Skocz do zawartości

Kameo: Elements of Power


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
278 odpowiedzi na ten temat

#211 BeSOS Napisany 21 listopada 2005 - 11:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Nie staje mi gdy słucham hymnu. Wsadźcie sobie ten Wasz sztandar w dupę!


nie staje mi gdy czytam Twoje posty. Wsadź sobie je w dupe :lol:

Dodany obrazek
  • 0

#212 mleko2099 Napisany 22 listopada 2005 - 21:34

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Nie staje mi gdy słucham hymnu. Wsadźcie sobie ten Wasz sztandar w dupę!


nie staje mi gdy czytam Twoje posty. Wsadź sobie je w dupe :lol:

Obrazek



Jedyn to było dobre - pozdro szacun :lol: :lol: :lol:

A tak do tematu - poraz kolejny oglądam poszczegolne trailery z Kameo i nie moge się napatrzeć...ta gra jest PIĘKNA! To prawdziwy pokaz efektów nowej maszyny M$u. Jak tylko dopadne 360tke - to kameo będzie moja pierwszą grą.
  • 0

#213 xell Napisany 29 listopada 2005 - 22:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Właśnie ściągnąłem ten filmik: http://www.xboxyde.c...ws_2357_en.html

Pomimo stosunkowo niskiej średniej znów się napaliłem na tę grę. Jakie to jest cudo! A jeszcze mi pewien Amerykanin napisał, że ten filmik nie oddaje do końca grafy w HD... Choć bardziej pociąga mnie ten baśniowy klimat Kameo, coś niesamowitego. Jak kupię 360 za jakis rok to mam nadzieję, że będą się walały po aukcjach tanie egzemplarze tej gry, bo mimo wszystko będę musiał w nią zagrać.

Edit: no i Kameo przekonuje, że prerenderowane cutscenki w next-genach nie sa potrzebne (choć w sumie już RE4 czy seria Halo pokazywały, że nie są one niezbędnością :skacze:)
  • 0

#214 MaxVarEmreis Napisany 07 grudnia 2005 - 23:07

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
No i stało się, pierwsza gra nex-gen w jaka zagrałem heh. Co prawda demko, ale zawsze.
Plansza w demku to dobrze znana z filmików i pokazów Thorn's Castle.

Szczerze odpalałem to demko pełen obaw. Człowiek siedzi na forum, czyta rożne niusy i kometarze i tworzy sobie jakis obraz w podswiadomości. W tym przypadku było dużo narzekań na ten tytuł. Że poniżej oczekiwań i takie tam. Kiedyś musiała nastąpić konfrontacja wyobrażen i rzeczywistości......i wiecie co, wygrała rzeczywistość :twisted:.

Jak to wyglada. Istne cudo. Pieknosci. Poezja. Jeśli ludzie narzekaja na taka grafe to ja im wspołczuje. Niech sobie czekaja na renderki Killzone, ja już dziś mam konsole nowej generacji i obłedna grafika i może być tylko lepiej.

Odrazu po załączeniu gry, rzucaja się w oczy ostre jak żyleta tekstury. No poprostu majstersztyk. Wszytko gładziutkie i dopieszczone do najmiejszego detala ( a zaznaczam ze gram na zwykłym TV, stary 21" Philips, na HDTV musze poczekac kilka(nascie) dni). Mało tego wszytko pokryte genialnymi mappingami. Nie znam sie dobrze na technikaliach, szczerze mało mnie obchodza jakie techniki i myki jakie zostały zastosowane w grze. Ja widze rezultat. A ten naprawde jest piorunujacy. Do tego wystkiego cały swiat zyje. W oddali walcza smoki, dziesiatki smoków, gdzieś pod nogami pałetają sie jakieś kruki i szarżujace na mnie trole. Coś tam wybucha, coś tam się pali, a fremrate nie spada nawet o jedna klatke. Musze też napisać coś o powierzchnaich metali, bo poprostu sie w nich zakochałem :). Widać na nich slady rdzy czy innej korozji, ale fragmenty pieknie odbijaja otoczenie. Całość robi niesamowite wrazenie.

Co do gamepley'a, to dane mi było pobawić się trzema formami. Lodowym "futrzakiem", "pancernikiem" i roślinka. Kazda gra sie swietnie, ale moim faworytem jest "pancernik". Świetnie się nim toczy :). Sprawia to mase frajdy. To też dzieki bardzo fajnemu silnikowi fizycznemu. Czesto można się pobawić w przesówanie elementów dekoracji, albo przestawianie po kątach przeciwników :). Jedynie na co mogłbym narzekać to chwilami kamera. Czasami trzeba sie nameczyc zeby ja ustawić odpowiedno, ale to chyba coś czego nigdy nie bedzie sie dało zrobic perfekcyjnie w tego typu grach. Aby posówać sie dalej przeważnie należy rozwalic wrogów znajdujacych sie na "planszy", czasami gdzieś trzeba wskoczyć czy sie przetoczyć używając odpowiedniej mocy bohaterki. Co mi sie rzuciło w oczy to inteligencja wrogów. Może nie chodzi tutaj o jakieś podkradanie sie do nas czy stosowanie innej wymyślnej techniki czy strategii. Chodzi bardziej o zachowanie w obliczu wroga heh. Jeśli nic nie robisz, ochoczo rzucaja sie na ciebie, albo w momencie kiedy zaczynasz "ładować" technike sprzedaja ci kopa zeby ja przerwać. Ale ich poziom odwagi znacznie spada gdy już rozkrecisz sie z jakas technika. Jedni uciekaja gdzie pieprz rośnie inni chowaja sie po kątach a jeszcze inni kula sie i zasłaniaja głowe od ciosu. Fajnie to wyglada w praniu. Obawiałęm sie tez rużnorodnosci przrciwników, bo na screenech zawsze widziełm tylko trolle. Spiesze doniesc ze nie pokopiono sprawy ( oczywiscie opieram sie tylko na demi). Fakt lwia czesc przeciwnikow to trolle, ale można w śród nich wyminic "pod gatunki". Także lajcik :). To chyba tyle. Jak coś to pytac.

Ogólnie naprawde jestem mile zaskoczony. Trudno powiedziec jak bedzie to dalej wygladac i czy po przejsciu całej gry, pisał bym tak optymistyczne opinie, ale faktem pozostaje ze demko "robi". A malkontencji niech zmienia piaskownice :P .
  • 0

#215 Gość__* Napisany 08 grudnia 2005 - 20:32

Gość__*
  • Goście
A ja mam full werje i powiem wam ze gra z czasem coraz bardziej sie rozkreca :)
Bosowie sa bardzo wymagacy nawet jesli ma sie na nich sposob:).
Gra jest bardzo klimatyczna i bynjamniej sie nie zawiodlem.Wrecz przeciwnie :).

Jak skoncze to napisze recke :)
  • 0

#216 Gość__* Napisany 14 grudnia 2005 - 15:20

Gość__*
  • Goście
Giera jest świetna, ale jeśli ktoś chce odpalić ją na sdtv i przeżyć szok graficzny to uprzedzam, że tak nie będzie.. grafa na pierwszy rzut oka jest na poziomie Conkera i nie ma tu mowy o opadzie szczeny.. szczerze mówiąc to i ja i każdy, z kim rozmawiałem początkowo grał 5 minut i rozczarowany wyłączął konsolę, by potem patrzeć już tylko na gameplay, a nie na grafę.. i wtedy w Kameo na prawdę nie można się nie zakochać ;] Są oczywiście momenty, w których ewidentnie widać, że to gra, której Xbox pierwszy by w takiej formie nie uciągnął.. ale generalnie Elements of Power jest nierówne.. raz przebijamy się przez tysiące trolli, co robi NIESAMOWITE wrażenie, a chwile potem jesteśmy w ciasnym pomieszczeniu i takiego 'wow' nie można już powiedzieć.. anyhow gra jest pod względem designu, jak i grafy po prostu piękna.. bajkowa, bajkowa i jeszcze raz bajkowa.. i w zasadzie nie wiem, czy lepiej by było, gdyby wyszła na NGC, Xa, czy 360tke.. bo wychodząc na którąś z dwu pierwszych robiłaby graficznie większe wrażenie, ale z drugiej strony pozbawieni zostalibyśmy tak kapitalnych akcji, jak choćby przejazd przez morze trolli.. jak dla mnie to 8emka z kooooorewsko dużym plusem.. 9tki bym jednak nie dał za całokształt(inna sprawa, że za gameplay jak najbardziej), bo to jednak nie przeskok godny generacji, a raczej coś w stylu wersji 'deluxe' Xboxowej gry.. ot, więcej jednostek na ekranie, więcej akcji, lepsze tekstury.. ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie nie zagrania w EOP ;]

A ja mam full werje i powiem wam ze gra z czasem coraz bardziej sie rozkreca :)
Bosowie sa bardzo wymagacy nawet jesli ma sie na nich sposob:).
Gra jest bardzo klimatyczna i bynjamniej sie nie zawiodlem.Wrecz przeciwnie :).

Jak skoncze to napisze recke :)

Jacek the n00bie-n00bie-n00b xD Witamy na forum ;]
  • 0

#217 Tidus1024 Napisany 14 grudnia 2005 - 21:54

Tidus1024

    Pikachu

  • Narybek
  • 51 Postów:
W tym jednym rzadkim przypadku zgadzam się z Frankiem. Ósemka z plusem. Mam dokładnie takie same wrażenia.
  • 0

#218 Gość__* Napisany 14 grudnia 2005 - 22:18

Gość__*
  • Goście
Franuś kupił gre bo mu ją poleciłem ja sie jednak pokusze o dziewiątke :)
Odczucia ?
Franek's one.


@Frank Jager:Dobigniew, wracaj do swojej ziemianki na białoruśi xD

[Franek] A warna chcesz? :o :ban: :lol:
  • 0

#219 Gość__* Napisany 17 grudnia 2005 - 19:01

Gość__*
  • Goście
Kameo pękło wczoraj rano.. co mogę powiedzieć? Nie wyobrażam sobie nie sprawdzenia EoP.. naprawdę, gra jest kapitalna.. po przejściu mogę powiedzieć, że choć jest krótka to warta swojej ceny.. dalej utrzymuje swoje 8+ za całokształt.. ale gameplay to imo dziewiątka bez żadnych gównianych minusów.. naprawdę piękna giera.. imo must-have ;]
  • 0

#220 slonik Napisany 26 stycznia 2006 - 19:12

slonik

    Chocobo

  • Narybek
  • 22 Postów:
Jestem po ostrej sesyjce na xie kumpla i nie omieszkam dorzucić swojej cegiełki do tego cyrku. Sprawa pierwsza- grafika . Powiem krutko , jest naprawe dobrze ,choć o rewolucji nie ma mowy . Karzda ściana , podłoga czy sufit ma mase wypukłości , pokryta jest przednim bump mapingiem i czym tylko chcecie , w tle znajduje sie masa ruchomych obiektów , a w powietrzu unosi sie masa "czegoś" :) Masa efektów , pięknie falująca woda , trawa kałysząca sie na wietrze ( choć to ciągle zwykła bitmama a nie odzielnie animowane żdżbła trawy- cusz nie morzna mieć wszystkiego) Grałem na zwykłym telewizorze i tu mały zonk , niska rozdzielczość + brak fachowego anti aliasing , no i mamy denerwujące ząbki

Sprawa druga- grywalność - i tu niestety nie jest jusz tak rużowo - po następnej generacji oczekiwałem czegoś nowego , zaskakującego itp. a co dostałem ?? w pełni odtwurczą platwomurke ktura nie wnosi opsolutnie nic do gatunku ktury reprezentuje (nie licząc starć z OGROMNĄ ilością postaci - tego jeszcze nie było ) Gra jest dość monotonna , po pewnym czasie do rozgrywki wkrada sie nuda

I tyle mojego wywodu , osobiście nie wydałbym 200 zł na gre ktura nie dość że jest strasznie krutka , to nie sądze że będzie mi sie chciało przechodzić ją jeszcze raz - najlepszym rozwiązaniem jest porzyczenie gry , albo tak jak ja granie u kolegi , niestety swojej 360 narazie nie posiadam :x
  • 0

#221 BeSOS Napisany 09 marca 2006 - 10:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
To jeszcze ja, bo tak się składa, że od 3 dni pogrywam w Kameo.
Od razu mówię, że mnie osobiście gra powaliła na kolana klimatem, designem no i grafą....naprawde nie rozumiem opini, że gra nie robi wrażenia i że momentami wyglada jak Conker czy nawet słabiej o_O przecież tutaj na każdym kroku pachnie next-genem o_O Nie mówię juz o fantastycznych teksturach, genialnie animowanej wodzie czy przepięknej zmianie pory dnia o_O Takiego czegoś już dawno nie widziałem i poprostu nie mogę sie opatrzyć o_O na zwykłym TV wyglada to tak, że nie oddycham - jak wiec na HDTV O_O?

Co do tych wszystkich wróżek typu Czesio - Rare nadal żyje i ma się imo świetnie. Ta gra jest poprostu synonimem tego wszystkiego z czym gry Rare mi się kojarzyły. Jest specyficzne poczycie humoru, niesamowita dbałość o szczegóły, nawet momentami muzyka nieodparcie przywołuje wspomnienia np z takiego banjo. I co najwazniejsze, w odróznieniu od PDZ widać, że gra jest kompletna, dopieszczona i przemyśla. Dubbing bardzo dobry, filmiki tez zmontowane tak jak trzeba - w sumie gry robiły 2 rózne teamy więc może dlatego takie róznice. W każdym razie jakbym miał oceniac, która gra jest bardziej 'Rare' to bez wątpienia byłobyto Kameo

Dla fanbojów N /czyli np dla mnie/ to jest gra na jaką czekałem. Uwielbiam tak wykreowane światy...samo bieganie po Enchanted Kingdom (ta miejscówka z zamkiem z rózowym dachem i trawka) sprawia przyjemność. Osmielę się nawet powiedzieć, że jest to najbardziej baśniowa gra w jaką grałem - poprostu to trzeba zobaczyc :)

Na szczescie w parze z tym całym przepychem designersko-graficznym idzie gameplay. Może nie jest to żadna rewolucja ale tak czy inaczej nie odczuwam ciagłego dejavu, że już to gdzieś widziałem. Gra jest niezwykle przyjemna w odbiorze i sprawia frajdę-o to chyba chodzi ;]

Tak sobie myslę, że może dla mnie liczy sie co innego - widze, ze na Franku wywarła wrazenie polanka z tysiacem troli, podczas gdy ja przyjałem to raczej z rezerwą :) Ot biegają sobie i sie tłuką - chyba raczej dla pokazania poweru 360tki niż z jakiegoś konkretnego powodu ;)

Grałem na zwykłym telewizorze i tu mały zonk , niska rozdzielczość + brak fachowego anti aliasing , no i mamy denerwujące ząbki


jeszcze to - u mnie nie ma ani jednego ząbka ;]
  • 0

#222 BeSOS Napisany 20 kwietnia 2006 - 20:09

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
na maketplace jest pack z wdziankami dla Kameo i potworków. To wdziano wymiata :D

Dodany obrazek
  • 0

#223 Gość__* Napisany 21 kwietnia 2006 - 07:01

Gość__*
  • Goście
Ściągnął ktoś demo Kameo ?
Opłaca się (nie wiem jak z długością)
  • 0

#224 BeSOS Napisany 21 kwietnia 2006 - 09:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
demko imo nie oddaje tego co czeka na całej płytce, ale zawsze to jakis przedsmak - ściagnij, ale graj ze świadomością, że po skończeniu tego levelu kameo dopiero się rozkręca
  • 0

#225 Gość__* Napisany 26 września 2006 - 15:38

Gość__*
  • Goście
Pack Skinow Kameo



http://www.jeux-fran... ... kameo.html
  • 0

#226 Nexus Napisany 26 września 2006 - 16:21

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Po odpaleniu na zwykłymTV miałem wrażenie po prostu bardzo ładnej gry, po obczajeniu tego na w wysokiej rozdizałce - przepiekna gierka, bez dwóch zdań. Właśnie Kameo było pierwsza gra przy której poczułem następną generację konsol - piękny bump mapping, masa efektów, szybkość, ciekawe patenty. Rare w dobre formie.
To jedna z tych gier gdzie najlepiej widać po co tyle szumu o obraz w high definition. W dodatku teraz takie fajne dodatki na Marketplace za darmo. No i ma byc za niższą cenę teraz. Nic tylko grać.

A tak przy okazji: soczysty f..ck leci w kierunku 1up-za 7.5 dla BG&E, tylko IGN wie jak widac co to zaj.. te gry:-)
  • 0

#227 MonsieurWoland Napisany 26 listopada 2006 - 14:50

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mkej ostatnio wpadłem na Kameo w edycji classic i pomyślałem, że żal byłoby jej nie kupić po takiej cenie:P Gra wciąga na maksa. Na tej fali chyba sobie odrazu viva pinata kupię. Mam tylko jedno tyci pytanie: jak zdobyć ranking A? Bo ja przechodzę dany poziom i dostaję F. Co ma wpływ na ranking?
  • 0

#228 Insane_Girl Napisany 29 listopada 2006 - 15:02

Insane_Girl

    Pikachu

  • Narybek
  • 69 Postów:
Na ranking ma wpływ ilość zdobytych Carnage, Brutal i Frenzy podczas pokonywania przeciwników (musisz pamiętać, że za każdym razem jak oberwiesz, ilość zdobytych brutalów itd zmniejsza się) Najwięcej punktów dostajesz podczas podczas trybu focus (ten moment kiedy wszystko jest w zwolnionym tempie), bo gdy robisz level rankingowy to podczas tego trybu pokazują ci się Doom Trols (takie małe, białe szybkie trole)za których pokonanie dostajesz najwięcej punktów :)
  • 0

#229 MonsieurWoland Napisany 03 grudnia 2006 - 16:27

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mam jeszcze jedno pytanie: czy wszystkie owoce można zebrać na podstawowym poziomie trudności? Bo np. w lochach królestwa powinny być 3 owoce. Mogę znaleźć natomiast tylko 1.
  • 0

#230 MaxVarEmreis Napisany 03 grudnia 2006 - 16:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mam jeszcze jedno pytanie: czy wszystkie owoce można zebrać na podstawowym poziomie trudności? Bo np. w lochach królestwa powinny być 3 owoce. Mogę znaleźć natomiast tylko 1.

A może brakuje Ci którejś umiejętności ??
  • 0

#231 MonsieurWoland Napisany 03 grudnia 2006 - 20:40

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Mam jeszcze jedno pytanie: czy wszystkie owoce można zebrać na podstawowym poziomie trudności? Bo np. w lochach królestwa powinny być 3 owoce. Mogę znaleźć natomiast tylko 1.

A może brakuje Ci którejś umiejętności ??


Nie, już rozwiązałem problem. Chodzi o to, że niektóre truskawy są ekwiwalentem 3 truskaw bazowych.
  • 0

#232 luck1985 Napisany 25 grudnia 2006 - 20:14

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ta gra jest mega , lubie czasem pograc w takie slodko pierdzace bzdury na ekranie . Na razie godzinke pogralem , ale juz kocham ta gre :zakochany:
  • 0

#233 mleko2099 Napisany 28 grudnia 2006 - 12:46

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Ok wale z grubej rury - jak ta gra wygląda !! o___O
Gdy poraz pierwszy pojawiłem się w enchanted kingdom szczena mi opadła. Ta gra idealnie nadaje się na tech-demo prezentujące możliwości kart graficznych ;) Wcześniej widziałem wiele trailerów ukazujących gre, ale doznać tego "na żywo" to inna sprawa. Coś pięknego.
Niektóre tekstury zabijają na miejscu ( lód) ale i dość często zdarzają się gorszej jakości (a rzadziej wręcz low-resowe). Za design Rare powinno dostać oscara - szczególnie za mój ulubiony poziom "snow temple" :D
Szkoda jedynie, że sama rozgrywka jakaś powalająca nie jest, choć zła także nie.

Ktoś mówił, że Rare jest w słabej formie? Polecam zobaczyć kameo, aby samemu przekonać się, że nie jest to prawdą :)
  • 0

#234 BeSOS Napisany 28 grudnia 2006 - 13:24

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Rozgrywka powalająca nie jest - ale jest(dla mnie) naprawde baaardzo przyjemna. No i słabe tekstury? Na myśl przychodzi mi tylko trawa w Enchanted Kingdom i niektóre tekstury na tym rozległym polu gdzie walczymy z trollami. I w sumie też bym nie powiedział, że sa słabe, jedynie bump mappingu im poskąpili:)

Enchanted Kindom podczas zmiany pory dnia to OMFG :ninja: :ninja: :ninja: Zelda może się schowac i nie wracać.
  • 0

#235 mleko2099 Napisany 28 grudnia 2006 - 13:31

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Zobacz tekstury skał w Enchanted Kingdom, albo na bagnach w Forgotten Forest. Takich miejsc jest całkiem sporo. Wiem bo bardzo często podziwiałem je z bliska (tzn. tekstury) :)
O ile z daleka wyglądają ładnie tak na zbliżeniu nie jest z nimi najlepiej.
BTW woda jest prześliczna !
  • 0

#236 luck1985 Napisany 28 grudnia 2006 - 17:30

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Ja juz prawie ksiege zapelnilem , wiecej niz polowa za mna ;( Dlatego gram godzinke , pol max w dniu :P Tak szybko sie nie pozbede tej gry :D
Mnie rozwalil sam poczatek gry i w ogole w kazdej miejscowce to jest , a mianowicie - wchodzac do chatk rozwala mnie ten pylek latajacy w powietrzu , muzyczka i doslownie czuje ten miod tryskajacy z tv :D Wiecie co mam na mysli ? Nie wiem dlaczego ,ale gra mi bardzo przypomina Zelde . Link to wlasnie ten swiecacy pylek w powietrzu , Epona ma tez swojego odpowiednika w Kameo , przemieszczanie sie z jednej miejscowki do drugiej przypomina mi ruszanie sie po polach Hyrule :D No kozacko :>
Jak juz napisalicie sama rozgrywka nie jest zadna rewolucja i nie klecze na kolanach , ale jest przyjemnie :D
  • 0

#237 Ryo-San Napisany 02 lutego 2007 - 11:48

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
dzieki mleczkowi mam okazje pograc w full'a - OMG jaką ta gra ma prezentacje :cooo:
jesli chodzi o grafike to mimo 15 miechow na karku Kameo to graficzna czolowka nowej generacji. Ta gra ma tyle graficznych smaczkow, że w niektorych momentach poprostu opada mi szczena.
Jestem oczarowany tym tytułem, wciąga jak bagno . Taki cieplego i baśniowego klimatu nie uswiadczylem od baaaardzo dawna. Sciezka dzwiekowa o poezja sama w sobie...cudo

no i widac jak na dloni ze Kameo sporo czerpie z Ocariny co bardzo mnie cieszy...
  • 0

#238 Godot Napisany 02 lutego 2007 - 22:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Kameo to cos pomiedzy Zelda wlasnie a Starfox Adventures, przy czym jest gorsza grywalnosciowo od dowolnej zeldy a sporo lepsza od Starfoxa, za to klimat ma absolutnie kapitalny, ostatnia gra o tak swietnym klimacie w jaka gralem bylo genialne Fable
  • 0

#239 Gość__* Napisany 27 stycznia 2008 - 23:08

Gość__*
  • Goście
Korzystając z okazji zakupiłem Sobie Kameo za 29 plnków i mimo iż do świeżo zakupionego X360 miałem FM2, Viva Pinatka Crackowna i Gear of War ta gra absolutnie nie ma się czego wstydzić!!!!Po takim czasie od premiery robi bardzo dobre wrażenie graficznie , klimatycznie i miodmością:) Jak o juz wiele osób pisało takie 8,5 niej więcej...naprawdę fajna sprawa...komuś kto nie grał warto polecić nadrobić zaległość za naprawdę fajną cenę...
  • 0

#240 Gość__* Napisany 04 marca 2008 - 01:20

Gość__*
  • Goście
...a ja czekam na Kameo 2 ... dla mnie to jedna z najlepszych gier na XO ... motyw z zamianą postaci a tym samym nieliniowym przechodzeniem (pomijam w tym wypadku fabułę) mnie zdecydowanie przyciągnął i grę przechodziłem wieeeele razy ...
  • 0