Skocz do zawartości

Black


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
402 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość_ser_* Napisany 15 stycznia 2006 - 13:02

Gość_ser_*
  • Goście
Trailer - http://www.gametrail...age.php?id=2130

Interview i gameplay.

Jestem serio. 8)
  • 0

#92 Gość__* Napisany 15 stycznia 2006 - 13:03

Gość__*
  • Goście
Fotki:

Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek Dodany obrazek
  • 0

#93 Gość__* Napisany 22 stycznia 2006 - 21:22

Gość__*
  • Goście
Czasopismo US - 'Official PlayStation2 Magazine'

Dało 10/10 :skacze: :klaszcze:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 22 stycznia 2006 - 21:35

Gość__*
  • Goście
Heh zobaczymy co dostanie w Neo - i prosba G-Kingdawaj linki albo thumbnail'e a nie screeny bo rozsadza forum :o
  • 0

#95 xell Napisany 22 stycznia 2006 - 22:27

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Już ludzie narzekają na drewniane sterowanie (w demku na PS2). Jak coś to mówiłem, że będzie kicha 8)
  • 0

#96 Gość__* Napisany 22 stycznia 2006 - 22:30

Gość__*
  • Goście
Sam jesteś kicha. 8)
  • 0

#97 AVErsiv Napisany 22 stycznia 2006 - 22:35

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

Już ludzie narzekają na drewniane sterowanie (w demku na PS2). Jak coś to mówiłem, że będzie kicha


sory ale niema takiej zeczy na swiecie na ktora nikt by nie nazekal ! a jesli chodzi o gry to juz raczej normalne :D
  • 0

#98 Gość__* Napisany 23 stycznia 2006 - 09:53

Gość__*
  • Goście

Heh zobaczymy co dostanie w Neo - i prosba G-Kingdawaj linki albo thumbnail'e a nie screeny bo rozsadza forum



oki da sie zrobic :]

a co do ocenki to sie ciesze ale zeby 10 to dla mnie za duzo :/
  • 0

#99 Yoori Napisany 23 stycznia 2006 - 11:26

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

'Official PlayStation2 Magazine'

I wszystko jasne, poczekamy na recke kogoś innego, niezależnego :)
  • 0

#100 AVErsiv Napisany 23 stycznia 2006 - 13:42

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

a co do ocenki to sie ciesze ale zeby 10 to dla mnie za duzo


dziwni jestescie :| jak gra jest dobra i dostaje 10 to juz zaduzo , zle , bla bla bla

jak GoW dostawal 10 to tez byly takie gadki co nie zmienilo faktu ze GoW jest jedna z najleprzych gier na ta generacje sprzetu , a przechodzi sie go jednym them.

niema czegos takiego jak gra idealna tak samo jak niema leku na wszystko ( nieliczac smierci :P )
  • 0

#101 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 20:41

Gość__*
  • Goście
ta gra chyba dołączy do GOW :mrgreen:
  • 0

#102 Ganon Napisany 24 stycznia 2006 - 21:06

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Jak pisalem w zapce - ja bede datowac swiat na to, co bylo przed Black, i na to, co bylo po cudenku od Criterion. Tyle poweru, takiego mayhemu, tego czegos, tego pierwiastka, sprawiajacego, ze dany tytul wybija sie ponad skostniale ramy - takiej emanacji nie czulem od dawna;]. A niedlugo trafi do mnie demko;] Ale o tym ciii;];
  • 0

#103 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 23:52

Gość__*
  • Goście
to może będziemy mierzyc czas ppb(przed powstaniem BLACK) eb(Era BLACK) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#104 Voo Napisany 25 stycznia 2006 - 10:20

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:

Jak pisalem w zapce - ja bede datowac swiat na to, co bylo przed Black, i na to, co bylo po cudenku od Criterion. Tyle poweru, takiego mayhemu, tego czegos, tego pierwiastka, sprawiajacego, ze dany tytul wybija sie ponad skostniale ramy - takiej emanacji nie czulem od dawna;]. A niedlugo trafi do mnie demko;] Ale o tym ciii;];


zaraz, wróć.... to jeszcze nie grałes w to demo a już czujesz cały ten power, cały ten mayhem, ten pierwiastek sprawiajacy, że dany tytul wybija sie ponad skostniale ramy? ;)
Naprawdę wierzysz, że można stworzyć tytuł przełomowy dla shooterów na historyczną prawie platformę? Pytam bez złośliwości, bardzo bym chciał jako posiadacz PS2, żeby gra okazała się własnie taka jaką ją widzicie (na obrazkach i filmikach ;) ). Nie jestem tak pesymistycznie nastawiony jak xelloss, to na pewno nie będzie kicha. Ba! - to prawie na pewno będzie świetna gra. Ale jeśli przy tym będzie to jakaś naprawdę "nowa jakość" - cholernie (i pozytywnie) się zdziwię.
  • 0

#105 Ganon Napisany 25 stycznia 2006 - 14:21

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Tak, czuje ten caly power z materialow prasowych, z filmikow, z wywiadow, z kazdej sekundy trailera. Ta gra jest skapana w pierwiastku niesamowitosci. Takie sa moje odczucia, nie stawiam tego za pewnik - ale juz niedlugo uda to sie zweryfikowac dzieki temu demo;]
  • 0

#106 Gość__* Napisany 26 stycznia 2006 - 11:14

Gość__*
  • Goście
sorry ja też niewidziałem dema ale też obstawiam ze będzie hit nie shit. i mam nadzieje ze tak będzie bo od czasow killzona niemoge zna leść żadnego shotera ktury by mnie usatysfakcjonował(trudne słowo)
  • 0

#107 Voo Napisany 26 stycznia 2006 - 11:58

Voo

    ...

  • Forumowicze
  • 691 Postów:
Nie mowię o shicie, mowię o tym ze imo mało prawdopodobne jest coś naprawdę przełomowego. W każdej dziedzinie istotnej dla fps-ów - AI, grafice, gameplayu, multi mistrzowie są niezwykle mocni. Na dodatek próbowano już chyba wszystkiego. fps taktyczny - są, radosne szybkie rozwałki - są, fpsy nastawione na grę w sieci - są, dziury w scianach - było, rzucanie przedmiotami - też. Zachodzę w głowę co więcej mozna do tego dodac. No chyba, że po prostu zmiksowac najlepsze rozwiązania ostatnich lat. Zresztą, przekonamy się już niedługo.
  • 0

#108 Gość__* Napisany 28 stycznia 2006 - 17:08

Gość__*
  • Goście
Playtesty - http://www.ps2.gameo... ... a9d7ceee7a
  • 0

#109 PomezZ Napisany 28 stycznia 2006 - 17:22

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:

Playtesty - http://www.ps2.gameo... ... a9d7ceee7a


Szkoda jedynie, że z tych playtestów nie dowiadujemy się absolutnie niczego czego wcześniej nie wyczytalibyśmy w prasie.
  • 0

#110 Gość__* Napisany 29 stycznia 2006 - 17:54

Gość__*
  • Goście
sprawdzcie nowe zwiastyny z black plansza Graveyard, motyw ze snajperm polującym na głównego bohatera chowajacego sie za nagrobkami jest fajowy:)
  • 0

#111 Ganon Napisany 29 stycznia 2006 - 19:55

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Szkoda jedynie, że z tych playtestów nie dowiadujemy się absolutnie niczego czego wcześniej nie wyczytalibyśmy w prasie.


Powod prosty - to jest ten sam soft. Poza tym, trwa ono tylko 3 minutki o_O. Ale powiem jedno - miodu to ma tyle, ze... ach. Brak mi slow;]. Warto bylo czekac na te 3 minuty czystego mayhemu, kwintesencji fpsa tej generacji, czegos, co na zawsze zmieni Wasze podejscie do shooterow. Czekajcie. To juz niedlugo. Black jest tuz za rogiem.

edit: Orange, piatka;]
  • 0

#112 Orange Napisany 29 stycznia 2006 - 21:05

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Jak pisalem w zapce - ja bede datowac swiat na to, co bylo przed Black, i na to, co bylo po cudenku od Criterion. Tyle poweru, takiego mayhemu, tego czegos, tego pierwiastka, sprawiajacego, ze dany tytul wybija sie ponad skostniale ramy - takiej emanacji nie czulem od dawna;]. A niedlugo trafi do mnie demko;] Ale o tym ciii;];


Zgodzę się w stu procentach; jeszcze nigdy nie widziałem takiego poweru w strzelaninie... Szczególnie efekty cząsteczkowe i silnik fizyki świata są odpicowane niemal do perfekcji - na pewno tego kałasza będzie się po prostu czuć w rękach! Nawet rzecz, która zwykle bardzo mocno mnie razi w fpsach, tutaj nie psuje mi klimatu (nierealność obrażeń, jakie zadają bronie - na jednym filmiku doliczyłem się czterech (!) strzałów ze SPAS-a z bliskiej odległości w delikwenta a potem jeszcze serii (!!) z kałasznikowa! Normalnie obłęd :P Ale... who the f* cares, just bring me the mayhem!! :twisted: ).
Ta gra wgniecie w asfalt wszystko, co do tej pory było, jestem tak dobrej myśli :) Halo, Riddick, Far Cry, F.E.A.R., Killzone, whatever... Po poprostu nic się nie może liczyć w walce z tak pięknie wyreżyserowaną jatką. Niby wszystko było, ale mniej, prościej, bardziej szaro i nijako...
27.02... Coś w sam raz na odreagowanie sesji! :twisted: And forget "next gen"... Pokłon dla Criterion za ich talent.
  • 0

#113 xell Napisany 29 stycznia 2006 - 21:39

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Ta gra wgniecie w asfalt wszystko, co do tej pory było, jestem tak dobrej myśli :) Halo, Riddick, Far Cry, F.E.A.R., Killzone, whatever...

Nie hamuj się, nie ma takiej potrzeby. To będzie najlepsza gra video wszechczasów. Ba! Nawet klasyczne gry, typu karty czy szachy zostaną zapomniane. Również sport, czyli rozmaite piłki nożne i siatkówki zostaną porzucone, bo będą wydawały się nudne - wszyscy będą grali w Black.
  • 0

#114 Orange Napisany 29 stycznia 2006 - 21:44

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Xell, znowu ta awersja do EA? :D
Wszyscy, nie wszyscy - wypowiedź należy do mnie i mówi o mnie. Żaden fps nie uderzył mnie jeszcze tak mocno.
Bad day? :?
  • 0

#115 xell Napisany 29 stycznia 2006 - 21:55

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Xell, znowu ta awersja do EA?

Oczywiście.:] +to, że Burnout to kiszka

Nie stawiłem emoty, ale mój tekst był raczej humorystyczny i nie był skierowany w ciebie - po prostu dziwi mnie, że prawie wszyscy jak mąż powtarzacie teksty reklamowe i tyle.
  • 0

#116 Ganon Napisany 29 stycznia 2006 - 21:59

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

po prostu dziwi mnie, że prawie wszyscy jak mąż powtarzacie teksty reklamowe i tyle


Niektorzy mieli okazje juz grac, wiec wypraszam sobie;].
  • 0

#117 Orange Napisany 29 stycznia 2006 - 22:09

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

Nie stawiłem emoty, ale mój tekst był raczej humorystyczny i nie był skierowany w ciebie - po prostu dziwi mnie, że prawie wszyscy jak mąż powtarzacie teksty reklamowe i tyle.


Spoxik. Teksty reklamowe? Smoleń, przestań szerzyć defektyzm! :P
Nie czytałem ani jednego kawałka txtu o Black, widziałem tylko filmiki - i wgniatają mnie w fotel. "Come kingdom, come..." :twisted:
  • 0

#118 Gość__* Napisany 29 stycznia 2006 - 23:37

Gość__*
  • Goście
TU macie najnowsze filmiki, jest pierwszy pokazujacy akcje ze strzelaniem ze snajperki, ale też pokazuje super motyw chowania sie za nagrobkami przed snajperem, ktory jednym strzałem odrywa ich górne częsci, naprawde polecam:)
  • 0

#119 Yoori Napisany 30 stycznia 2006 - 11:51

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Niektorzy mieli okazje juz grac, wiec wypraszam sobie;]

Ale graliście tylko 3 minuty :P Dalsza część gry może już nie mieć takiego kopa i być zwykłym średniakiem :roll: albo może być jeszcze lepsza i wciągnąć pozostałe FPS'y lewą dziurką od nosa :mrgreen: 8)
Ja tam w tą gre wierze, to będzie MOC.

@Ganon-twoja czarnula się nie krztusiła podczas tej 3 minutowej sesji :?:
  • 0

#120 TomisH Napisany 30 stycznia 2006 - 12:01

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Jedno pytanie - czy będzie multi 8)
  • 0