Skocz do zawartości

Paper Mario: The Thousand-Year Door

Intelligent Systems Nintendo GCN Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
193 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy kupisz grę razem z jej premierą? (35 użytkowników głosowało)

Czy kupisz grę razem z jej premierą?

  1. Tak! Już nie mogę się doczekać! (8 głosów [22.22%])

    Procent głosów: 22.22%

  2. Nie, kupię ją później (22 głosów [61.11%])

    Procent głosów: 61.11%

  3. W ogóle nie mam zamiaru jej kupować... (6 głosów [16.67%])

    Procent głosów: 16.67%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#61 Gość__* Napisany 08 grudnia 2004 - 19:50

Gość__*
  • Goście
I tak masz dobrze... Ja poczekam aż do 24 grudnia... ;) Ale przynajmniej będę miał czas na granie, bo będzie przerwa świąteczna. :D
  • 0

#62 BeSOS Napisany 08 grudnia 2004 - 20:08

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dzisiaj pograłem 2 godziny i jak narazie jest fajnie. Nie jest to taki szok jak w przypadku Echoes, ale dam grze szansę się rozkrecić. Jest fajny humorek, postacie mają niezłe teksty.
  • 0

#63 Gość__* Napisany 08 grudnia 2004 - 21:46

Gość__*
  • Goście
1qaz1q, uwierz mi i gromadzie zagranicnych recenzentów, gra na pewno się rozkręci! Już ci to mówię! :D
  • 0

#64 Gość__* Napisany 08 grudnia 2004 - 22:12

Gość__*
  • Goście
Tak. Zauważysz to po świetnym IMO Chapter 3. (zniechęcić cie może 4 ale brnij dalej bo warto.)
  • 0

#65 Gość__* Napisany 09 grudnia 2004 - 14:36

Gość__*
  • Goście
Czyli już przeszedłeś Paper Mario 2, Link-in?
  • 0

#66 Gość__* Napisany 09 grudnia 2004 - 16:34

Gość__*
  • Goście
No niebardzo. Mam kłopot z jednym BOSSem, ale to już prawie koniec.
  • 0

#67 Gość__* Napisany 09 grudnia 2004 - 16:56

Gość__*
  • Goście
Ok, tylko przypadkiem nic tu o nim nie pisz na forum - nie chcę wiedzieć o czym/kim mówisz 8)
  • 0

#68 Gość__* Napisany 09 grudnia 2004 - 21:05

Gość__*
  • Goście
Jak nie przyjdzie do poneidziałku, to będę chyba zmuszony do napisania skargi do Ultimy... :evil:
  • 0

#69 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 13:43

Gość__*
  • Goście
Pisz, pisz! Niech się nauczą, że takie gry ja PM2 trzeba dostarczać szybko! :D
  • 0

#70 BeSOS Napisany 10 grudnia 2004 - 16:39

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
zaczyna sie robic naprawdę ciekawie. jestem zaskoczony, że gra jast w miare głęboka- sporo tu stufff'u do zbierania, jak na pozornego rpg z Mario. Ide grać, bo ciężko sie oderwać 8)
  • 0

#71 Gość__* Napisany 10 grudnia 2004 - 20:50

Gość__*
  • Goście
1qaz1q - nie lekceważ potęgi hydraulika! :D

[Kaxi]
  • 0

#72 BeSOS Napisany 12 grudnia 2004 - 19:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dziwny ten paper- na początku było swietnie, a teraz koncze ch.3 i jakoś wieje nudą. Jednak nie ma to jak Echoes 8) Ale, że Paper ponoć długi to zobaczymy co dalej bedzie. W sumie, na ign pisali, że gra sie baardzo wolno rozkręca.I takie są moje odczucia. jak narazie 7+
  • 0

#73 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 21:50

Gość__*
  • Goście
7+ hmmm... No tak - IGN ma zawsze rację! :D Dużo ludzi podobno narzekało na Chapter 2, później będzie już tylko lepiej. :D
  • 0

#74 Gość__* Napisany 12 grudnia 2004 - 22:42

Gość__*
  • Goście
Cube, grałeś w to w ogóle, przestań się palić człowieku...

Mi jakoś ostudził się zapał na papierowego, dlatego z kupnem jeszcze sobie poczekam (poczekam na recenzje...)

Kaxi-słuszna uwaga:D
  • 0

#75 Gość__* Napisany 15 grudnia 2004 - 16:01

Gość__*
  • Goście
Jest już recenzja na Cube-Europe.com
  • 0

#76 BeSOS Napisany 15 grudnia 2004 - 21:47

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tak. Zauważysz to po świetnym IMO Chapter 3. (zniechęcić cie może 4 ale brnij dalej bo warto.)


własnie jestem w połowie(tak myśle) chapteru 4 i jak narazie znowu zaczyna byc ciekawie. Obok ch.1 to właśnie 4 jest dla mnie najciekawszy- fajny design i klimacik. zobaczymy jak to sie rozwinie...
  • 0

#77 Gość__* Napisany 15 grudnia 2004 - 21:58

Gość__*
  • Goście
Mnie najbardiej denerwował w tym rozdziale backtracking. Zmora.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 17:01

Gość__*
  • Goście
To pytanie mnie od dawna nurtuje: czy jest wybór języków w Paper Mario 2? Na Allegro koleś pisze, że okładka i instrukcja są po francusku, a gra po angielsku. Z kolei Link-in odpisał mi, że w grze nie ma możliwości wyboru języka. :( To w końcu jest, czy nie ma? Odpowiedzcie, potrzebuję tej informacji.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 18:49

Gość__*
  • Goście
Dostałem dziś PM2 od Ultimy, jestem w Prologue i... już się zaciąłem :twisted: A więc:

SPOILER

Jestem w tym Maze. Te jakieś homo-nie wiadomo co rzuciło na mnie klątwę. Doleciałem jako papier do tego miejsca, gdzie jest jakaś tratwa i woda. Próbowałem na tym pływać, ale się nie da. Co mam dalej robić?????

END of SPOILER

Gra jak na razie fajna, te miasteczko złodziei jest fajniejsze aniżeli Toad's Town z pierwszej części.

SPOILER

Ta gra powinna być od 18 lat! Zauważyliście że tam są jabole, żule i szubienica? :twisted:
  • 0

#80 BeSOS Napisany 16 grudnia 2004 - 19:27

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Cube-zazwyczaj gry wydane przez Nintendo mają przełączniki na język- różnica jest w tym, że np pudło/instrukcja są po np. francusku/niemiecku itp. Sam mam SMS z francuską okładką/instrukcją a gra jest w całości po angielsku wiec na 99% tak jest z Paperem.
  • 0

#81 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 19:30

Gość__*
  • Goście
No tak, ale nie zawsze tak jest z RPGami. Chcę mieć PEWNĄ wiadomość od posiadacza gry.
  • 0

#82 Gość__* Napisany 16 grudnia 2004 - 22:29

Gość__*
  • Goście
z Papierem francuskim jest tak że dialogi mówione są po angielsku natomiast wszystkie dialogi są po francusku :(
Dlatego ta gra ma taką niską cenę pierwszy egzemplarz PM2 poszedł za 106zł
  • 0

#83 BeSOS Napisany 17 grudnia 2004 - 10:19

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

z Papierem francuskim jest tak że dialogi mówione są po angielsku natomiast wszystkie dialogi są po francusku :(
Dlatego ta gra ma taką niską cenę pierwszy egzemplarz PM2 poszedł za 106zł


zastanów się , zanim cokolwiek napiszesz- dialogów mówionych po pierwsze nie ma w Paperze- są tylko pisane. Po drugie, sam sie dowiadywałem jak to jest z wersją "francuską" i cała gra jest po angielsku( bez pudła/instrukcji) a język przełącza się samemu wg. preferencji.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 12:28

Gość__*
  • Goście
Mam kilka pytań:
1qaz1q - czy to jest info z pewnego źródła?
Karp - pomyliłeś tę grę z ToS.
Link-in - jeżeli 1qaz1q ma rację, to czemu mnie wkręciłeś? Chyba w każdym PM2 jest wybór języka, u ciebie też powinna być. ;)
  • 0

#85 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 14:51

Gość__*
  • Goście
Ja takiej opcji u siebie nie znalazłem. Ale nie mogę teraz dokładniej poszukać, bo Samus nie chce wyjść z czytnika. :wink:
  • 0

#86 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 14:53

Gość__*
  • Goście
A ktoś taką opcję znalazł? Może po prostu Link-in źle szukał? :)
  • 0

#87 BeSOS Napisany 17 grudnia 2004 - 15:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
w Mad Games jest paper- francuska okładka itp, ale gra jest po angielsku.

Chodzi o to, że w grze nie ma przełącznika na język-gra automatycznie wykrywa jaki jezyk ustawiliśmy w opcjach(bez płytki w menu GCN). Wiec jeśli mamy ustawiony jezyk na english to gra sie uruchomi po angielsku itp. Tak to działa.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 17 grudnia 2004 - 18:22

Gość__*
  • Goście

w Mad Games jest paper- francuska okładka itp, ale gra jest po angielsku.

Chodzi o to, że w grze nie ma przełącznika na język-gra automatycznie wykrywa jaki jezyk ustawiliśmy w opcjach(bez płytki w menu GCN). Wiec jeśli mamy ustawiony jezyk na english to gra sie uruchomi po angielsku itp. Tak to działa.


Ej, to rzeczywiście działa :P Ja jestem na razie w jakimś dziwnym pomieszczeniu koło Petalburg. Gra, jak na razie bardzo fajna, lae trochę wolna.
  • 0

#89 Gość__* Napisany 19 grudnia 2004 - 20:28

Gość__*
  • Goście
Mam ogromny problem. Jestem w Chapter 1 przed Shwonkk Fortress. Wsadziłem w kamienie Moon i Sun Stone. Pojawiły się dwa przyciski. Na kamieniu pisze, że mam je nacisnąć jednocześnie czy jakoś tak. Próbuję używać Shell Toss u Koopsa, ale liczna ilosć kamieni uniemożliwai to zadanie. Co mam robić? :(
  • 0

#90 Kaxi Napisany 19 grudnia 2004 - 20:40

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Pamiętaj, że Koops wraca trochę dalej niż ty stoisz, a po drugie trzymając bodajże X mozesz chodzić Mariem, gdy Koops cały czas się kręci. Tak więc podchodzi do lewego przycisku w odpowiedni sposób, wypuszczasz Koopsa ale zeby nie wrócił. Wtedy pdochodzisz Mariem do drugiego przycisku i teraz jest najtrudniejszy fragment. Musisz wskoczyć Mariem na przycisk (czy tam go z młota - whatever) i jednocześnie puścić przycisk, by Koops wrócił. Wtedy włączą się oba.

Może moje wytłuamczenie nie ejst zbyt jasne, ale według niego powinieneś dojść co tzreba zrobić.


PS. Za takie właśnie zagadki kocham Nintendo :D
  • 0



Inne z tagami: