Skocz do zawartości

Zdjęcie

..::Najtrudniejsza misja w GTA: SA::.. arghhh !


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
139 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 19:59

Gość__*
  • Goście

sting, wg mnie Twoja rada nie jest najlepsza. Traci sie za duzo czasu i paliwa. Lepiej zwolnic i naparzac z powietrza. Na furgony tak jest najlatwiej.


JA tam tylko pisze jak robilem i zawsze mi zostaje troche paliwa na koncu jak laduje x)
  • 0

#62 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 19:20

Gość__*
  • Goście

A mnie wkurzają muszelki.Mam 99.49 % i gdzieś mi jedną &*^%!(&*&! muszelkę zabrało.


a właśnie z tymi muszelkami też miałem mały kłopot zebrałem już 49 i miałem zabrać tą ostatnią (znajdowała się w górnym lewym rogu tam gdzie kończy się mapa) szukam muszelke szukam i znalazłem pod wodą nurkuję widze wyraźnie żę dotykam ją a tu nic nie chce się wziąść :x :x :x
myśle sobie coś jest nie tak wczytałem gre od nowa i muszelka łaskawie się wzięłą
to musiał być jakiś błą w grze albo coś ale warto o tym powiedzieć bo byćmoże ktoś jeszcze miał z tym problem
  • 0

#63 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 19:03

Gość__*
  • Goście
Przypadkowo wpadłem na sposób przejścia Supply Lines: jeździsz samolocikiem w pobliżu "celów", po zlikwidowaniu startujesz i lecisz do następnego-banał, do przejścia za każdym razem, tylko trzeba pamiętać żeby na ziemi się nie zatrzymywać bo samolocik wybuchnie. A niszczenie celów z powietrza to jakaś masakra, normalnie można sobie tupecik zerwać.
  • 0

#64 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 19:09

Gość__*
  • Goście
A najbardziej wkurzyłem się przy End o' Da Line jak Sweet zleciał prosto pod koła mojej fury i go przejechałem.

Ta misja jest za długa moim zdaniem bo jak coś sknocisz pod sam koniec to znowu tracisz czas na przejście od nowa.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 19:12

Gość__*
  • Goście
N.O.E - ile ja przy tym krwi straciłem, geez.
  • 0

#66 Gość__* Napisany 01 stycznia 2006 - 19:19

Gość__*
  • Goście

A najbardziej wkurzyłem się przy End o' Da Line jak Sweet zleciał prosto pod koła mojej fury i go przejechałem.

Ta misja jest za długa moim zdaniem bo jak coś sknocisz pod sam koniec to znowu tracisz czas na przejście od nowa.


nie trzeba było misji zaczynać od początku, jak zginiesz, i następnie znowu wejdziesz na ten czerwony znaczek zaczynasz od tego momentu co trzeba gonić wóz strażacki. (ale tylko pod warunkiem że do tego miejsca doszedłeś) sam nie wiedziałem że misje można zacząć od tego miejsca (dopiero jak brejdak grał to to odkrył) i już myślałem że daruję sobie przechodzenie tej gry i powiedziałem sobie że jak za piątym, nieudanym razie misji nie przejdę to koniec z graniem
  • 0

#67 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 17:29

Gość__*
  • Goście
Widze, ze macie slaba wole :P. Ja ta misje bardzo lubie, bo jest zrobiona z polotem i jest bardzo fajna. Wlasnie wiecej takich misji chcialbym w GTA !

Ja ja przeszedlem chyba za 4 albo 5 razem :P
  • 0

#68 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 19:33

Gość__*
  • Goście
Heh, żebym wcześniej wiedział o tej akcji z nieprzechodzeniem od nowa, nie musuałbym kupować nowego pada, którym rzuciłem odrobinę za mocno.

Za któryś-tam-razem można się wkurzyć, nie?

Albo jestem lama ze sam tego nie odkryłem.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 19:36

Gość__*
  • Goście
Ale faktycznie, powinno być więcej takich misji bo zauważyłem że w GTA 3 i natępnych, jeśli wiesz o co chodzi w misji to przechodzisz ja w zasadzie bez problemu, szególnie jak się gra ten drugi lub trzeci raz.
  • 0

#70 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 20:46

Gość__*
  • Goście
Ja przeszedlem ostatnia misje za 1 razem, wogole w GTA:SA misje sa raczej latwe. :)
  • 0

#71 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 22:31

Gość__*
  • Goście
najtrudniejsza misja dla mnie to była misja ze sklepu zabawkarskiego polegająca na lataniu samolocikiem zabawką i strącanie innych, powtarzałem ja tyle razy że szok, ale udało mi sie zaliczyć w końcu ehhh :twisted:
  • 0

#72 Gość__* Napisany 03 stycznia 2006 - 18:34

Gość__*
  • Goście
Ta sie gralo w takim pudelku z makietami ? Za 2 razem przeszlem :)
  • 0

#73 Gość__* Napisany 03 stycznia 2006 - 19:35

Gość__*
  • Goście
jesteś za dobry na gta :twisted:
  • 0

#74 Gość__* Napisany 03 stycznia 2006 - 20:55

Gość__*
  • Goście
Dziekuje :) Dla mnie jak pisalem GTA jest latwe ale za to w PES'a dostaje baty od qmpla co nie ma nawet konsoli :P
  • 0

#75 Gość__* Napisany 04 stycznia 2006 - 13:38

Gość__*
  • Goście
w gta jedną z trudniejszych misji oprócz tej która wymieniłem jest-----> zbieranie pereł, choć to w zasadzie nie misja a taki bonus ale nie dałem rady wyzbierac wszystkich 50, nie ma bata :(
  • 0

#76 Gość__* Napisany 04 stycznia 2006 - 14:10

Gość__*
  • Goście
Bez opisu ciezko, ale jak masz opis to nic prostszego, ja sam bez opisu zebralem wszytskie tagi choc czesc z nich wiadomo przez przypadek, zdjecia mam wszytskie tez ale tez mi brakuje muszelek mam 10. Aha niewiem czemu na kompie tak sie meczylem z misja "Freefall" gdzies z 20 razy a na PS2 za 2 razem. :o
  • 0

#77 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 12:40

Gość__*
  • Goście
Ja się okropnie męczyłem nad misją w której siedze przy dziale i nadlatują malutkie samolociki a ja muszę ich zestrzeliwać
  • 0

#78 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 13:33

Gość__*
  • Goście
Dla mnie naj trudniejszą misją była ta .... no właśnie większość twierdzi że tam misja była banalnie prosta ale ja wam coś powiem ta ostatnia misją to @%#*^$&$#%##@^^%$& i wogle $@#%@ można było takie ##$% dlugie i trudne $%^$ wymuślić ja #^#&^$#%3 to powino być zabronione!


Jak z mojej wypowiedzi wynika naj drudziejszą misją dla mnie była ostatnia( jestem beznadziejny wiem o tym)
  • 0

#79 Gość__* Napisany 21 lutego 2006 - 10:43

Gość__*
  • Goście
Nie no dla mnie Supply Lines nie stanowił problemów :D Zresztą jak każda misja dla Zero. Ale gram na PC, więc łatwiej napewno jest:D Problem stanowiła dla mnie misja w której musiałem zabić Toreno i jego kolege :P
  • 0

#80 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 12:31

Gość__*
  • Goście

Nie no dla mnie Supply Lines nie stanowił problemów

Supply Lines jest łatwiutka jal...no nie wiem co :)

Ale gram na PC, więc łatwiej napewno jest:

Z pewnością...zawsze można odpalić jakiś trainer- człowieku steroiwanie na PC to pomyłka do kwadratu!!!

Problem stanowiła dla mnie misja w której musiałem zabić Toreno i jego kolege

A widzisz, a nie mówiłem :P
Wg. mnie najtrudniejszą misją była "A Home in the Hills" -pojawiający się przeciwnicy to coś czego nienawidzę !!!
  • 0

#81 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 16:03

Gość__*
  • Goście

człowieku steroiwanie na PC to pomyłka do kwadratu!!!



Wcale nie, mi na mojej konfiguracji gralo sie rownie wygodnie co na PS2, moze nawet i lepiej.
  • 0

#82 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 16:30

Gość__*
  • Goście

Wcale nie, mi na mojej konfiguracji gralo sie rownie wygodnie co na PS2, moze nawet i lepiej.

Tak na pewno- ciekawe w jaki sposób latałeś Hydrą :? Masz trzecią rękę ? Gdzie ? na czole ?
  • 0

#83 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 16:47

Gość__*
  • Goście
Supply Lines było proste najwiecej problemów sprawiło mi ta misja jak musialem wysadzic samolot nie mogłem za nic doścignąc tego samolotu
  • 0

#84 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:06

Gość__*
  • Goście
Ta w ktorym scigasz samolot na motorze? To proste bylo, wystrczylo zastosowac trick z szybkim nabieraniem predkosci i mogles go szybciutko dogonic.
  • 0

#85 Gość_t0m3ek_* Napisany 10 marca 2006 - 20:13

Gość_t0m3ek_*
  • Goście
Dobra teraz bedziecie sie mogli posmiac z lamy... Nie pamietam nazwy ale dla mnie najtrudniejsza byla misja gdzie jechalo sie na motorze i trzeba bylo 4 latynosow z pociagu zestrzelic.
  • 0

#86 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:13

Gość__*
  • Goście
tak tylko wpadlem na to po kilkunast próbach
t0m3ek tez mnie to wkurzalo jak ten kretyn SMOKE nie mogl ich zabic
  • 0

#87 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:22

Gość__*
  • Goście

Dobra teraz bedziecie sie mogli posmiac z lamy... Nie pamietam nazwy ale dla mnie najtrudniejsza byla misja gdzie jechalo sie na motorze i trzeba bylo 4 latynosow z pociagu zestrzelic.

o żesz ty, nie kompromituj się :lol: chociaż za pierwszym razem też mi ten pociąg uciekł, bo za wolno jechałem.

A najgorsze misje to wszystkie dodatkowe wyścigi i takie pierdółki- nieźle sobie na tym zniszczyłem psychikę.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:26

Gość__*
  • Goście
Najgorsze sa do przejscia misje Viglante w radiowozie, niewiem czy to jest wogole wykonalne, jak sie dorwiesz do wojskowego helikoptera to nic trudnego, ale zwyklym radiowozem - hardkor.
  • 0

#89 Gruby01 Napisany 10 marca 2006 - 20:34

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

misje Viglante w radiowozie, niewiem czy to jest wogole wykonalne


Wykonalne :D Robiłem radiowozem i nawet sprawnie mi poszło. Ale dobrze jest tez robić na motorze jeszcze szybciej i łatwiej.

Pozdro Szacun.
  • 0

#90 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:39

Gość__*
  • Goście
Ta jesli masz bazooke to moze jakos przebrniesz przez kilka levelow, ale jesli masz zamiar taranowac przestepcow autem to daleko nie zajedziesz :twisted: , najelpiej sobie wziasc Apacza i po klopocie.
  • 0