Skocz do zawartości

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1089 odpowiedzi na ten temat

#121 Stan Napisany 11 maja 2011 - 20:04

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

ktoś wie czy Wiedźmin 2 obecny na torrentach jest działający ? :cf:

CIOTA !
  • 0

#122 117 Napisany 12 maja 2011 - 02:39

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Na PC zawsze pojawiały się ciekawe produkcję, niedostępne na konsole. Mocny PC kręcił mnie więc od "zawsze", ale decyzje o zakupie podjąłem niedawno. Ileż można czekać na nową generację konsol :D


Nie działa.

wymien 10 w przeciagu ostatnich 5 lat...
  • 0

#123 MaxVarEmreis Napisany 12 maja 2011 - 06:37

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

wymien 10 w przeciagu ostatnich 5 lat...

Starcraft 2, cała seria Total War, seria Settlers, seria Anno, Wiedźmin, Crysis 1 i Warhead, seria Civilization, seria Command & Conquer, World in Conflict, Company of Heroes, seria Warhammer i tak dalej i tak dalej. Można by tu jeszcze wymieniać dziesiątki symulatorów różnego rodzaju i dziesiątki pomniejszych gier "ekonomicznych".
Być może Ty masz te gry w rzyci, ale mnie one kręcą. Nie patrz na świat przez swoje okulary. Są osoby, które uważają, że X360/PS3/Wii nie mają ciekawych gier na wyłączność i ograniczają się tylko do jednej platformy. Akurat chyba PC ma najwięcej exów jako jedna platforma ( a, że w większości są one specyficzne?? dla mnie to plus), nie mówiąc już o tym, że "multiplatformy" własnie na PC wypadają najlepiej Dodany obrazek No ale, to nie jest temat, który można zamnkąć w dwóch zdaniach. Chcesz pogadać?? Przenieśmy to na grunt EF :)
  • 0

#124 Travis Napisany 13 maja 2011 - 09:33

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

To jest, to co masz??

Tak takiego kupiłem w oryginale Hp blackbird 002.

Jesli tak, to są to wymagania minimalne. Jak to będzie wszystko chodzić, jeszcze nie wiadomo. Jeśli chcesz jakiejś rady, to powiedź ile możesz wydać kasy, jaki masz zasilacz itp.


Ile wydać, sądzę że na chwilę obecną to z 500/700zł.
Zasilacz tam jest dość mocny bo aż 900watt :smile: procesor jest na tzw. chłodzeniu wodnym.
  • 0

#125 Stan Napisany 13 maja 2011 - 14:09

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Mam swojego Witchera II z numerem 27, znaczy EK o tym numerze, szkoda tylko że pograć nie mogę bo ktoś wprowadził debilny system zabezpieczeń przed piractwem.
  • 0

#126 burnstein Napisany 14 maja 2011 - 17:09

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Eeeeeee. :blink:

Dodany obrazek
  • 0

#127 xell Napisany 14 maja 2011 - 17:27

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Będziesz w to grał na craptopie?
  • 0

#128 burnstein Napisany 14 maja 2011 - 17:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:
Sprawdziłem z ciekawości. Dziwi mnie wynik i wydaje mi się mocno podejrzany, ale kupować gry i tak nie zamierzam.
  • 0

#129 MaxVarEmreis Napisany 14 maja 2011 - 18:51

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Tak takiego kupiłem w oryginale Hp blackbird 002.



Ile wydać, sądzę że na chwilę obecną to z 500/700zł.
Zasilacz tam jest dość mocny bo aż 900watt :smile: procesor jest na tzw. chłodzeniu wodnym.

To jest całość kasy jaką chcesz wydać na PC, czy może bierzesz pod uwagę opcję wymiany teraz jednego podzespołu, a za 2-3 miesiące wymianę kolejnego. Bo tak po prawdzie, to u Ciebie będzie trzeba zmodyfikować całość.

Mam swojego Witchera II z numerem 27, znaczy EK o tym numerze, szkoda tylko że pograć nie mogę bo ktoś wprowadził debilny system zabezpieczeń przed piractwem.

Niezły numer, Gratuluje. Głowa nie obtłuczona ?? :) Szkoda, że numerek tylko na pudełku, a nie jakość fajniej wyeksponowany.

Ruszyła nowa strona. http://www.pl.thewitcher.com/
Mamy trzy trailery na start. Kazdy na innej stronie.

1. http://www.ign.com/v...jectid=14345201

2. http://www.gametrail...-witcher/713860

3. http://www.gamespot....ch-trailer?hd=1


Żadnego nie widziałem. Jakoś wytrzymam te 2 dni :]


Dodany obrazek
  • 0

#130 Gość_gofrowsky_* Napisany 14 maja 2011 - 18:56

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
ja nawet nie otwieralem bo po kiego ? :^^:
  • 0

#131 iluck85 Napisany 14 maja 2011 - 21:06

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Max-zapodaj linkiem do lapa ktory odpali wiedzmina - ma wygladac ok i chodzic ok ;) Ok ?
  • 0

#132 117 Napisany 14 maja 2011 - 23:18

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Starcraft 2, cała seria Total War, seria Settlers, seria Anno, Wiedźmin, Crysis 1 i Warhead, seria Civilization, seria Command & Conquer, World in Conflict, Company of Heroes, seria Warhammer i tak dalej i tak dalej. Można by tu jeszcze wymieniać dziesiątki symulatorów różnego rodzaju i dziesiątki pomniejszych gier "ekonomicznych".
Być może Ty masz te gry w rzyci, ale mnie one kręcą. Nie patrz na świat przez swoje okulary. Są osoby, które uważają, że X360/PS3/Wii nie mają ciekawych gier na wyłączność i ograniczają się tylko do jednej platformy. Akurat chyba PC ma najwięcej exów jako jedna platforma ( a, że w większości są one specyficzne?? dla mnie to plus), nie mówiąc już o tym, że "multiplatformy" własnie na PC wypadają najlepiej Dodany obrazek No ale, to nie jest temat, który można zamnkąć w dwóch zdaniach. Chcesz pogadać?? Przenieśmy to na grunt EF :)

no tak w koncu na konsole strategie to nisza... poza strategiami i ewentualnie mmo PC i nie ma nic ciekawego do zaoferowania
  • 0

#133 Stan Napisany 14 maja 2011 - 23:33

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

no tak w koncu na konsole strategie to nisza... poza strategiami i ewentualnie mmo PC i nie ma nic ciekawego do zaoferowania

Xszrot też zeratul. Bo wszystko prawie co ma xszrot jest na PC :cf: oprócz dżirsów i hajloł, ale to drugie to gówienko, więc zostaja dżirsy.
  • 0

#134 Gość_gofrowsky_* Napisany 14 maja 2011 - 23:43

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
mortala nie ma :cry:
  • 0

#135 Stan Napisany 15 maja 2011 - 00:33

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Ale Mortal jest na ps3,wiadomo o co mi chodzi.
  • 0

#136 117 Napisany 15 maja 2011 - 03:41

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Ale Mortal jest na ps3,wiadomo o co mi chodzi.

Ps3 nie ma online wiec nikogo
  • 0

#137 Stan Napisany 15 maja 2011 - 08:46

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ps3 nie ma online wiec nikogo

A xszrot ma płatne granie po sieci - więc jeszcze bardziej nikogo. A PSN w końcu wróci.
  • 0

#138 iluck85 Napisany 15 maja 2011 - 09:03

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
X ma grupy- place i gadam z innymi co graja w rozne gry :cf: - wiec xbox wszystkich :]
  • 0

#139 Stan Napisany 15 maja 2011 - 09:36

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Grupy nikogo. Ale koniec OT
  • 0

#140 Travis Napisany 15 maja 2011 - 14:34

Travis

    spójrz w niebo

  • Forumowicze
  • 2 092 Postów:

To jest całość kasy jaką chcesz wydać na PC, czy może bierzesz pod uwagę opcję wymiany teraz jednego podzespołu, a za 2-3 miesiące wymianę kolejnego. Bo tak po prawdzie, to u Ciebie będzie trzeba zmodyfikować całość.

Tak dokładnie jak Napisałeś chcę tak na szybko wymienić cpu albo gpu. Bo chyba płyta główna to może zostać ta co jest w nim.
Mam w tym miesiącu inne wydatki ważniejsze i te 500zł no ewentualnie 700zł to maksimum.
  • 0

#141 Stan Napisany 16 maja 2011 - 08:39

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
CDP dało tak mocno ciała, że to nieporozumienie. Jakbym spotkał Gopa, to bym mu chyba w ryj przywalił.
  • 0

#142 MaxVarEmreis Napisany 16 maja 2011 - 09:34

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Max-zapodaj linkiem do lapa ktory odpali wiedzmina - ma wygladac ok i chodzic ok Dodany obrazek Ok ?

Podaj kwotę. Z tym, że za cene laptopa do "gier" mogłbyś mieć wywalonego w kosmos desktopa.

Tak dokładnie jak Napisałeś chcę tak na szybko wymienić cpu albo gpu. Bo chyba płyta główna to może zostać ta co jest w nim.
Mam w tym miesiącu inne wydatki ważniejsze i te 500zł no ewentualnie 700zł to maksimum.

Podaj jeszcze płytę glówną jaką posiadasz. Ogólnie, to zmieniłbym najpierw GPU, potem CPU i RAM.

CDP dało tak mocno ciała, że to nieporozumienie. Jakbym spotkał Gopa, to bym mu chyba w ryj przywalił.

Ludzie troche przesadzają z reakcją. Ja rozumiem rozgoryczenie, ale wyzywanie ludzi z CDP jest słabe. CDP dał ciała i nie podlega to dyskusji, ale końca świata nie ma. Problemy na starcie mieli najwięksi deweloperzy.
  • 0

#143 Stan Napisany 16 maja 2011 - 09:41

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Ludzie troche przesadzają z reakcją. Ja rozumiem rozgoryczenie, ale wyzywanie ludzi z CDP jest słabe. CDP dał ciała i nie podlega to dyskusji, ale końca świata nie ma. Problemy na starcie mieli najwięksi deweloperzy.


Max - Płacę za EK 230zł. I tak, najpierw z możliwości gry 5 dni przed premiera robi się AŻ jeden, bo wsadzili debilne DRM, potem problemy z dostawą, teraz z tego AŻ jednego dnia przed premierą zrobi się aż jeden dzień po. W dodatku info o tym że se nie pogram jest podawane 3 minuty przed ową możliwością. A wcześniej CDP zapowiadało że wszystko pójdzie cacy i bez problemów. Chodzi o profesjonalizm i podejście poważne do klienta. Jeszcze w nocy okazało sie że posiadacze EK byli w sumie testem wytrzymałości serwerów.
  • 0

#144 MaxVarEmreis Napisany 16 maja 2011 - 09:54

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Max - Płacę za EK 230zł. I tak, najpierw z możliwości gry 5 dni przed premiera robi się AŻ jeden, bo wsadzili debilne DRM, potem problemy z dostawą, teraz z tego AŻ jednego dnia przed premierą zrobi się aż jeden dzień po. W dodatku info o tym że se nie pogram jest podawane 3 minuty przed ową możliwością. A wcześniej CDP zapowiadało że wszystko pójdzie cacy i bez problemów. Chodzi o profesjonalizm i podejście poważne do klienta. Jeszcze w nocy okazało sie że posiadacze EK byli w sumie testem wytrzymałości serwerów.

Ale płaciłeś tyle za kolekcjonerke nie ze względu na możliwość wcześniejszego odpalenia gry. W moim odczuciu był to tylko bonus, ukłon w stronę osób, które się na taką wersję zdecydowały. Szkoda, że wyszło jak wyszło. Jak wspominałem, CDP skrewił, ale daleki jestem od wyzywania ich od organów płciowych.
Pierwsze to problemy z grami na starcie?? Taki to znak czasów. Nie odpala się, cóż, zajmę się przez kilka godzin czym innym. Wierzę, że CDP robi wszystko żeby problemy rozwiązać. Przecież nie zrobili tego specjalnie.
Rozumiem rozgoryczenie, ale mamy do czynienia tylko z ludźmi. Błędy się zdarzają. Ba, czasami nie musimy mieć do czynienia z błędem ludzkim, a złośliwość rzeczy martwych jest powszechnie znana :)
Ot, uważam, że szkoda się ładować już na początek złymi emocjami.


  • 0

#145 Stan Napisany 16 maja 2011 - 10:03

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
Jeszcze rozumiem jakby to było pierwszy raz, ale nie CDP R. dało ciała przy premierze W1 EK, dało ciała przy premierze W1 w jakieś tam edycji i teraz. I nie, granie wcześniej to nie bonus, ale najlepsze co mogła dać EK. W dodatku traktują nas klientów którzy kupili Ek jak testerów i osoby którym można obiecać coś a potem olać to ciepłym moczem, przecież oni powinni byc na wszystko przygotowani a rejestracja powinna byc wykonywa bez żadnych problemów.
  • 0

#146 Gość_gofrowsky_* Napisany 16 maja 2011 - 12:57

Gość_gofrowsky_*
  • Goście
to wszystko da sie ujac w jednym zdaniu:

cdp dalo dupy jeszcze bardziej niz sony
  • 0

#147 GrzesiekMB Napisany 16 maja 2011 - 21:57

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
ign nie otrzymal wczesniej kopii do recenzji. brawo cda :cf:
  • 0

#148 Gość_gofrowsky_* Napisany 16 maja 2011 - 22:00

Gość_gofrowsky_*
  • Goście

brawo cda :cf:


cda ?! :huh:
  • 0

#149 117 Napisany 16 maja 2011 - 22:05

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Ludzie troche przesadzają z reakcją. Ja rozumiem rozgoryczenie, ale wyzywanie ludzi z CDP jest słabe. CDP dał ciała i nie podlega to dyskusji, ale końca świata nie ma. Problemy na starcie mieli najwięksi deweloperzy.

u sony i dice to chleb powszedni...

Nie to co najlepsze studia ever... zawsze przygotowane, zawsze profesjonalne
Bioware.Bungie.Blizzard
  • 0

#150 Cudak Napisany 16 maja 2011 - 22:09

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Co się stało? :huh:
  • 0