Skocz do zawartości

Kolekcje Gier i Konsol


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
771 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość_Taikun_* Napisany 27 grudnia 2010 - 17:54

Gość_Taikun_*
  • Goście
ta PS3 jest max pedalska bo:
a) jest pedalska
b) FFXIII to crap

nie ma podejścia do tej specjalnej wydanej z okazji premiery Yakuzy 3 :)
  • 0

#92 Adam Napisany 30 grudnia 2010 - 00:56

Adam

    Mokujin

  • Narybek
  • 46 Postów:
Hehe popieram kolegę!Mnie też się nie podoba bo nie lubię tej gry ale samo wykonanie ładne;)
  • 0

#93 hubson Napisany 02 stycznia 2011 - 09:17

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Kolekcjonowanie to jednak droga zabawa..
  • 0

#94 MonsieurWoland Napisany 02 stycznia 2011 - 18:38

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Kolekcjonowanie to jednak droga zabawa..


Czasami patrze na półke z grami i mysle sobie, ze zamiast pieniedzy wydanych na nie mógłbym sobie kupić motocykl. Potem jednak przypominam sobie, ze mam juz jednego i bawie sie dalej :olo:
  • 0

#95 hubson Napisany 02 stycznia 2011 - 19:55

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Czasami patrze na półke z grami i mysle sobie, ze zamiast pieniedzy wydanych na nie mógłbym sobie kupić motocykl. Potem jednak przypominam sobie, ze mam juz jednego i bawie sie dalej :olo:


Patrząc na moje cztery regały myślę, że mógłbym spłacić do końca auto, albo mieć na wpłatę wstępną na mieszkanie :) potem zastanawiam się kto mi pozwolił wydać na tą kolekcję tyle kasy...
  • 0

#96 TroniC Napisany 26 stycznia 2011 - 02:11

TroniC

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:

Czasami patrze na półke z grami i mysle sobie, ze zamiast pieniedzy wydanych na nie mógłbym sobie kupić motocykl. Potem jednak przypominam sobie, ze mam juz jednego i bawie sie dalej :olo:

I pomyśleć że ja w planie miałem właśnie sprzedanie wszystkiego i kupno motocykla... Na szczęście całą kasę udało się uciułać bez uszczerbku dla zbiorów... ;)
Aczkolwiek przyznam że co jakiś czas mnie nachodzi żeby to w cholerę sprzedać. Na szczęście są to krótkie zaćmienia umysłu.
  • 0

#97 simian raticus Napisany 26 stycznia 2011 - 07:34

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:
Nie pociskaj tylko tym "rowerem z dilniekiem" za mocno, bo szybciej w piach pojdziesz jeszcze! Motor potrzebuje dużo wolności - udaj się na drogi bezkresne do USA pokatać to Cię szeryf będzie chiał zHALTować ale mu uciekniesz dodając gazu w japońskim motocyklu!
  • 0

#98 hubson Napisany 26 stycznia 2011 - 12:22

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Nie pociskaj tylko tym "rowerem z dilniekiem" za mocno, bo szybciej w piach pojdziesz jeszcze! Motor potrzebuje dużo wolności - udaj się na drogi bezkresne do USA pokatać to Cię szeryf będzie chiał zHALTować ale mu uciekniesz dodając gazu w japońskim motocyklu!


Miszczu - to jest temat o kolejkcjach, a nie motorach :)

Przeglądałem zdjęcia tak sprzed ok. 3 lat i w sumie to nic wtedy nie miałem :D
  • 0

#99 CELL767 Napisany 11 maja 2011 - 00:36

CELL767

    Toad

  • Narybek
  • 1 Postów:
Hubson przeglądam twoja kolekcje i jestem pełen podziwu :]
Myślałem ze to moja jest spora, ale widzę że są więksi kolekcjonerzy w tym kraju. Powodzenia w zbieraniu!
  • 0

#100 Psycho-Mantis Napisany 11 maja 2011 - 10:18

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Hubson, a są tu jakieś fotki twojej kolekcji? Trzaśnij fotki tych regałów chętnie zobaczymy, :^^:


Moja kolekcja jest skromna, jakieś 150 gier. Ale w sumie ja nie zbieram coby mieć sztukę na półce czy jakąś zabytkową konsole za szkłem, tylko zbieram to co miałem i grałem. Za to mam ponad setkę modeli do sklejenia :xd:
  • 0

#101 Marbel Napisany 12 maja 2011 - 18:40

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Psycho... poprzednia strona.
Graty Hubsona ;)
  • 0

#102 Psycho-Mantis Napisany 12 maja 2011 - 20:13

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Aj, starość - nie radość, się nie zauważyło... dzięki.
  • 0

#103 hubson Napisany 15 maja 2011 - 21:39

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Teraz wsio jest w kartonach - w planach jest gaming room - pokój tylko z grami, konsolami :)
W chwili obecnej przekroczyłem 800 gier - ile jest dokładnie nie wiem :/ ale na 100% więcej niż 800.
  • 0

#104 Kurzy Napisany 15 maja 2011 - 23:23

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
I zamiast przeliczyć i w excelu tableki porobić to później mnie przy piwie posądzasz o pożyczenie Vanquish na PS3 :ninjadance: :mrgreen:
  • 0

#105 hubson Napisany 19 maja 2011 - 07:32

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Nie na szrota3 tylko X360 :) a wszystkie gry się odnalazły :P

btw - w weekend robimy inwentaryzację kolekcji i będzie piękna rozwijana tabelka w excelu :D
  • 0

#106 psxmaster Napisany 24 czerwca 2011 - 17:26

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:

Teraz wsio jest w kartonach - w planach jest gaming room - pokój tylko z grami, konsolami :)
W chwili obecnej przekroczyłem 800 gier - ile jest dokładnie nie wiem :/ ale na 100% więcej niż 800.


Masakra a ja myślałem ze moimi 130 grami na ps2 błysne . SZACUNEK!!!
  • 0

#107 hubson Napisany 25 czerwca 2011 - 10:28

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Masakra a ja myślałem ze moimi 130 grami na ps2 błysne . SZACUNEK!!!


Kolekcja na PS2 jest w chwili obecnej najłatwiejsza i relatywnie najtańsza do wykonania - na allegro jest masa zestawów gier - wychodzi taniej, więcej i szybciej :)
  • 0

#108 Zumii Napisany 25 czerwca 2011 - 11:47

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
Za 100 zł zakupisz z 5 gier , moja kolekcja znikła po tym jak PS2 odmówiła współpracy :( .
  • 0

#109 psxmaster Napisany 25 czerwca 2011 - 19:15

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:

Kolekcja na PS2 jest w chwili obecnej najłatwiejsza i relatywnie najtańsza do wykonania - na allegro jest masa zestawów gier - wychodzi taniej, więcej i szybciej :)



Większość gier kupowałem po to żeby zagrać "kilka" nawet przeszedłem ;p . I w ten sposób w ciągu 7 lat się uzbierało tych parę tytułów.
  • 0

#110 hubson Napisany 25 czerwca 2011 - 23:14

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Większość gier kupowałem po to żeby zagrać "kilka" nawet przeszedłem ;p . I w ten sposób w ciągu 7 lat się uzbierało tych parę tytułów.


Przy ilości nowych tytułów, filmów, książek, pism - człowiek nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć :/
  • 0

#111 Zumii Napisany 26 czerwca 2011 - 00:11

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:

Przy ilości nowych tytułów, filmów, książek, pism - człowiek nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć :/


Tak w zasadzie to nic nie idzie ogarnąć , zaczynasz jakąś grę a tutaj kolejny tytuł i następny w końcu nie wytrzymujesz i kupujesz nowość (choć znalazłem słoty środek ostatnio , brak kasy ) z tytułami na starsze konsole jest troszkę łatwiej bo wiesz że masz czas i nie musisz się spinać na nowsze produkcje :) nieraz zazdroszczę wam czarnulki albo szaraczka ... :cry:
  • 0

#112 hubson Napisany 26 czerwca 2011 - 08:38

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Tak w zasadzie to nic nie idzie ogarnąć , zaczynasz jakąś grę a tutaj kolejny tytuł i następny w końcu nie wytrzymujesz i kupujesz nowość (choć znalazłem słoty środek ostatnio , brak kasy ) z tytułami na starsze konsole jest troszkę łatwiej bo wiesz że masz czas i nie musisz się spinać na nowsze produkcje :) nieraz zazdroszczę wam czarnulki albo szaraczka ... :cry:


Pamiętaj, że gry się starzają. We wczesne 3D nie da się już grać :(
  • 0

#113 Zumii Napisany 26 czerwca 2011 - 11:05

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:

Pamiętaj, że gry się starzają. We wczesne 3D nie da się już grać :(


Oj nie przesadzaj , trzeba odrobinę samo zaparcia schowania next-genów i można poczuć się jak kilka lat temu :) . Choć w niektórych tytułach jest ciężko już nawet wszystko ogarnąć vide MediEvil ...
  • 0

#114 hubson Napisany 26 czerwca 2011 - 13:27

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Oj nie przesadzaj , trzeba odrobinę samo zaparcia schowania next-genów i można poczuć się jak kilka lat temu :) . Choć w niektórych tytułach jest ciężko już nawet wszystko ogarnąć vide MediEvil ...


Odpal sobie pierwszego MGS`a - nie chodzi tylko o oprawę, a archaiczne sterowanie, rozwiązania, rozgrywkę. Pewne gry lepiej zachować w pamięci.
  • 0

#115 psxmaster Napisany 26 czerwca 2011 - 15:06

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:

Przy ilości nowych tytułów, filmów, książek, pism - człowiek nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć :/


I dlatego mam "tylko" 130 gier a nie 800 . Kazda z tych gier spędziła swoje w konsoli , jedne były tego warte inne wcale .Narazie jeszcze ogarniam więc...
  • 0

#116 psxmaster Napisany 26 czerwca 2011 - 15:12

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:

Pamiętaj, że gry się starzają. We wczesne 3D nie da się już grać :(


Grafika to nie wszystko ostatnio np. zagrywam sie w ff I , potrzeba tylko troche wyobraźni , swoją drogą fajnie było kiedyś używac wyobrażni do gier żeby tym "kwadracikom" dać dusze i życie ...
  • 0

#117 hubson Napisany 26 czerwca 2011 - 22:23

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Grafika to nie wszystko ostatnio np. zagrywam sie w ff I , potrzeba tylko troche wyobraźni , swoją drogą fajnie było kiedyś używac wyobrażni do gier żeby tym "kwadracikom" dać dusze i życie ...


Dobry przykład, ale np. wyścigi już się nie obronią :)
  • 0

#118 MonsieurWoland Napisany 28 czerwca 2011 - 08:54

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Odpal sobie pierwszego MGS`a - nie chodzi tylko o oprawę, a archaiczne sterowanie, rozwiązania, rozgrywkę. Pewne gry lepiej zachować w pamięci.


MGS zawsze byl crapem :^^: Crash Bandicoot 1 z 1996 roku nadal miazdzy :^^:
  • 0

#119 psxmaster Napisany 28 czerwca 2011 - 17:45

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:

Dobry przykład, ale np. wyścigi już się nie obronią :)


No nie wiem gran turismo 2 dla mnie nadal jest świetną grą a i graficznie nie ma tragedii
  • 0

#120 hubson Napisany 28 czerwca 2011 - 20:07

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

No nie wiem gran turismo 2 dla mnie nadal jest świetną grą a i graficznie nie ma tragedii


Chyba na psp.
  • 0