :zakochany: :oops: :oops: Dodany obrazek

W AC Zero graj na samym końcu, jeżeli na memorce masz save'y z AC 04 i AC 05 to odrazu dostajesz X 02 i Falkena
  • 0