Skocz do zawartości

Kameo: Elements of Power


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
278 odpowiedzi na ten temat

#241 Gość__* Napisany 04 marca 2008 - 01:56

Gość__*
  • Goście
Chyba sobie zakupie Kameo. Za taką cenę to aż grzech nie brać :)

BTW
Na ile godzin zabawy starcza ten tytuł?
  • 0

#242 olfeusz Napisany 04 marca 2008 - 12:01

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Z siedem, osiem.
  • 0

#243 Gość__* Napisany 02 kwietnia 2008 - 18:53

Gość__*
  • Goście
Pograłęm chwilę i jak na razie nic specjalnego. Siedziałem przy niej ok. 1- 1,5 godziny i na razie zdaje się, że gra jest monotonna i przeznaczona raczej dla dzieci.
Może jeszcze kiedyś się zbiore w sobie i ponownie odpalę ten tytuł.
  • 0

#244 BeSOS Napisany 03 kwietnia 2008 - 20:10

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Popełniasz wielki błąd Tiamo, pierwsze 2h gry (zamek) są najsłabszą częścią gry. Później gra się rozkreca, miejscówki powalają na ziemię a gameplay staje się znacznie bardziej wymagający.
  • 0

#245 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2008 - 15:04

Gość__*
  • Goście
Więc jednakmoże kiedyś do niej wrócę. Jak na razie mam Fight Nighta :)
  • 0

#246 AdamekPL Napisany 21 maja 2008 - 16:37

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
czyli kupować grę? :^^: Na allegro widzę w okolicach 50 zł nową.
Czy gameplay się nie zestarzał? Mimo tak potężnej teraz biblioteki gier na X0, warto to kupić? Przyznam że urzekł mnie soundtrack, cudna muzyka. A i fajny baśniowy klimat wypływa z obrazków.
Warto?
  • 0

#247 Kurzy Napisany 21 maja 2008 - 16:39

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Adam - na allegro powinieneś znaleźć Kameo za około 30 zł. Za 50 - 60 zł to już w packu Kameo+PGR3. Innymi Packami też są taniutkie Forza + Viva P.

To jest na tyle tanie i dobre że warto.
  • 0

#248 Godot Napisany 21 maja 2008 - 16:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
no jasne ze warto, gra jest kapitalna!
i kupisz ja spokojnie za pare zlociszy, 50 zl to stanowczo zbyt drogo :) ja swoje sprzedalem wczoraj za 15 zl z wysylka (classic, kupilem sobie zwykle wydanie bo fajniej wyglada :foch: )
  • 0

#249 MonsieurWoland Napisany 21 maja 2008 - 17:53

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Czy ja wiem, gra wciąga przez kilka pierwszych godzin, potem robi się jakaś nijaka. Naprawde mało z niej pamiętam a to się zdarza rzadko. Kameo ma tylko specjalne miejsce w moim serduszku bo dzięki niemu kupiłem później Viva Pinata :oops: :zakochany: :kocha: :kwiatek: :ninjadance:
  • 0

#250 Godot Napisany 21 maja 2008 - 18:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nie sluchaj shiniana bo nalezy on do pokolenia dzieci playstation i nie gral nigdy w cudowne gry RARE na N64 :foch:
a Kameo posiada ta wlasnie magie, magie starych gier RARE z N64
  • 0

#251 MonsieurWoland Napisany 21 maja 2008 - 18:07

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

nie sluchaj shiniana bo nalezy on do pokolenia dzieci playstation i nie gral nigdy w cudowne gry RARE na N64


Pudło;)
  • 0

#252 Godot Napisany 21 maja 2008 - 18:17

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nieistotne, istotne ze masz inne zdanie niz Jedyn i ja :foch: czyli jestes zjebem :foch:

aha, i wą z temaciku :foch:
  • 0

#253 Dealer Napisany 05 października 2008 - 08:03

Dealer

    Link

  • Forumowicze
  • 382 Postów:
X360 pojawił sie u mnie od nie dawna i czekając na GOW zakręciło się u mnie zupełnie nie chcąco właśnie "Kameo" po raptem godzinnej jeździe oniemiałem z wrażenia :shock: zamek,okolice,klimat,baśn,muzyka udziela sie tutaj co krok angielszczyzna.Uwielbiam takie klimaty i z kazdą chwilą spędzona z Kameo przypominają mi się chwile z Fable i Primal :zakochany: :ninjadance: oj chyba GOW poczeka sobie jeszcze w kolejce :-D Znany jestem jako niedzielny gracz, takze...Bye,bye 8) i jeszcze pewnie tutaj wróce.Dzieki Ci, po raz kolejny Rare :pociesza:
  • 0

#254 ACZ Napisany 06 stycznia 2009 - 18:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Grę skończyłem, więc będzie mini opinia.Nie będę się jednak tak długo rozpisywał jak w przypadku PDZ.
Kameo jest grą wspaniałą, różnorodną, bardzo przemyślaną, ze świetną mechaniką i z wysoką grywalnością i miodnością. Jest to gra kompletna, nic w niej nie brakuje. Gra zaskakuje cały czymś nowym i inteligentnie gameplay dostosowany jest do stworków, które zdobywamy i w które się przemieniamy. W odróżnieniu od PDZ graficznie Kameo mocno się nie zestarzało, to wciąż bardzo ładna gra, a niektóre tekstury koszą, jak np. powierzchnia z ciemnego lodu po której może się wspinać Chilla. Design jest świetny. Grywalnośc gry stoi na bardzo wysokim poziomie, a finałowa walka i zakończenie są świetne. Podoba mi się też, że są częste checkopinty, czyli gracz wciąż posuwa się dalej bez irytującego mocnego cofania się po zgonie.
Nie widzę poważnych wad w tej grze. Jednak jedna mniejsza się znalazła, a mianowicie bezcelowość zbierania monent (z tego co wiem ten problem dotyczy również Zeldy: TP). Już wyjaśniam o co biega. W całej grze jest kilka sklepików. W każdym z nich jest kilka przedmiotów do kupna. Na początku gracz może nieść chyba tylko 25 monet, więc trzeba sobie wykupić większą sakiewkę. W początkowym poziomie gry obok sklepiku rosną dynie. Po ich rozbiciu wylatują monety,a dynie od razu odrastają. Można więc stać i nabijać kabzę i od razu wykupywać większe sakiewki. Wystarczy jakiś kwadrans, aby wykupić już w bardzo początkowej fazie gry największą sakwę, która mieści 999 monet. I co się okazuje? Za tyle kasy można wykupić wszystkie przedmioty dostępne w całej grze, więc ogólnie nie ma co z tą kasą robić, a monety sypią się z wielu przedmiotów, więc IMO przez całą grę łazi się z pełną sakwą. A jak czasami widzi się skrzynkę w jakimś na pierwszy pozór trudno dostępnym miejscu to człowiek sobie myśli, że pewnie tam kryje "truskawka" (za te "truskawki" rozszerza się umiejętności zdobytych już stworków), a gdy się tam udaje, rozbija srzynię to wylatują monety lub lecznicze serduszka. Tą małą wadę gry można było usunąć bardzo łatwym sposobem. Mianowicie wystarczyło zrobić tak, że po stracie życia gracz traciłby połowę zdobytych monet. Do tego ceny w sklepikach powinny być ze 3 razy wyższe. Problemu by wtedy nie było.
Ogólnie bawiłem się przy Kameo mega klawo, mocne 9/10 :^^:
Kto jeszcze nie grał niech zagra, tym bardziej, że gra kosztuje grosze.
  • 0

#255 Godot Napisany 06 stycznia 2009 - 18:31

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Zgadzam się z opinią Czycha :) Kameo to gra wspaniała.
Odpowiadając na Twoje pytanie: w Zelda: TP sprawa jest jeszcze gorsza. Mianowicie kasa jest zamknięta w skrzynkach, do których trzeba się gdzieś wspinac i nadwyrężac. Tak więc pól godziny próbujemy się dostac do jakiegoś skarbu, który okazuje się kasą. Portfel mamy pełny, za kasę nic ciekawego kupic nie można. Tragedia w tym względzie.
  • 0

#256 BeSOS Napisany 06 stycznia 2009 - 18:40

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
I teraz mozesz czychu się ustosunkowac do opinii, ze rare się skończyło w momencie odejscia od nintendo :mrgreen:
  • 0

#257 ACZ Napisany 06 stycznia 2009 - 19:43

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
No na pewno się nie skończyło, ale na pewno obecnie nie robią wszystkich gier na takim poziomie jak właśnie Kameo ;]
  • 0

#258 BeSOS Napisany 06 stycznia 2009 - 22:05

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Prawda. To nie ejst już team, który każdą grę robi na 9.5, ale nawet jeśli ich gry zasługują na oceny 8-9.5 to nie rozumiem jak można ciągle smęcić, ze Rare zdechło. IMO posiadać taki team jak Rare na wyłączność to już zajebisty krok do przodu w stosunku do konkurencji. Jestem ciekaw co powiesz o VP, imo najlepsza Rare tej generacji :mrgreen:
  • 0

#259 Godot Napisany 06 stycznia 2009 - 23:02

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Geez, jeżeli Pinata jest najlepszą grą RARE tej generacji to RARE naprawdę się zeszmaciło :cry:
  • 0

#260 Mani Napisany 06 stycznia 2009 - 23:18

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Najlepsze są Avatary :P Czychu piniaty równiez polecam ... no oprócz party animals ale tego juz RARE nie robiło.
  • 0

#261 BeSOS Napisany 07 stycznia 2009 - 19:22

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Geez, jeżeli Pinata jest najlepszą grą RARE tej generacji to RARE naprawdę się zeszmaciło :cry:

G*wno wiesz o gierkach greg :twisted:
  • 0

#262 Voo Napisany 09 stycznia 2009 - 23:42

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Grę skończyłem, więc będzie mini opinia.


Bardzo ciekawa opinia, mnie ostatecznie przekonała, że wciąż warto zagrać. Trochę bałem się, że to gra, która swoją dobrą ocenę zawdzięcza temu kiedy się ukazała i małej wówczas konkurencji. Teraz jednak sobie postanowiłem, że stracę te circa 40 PLN ;)
  • 0

#263 Kurzy Napisany 20 stycznia 2009 - 23:11

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Co mam zrobić;p Wejście do "water temple" czy coś blokowali warriory i prosili mnie o pomoc przy obronie wieży przed czołgami. Teraz ich nie ma a ja potrzebuje przmeiany jako aqua warriora według podpowiedzi dziadziusia :P Nie wiem skąd i jak.
  • 0

#264 MonsieurWoland Napisany 21 stycznia 2009 - 07:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Kurzawka zacieles sie w grze o restrykcji wiekowej bodajze 3+ lub 7+.

Moje najszczersze kongratulejszyn
  • 0

#265 Godot Napisany 21 stycznia 2009 - 09:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
To samo pomyślałem, ale już nie chciałem go dołowac :lol:

Ale pomogę: www.gamefaqs.com
  • 0

#266 Aras Napisany 21 stycznia 2009 - 10:27

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
Nie doceniacie Kurzego, a przecież zacięcie się w platformerze wymaga o wiele więcej wysiłku niż w innych grach.
  • 0

#267 ACZ Napisany 21 stycznia 2009 - 18:11

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Pisałem Ci już, aby poszukał tego wodnego stwora w tym wodnym świecie.
  • 0

#268 Kurzy Napisany 21 stycznia 2009 - 19:10

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czemu nie dostałem bana?:( Na mapie mi wyryj mi czychu ;]
  • 0

#269 ACZ Napisany 21 stycznia 2009 - 19:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Se poszukaj na jołtubie ciołku, nie pamiętam już.
  • 0

#270 Kurzy Napisany 21 stycznia 2009 - 19:18

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
sam jesteś ciołkiem. I jak mnie pytasz o pomoc w grach to ja Ci dokładnie mówię :^^: ;]
  • 0