Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy San Andreas spełniło washe oczekiwania?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy San Andreas spełniło washe oczekiwania? (26 użytkowników głosowało)

Czy San Andreas spełniło washe oczekiwania?

  1. Tak, jak najbardziej (20 głosów [76.92%])

    Procent głosów: 76.92%

  2. Nie do końca (5 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  3. Zawiodłem się kompletnie (1 głosów [3.85%])

    Procent głosów: 3.85%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 Kosama Napisany 25 grudnia 2004 - 14:11

Kosama

    Toad

  • Narybek
  • 10 Postów:
I jak podoba wam się nowe GTA?
Mnie miło zaskoczyło. NIe widze w tej grze błędów. A wy co wam się nie podoba w San Andreas?
  • 0

#2 Kasej Napisany 25 grudnia 2004 - 15:22

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:
GTA SA jest w pełni tym czego oczekiwałem. Świetnie rozwinięte motywy zapocządkowane w poprzednich częściach, oraz dodanie wielu nowych możliwosci czyni ten tytuł niesamowicie grywalnym. Jednak faktem jest, że gra posiada pare niedociągnięć, o błędach niema tu oczywiście mowy. Lecz grywalność wogle na tym nie ucierpiała i dlatego uważam, że jest to najlebsza gra w histori PS2.
  • 0

#3 sensei Napisany 25 grudnia 2004 - 17:18

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Baka...BAKA!
  • 0

#4 Gość__* Napisany 25 grudnia 2004 - 17:52

Gość__*
  • Goście
Kapu przeniosłem Ci temat z działu ps2 sam zedecyduj co z nim zrobić.
  • 0

#5 Psycho-Mantis Napisany 25 grudnia 2004 - 18:04

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
nie jest do końca tym czego oczekiwałem, wiele przechwałek R okazało sie nieprawdą jak naprzykład jazda kolejką, ponadto , wielkością mapy bardzo dostała grafika, to mnie boli najbardzoiej, bo jest zupełnie gorsza niż w III i troszke gorsza niż VC, jednak nadal najbardziej przyjazne dla oka jest liberty.
  • 0

#6 Gość__* Napisany 25 grudnia 2004 - 19:16

Gość__*
  • Goście
temat w sumie troche naciagany, i blizniaczo podobny do innych, ale czemu nie...

nie jest do końca tym czego oczekiwałem, wiele przechwałek R okazało sie nieprawdą jak naprzykład jazda kolejką,


rozumiem ze masz na mysli tramwaje w SF, jednak R* jako tako nigdy nie zapowiadal takiej mozliwosci. caly szum wokol nich zostal nakrecony przez prase...

ponadto , wielkością mapy bardzo dostała grafika, to mnie boli najbardzoiej, bo jest zupełnie gorsza niż w III i troszke gorsza niż VC, jednak nadal najbardziej przyjazne dla oka jest liberty.

no bez jaj, grafa w SA jest gorsza od tej z GTA3 czy VC?!? no to zrob mi przyjemnosc i odpal "trojke" a potem cofnij te slowa...
to co R* osiagnal robi ogromne wrazenie - modele postaci sa dopracowane jak nigdy, samochody wygladaja o wiele lepiej, a miasta i tereny podmiejskie sa idealnie zaprojektowane i wykonane... no i te wszystkie piekne widoki...

a jesli chodzi o spelnienie oczekiwan to chyba nikt nie ma watpliwosci co do mojego zdania... :wink:
  • 0

#7 Gość__* Napisany 25 grudnia 2004 - 19:26

Gość__*
  • Goście
GTA 3 - znikoma ilość szczegułów . GTA VC - mało polygonów przez co wszystko jest kwadaratowe - ale i tak klimatu tej części nie pobije nawet SA ;-)
  • 0

#8 Psycho-Mantis Napisany 25 grudnia 2004 - 19:55

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Oczyewiście projekt miasta, klimat, łąk itd, samochody , ludzie, domy wszystko jest super, ale wyraźnie widac więcej zabków na krawędziach :? nie mówie , że uch już skreslam tą gre bo zaoferowana wolność to rekompensuje, ale nie zmienia to faktu ze ogólny wygląd grafiki to zmienia, a co do innych niezrealizowanych zapowiedzi to np tatuaze i style walki czy siłownia, to jest karykatura tego co miało byc, niestety, 2 ciosy na krzyz, pare obrazków na plecy i 3 urządzenia do ćwiczeń, to mało, ponadto liczyłem na więcej lokalizacji do wejścia, bo tych co są jest mało a i sie powtarzają. AAA i niewyskakujcie mi zaraz zebym porównał se z poprzednimi odsłonami, prawda, tam prawie ich nie było, ale liczyłem na coś więcej, co nie zmienia faktu , że dla mnie to jest gra roku :D
  • 0

#9 Gość__* Napisany 14 stycznia 2005 - 13:27

Gość__*
  • Goście
Ja tam odczówam to tak:
GTA3 klimat "białej, miejskiej mafii"
VC klimat "hawajski różnokolorowy"
SA klimat "czarnuchów z USA"
Trzeba się tylko wczuć, aby utonąć w oceanie miodu :wink:

SA zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Fabuła jest najlepsza z całej serii, klimat to kwestia gustu, masa rzeczy do zrobienia, multum smaczków, miodek, no i mega swoboda masakrowania, pozatym nawiązania do poprzednich odsłon, świetna muza... gitez gra.
  • 0

#10 Krystian Napisany 14 stycznia 2005 - 21:56

Krystian

    Mokujin

  • Narybek
  • 47 Postów:
GTA:SA jest to niewątpliwie najlepsza i najbardziej odjechana część tej gry.
Spełniła moje oczekiwania na 101%.
Jeżeli SA było takie(zaj***ste) to strach pomyśleć co przyniesie GTA4 na PS3!!!!!
  • 0

#11 Gość__* Napisany 10 lutego 2005 - 11:17

Gość__*
  • Goście
GTA SA to doskonała gra i kropka. Nie mogę powiedzieć czy spełniło moje oczekiwania bo to pierwsze GTA w jakie grałem. Teraz dopiero wiem czego oczekiwać. Jesli nastepne GTA będzie tak grywalne jak to... to będzie doskonale. :-)
  • 0

#12 syon Napisany 10 lutego 2005 - 12:16

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Spełniło, oj spełniło. R* dało nam to zapowiadali, czyli ogromne połacie terenu na którym można robić samowolke według uznania. Naprawdę gra zasługuje na te wszystkie największe noty jakie dostaje. Gra będzie jeszcze na ustach wszystkich przez najbliższy rok minimum. W końcu jeszcze premiera na Xbox'a przed nami.
  • 0

#13 mleko2099 Napisany 11 lutego 2005 - 16:37

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Spełniło jak najbardziej , ale klimat lat 80tych przypadł mi bardziej do gustu niż klimaty homies'ów.
  • 0

#14 McDrive Napisany 11 lutego 2005 - 16:58

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
Jasne że spełniło moje oczekiwania, ale porzyczyłem gre kuzynowi przez co musze zagrywać się w GTA3 i VC, a grając w te gry mam ochote zrobić pare rzeczy które są dostępne tylko w SA.
  • 0

#15 Danteusz Napisany 27 kwietnia 2005 - 11:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jeżeli w SA zabrakło czegoś co było w zapowiedziach to oznacza że dziennikarze mieli zbyt wybujałą fantazję. W grze jest wszystko co zapowiedzieli twórcy. A że jak powiedzieli że będą różne style walki to niektórzy myśleli że z tego będzie drugi Tekken to nie ich wina. Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%.
  • 0

#16 Yoori Napisany 27 kwietnia 2005 - 12:07

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Moje oczekiwania zostały spełnione w 100%.


Moje też, nawet dostałem wiecej niz oczekiwałem.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 25 listopada 2005 - 17:43

Gość__*
  • Goście
Najlepsza część serii nie mogła nie spełnić oczekiwań.Proste :)
  • 0

#18 Gość__* Napisany 25 listopada 2005 - 18:55

Gość__*
  • Goście
Moje spełniło w 80% (za dużo tego ziomalskiego... no właśnie! Wszystko ziomalskie!)
Wolałbym żeby Vice City było tak rozbudowane, jak dla mnie w VC klimat był po prostu znacznie lepszy.
  • 0

#19 piterekd Napisany 25 listopada 2005 - 22:42

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
W 50%, za tan "czarny" klimat i małą nowatorskość. Ponad to rzucająca się wszędzie w oczy mała dokładność wykonania miejscówek. Ktoś się bardzo spieszył żeby upchnąć za dużo zbędnego badziewia i zapomniał o dobrej klimie. Np. powiedzcie mi coś, po co te automaty do gry?? Raz zagracie i tyle! Miły akcent, ale już czas programistów i kasa mogąca być wykorzystana na co inne ląduje w tym pseudo-smaczku. Czy nie podobał wam się automat w Agencji taksówkowej z VC?? Mi wystarczył bo grał fajną muzę, a i tak nie miałbym czasu na nim popykać...
  • 0

#20 Texz Napisany 16 grudnia 2005 - 22:44

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Za dużo ziomalstwa! Za dużo czarnych madafaków których język i zachowanie wskazuje na braki w wykształceniu. Brak przekonywujących mafiozów (oprócz/Salvadore-familly) i wszystko opiera się: baku, baku i jakoś to pójdzie. Wesoła historyjka dla nastoletnich fanów 50-centa. Gdzie ten klimat z Liberty City? hę? W Liberty City Stories? No a jak że!
  • 0

#21 Snoodgrass Napisany 17 grudnia 2005 - 11:01

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Haha pytacie mnie czy gtasa spełniło moje oczekiwania... powiem tyle przewyższyło je dwukrotnie jeszcze nie widziałem takiego nawału mozliwości w jednej grze realizm jady jest super pełno gierek itp super przechodni po prostu50%real life :mrgreen:
  • 0

#22 Pico Napisany 17 grudnia 2005 - 11:18

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:
Podobały Mi się bardzo te klimaty, jednak jak przeszedłem jakieś 25% gry, to już jakoś Mi się zaczeła nudzić :?
Ale trzeba przyznać, że mimo wielu niedociągnięć ta giera zapewnia dużo zabawy i jest naprawde wspaniała :D
  • 0

#23 Gość__* Napisany 17 grudnia 2005 - 11:24

Gość__*
  • Goście
GRa jest troche za prosta. Misje moglyby byc bardziej wymagajace i trudniejsze. Tak szczerze mowiac, to sa 3 misje, ktore sa naprawde trudne.
  • 0

#24 PomezZ Napisany 18 grudnia 2005 - 19:26

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Szczerze mówiąc to gierka po trzech godzinach zrobiła się nudna
  • 0

#25 Gość__* Napisany 20 grudnia 2005 - 15:23

Gość__*
  • Goście
Nie. Bieganie nyggasem z gunem i ten "gangsta" klimat to nie to czego się spodziewałem. Vice City było o niebo lepsze.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 20 grudnia 2005 - 17:49

Gość__*
  • Goście
Heh troche przesadzone jak dla mnie, takie Simsy+GTA+kilka innych elementow
GTA:VC było o niebo lepsze, choc tak naprawde klimatem mi sie najbardziej podobał mi sie GTA3 tylko ze motorow brakowalo
  • 0

#27 Snoodgrass Napisany 20 grudnia 2005 - 20:34

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Kurde czemu wy się uczepiliście tych simsów ja nie mogę mi to się bardzi podoba że można zmieniać wygląd ciała oraz ubiór to jest taki wielki smaczek i strzał w 10 coraz więcej gir to ma czy nazywacie mgs3 simsami?? przecież tam też zmieniamy image i wogóle ja nie moge to jest ogromny krok w stronę realizmy i smaczku w grach nie podoba mi się strój w jakim na początku gramy więc go zmieniam proste wole gościa qturu jest bardziej umięśniony więc pakuje proste?? pronto że proste :!:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 20 grudnia 2005 - 22:17

Gość__*
  • Goście
A pozatym swoim image'em budujemy respekt na ulicy :D. Zauwazyliscie, ze w zaleznosci od naszego wygladu panienki reaguja na nas innaczej ? NIezle sie zdziwilem, gdy na ulicy zaczely mnie zaczepiac laski. Tylko dlaczego one wola grubszych :/... Co to za gangster-grubas...
  • 0

#29 piterekd Napisany 20 grudnia 2005 - 22:58

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Co to za gangster-grubas...

odpowiedź:
<
Ale faktem jest że ta siłka to był przewał, komu się chciało na to tracić czas?!? ja napierałem na rowerze, albo pływałem... ale i tak to była strata czasu. Większość jeździłem furami i grubiałem :lol:
  • 0

#30 Snoodgrass Napisany 20 grudnia 2005 - 23:25

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Nom ale to dawało poczucie że cos zrobiłeś bo jakbyś tak miał opcje napakować sie za forse to co to by była za radocha a tak o prosze czuję przyrost masy mięśniowej na palcach to widzę i efekt w grze :D czyli musisz sam na to zapracować :D mnie np. strasznie wkurzało w harvest moonie na gbc że trezeba było podlewać i latać ze zbieraniem co zajmowało śmiało więcej niż połowę spędzonego czasu przy tej grze aczkolwiek mimo tego gra wcale nie była nudna co jakiś czas były nowe ciekawostki i tp brdzo fajna pozycja polecam gorąco :D
  • 0