Skocz do zawartości

Paper Mario: The Thousand-Year Door

Intelligent Systems Nintendo GCN Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
193 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy kupisz grę razem z jej premierą? (35 użytkowników głosowało)

Czy kupisz grę razem z jej premierą?

  1. Tak! Już nie mogę się doczekać! (8 głosów [22.22%])

    Procent głosów: 22.22%

  2. Nie, kupię ją później (22 głosów [61.11%])

    Procent głosów: 61.11%

  3. W ogóle nie mam zamiaru jej kupować... (6 głosów [16.67%])

    Procent głosów: 16.67%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#151 BeSOS Napisany 02 lutego 2005 - 13:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gra jest po angielsku, nawet z francuska okładką.Dla mnie jest to definitywnie gra na raz, ale sa tacy zapaleńcy( 8) ), którzy twierdzą, że przejdą ją drugi raz.
  • 0

#152 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 15:34

Gość__*
  • Goście
Ja ją przejde więcej niż 2 razy 1qaz1q :D. Hmm... Jeżeli odblokujesz wszystko za pierwszym razem, to rzeczywiście, niekoniecznie będzie ci się chciało grać jeszcze raz. Ale jeśli chcesz przeżyć to wszystko jeszcze raz, to na pewno będziesz chcial pograć. :D

Na IGN podano AIAS Best of 2004 Awards. Patrzcie na to...

Console Role-Playing Game of the Year: Paper Mario: The Thousand Year Door

Wireless Game of the Year: Super Mario 64 DS

:D
  • 0

#153 BeSOS Napisany 02 lutego 2005 - 15:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
oops, a skąd wiedziałeś, ze miałem ciebie na myśli 8)

Może i bym ją przeszedł kilka razy, ale imo w niej nie ma nic do przeżywania- fabuła taka lajtowa, zero emocji itp. Takie BG&E, Zelde czy MGS to sie przeżywa, ale to? :lol:

W każdym razie, dzisiaj mam zamiar dac jej second chance- i lepiej, żeby ja wykorzystała, bo jak nie to..... :twisted:

Ale wiem, że później przypłynie i będzie sporo wspominała o swoim sukcesie i o postaciach z pierwszego PM.


a to to już wogóle porażka. To ja sie natrudziłem, myślałem że da mi cos w zamiar a ona raptem mi jakies bzdety opowie 8) Kolejny - dla papera :lol:
  • 0

#154 Gość__* Napisany 02 lutego 2005 - 19:14

Gość__*
  • Goście
1. :lol: 1qaz1q, czasem mnie zadziwiasz doprawdy... To raczej zaleta - widać połączenia pomiędzy światem przechodzonym w jednej grze i drugiej - i tak tworzy się Uniwersum. :D

2. Gdybym był specem od marketingu w Nintendo, sprzedawaliby 3 razy więcej gier! :lol: Nawet Arkady'ego zachęciłem (m.in. ja) do kupna PM2. :D

:::: FULL OF SPOILERS ::::
3. Przeszedłem PM2 na 100%: czas na małe podsumowanie...
- Nazwa pliku: KUBA
- Poziom doświadczenia: 33
- Czas gry: ok. 70,5 h
- Monety: 999
- Odznaki: Wszystkie
- Przepisy wszystkie
- Pit of 100 Trials: zaliczone
- Gra: zaliczona
- Partnerzy 6 + 1 ukryty
- Trouble Center: zaliczone
- Star Pieces: 100/100
- Dialogi: wszystkie przeczytane :D

I co, podskoczy ktoś? :lol: Właśnie zacząłem grać na 2 pliku - mam już 1,5 h i jestem w Hooktail Castle! :D
  • 0

#155 BeSOS Napisany 02 lutego 2005 - 21:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Podziwiam twój zapał, ale ja dzisiaj pomeczyłem sie troche i niestety- Paper nie dał rady :lol: No poprostu cos mnie zniecheca do tej gry- nawet nie umiem tego dokładnie zdefiniowac- poprostu jakos nie sprawia mi to frajdy. Wiec nie będę sie męczył i poszukam zaspokojenia z Tos'em
  • 0

#156 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 18:43

Gość__*
  • Goście
Widocznie nie każdy lubi to co inni :wink: Ja na razię na Papera nie mam czasu, aktualnie jestem po pokonaniu Gloomtaila w The Thousand-Year Door, ale w weekend do niej na pewno wrócę.
  • 0

#157 Gość__* Napisany 03 lutego 2005 - 19:38

Gość__*
  • Goście
No trudno 1qaz1q... Twoje zdanie to jedna opinia w morzu innych - niezwykle pozytywnych. :D Arkady, nie słuchaj 1qaz1q'a - PM2 jest warty kupna. :D Spójrz na Kevcia - on to ma zapał. :D Ja wspomnę tylko, że dzisiaj nie miałem zbyt wiele czasu na granie, mam na 2 pliku nabite chyba 2h i kwadransik. :lol:
  • 0

#158 miazga Napisany 03 lutego 2005 - 19:46

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
a ja powiem tak - grałem u kumpla z 1,5 godziny (a raczej obserwowałem, grać mi się odechciało po 10 minutach) i... ciesze sie, ze nie zmuszał mnie, bym patrzył na to dłużej.

sorry cube jeśli zburzyłem twój plan przekonhywania ludzi do kupna tego czegoś, ale jak dla mnie toto niewypał totalny. Płytkie, nudne, kolorowe, dziecinne, mariankowe. Arkady - zastanów sie dwa razy.
  • 0

#159 Gość__* Napisany 04 lutego 2005 - 12:30

Gość__*
  • Goście
Sorry Miazga, ale czy niewypały zostają grami roku??
  • 0

#160 Gość__* Napisany 04 lutego 2005 - 12:38

Gość__*
  • Goście
Paper nie został grą roku... co najwyżej gdzieniegdzie konsolowym RPG roku, a to spora różnica :lol:
  • 0

#161 Ryo-San Napisany 04 lutego 2005 - 12:40

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
to powiedz mi Cube jaki to serwis odznaczył Papera jakże zaszczytnym tytułem Game of The Year :lol:
wiesz ja osobiscie nie mam nic do papierowego Mariana...gra napewno bardzo dobra i smierdzi oldschoolem na kilometr co bardzo sobie cenie, ale chyba sam wiesz ze tytuł G.O.T.Y przyznaje sie grom innego kalibru.
tak szczerze to PM nie miałby nawet szans na nominacje....
  • 0

#162 BeSOS Napisany 04 lutego 2005 - 12:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
dla mnie sytuacja jest banalna- dla każdego coś innego, nie? Ja się na paperze zawiodłem, inni( 8) ) wychwalają go pod niebiosa. Dla mnie to tylko, a może aż, dobra gra, ale kompletnie bez duszy. Ja w grach szukam albo naprawdę bezstresowej rozrywki( np Timesplitters) czy np czegoś wiecej( MGS, Zelda, BG&E). A paper ma minimum tego pierwszego i "0" tego drugiego.

Paper nie został grą roku...


pewnie chodziło o to, że ign wybrało go na rpg roku na konsole. Co też mnie dziwi :?
  • 0

#163 miazga Napisany 04 lutego 2005 - 16:51

miazga

    Mega Man

  • Narybek
  • 112 Postów:
ta, bo jaką pejper miał konkurencje? Fable? Moim zdaniem ta gra rozkłada mariana na lopatki, ale wiadomo jak było zaopwiadane, a jak wyszło - toteż wszyscy powiesili na tym tytule psy. Star Ocean to chyba jedyny, konkretny kandydat :|
no ale powiedz to IGN...

dla mnie sytuacja jest banalna- dla każdego coś innego, nie? Ja się na paperze zawiodłem, inni( 8) ) wychwalają go pod niebiosa.


heh raczej inny ;)
  • 0

#164 Gość__* Napisany 05 lutego 2005 - 11:21

Gość__*
  • Goście

ta, bo jaką pejper miał konkurencje? Fable? Moim zdaniem ta gra rozkłada mariana na lopatki, ale wiadomo jak było zaopwiadane, a jak wyszło - toteż wszyscy powiesili na tym tytule psy. Star Ocean to chyba jedyny, konkretny kandydat :|
no ale powiedz to IGN...

dla mnie sytuacja jest banalna- dla każdego coś innego, nie? Ja się na paperze zawiodłem, inni( 8) ) wychwalają go pod niebiosa.


heh raczej inny ;)


Nie powiem, że ją wychwalam pod niebiosami, ale też nie powiem, że Paper 2 jest złą grą. Co więcej - jest bardzo dobry. Oczwiście ma swoje wady (backtracking, denerwujące pomysły platformowe, czasem nuda, Chapter 6, liniowość), ale zalet też ma sporo (fajny design, dobrze rozbudowane walki itp.), chociaż przyznam, że w tym roku wyszło kilka lepszych RPG-ów od PM2. Polecam kupno tej gry, a później sprzedanie :wink:
  • 0

#165 BeSOS Napisany 05 lutego 2005 - 15:16

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
ja planuje ją zamienić na TOS i wtedy zobaczymy. Ale do Papera na pewno nie zatęsknię :lol:
  • 0

#166 Gość__* Napisany 10 lutego 2005 - 18:37

Gość__*
  • Goście
Mam pytanie dotyczące bossów w Chapterze 8. Grodusa jeszcze umiem pokonać, ale z Bowserem i z Kammy Koopa jest już większy problem, ponieważ niemożliwe jest uzdrowienie się po walce z Grodusem, a mi niewiele pozostaje energii, a jeśli chodzi o Itemy polepszające zdrowie to mam tylko Super Shroom, a zapewne po walce z Bowserem będzie jeszcze jakiś boss i pewnie też nie będzie się można uzdrowić, chociaż mam nadzieję, że będzie inaczej. Jak pokonać Grodusa tak, żeby pozostało mi dużo energii?
  • 0

#167 Gość__* Napisany 11 lutego 2005 - 00:44

Gość__*
  • Goście
Hmm... No, cóż... To nie będzie takie proste, gdyż skubaniec potrafi pogiągnąć po 7 HP członkom drużyny. OK, oto poradnik do Grodusa - kopiowanie na inne strony tylko za moim pozwoleniem. 8)

- GRODUS
HP:50 ATAK:7 OBRONA:1

- GRODUS X
HP:3 ATAK:4 OBRONA:0

Postaraj się przed walką (o ile to możliwe) nabić sobie powyżej 80 Star Pointsów - wtedy jest duże prawdopodobieństwo, że po walce z Grodusem dostaniesz levela, dzięki czemu do następnej walki przystąpisz uzdrowiony.

Jak pewnie wiadomo, Grodus wzmacnia swoją defensywę przez wzywanie Grodusów X, a gdy ma ich 4 jest niezniszczalny. Jeżeli ma przy sobie ich kwartet, użyj ataków rażących wszystkich, takich jak np. Multi-Bounce, albo Fiery Jinx Vivian. Zawsze miej przed sobą partnera, Grodusy X w grupach potrafią zadać olbrzymie straty. Jeżeli partner ma mało HP, najlepiej zmienić partnera dzięki odznace Quick Change, albo napełić HP, choć ten pierwszy sposób jest dużo bardziej zalecany. Grodus może zatrzymywać czas, albo zamrażać cię, więc uważaj. Nie używaj żadnego Specjala oprócz Sweet Feast, by napełnić sobie HP i FP. I to tyle, powodzenia! :0D

  • 0

#168 Gość__* Napisany 12 lutego 2005 - 14:28

Gość__*
  • Goście
Grodus pokonany, Bowser pokonany, czarna Picza zamieniła się w Shadow Queen, energia odnowiona dzięki Crystal Stars i... nie umiem pokonać tej Shadow Queen :evil: Pomóżcie!!!!!
  • 0

#169 BeSOS Napisany 12 lutego 2005 - 16:57

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Grodus pokonany, Bowser pokonany, czarna Picza zamieniła się w Shadow Queen, energia odnowiona dzięki Crystal Stars i... nie umiem pokonać tej Shadow Queen :evil: Pomóżcie!!!!!


Kevciu, spaliłeś mi gre właśnie 8) Nie wiedziałem nic o Czarnej Piczy :lol: . Dobra, just kidding, i tak narazie nie gram. Nawet Picz w bielixnie by mnie nie zaskoczyła :wink:
  • 0

#170 Gość__* Napisany 13 lutego 2005 - 14:08

Gość__*
  • Goście
Przeszedłem Mariana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Gra właśnie idzie na sprzedaż lub ew. wymianę :wink: No i mój werdykt:

Grafika: 8+
Dźwięk: 6+
Grywalność: 8+
Ocena ogólna: 8+/10
  • 0

#171 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2005 - 18:45

Gość__*
  • Goście
Niezle odjechal ten temat, musze go wrzucic na pierwsza strone tym bardziej, ze od niedawna tez mam PM 2. Mam pytanie. Gdzie zdobywa sie mlot, ktorym mozna niszczyc te duze, zolte bloki? I jeszcze jedno. Da sie zmienic imie Yoshiemu juz po nadaniu mu pierwszego? Nazwalem go "A" i zapisalem. Nie chhce, zeby tak sie nazywal :evil:
  • 0

#172 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2005 - 19:46

Gość__*
  • Goście
Niestety, ale cię rozczaruję - nie da się zmienić imienia, chyba, że odsaveujesz. A jeżeli ni to trudno - przynajmniej będziesz miał oryginalne imię. :D A co do wielkich bloków - w 2 Chapterze zdobędziesz... √
  • 0

#173 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2005 - 07:47

Gość__*
  • Goście

Niezle odjechal ten temat, musze go wrzucic na pierwsza strone tym bardziej, ze od niedawna tez mam PM 2. Mam pytanie. Gdzie zdobywa sie mlot, ktorym mozna niszczyc te duze, zolte bloki? I jeszcze jedno. Da sie zmienic imie Yoshiemu juz po nadaniu mu pierwszego? Nazwalem go "A" i zapisalem. Nie chhce, zeby tak sie nazywal :evil:


http://www.gamefaqs.com
  • 0

#174 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2005 - 12:08

Gość__*
  • Goście
Przecież po to ten temat jest, żeby zadawać pytania.
  • 0

#175 Gość__* Napisany 09 kwietnia 2005 - 16:18

Gość__*
  • Goście

Przecież po to ten temat jest, żeby zadawać pytania.


No, ale jeśli czegoś nie wie, to niech tam wejdzie. Chyba, że czegoś nie zrozumie 8)
  • 0

#176 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2005 - 20:08

Gość__*
  • Goście
Co nie zrozumie? Co nie zrozumie? 8) Wszystko juz wiem. Yoshiemu pozostalo niezwykle oryginalne imie a mlot juz znalazlem. Ale był w Chapterze 3, w sklepie z napojami a nie w C.2. Zadam wiec jeszcze jedno pytanie. Mario moze ”nabierac” poziomow w nieskonczonosc czy zatrzymuje sie na jakims poziomie?
  • 0

#177 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2005 - 15:19

Gość__*
  • Goście

Co nie zrozumie? Co nie zrozumie? 8) Wszystko juz wiem. Yoshiemu pozostalo niezwykle oryginalne imie a mlot juz znalazlem. Ale był w Chapterze 3, w sklepie z napojami a nie w C.2. Zadam wiec jeszcze jedno pytanie. Mario moze ”nabierac” poziomow w nieskonczonosc czy zatrzymuje sie na jakims poziomie?


Nie każdy musi rozumieć angielski 8)
  • 0

#178 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2005 - 20:45

Gość__*
  • Goście
Może w nieskończoność chyba, ale później (po przejściu gry) zdobyć level jest równie łatwo, jak... E... Hmmm... No, wiecie o co mi chodzi. :D
  • 0

#179 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 09:34

Gość__*
  • Goście
Jak w Pokemonach :)
  • 0

#180 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2005 - 13:57

Gość__*
  • Goście
No tak, tylko tutaj nie łapiesz drużyny... :D Apropos, jaki kolor Yoshiego, Butastita?
  • 0



Inne z tagami: