Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bulletstorm

People Can Fly Epic Games EA PS4 PS3 XONE X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
738 odpowiedzi na ten temat

#571 hubson Napisany 08 marca 2011 - 19:00

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Podobno rzeczywiście niezłe jaja są z Bulletstormem na PC - w 16:10 czarne pasy, w niektórych menusach w ogóle nie ma myszki... trochę jakby mi śmierdzi konsolową ingorancją Chmielarza - pamiętam jego teksty sprzed paru lat: "NIENAWIDZĘ PCTÓW I CHCĘ, ŻEBY ZGINĘŁY, OJEZU IKSBOKS CZYSTASZEŹDZIEZIONT JEST SUPER" - nie ma to jak wypiąć się na społeczność, która cię wypromowała.


Pasy, bug z rozdzielczością - w 1680na1050 frame drop, a w 1680/1048 już stałe 50-60fps, aktywacja, nie działa sli/cf, tragiczna optymalizacja - za dużo tego.
  • 0

#572 ACZ Napisany 08 marca 2011 - 21:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
wyjazd z tematu pecetowcy. nie wiem po co mieli sie starac z wersja pecetową. i tak ją kupi jakis maly promil graczy, a reszta sciagnie z netu, lol.
  • 0

#573 117 Napisany 08 marca 2011 - 21:49

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
tak jak z wersja ps3
  • 0

#574 Raikoh Napisany 08 marca 2011 - 22:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Zgadzam się z Czychem3 i z Adrianem.
  • 0

#575 Matt Napisany 08 marca 2011 - 23:10

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Mi na PC działa bez zarzutu - kilka dni temu skończyłem na normalu i ANI RAZU nie zanotowałem spadku ilości klatek, przycięć czy 'wyjebek' do windowsa! Gra się przecudnie i wali mnie płacz reszty świata PC, że nie da się legalnie zdjąć ogranicznika klatek animacji, skonfigurować po swojemu myszy, itp. Wczoraj dla porównania odpaliłem Bulletstorm demo na Xbox 360, potem na PS3 - normalnie żal, lol, szkoda i rotfl. Nie tykam tych wersji. Czarne pasy? Brak myszy? Aktywacja nie działa? Nie paniemaju. Powtarzam - mojego bulletstorma kupiłem poprzez serwis STEAM, bez problemu połączyłem się z Xbox Live i od tego momentu wesoło obserwuję, jak nabija mi się gamerscore!

Bulletstorm rzeczywiście wymiata po całości. Skutecznie odciągnął mnie od Dead Space 2 i Marvel vs Capcom 3. Adrian wie, umie i dostarcza!
  • 0

#576 Kradziej Napisany 08 marca 2011 - 23:24

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Zgadzam się z Czychem3 i z Adrianem.

Bo jesteś głupi.
WHAT'S UP?
  • 0

#577 Raikoh Napisany 08 marca 2011 - 23:41

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nie. Gram na konsolach, więc pomyliliście działy i wasze problemy z grą na piecu nikogo. Do tego nie trawię gier na PC podobnie jak Adrian.
  • 0

#578 Kradziej Napisany 09 marca 2011 - 00:02

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Nie. Gram na konsolach, więc pomyliliście działy i wasze problemy z grą na piecu nikogo. Do tego nie trawię gier na PC podobnie jak Adrian.

Super, ale ciebie tworzenie gier na komputery nie doprowadziło do tworzenia wysokobudżetowych szpili... dostępnych także na PC.
Poza tym: ja wielu rzeczy nie trawię (np. błonnika), ale nie życzę im śmierci.
  • 0

#579 hubson Napisany 09 marca 2011 - 00:15

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Nieźle.. temat o grze multiplatformowej i mozna wypowiadać się tylko o wersjach na konsole..
@Matt - gra kupiona przez steam`a to zupełnie co innego niż kupiona na dvd.. Poza tym gratuluję wywalenia 50 euro na grę, która w sklepie kosztuje dwa razy taniej ;D
  • 0

#580 Raikoh Napisany 09 marca 2011 - 00:19

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Kradziej ja też im śmierci nie życzę.
  • 0

#581 Matt Napisany 09 marca 2011 - 02:27

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
@hubson - sprawdź steam - bulletstorm kupiłem za 29.99 funciaka. To nie 50 euro. Gra się przerewelacyjnie! Zwłaszcza adrianowa wersja filmu Cloverfield :D Bezcenna!
  • 0

#582 Zwyrol Napisany 10 marca 2011 - 19:11

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Dobra, napiszę co nieco, bo grę już dawno skończyłem i zajęło mi to na standardowym poziomie trudności jakieś 7h.

Dobry jest już sam początek z wykopaniem gościa w próżnię heh. Od razu też czuć, że chcieli zrobić kalkę Gearsów jeśli chodzi o klimat, zresztą nawet sam główny bohater ma trochę podobny głos do Fenixa. Początek pod względem oprawy nie zachwyca, może przez te sterylne miejscówki, za to otwarta przestrzeń wygląda już znacznie lepiej. Świetna jest miejscówka z goniącym nas kołem, dalej panorama miasta w oddali, czy plaża z lazurową wodą. Teren otwarty zdecydowanie trzyma przyzwoity poziom, co innego zamknięte lokacje, powtarzają się dosyć często tekstury i w ogóle nie wygląda to zbyt ładnie.

Arsenał nie jest jakiś zbyt oryginalny i liczyłem na coś ciekawego, a tu się okazuje, że w zasadzie wszystko zostało pokazane przed premierą gry... Na dodatek taka snajperka irytuje po czasie, gdzie po strzale sterujemy trajektorią lotu pocisku, patent znany z Heavenly Sword, tylko tutaj szybko nudzi.

Historia w grze nie porywa i w sumie już nic z niej nie pamiętam, zresztą podobnie jest z postaciami, które niczym się kompletnie nie wyróżniają, nawet ich design jest przeciętny.

Nabijanie skillshotów może z początku jest fajne, ale po czasie okazuje się, że jest ich tak naprawdę niewiele i tylko zmieniają się nazwy. No bo czym się różni nabicie typa na kaktusa, wrzucenie na kable wysokiego napięcia, czy nakarmienie przeciwnikiem rośliny? Do tego momentami jest taki chaos, że nie wiem w sumie za co dostałem nowego skillshota... Dobrze, że chociaż da się to potem sprawdzić na liście.

Walki z bossami miały być ciekawe, tak jak np z tą wielką godzillą pokazaną na jakimś trailerze, niestety okazała się zawodem. Polatamy dookoła w śmigłowcu, postrzelamy kilka razy w łeb i tyle. Lepiej już jest z ogromną rośliną, tam przynajmniej nie kończy się tak szybko. ;]

Głupie jest to, że muszę na typa nieraz wystrzelić cały magazynek karabinu, podczas gdy kopniak na kaktusa załatwia sprawę od razu... No ale takie są założenia gry. Mógłbym tak jeszcze ponarzekać, ale mi się nie chce. ;)

Z początku bawiłem się całkiem nieźle, tak z czasem gra zaczęła mnie mocno nużyć i męczyłem się by dobrnąć do końca. Nie jest to na pewno żaden megahit i do gry więcej wracać nie zamierzam.
  • 0

#583 117 Napisany 10 marca 2011 - 19:57

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Jezeli komus sie nie chce czytac posta powyzej to w skrocie podobny do mojej opini. Gra jest nudna.
  • 0

#584 Mielu Napisany 11 marca 2011 - 13:01

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Gra nie jest nudna, jest zajebista od początku do prawie końca (bo sama końcówka jest skopana) - to moja opinia, jakby ktoś takowej potrzebował.
  • 0

#585 Ryan Napisany 11 marca 2011 - 13:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
<debil z Internetu mode>Ile wam chmielaż puaci za reklame cooo ?!!!!!!!!!</debil z Internetu mode>
  • 0

#586 Mielu Napisany 11 marca 2011 - 13:20

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
miliard :cf:
  • 0

#587 GrzesiekMB Napisany 11 marca 2011 - 13:28

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
za bardzo sie starasz dominisiu :rolleyes:
  • 0

#588 Zwyrol Napisany 11 marca 2011 - 14:48

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Ocena w Neo to jest w ogóle na maksa naciągana, ale co się dziwić jak Gulash to dobry kolega Chmielarza, więc nie mógł pozwolić na pociśnięcie średniaka. :cf:

Jak sobie przypomnę, że np taki dajmy na to Batman Arkham Asylum dostał "tylko" 8.7 to śmiać mi się chce.

Wadą Bulletstorma jest monotonna rozgrywka nastawiona na zbieranie punkcików. O ile w takim DMC chciało mi się szlifować styl, tak tutaj nie czuję nawet takiej potrzeby. Dino Crisis 2 też opierał się na podobnym patencie z punktami, tylko tam zbierało się bonusy za przejście danych sekcji bez draśnięcia i zabijanie dinozaurów w jednym ciągu. I ta gierka sprzed dekady również grywalnością niszczy Bulletszrota.
  • 0

#589 Kaxi Napisany 11 marca 2011 - 15:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Nudny to jest Killzone i Call of Duty. Nie ma szans, by nudzić się przy Bullettormie :olo: No chyba, że ktoś jest już znudzony życiem i nic go nie bawi. Albo woli czytać wiersze, ale wtedy nie powinien kupować konsoli.
  • 0

#590 117 Napisany 11 marca 2011 - 15:30

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
No pierwszy Killzone byl rzeczywiscie nudny, ale co z tego, ta gra wyszla dawno temu. Czy CoD pierwszy byl nudny? Nie, bo pojawil sie przed nasyceniem sie rynku grami fps i WWII, wiec IMO bzdura. Bulletszrot jest natomiast nudny i to jest fakt. DEAL WITH IT!

Dodany obrazek
  • 0

#591 Kaxi Napisany 11 marca 2011 - 15:36

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Mój zajebistomierz mówi mi co innego :foch:
  • 0

#592 117 Napisany 11 marca 2011 - 15:43

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Dodany obrazek
  • 0

#593 Zwyrol Napisany 11 marca 2011 - 15:54

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Bulletszrot jest nudny i wie o tym prawie każdy, dlatego gra sprzedała się słabo, a kto kupił, to dla bety Gearsów.
  • 0

#594 Kaxi Napisany 11 marca 2011 - 15:56

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Zeratul: nie działa obrazek, więc Twoja riposta fail.

Zwyrol: napisałem cztery strony dlaczego BS nie jest nudny, Ty napisałeś dwa zdania dlaczego jest. Moja opinia > Twoja opinia :kratos:
  • 0

#595 Ney Napisany 11 marca 2011 - 16:13

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Kaxi lepiej spojrz cztery posty wyzej ile zdan napisales dlaczego Kz i CoD sa nudne ;)
A wiekszej glupoty niz "ten co go BS nudzi jest znudzony zyciem i nic go nie bawi" juz dawno na forum nie czytalem :)
Sprobuje ten argument wykorzystac nastepnym razem jak ktos Halo zaatakuje!!!
Dla mnie (po demie) BS to sredniak i tyle.
  • 0

#596 Ryan Napisany 11 marca 2011 - 16:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Generalnie nełowy zajebeestomierz ssie pałę, nie połyka i wypluwa przez okno. Jak czytam Grę Wstępną, to kręcę głową z niedowierzaniem. Ale przynajmniej macie moją uwagę - będę kupował N+ choćby po to, żeby pojechać GW. :cf:
  • 0

#597 Kaxi Napisany 11 marca 2011 - 16:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:

Kaxi lepiej spojrz cztery posty wyzej ile zdan napisales dlaczego Kz i CoD sa nudne ;)


Ale nie pisałem tego w temacie/dyskusji o tych grach.
Swoją drogą, akurat pierwsze KZ bardzo mi się podobało.

A wiekszej glupoty niz "ten co go BS nudzi jest znudzony zyciem i nic go nie bawi" juz dawno na forum nie czytalem :)
Sprobuje ten argument wykorzystac nastepnym razem jak ktos Halo zaatakuje!!!
Dla mnie (po demie) BS to sredniak i tyle.


Uwielbiam, jak na tym forum wszystko jest dosłownie i na serio :cf:
  • 0

#598 Ney Napisany 11 marca 2011 - 16:21

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
A nie jest????? :foch:
  • 0

#599 Pawlik Napisany 11 marca 2011 - 17:06

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
skończyłem parę dni temu.

Jak dla mnie to świetna gra. Po pierwsze jest bardzo ładna i efektowna, a panoramy jakie dość często są nam serwowane wprost urywają głowę. Wiele razy przystawałem na parę minut, tylko po to aby napawać się pięknym widokiem miasta w tle, czy kanionu. W ogóle za sam design miejscówek BS należy sie ocena co najmniej bardzo dobra.
Do tego, to co w FPS jest chyba najważniejsze, to przyjemność ze strzelania, a na tym polu BS po prostu deklasuje. Jak już pisałem parę postów wcześniej, nie ma lepszej gry w tym gatunku aby wyładować się.
Kolejnym plusem, co jak dla mnie było dużym zaskoczeniem, to fabuła. Owszem jest prosta jak drut, jednak jest fajnie podana i przyjemnie mi się ją śledziło.

Co mi się nie podobało w grze? To, tak jak już Mielony wspomniał, ostatni Akt, który jest zaprojektowany bez wyraźnego pomysłu. Naładować poziom niezliczoną wprost ilością wrogów, to przejaw braku weny. Do tego dochodzi beznadziejne "walka" z głównym złym bossem, jak również sam ending.
Jak już wspomniałem o bossie, to muszę wspomnieć o kolejnym imo wielkim minusie tej gry. Mianowicie walkach z bossami,a raczej ich braku. Na dobrą sprawę, przez całą grę mamy tylko jednego bossa z prawdziwego zdarzenia, który z resztą nomen omen, jest prosty jak drut. Cała taktyka polega na bieganiu w lewo, lub w prawo, i strzelaniu do roślinki, zero inwencji twórczej. Boss niby ma 4 formy, ale każdą załatwia sie na tej samej zasadzie. Plusem walki jest jej efektowność, a zważywszy na fakt, że bossa spotykamy gdzieś w połowie gry, to naturalnym wydaje się, że jest on tylko jednym z pierwszych na naszej drodze. Ależ było moje rozczarowanie jak okazało się, że dalej w tym względzie już nic lepszego nas nie czeka...

Reasumując, moje zdanie na temat Bulletstorma jest takie: Gra jest bardzo dobra ! Może nie na 10, ale tak w granicach 8,5 jak najbardziej.
  • 0

#600 Mielu Napisany 12 marca 2011 - 00:02

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:
Nie oglądać jak ktoś nie grał, bo spoilerów w ch... no same spoilery :)



Mnie te teksty cholernie bawią. Polska wersja była spoko, ale chyba jednak wolę angielską.

"got myself a scotch and i'm violently fiddlin' with my balls in anticipitation of your arrival" :rotfl:
  • 0



Inne z tagami: