Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy San Andreas spełniło washe oczekiwania?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
45 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Czy San Andreas spełniło washe oczekiwania? (26 użytkowników głosowało)

Czy San Andreas spełniło washe oczekiwania?

  1. Tak, jak najbardziej (20 głosów [76.92%])

    Procent głosów: 76.92%

  2. Nie do końca (5 głosów [19.23%])

    Procent głosów: 19.23%

  3. Zawiodłem się kompletnie (1 głosów [3.85%])

    Procent głosów: 3.85%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#31 piterekd Napisany 20 grudnia 2005 - 23:48

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Nom ale to dawało poczucie że cos zrobiłeś bo jakbyś tak miał opcje napakować sie za forse to co to by była za radocha a tak o prosze czuję przyrost masy mięśniowej na palcach to widzę i efekt w grze czyli musisz sam na to zapracować

No tak, dla każdego coś miłego, jak kto woli :D zgadzam się 8) Tylko ciekawym czy będziemy tacy szczęśliwi kiedy kiedyś twórcy pozwolą nam odczuć w GTA77 uderzenie obuchem w głowę i/lub seryjkę z Uzi :lol: :mrgreen: to będzie boleć!! A co do "pracy palcami" no to wiesz niby miało być realistycznie ale wybacz siedzenie przed monitorem i "wyciskanie/męczenie paluchów" to troche kiczowate jest... :lol: ja rozumiem gdyby Ci i w życiu bicepsy rosły wraz z postępami w grze, ale palce?!? Śmieszne co? Lepiej na żywca popakować zamiast marnotrawić czas w virtualnej grze 8) ale to tylko moje realistyczne i ekonomiczne zdanie :wink: niemniej patent w SA jest :wink:
  • 0

#32 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 14:35

Gość__*
  • Goście
Witam !
GTA:SA to moim zdaniem gra świetna,lecz niepowiedział bym że jest to najlepsza gra na PS2 bez przesady ;-) Dla mnie najlepszą grą na PS2 jest bez wątpienia MGS3 i tu niezmienie zdania.Co do GTA:SA gra świetna choc mi osobiście klimat niepodpadł wolałem ten z GTA:VC ale o gustach się niedyskutuje hehe
pomimo to kto ma PS2 a niema GTA:SA niemoże nazwać się "graczem"
P.S.
przepraszam za błedy ....
P.S.2
Snoodgrass z tą fotką Chrystusa z kałąchem to przesadziłeś,niemusisz być wierzący ale kurde nieobrażaj wierzeń innych,ja osobiście poczułem się urażony ... :x
  • 0

#33 Snoodgrass Napisany 31 grudnia 2005 - 14:48

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Ależ o co ten gwar kocik176, wiesz według mnie to nie jest w najmniejszym stopniu obraźliwe(rozmawiałem nawet o tym avku z moim katechetą :mrgreen: ) chrystus nie raz używał przemocy np. w momencie gdy kijem wygonił niewiernych z kościoła ponadto nie kojaży mi się ta fotka z zabijaniem ludzi wiesz nie wszystkim bronie kojarzą się z zabijaniem ludzi lecz z np. strzelaniem do tarczy sam chodzę na strzelnicę i ogólnie się tym jaram wię nie ma najmniejszego zła dla mnie w tym avku ale jeżeli ci nie odpowiada to go zmienie nie chce z nikim tu wojny zaczynać i nie chcę nikogo razić :angel:
  • 0

#34 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 20:51

Gość__*
  • Goście
a moim zdaniem to "koksowanie" w GTA SA to trochę beznadziejnie było przemyślane, bo ja jakoś nie za bardzo lubię mashować po przyciskach, (chociaż nie powiem, guziki naciskam bardzo szybko :lol: :lol: ) trzeba by to było w następnej części jakoś zmienić
  • 0

#35 Texz Napisany 31 grudnia 2005 - 23:41

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Teraz mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. I came back to LC. W końcu. Koniec z nudawymi wycieczkami poza miasto itp. Nareszcie mogę oddechnąć normalnym miastem i miejscówką Liberty City, które mnie zachęciło już na początku przygody z ps2 i teraz trzyma przy okazji nowego gta na PSP. Pod tym względem stare, dobre, LC bije na głowę SA. Inna sprawa z VC. Tu już jest sprawa dyskusyjna.


edit: po więcej zapraszam do tematu GTA:LCS w stosownym dziale
  • 0

#36 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 01:51

Gość__*
  • Goście

Pod tym względem stare, dobre, LC bije na głowę SA. Inna sprawa z VC. Tu już jest sprawa dyskusyjna.


Yeah. Liberty City & Vice City vs. San Andreas 2:0
Precz z przekombinowanymi ziomalami!
  • 0

#37 Snoodgrass Napisany 01 stycznia 2006 - 13:34

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:

Teraz mogę to powiedzieć z czystym sumieniem. I came back to LC. W końcu. Koniec z nudawymi wycieczkami poza miasto itp. Nareszcie mogę oddechnąć normalnym miastem i miejscówką Liberty City, które mnie zachęciło już na początku przygody z ps2 i teraz trzyma przy okazji nowego gta na PSP. Pod tym względem stare, dobre, LC bije na głowę SA. Inna sprawa z VC. Tu już jest sprawa dyskusyjna.


No właśnie taki mały offtopic powiedz text dobre to gta na PSP bo chyba mam zamiar jes sobie zakupić :klaszcze:
  • 0

#38 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 22:38

Gość__*
  • Goście
ajaha spełnił aż miło. brak doczytywania mapy na plus sie zalicza, grafika poprawna, animacja czasem szarpnie ale zasadniczo san andreas daje. szkoda tylko że zrezygnowali z szukania paczek na rzecz jakiś pierdółek ( jedynie udało mi sie 100 tagów znaleść )
  • 0

#39 Texz Napisany 03 stycznia 2006 - 20:20

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Najbardziej denerwuje mnie różnica jaką zadało sobie R* pomiędzy standardowymi 222 mgh w GTA, a dodatkowymi (uzyskiwanymi jedynie metodą hackingu) 333. Znane są motywy kiedy przy większej rozpierdusze animacja spada do 15-20 klatek i niemiłosiernie kłuje w oczy. Dziwne że przy 333 wszystko rusza się niesamowicie płynnie. Wydaje mi się że dochodzi nawet do 60 klatek na sekundę, a sama ucieczka przed policją kiedy nic się nie sypie, a gierka chodzi jak ta lala ...


(nie pytajcie mnie dokładnie o co chodzi z tą lalą, że niby która to ma być, NIE WIEM I NIE OBCHODZI MNIE TO, TAK SIĘ PISZE I TYLE!!!)


... inna sprawa że jednemu gościowi od 333 już konsolka zamieniła się w podstawkę pod piwo (czyt. spaliła się), ale trzymał ją w kieszeni (4 godziny!!!) kiedy chodziła przy 333... trzeba w tym przypadku zaznaczyć iż prawdopodobnie miał baardzo ciepło w owej kieszeni (tak przynajmniej wynika z tej legendy)
Na pocieszenie podam że takie PES5 standardowo chodzi w 333 więc nie ma praktycznie niebezpieczeństwa. (chyba że ktoś na prawdę chce to może ją włożyć do pieca i patrzeć jak się smaży/smarzy ?? <= była Mrs Polonistka już mnie wali torbą po głowie)

A sam fakt latania hunterem czy maverickiem w LCS to już jest evement na skalę światową.

Próbował ktoś troszkę namieszać w kodzie za sprawą cheat device ?
  • 0

#40 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 13:39

Gość__*
  • Goście
Ja czubek roku ostatniego czasu ogłoszony kretynem roku( a wszystko przez to że codzienie lubie sobie tak z dymki w ściane żelbetonową wyjechać :D ) zanim dostałem GTA:Sa uważałem że to Beznadziejna gra i vice city do pięt nie do rasta ale jak dostałem ją to mnie przerosła i uważam że spełniła moje oczekiwania w 300% :)
  • 0

#41 batman2k3 Napisany 02 lutego 2006 - 15:31

batman2k3

    Link

  • Forumowicze
  • 296 Postów:
Oczywiście, że spełniło. Trudno było wymagać od niej więcej. Na GTA:SA zwiodli się chyba tylko ci co oczekują cudów na obecnej generacji, albo tacy co zawsze narzekają.
  • 0

#42 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 15:34

Gość__*
  • Goście
Albo fani bierek ci zawsze są zawiedzeni :D
  • 0

#43 Gość__* Napisany 06 marca 2006 - 11:43

Gość__*
  • Goście
Jak na tak rozbudowaną grę musiała spełnić oczekiwania wszystkich :) No chyba, że ktoś oczekiwał po SA fotorealistycznej grafiki :)
  • 0

#44 Psycho-Mantis Napisany 07 marca 2006 - 13:52

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Albo spełnienia zapowiedzi R :|
  • 0

#45 piterekd Napisany 26 lutego 2008 - 00:43

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
- San Andreas jest najbardziej rozwiniętą częścią gta i to jest chyba oczywiste (nawet będzie bardziej rozwinięty imo od gta4 które ma nie mieć innych samolotów niż helikoptery, mniejsze zróżnicowanie terenów etc.) ale i tak wszystkie możliwości nie zostały w pełni wykorzystane..

1. Wyścigi uliczne - czemu nie ma odrębnych wyścigów dla stunningowanych w San Fierro furek? Człowiek pieści swoją brykę i potem wstawia do garażu i tyle (no ja jeszcze do Michelle nią jeździłem). A pamiętacie misję w której kradliśmy je z salonu i uciekaliśmy z kumplem odpalając nitro?? świetna była i dużo adrenalinki dawała, czyli taki typ wyścigów ulicznych wieczorem dało by się na bank zrobić ale nie ma :( (są wyścigi przy salonie w pobliżu stacji kolejowej ale to nie to samo co nocne codzienne ściganko Imprezą aka Sultanem i Skylinem..)

2. Wojny gangów - prawda jest taka że już po przejęciu kilku obszarów odechciewa się brać tych ziomali z dzielnicy, tym bardziej że co 2-3 obszary się skacze do kryjówki tego agenta na wyspie 3 i bierze miniguna - receptę na wszystko :) Już po 50% obszarów nie chce się ich przejmować bo wieje nudą na kilometr a dodatkowo wkurzają te strasznie malutkie umiejscowione w dziwnych miejscach jak tuż obok doków gdzie taki obszar stanowi jedna uliczka i nawet przez pół godziny trzeba szukać jakiś gości do sprowokowania wojny. Już nie wspomnę o obszarach gdzie gra wysyła gangoli w uj wie gdzie (np. gdy jesteśmy przy autostradzie to potrafią przeciwnicy pobiec w przeciwnym kierunku mapy) a my nie możemy za nimi pobiec bo tracimy dzielnicę :/ A wystarczyło jakoś sensownie powiększyć je (jak te przy molo) i wprowadzić więcej zróżnicowania na przejęcie każdej dzielnicy niż tylko monotonne wybijanie grupek gangoli (np. poprzez wprowadzenie małych misji jak zniszczenie kilku furek przeciwników, albo jakiegoś budynku albo drive by etc.)

3. Są rowerki a brakuje dla nich jakiś fajnych misji, to samo ma się z samolotami i helikopterami gdzie każda maszyna ma przeważnie jedną misję (czasami są wyjątki)

4. poza tym jest mnóstwo lokacji które się normalnie zmarnowały jak elektrownie, fabryki na bezdrożach. Niesiony ciekawością zajrzałem do wszystkich ale cóż nic nie znalazłem. A przecież można tam było jakieś fajne misje umieścić. Ogólnie imo mnóstwo potencjału zawartego w terenie zostało zmarnowane.

5. No i Las Venturas - no dajcie spokój już taki potencjał jaki tam jest zmarnowany to szukać ze świecą. Jak tam przybyłem oczekiwałem że co najmniej połowa tych pięknych i charakterystycznych budynków będzie miała ukryty jakiś skarb - misję, znajdźkę cokolwiek a tu nic poza dwoma kasynami. Jednym słowem klimat Las Vegas uleciał w siną dal..
  • 0

#46 Gangsta Napisany 26 lipca 2011 - 17:35

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Uważam że jest to udana część z mnóstwem opcji które nie ma w GTA IV.
  • 0