Skocz do zawartości

Zdjęcie

..::Najtrudniejsza misja w GTA: SA::.. arghhh !


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
139 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 10 marca 2006 - 20:41

Gość__*
  • Goście

Najgorsze sa do przejscia misje Viglante w radiowozie, niewiem czy to jest wogole wykonalne, jak sie dorwiesz do wojskowego helikoptera to nic trudnego, ale zwyklym radiowozem - hardkor.

czołgiem polecam
Najgorsze dla mnie były misje ambulansem- jak ja nie lubię czasówek, tym bardziej że można było ambulans rozwalić
  • 0

#92 Gruby01 Napisany 10 marca 2006 - 20:43

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:
Bierzesz uzi albo inna broń która możesz strzelać przez okno i walisz po samochodach aż wybuchną i po robocie. motorem jeszcze łatwiej ta sama technika tyle ze możesz strzelać i jechać za pojazdem.

Pozdro Szacun.
  • 0

#93 Gość__* Napisany 16 marca 2006 - 15:20

Gość__*
  • Goście

Bierzesz uzi albo inna broń która możesz strzelać przez okno i walisz po samochodach aż wybuchną i po robocie. motorem jeszcze łatwiej ta sama technika tyle ze możesz strzelać i jechać za pojazdem.

Jednak taki motocykl to za wytrzymały nie jest, proponuję raczej metodę stealthassasin'a
  • 0

#94 Gość__* Napisany 16 marca 2006 - 16:57

Gość__*
  • Goście
Ale radiowozem jest hardkor, czolgiem czy helikopterem to zadna sztuka :wink:
  • 0

#95 Gruby01 Napisany 16 marca 2006 - 18:01

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

Jednak taki motocykl to za wytrzymały nie jest


Jak będziesz dobrze manewrował to wytrzyma, zresztą zawsze można zmienić na nowy.


czolgiem czy helikopterem to zadna sztuka


Zwykła prościzna wystarczy czołgiem najechać na samochód i już. Nawet policja nic ci nie zrobi. Za łatwo. Helikopterem jest już trochę trudniej bo trzeba nauczyć się dobrze manewrować między budynkami ale i tak można w każdej chwili skończyć wykonywanie misji wybuchem na budynku.

Pozdro Szacun.
  • 0

#96 Gość__* Napisany 16 marca 2006 - 19:56

Gość__*
  • Goście

Ale radiowozem jest hardkor, czolgiem czy helikopterem to zadna sztuka

Podobno to nie sztuka zabić kruka, ale gołą d**ą jeża.
Wiadomo, jak ktoś jest leniwy wsiądzie do czołgu, zaś jak ktoś lubi się męczyć to może za*******ć motocyklem. stealthassasin, podał najprostszy i najskuteczniejszy sposób na zaliczenie tych misji 8)
  • 0

#97 Gość__* Napisany 16 marca 2006 - 20:16

Gość__*
  • Goście
A co z policja ? Jak wykonywalem te misje, to gonily mnie paly :/. Przeciez to isnty hard core. Misje z ambulansem nie sa wcale takie zle. Wozem strazackim sa jeszcze ciekawe, chociaz gaszenie ludzi z armatki wodnej, to lekka przesada :P. Zwlaszcza jak strumien wody ich odpycha i trzeba podjezdzac :/
  • 0

#98 Gruby01 Napisany 16 marca 2006 - 20:22

Gruby01

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 557 Postów:

Zwlaszcza jak strumien wody ich odpycha i trzeba podjezdzac


Gorzej jak uciekają i trzeba za nimi jeździć :/

Pozdo Szacun.
  • 0

#99 Gość__* Napisany 16 marca 2006 - 20:53

Gość__*
  • Goście
Misje ambulansowe to banal - zaliczylem za 2 razem 12 poziom...
  • 0

#100 Gość__* Napisany 16 marca 2006 - 21:17

Gość__*
  • Goście

Misje ambulansowe to banal - zaliczylem za 2 razem 12 poziom...

Banał do kwadratu- najlepiej jeździć poza miastem- więcej czasu się wtedy dostaje 8)
  • 0

#101 Gość__* Napisany 12 lipca 2007 - 20:41

Gość__*
  • Goście
dla mnie nie było w tej grze żadnej trudnej misji. pszeszedłem SA w 3 tygodnie :sen:
  • 0

#102 Gość__* Napisany 13 lipca 2007 - 18:09

Gość__*
  • Goście
N.O.E. - 2 razy rozbiłem się o drzewa a za 3 rozbiłem sie przy lądowaniu... po 30 minutach człowiek ma dość :P Ogólnie we wszystkich GTA nie lubie misji na czas (tych długich szczególnie) np. end of the line (po strzelaniu w budynku nie złapałem sweeta bo wjebałem w latarnie - super)
  • 0

#103 Gość__* Napisany 15 lipca 2007 - 09:46

Gość__*
  • Goście

dla mnie nie było w tej grze żadnej trudnej misji. pszeszedłem SA w 3 tygodnie :sen:


Ja w 1 ^^ miałem problemy z licencja pilota (przystosowanie sie do sterowania) reszta przyjemna.
  • 0

#104 Martinex Napisany 22 października 2007 - 19:06

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Ja tak samo jak pan wyżej :).
Z opanowaniem latania męczyłem się kawałek czasu klnąc pod nosem :).
Reszta misji była łatwa i je łykałem za max. drugim, trzecim podejściem.
Im nowsze te części GTA tym łatwiejsze :).
Ale na szczęscie jest sporo misji, co jak dla mnie jest dużym plusem, bo takie GTA:VC było za krótkie o trójce niewspominając.
Pozatym trójeczka mi się nie podobała.
  • 0

#105 Grz3chu Napisany 22 października 2007 - 19:43

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ja nawet nie przeszedłem tej gry z powodu misji lotniczych :/
Ale licencję pilota zdobyłem.
  • 0

#106 oranje Napisany 22 października 2007 - 21:26

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ostatnia misja podczas pogoni za Sweetem. ale sie na denerwowałem
  • 0

#107 piterekd Napisany 25 lutego 2008 - 21:59

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Ostatnia misja podczas pogoni za Sweetem. ale sie na denerwowałem

a mi chwilę wcześniej - w tym palącym się budynku, bo mi strasznie zwalniało w tym dymie i nic prawie nie widziałem, a na koniec ponieważ czas mi się kończył to na pałę biegłem przez płomienie lol..

Ogólnie to SA jest niebywale łatwą gra w porównaniu z poprzednimi częściami. Większość misji przechodziłem za 1 razem. Chyba najbardziej namęczyłem się z wyścigami szczególnie tymi z dopiskiem Country - do tego stopnia że po skończeniu wszystkich kradłem i jeździłem już tylko Fordem GT bo miałem go najlepiej przećwiczonego (handling) jak i pod względem przyczepności jest to imo najlepsza furka w grze :hurra:
Co do szkoły latania, to imo Rockstar przesadziło ze zwrotnością samolotów, może dlatego tak trudno nimi sterować (zlukajcie tego wielkiego AT w hangarze w Las Venturas.. prawie udało mi sie zrobić nim beczkę lol) a szczególnie tymi małymi zdalnie sterowanymi (zrobiłem te misje w bardzo prosty sposób - lądowałem na przeciwko vana na jezdni i sterując samymi lotkami ustawiałem się i strzelałem :) )..
O niewykorzystanym potencjale San Andreas napisze w innym temacie..
  • 0

#108 Gość__* Napisany 31 marca 2009 - 13:17

Gość__*
  • Goście
Dla mnie pierwszą trudną misją była misja "Wrong Side On The Tracks", ale uprościłem ją sobie. Wpisałem kod na mega skok, wyprzedziłem motorem pociąg tak, aby został daleko w tyle, po czym zsiadłem z motoru i kiedy nadjeżdżał pociąg, wskoczyłem na jego dach i rozwaliłem gangsterów.
A misji "Supply Lines" nie mogę przejść. I najgorsze jest to, że kiedy samolocik się pali, albo leży wywrócony,to już kaplica.
Pozdrawiam wszystkich graczy :)
  • 0

#109 vagrant3 Napisany 31 marca 2009 - 13:56

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Dla mnie pierwszą trudną misją była misja "Wrong Side On The Tracks", ale uprościłem ją sobie. Wpisałem kod na mega skok, wyprzedziłem motorem pociąg tak, aby został daleko w tyle, po czym zsiadłem z motoru i kiedy nadjeżdżał pociąg, wskoczyłem na jego dach i rozwaliłem gangsterów.

Niezbyt ambitne :P
  • 0

#110 Gangsta Napisany 25 lipca 2011 - 22:44

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
A ja was zaskoczę choć przeszedłem całe GTA SA to najtrudniejsze dla mnie była Okradanie Wuja Sama.
  • 0

#111 Spuczan Napisany 11 stycznia 2012 - 02:03

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
Dawno już nie grałem w GTASA ale pamiętam tą misję jak dziś. Samolot - zabawka chyba pierwsza misja u Zero(?). Akurat miałem farta bo przeszedłem ją za 5 razem i mój kuzyn który grał później po mnie nie mógł zrozumieć czemu w ogóle ją powtarzałem. Grał na PC...
  • 0

#112 burnstein Napisany 11 stycznia 2012 - 11:00

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Nie pamiętam.
  • 0

#113 Gość_Kazuo_* Napisany 11 stycznia 2012 - 13:05

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Akurat miałem farta bo przeszedłem ją za 5 razem i mój kuzyn który grał później po mnie nie mógł zrozumieć czemu w ogóle ją powtarzałem. Grał na PC...

I wszystko jasne.

Zabawkowe misje Zero oraz jedna od Mike'a Toreno, w której musieliśmy przebyć spory hektar latając nisko (praktycznie nad samą ziemią) odrzutowcem, inaczej wysyłano w naszym kierunku
samonaprowadzające rakiety i było po imprezie - pamiętam jak się wplum!iałem przy tej misji.
  • 0

#114 Druciak Napisany 14 stycznia 2012 - 12:49

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Dawno już nie grałem w GTASA ale pamiętam tą misję jak dziś. Samolot - zabawka chyba pierwsza misja u Zero(?). Akurat miałem farta bo przeszedłem ją za 5 razem i mój kuzyn który grał później po mnie nie mógł zrozumieć czemu w ogóle ją powtarzałem. Grał na PC...


Zarówno na xboxie jak i na pc przeszedłem ją za pierwszym razem. ^_^
  • 0

#115 Gość_Kazuo_* Napisany 14 stycznia 2012 - 13:00

Gość_Kazuo_*
  • Goście
You lucky bastard...
  • 0

#116 Druciak Napisany 14 stycznia 2012 - 13:06

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Akurat w GTA mam skilla, w sumie zrobiłem tam 100%. :jajko:
  • 0

#117 Gość_Kazuo_* Napisany 15 stycznia 2012 - 04:26

Gość_Kazuo_*
  • Goście
W całej serii jest tylko kilka naprawdę wymagających misji. Zrobienie większości na 100% to raczej kwestia czasu niż umiejętności. Naprawdę nie ma się czym chwalić, Druciak :^^:
  • 0

#118 Druciak Napisany 15 stycznia 2012 - 11:39

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
No BMX Challenge czy NRG Challenge to trochę może napsuć krwi.
A no i ja robiłem każdą szkołę na złoto więc Z&Z. ^_^
  • 0

#119 Zwyrol Napisany 15 stycznia 2012 - 14:12

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Może nie najtrudniejsza ale najbardziej irytujące przez debilne AI, czyli każda gdzie mamy kompanów, którzy nie mogą zginąć. Przykładem niech będzie napad na bank w Vice City, gdzie AI nie nadąża wejść do samochodu i ginie.
  • 0

#120 McTomass Napisany 26 lipca 2012 - 11:53

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Jak byłem młodszy, to nie tolerowałem gry w GTA bez kodów, wiec nie miałem problemów z prawie żadna misją. Jedyna, która sprawiała mi wtedy trudnosci to ta ze skakaniem samochodem, bo zazwyczaj miałem ją zglitchowaną i strzałki źle szły. Na szczęście cheater ze mnie wyszedł i teraz gram uczciwie w niespiracone gry. Nie osadzaj mnie !
  • 0