Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5503 odpowiedzi na ten temat

#211 Shinigami Napisany 15 września 2005 - 20:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Właśnie sobie o czymś przypomniałem. Na tej stronie można będzie oglądać TGS z "oczu" Konami. Przynajmniej tak powiedzieli.
  • 0

#212 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 20:43

Gość__*
  • Goście

Mi sie tam nie wydaje, ze to kilka miesiecy (po kilku miesiacach te wszystkie mechy na ulicach i takie brudne i zniszczone miasto ? ).

Ocelot przecież zwiał z Shadow Moses z data disciem Rexa.. a podczas przemówienia, którego słuchali żołnierze na Discovery można było usłyszeć, że każdy dzisiaj może mieć swojego Rexa, a Ray to projekt stworzony po to, by przeciwdziałać Rexom.. więc spora ilość mechów nie wyklucza tego, że akcja MGSa 4 rozgrywa się niedługo po wydarzeniach z dwójki ;f

To samo napisałem troche wcześniej ;) - Shinigami
I co, myślisz, że fajny jesteś? :lol:

:wink:

To też :P Oprócz tego jesteś opóźniony i powtarzasz po mnie ;) - Shinigami
  • 0

#213 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 22:28

Gość__*
  • Goście
Panowie przez te skany jutro nie bede spał ahh to TGS :) watpie aby postac ze skanow byla Snakem cos czuje ze fabula 4 bedzie zakcona jak swinski ogon :D
  • 0

#214 Gość__* Napisany 15 września 2005 - 22:32

Gość__*
  • Goście
Bardzo dziwna sprawa. Myślę że to Snejo (opaska na skanach z Famitsu to swykłe "termal google" wg mnie) jest wszędzie, ale czemu na tym pierwszym ma brodę, a na skanach nie ma? :? Nie ma co, Kojima znów kołuje :D

W tym momencie szlag mnie trafia jak pomyślę, że mój komp nie odtwarza filmików :x
  • 0

#215 Shinigami Napisany 15 września 2005 - 22:34

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

W tym momencie szlag mnie trafia jak pomyślę, że mój komp nie odtwarza filmików :x

Porażka :? Opowiemy Ci wszystko 8) Gdy będziesz już zazdrościł maksymalnie dokopiemy jeszcze pewnym wspomnieniem z czata ;)
  • 0

#216 xell Napisany 16 września 2005 - 06:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Nie musicie dziękować.
http://files.filefro... ... einfo.html
Graficznie faktycznie rewelacja.
  • 0

#217 Pawlik Napisany 16 września 2005 - 07:06

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Po pierwsze, o kur.a jak to wyglada w ruchu :shock:
Poczatek traliera to jak dla mnie lekki wstrzas, ale spoko dzielny jestem i przyjołem to jak men :mrgreen:
Dziwi mnie ze H.K. tak szybko powiedział nam kim jest ten staruszek, dziwne takie to jest. Akcja z Cellem powalila mnie na ziemie, i nie tylko mnie ;)
Nie wiem co jeszcze moge napisac aby nie spoilerowac, przeciez kazdy z Was chce to obejrzeck jak jeden z pierwszych. Wiec milcze.
  • 0

#218 Pavlis Napisany 16 września 2005 - 07:09

Pavlis

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 111 Postów:
Trailer mnie zabil!!!!!!!! :twisted: :twisted: Jak to wyglada w ruchu!!!!ja tez niechce nic spoilerować więc lepiej sami zobaczcie!!!!!! :twisted: :twisted: Ale trailer ZABIJA!!!!!!!!
  • 0

#219 BioBuster Napisany 16 września 2005 - 08:02

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Hmmm, czy ktokolwiek wierzy w to co zobaczył? ;->

Edit.
Ajć, zapomniałem podziękować, dzieki xelloss.
  • 0

#220 Pawlik Napisany 16 września 2005 - 08:09

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Hmmm, czy ktokolwiek wierzy w to co zobaczył? ;->

Na bank jest to zrobione na silniku gry, ta gra bedzie tak wygladac. Hideo nie bawi sie w redender, to nie w jego stylu. Owszem to co jest w trailerze to scena przerywnikowa gry, ale na bank chula na silniku gry.
  • 0

#221 BioBuster Napisany 16 września 2005 - 08:19

BioBuster

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Pierwsze 40 sekund wygląda jak gameplay. Dopiero później jest cutscene... i tak mu już zostaje :-)
A pytanie było retoryczne, komu innemu pewnie by nikt nie wierzył, (w okolicach trzeciej minuty robi się naprawdę kosmicznie), a do trailerów MGS wszyscy zdązyliśmy się już przyzwyczaić i nabrać zaufania.
  • 0

#222 Pawlik Napisany 16 września 2005 - 08:28

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Moze zacytuje Hideo: "Forget Pre-rendered stuff !" Hehe, jak sie oglada juz drugi raz na spokojnie to smiałem sie przednio z tego jak Koijma strzelił oko do pokazu Killzone z E3
  • 0

#223 Danteusz Napisany 16 września 2005 - 08:33

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Kojima po raz kolejny mnie zabił :!: Jak to wygląda :shock: Jak się rusza :shock: Jak ja mam przeżyć do premiery :?:
  • 0

#224 TomisH Napisany 16 września 2005 - 09:09

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Hehe, Cell, hehe. Podobny zabieg co w Snatcherze, z tym, że tam Robocik był Segą-CD ;)
Film mnie jakoś nie zmiażdżył - może już za stary jestem. Poczekam na hires wersję.
  • 0

#225 Danteusz Napisany 16 września 2005 - 09:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Na Gamespot jest wersja 51 MB, właśnie ściągam.
Edit:
To jest stary trailer z E3 :/
  • 0

#226 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 09:15

Gość__*
  • Goście
Właśnie, przyda się lepsza jakość. Film jak to zawsze w mgs'ach, świetnie wyreżyserowany.

EDIT: No właśnie, stary. Swoją drogą oglądnąłem go jeszcze raz . Czemu wszyscy główkowali kim jest główny kolo MGS4 (ten dziadek znaczy się) ?. Na tym starym zwiastunie wyraźnie jest pokazane że S. Snake jako main character w MGS4 (kiedy walczy o krzesełko z Raidenem).
  • 0

#227 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 09:32

Gość__*
  • Goście
wielkie dzięki za filmik

Po jego obejrzeniu widać,że gra jest we wczesnym stadium produkcji bo za dużo w nim nie pokazali,raczej należy ten filmik traktować jako pokaz mocy ps3,która jest niewiarygodna!!!!
  • 0

#228 Danteusz Napisany 16 września 2005 - 09:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Mnie zastanawia gdzie jest zapowiadany "cool Raiden".
  • 0

#229 Wdudzinski Napisany 16 września 2005 - 09:40

Wdudzinski

    Pikachu

  • Narybek
  • 67 Postów:
Naprawde coś wspaniałego, wygląda na to że PS3 jest potwornie mocne. Mocniejsze nawet od X360 i to sporo. Prędzej czy puźniej PS3 będzie u mnie stało, ale najpier REVO :mrgreen:
  • 0

#230 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 09:40

Gość__*
  • Goście
Jak dla mnie to za mała jakość była by zobaczyć coś niewiarygodnego. Lepiej już oglądnąć screeny z gamespota w prawie hi-resie.
  • 0

#231 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 10:38

Gość__*
  • Goście
OMFG :shock: Hideo zabił mnie po raz kolejny.. na miejscu.. po obejrzeniu trailerka nie mam pytań.. dziadek Snake rządzi, samo umiejscowienie gry też, no i nie można nie wspomnieć o oprawie o_O "An old man exhausted of battle", czyli nowy, starszy Snake jeszcze wczoraj mnie absolutnie odrzucał, ale dzisiaj ten pomysł wydaje mi się strzałem w dziesiątke.. jak się okazuje akcja rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z Big Shell(chyba, że X ma oznaczać nie znaną liczbę, a nie dziesiątke), no i wizja globalnego konfliktu też jest niesamowita "A battlefield you can find anywhere, anytime".. dziwne jest tylko to, że Snake postarzał się szybciej od Otacona.. ale może ma to faktycznie związek z tym, że klony starzeją się szybciej.. gęba Otacona jest przefachowa, a graficznie z MGSem 4 może konkurować chyba tylko RE5(o KZ nie wspominam, bo w trailerze Hideo i tak skopał leżącego :lol:).. anyway cały koncept gry jest po prostu masakryczny i jak zresztą wy wszyscy nie mogę się doczekać, aż położe na tym swoje łapy(te, Mielu.. ty się znasz z Koijmą to może byś jakieś demko załatwił? :lol:)..
  • 0

#232 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 11:19

Gość__*
  • Goście
Frank chyba chodziło ci o RE5, co?
  • 0

#233 xell Napisany 16 września 2005 - 11:45

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Mnie dziwią dwie rzeczy - myślałem, że większą uwagę będą przywiązywać do mimiki, a snake'owi rusza się tylko żuchwa i czasem mrugnie oczami. No i co to za robocik ala artuditu?
  • 0

#234 Danteusz Napisany 16 września 2005 - 11:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Mimika, tak jak większość rzeczy, może sie jeszcze zmienić. Pamiętajcie że obecnym devkitom daleko do ostatecznej wersji.
  • 0

#235 BeSOS Napisany 16 września 2005 - 11:49

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Trailer zajebiście klimatyczny, wyglada to naprawde świetnie, choć tekstury otoczenia nie należą do najwybitniejszych 8) Za to sam Snake ładniusi (mówie o wykonaniu :])....nie powiem, żebym czuł to samo co podczas oglądania filmiku z Killzone na PS3, ale było blisko...szczególnie na samym początku - co prawda to i tak był filmik, ale za to real time i daje nadzieje, że Killzone tak może wygladać....

ale ja nie o tym 8)

Ogólnie rzecz biorąc: jest już pierwsza gra na PS3, która naprawdę mnie jara...ale to MGS w końcu 8)
  • 0

#236 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 11:53

Gość__*
  • Goście
Ja żałuje że nie pokazano czegoś więcej... bo w sumie cału trailer (prócz początku) to Snake stojacy za filarem i obserwujacy przemarsz wojska. Można było pokazać cos więcej.
  • 0

#237 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 11:55

Gość__*
  • Goście
Więcej zmajstrować nie zdążyli ;)
  • 0

#238 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 11:59

Gość__*
  • Goście

Ja żałuje że nie pokazano czegoś więcej... bo w sumie cału trailer (prócz początku) to Snake stojacy za filarem i obserwujacy przemarsz wojska. Można było pokazać cos więcej.

E tam, trailer jest imo rewelacyjny.. przynajmniej do skopania mojego zada wystarczyło ;D Może faktycznie poza początkiem nie ma tam jakichś super-dynamicznych akcji, ale za to trailer jest zrealizowany dynamicznie i z rozmachem, co imo w pełni rekompensuje resztę ;]

Frank chyba chodziło ci o RE5, co?

Jasne, że tak.. thnx, że zwróciłeś mi uwagę ;]
  • 0

#239 xell Napisany 16 września 2005 - 12:05

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Mimika, tak jak większość rzeczy, może sie jeszcze zmienić. Pamiętajcie że obecnym devkitom daleko do ostatecznej wersji.

Tia, nie wydaje mi się, żeby moc sprzętu coś do tego miała (przynajmniej nie na tym poziomie), to jest kwestia zaprogramowania (Carmack mówił, że jest to kwestia góry szmalu, ale myślałem, że w takim MGSie, gdzie taka duża uwaga jest skierowana na twarze, będzie porządna mimika zaimplementowana).
  • 0

#240 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 12:35

Gość__*
  • Goście
Nie czytałem tematu, tak więc znowu sorry jeśli powtórzę po kimś :wink:

Faktycznie trailer masakruje. Animacją, muzyką, i.. No wiecie, MGS-owaniem :) Ale przede wszystkim starym Snejkiem... Jeśli mam dobre przeczucie, to czeka nas najgłębszy i najciekawszy bohater w historii gier :P Już sobie wyobrażam tę rezygnację na polu walki, wspomnienia, gadki z Otaconem... :roll: No i ta choroba czy co to jest... Może być ciekawe. Taka mała dygresja - przypomina mi to trochę "przepalanie" się na slońcu zapowiadane w RE5. Czyżby pojedynek MGS vs RE? Wiem, że to dla niektórych herezja, ale nie zdziwiłbym się :) Ale teraz jedno, co mi się nie podobało... Kupa przeciwników + karabin maszynowy + "no place to hide" = ... strzelanina? Mam nadzieję, że nie odbije nikomu i nie nałożą ciężaru gry na strzelanie... Ale Kojima rządzi na całej linii, więc o to raczej nie ma co się obawiać :roll:
No i mam nadzieję, że nie wyjdzie z tego Ratchet & Clank :mrgreen: :wink:

Czekam tylko na trailer w lepszej jakości...

Pozdro
  • 0