Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warhawk


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
397 odpowiedzi na ten temat

#31 Ganon Napisany 10 grudnia 2005 - 20:29

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:
Czyli jednak factor 5 jest razem z Sony, zdradzil Ninny, zarobkowicze jedni;]. Cholera, ostatnie bastiony sie wykruszaja;]. Nie bedzie Pilot wings na Revo, szkoda. A myslalem, ze info, jakoby mieli oni pisac wylacznie dla Sony to jakies ploty. Coz...
  • 0

#32 Gość__* Napisany 10 grudnia 2005 - 20:58

Gość__*
  • Goście
Ten "statek" wygląda jak ten z "Obcego II" :) Ogólnie gierka zapowiada się ciekawe ,coś nowego ,świeża krew w nowym wydaniu :D
  • 0

#33 ACZ Napisany 10 grudnia 2005 - 21:16

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 10 grudnia 2005 - 21:27

Gość__*
  • Goście

No jak Laira jeszcze podrasowali graficznie to ja już nie oddycham.
Premiera PS3 ma być nokautem dla Xboxa360, więc logiczne jest, że na premierę szykują bardzo mocne tytuły.
Ganon, od dawna wiadomo (to nie były plotki), że Factor 5 już się usadowiło wygodnie w szponach Sony 8)


Patrz, a ja jakoś oddycham. Poczekaj na filmik z gameplayem, wtedy wygłaszaj swoje brednie o nokautach.
  • 0

#35 ACZ Napisany 10 grudnia 2005 - 21:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 10 grudnia 2005 - 21:50

Gość__*
  • Goście

Gameplay już był pokazany raz. Jak nie widziałeś filmiku kręconego kamera przy ludziach to się nie wypowiadaj.


Mogę poprosić o link, bo chciałbym obejrzeć.

Na ekranie latają setki samolotów, a woda po prostu zabija, odbija się całej otoczenie i samoloty.
Czegoś takiego jeszcze nie było.


Było, poprostu to jest ładniejsze, większe itd., ale taka jest konsekwencja pojawienia się next-genów.

Twój problem polega na tym, że z każdej gry na PS3 robisz masakratora graficznego i wielki HIT. Poczekaj na gameplay, poczekaj na premierę a zobaczysz, że tak nie będzie. Jesteś naiwny :pirat:
  • 0

#37 Gość__* Napisany 10 grudnia 2005 - 23:03

Gość__*
  • Goście
Widziałem to wideo o którym mówi Czychu, mnie jakos nie powaliło, moze dlatego ze jakosc nie był za dobra (ale trzeba przyznac ze woda prezentuje sie zabojczo).
  • 0

#38 gruby Napisany 11 grudnia 2005 - 00:46

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Ganon, od dawna wiadomo (to nie były plotki), że Factor 5 już się usadowiło wygodnie w szponach Sony

Z tego co wiem, F5 ma robić gr na wszystie platformy... Więc na ninny nadal mierza (zapewne, bo to tylko plotki) Pilot Wings. To tak tylko w celu sprostowania. A samo factor 5 uważam za przeciętne. Rogue Squadrony były bardzo monotonne... Ale może Lair pokaże klasę.
  • 0

#39 TomisH Napisany 13 stycznia 2006 - 23:06

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Zarzuciłem video z Ruliweb i... woda faktycznie wygląda zabójczo. Ciekawy może być pojedynek na wodę między Warhawkiem a Blue Dragon, przynajmniej na przyszłych filmikach z obu gier :)
Dalej - poza wodą i liczbą jednostek (bliźniaczych zresztą) na ekranie gra nie powala - otoczenie jest jakieś takie "obłe" i generalnie "mało next-genowe" :lol: Design stateczków wcale nie przypadł mi zaś do gustu. Ten film, gdzie przelatywało się nad wąwozami z E3 miał jakiś taki lepszy klimat. Tutaj jak na razie wszystko wygląda na zrzynkę z Crimson Skies - woda, wyspa, stateczki (chociaż tych ostatnich jest masa).

Ciekaw jestem w którą stronę się to rozwinie jeszcze - bo szkoda by zrobićz tego zwykłą strzelankę :cry:
  • 0

#40 Gość__* Napisany 14 stycznia 2006 - 11:44

Gość__*
  • Goście
Tomish nie wiem czy wiesz ale przyjdzie nam nie tylko latac samolotem, beda tez misje w ktorych pokierujemy zołnierzem.

IMO woda w Fatal Interia prezentuje sie lepiej.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 22 marca 2006 - 21:41

Gość__*
  • Goście
"[11] A technical demonstration that looks like a game. Introduces Dylan Jobe (Warhawk). Ambient warfare: combat simulation that's being constantly evaluated in the background. HD behavioral simulation. Significant portion of the system resources are used for the simulation; ocean is procedurally generated; lots of tech-jargon that's supposed to mean it's got some power. Lots of "maps" and "point lights." All of it is in HD, 4x antialiasing. PS3 is complex and powerful, but the developer entry point is accessible. No need for low level optimizations. The demo E3"
  • 0

#42 Gość__* Napisany 22 marca 2006 - 21:52

Gość__*
  • Goście
http://ps3.ign.com/a...7/697628p1.html
The realtime demo showed massive details across a gigantic battlefield.
:mrgreen:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 25 marca 2006 - 17:20

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek

http://static.flickr...f00e2e428_o.jpg
http://static.flickr...c376338ea_o.jpg
  • 0

#44 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 14:07

Gość__*
  • Goście
Swietny jest ten screen, lotniskowce, woda i piekny zachod słonca.
  • 0

#45 Matrox Napisany 26 marca 2006 - 14:27

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Swietny jest ten screen, lotniskowce, woda i piekny zachod słonca.


Piekne to to jest ale strasznie meczace dla oczu (mowie to na podstawie GRAW , tam tez to [zachod slonca i ogolnie oswietlenie] swietnie wyglada ale daje ostro po galkach ocznych :) )
  • 0

#46 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 15:27

Gość__*
  • Goście
moza za blisko TV siedzisz ?
:wink:
  • 0

#47 xell Napisany 26 marca 2006 - 15:29

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Piekne to to jest ale strasznie meczace dla oczu (mowie to na podstawie GRAW , tam tez to [zachod slonca i ogolnie oswietlenie] swietnie wyglada ale daje ostro po galkach ocznych

Gry 4D nie wywołują nieprzyjemnych doznań.
  • 0

#48 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 15:36

Gość__*
  • Goście
nie to co "zen grania"
LOL
  • 0

#49 Matrox Napisany 26 marca 2006 - 16:14

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

nie to co "zen grania"
LOL


Pomyslcie co bysmy dostali po polaczeniu MS z SONY, zen grania w 4D;]
  • 0

#50 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 17:03

Gość__*
  • Goście

nie to co "zen grania"
LOL


lol, nie umiesz pośmiać się z 4D Sony, a za to ciągle potrafisz wyśmiewać zen grania Microsoftu? :|
  • 0

#51 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 20:38

Gość__*
  • Goście
pusto z deka na tych screenach..
  • 0

#52 MaxVarEmreis Napisany 26 marca 2006 - 21:07

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

pusto z deka na tych screenach..

A myslałem, że tylko ja tak mam :)
A miało być tysiace latajacych samolocików.
  • 0

#53 Danteusz Napisany 26 marca 2006 - 21:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Na filmiku z TGS było mnóstwo samolotów więc są na pewno, tylko nie na tych screenach :)

Across a massive battlefield, you could see ambient warfare everywhere, with background battles raging far away from you.

Z tego zdania jasno wynika że walka jest intensywna.
  • 0

#54 Matrox Napisany 26 marca 2006 - 22:00

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Na filmiku z TGS było mnóstwo samolotów więc są na pewno, tylko nie na tych screenach :)


Mowisz, ze lataja poza kadrem, ahaaa ;] To tak jak z blotem w MS, bylo na renderze wiec nalezaloby go gdzies poszukac, moze sie schowalo :P bez obrazy ale tlumaczenie, ze na filmiku bylo, to tu tez pewnie jest tylko akurat screen zostal zrobiony jak ich nie bylo wydaje mi zdeka smieszne ;)
  • 0

#55 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:13

Gość__*
  • Goście
Takie pytanko. Czy to "cos" obok naszego samolociku plynie czy lata?
  • 0

#56 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:17

Gość__*
  • Goście

pusto z deka na tych screenach..

A myslałem, że tylko ja tak mam :)
A miało być tysiace latajacych samolocików.

LOL
Ja wiem ze do czegos musicie sie przyczepic ale teraz niexle pojechaliscie :lol: :lol: :lol:
Moze nie wpadliscie na pomysł ze screeny pochodza np. z poczatku misji (brak wrogow)


A tu macie cytat z IGN
The realtime demo showed massive details across a gigantic battlefield.

Wiec nie macie co sie martwic o pustke na ekranie :)

Takie pytanko. Czy to "cos" obok naszego samolociku plynie czy lata?

screeny słabej jakosci wiec trudno stwierdzic ale ja obstawiam ze unosza sie w powietrzu (tak jak na filmiku z E3)


To tak jak z blotem w MS, bylo na renderze wiec nalezaloby go gdzies poszukac, moze sie schowalo :P

i kolejny dobry tekst :lol:
Prosze was o jedno, jak chcecie sie do czegos przyczepic to wymyscie cos lepszego, a nie ze nie ma blota na oponach (ROTFL)
Matrox jestem przekonany ze w koncowej wersji MS bedziesz miał to swoje błoto na oponach (wszytskie 7 rdzeni plus RSX, bedza ostro sie pocic nad tym wyczekiwanym przez miliony graczy błotem na oponach :lol: )
  • 0

#57 Danteusz Napisany 26 marca 2006 - 22:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Na IGN piszą że kapitalnie wygląda jak wiekli statek powietrzny wpada do wody więc to coś może być takim statkiem...albo i nie, czekamy na lepsze screeny :)
  • 0

#58 Matrox Napisany 26 marca 2006 - 22:28

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

A tu macie cytat z IGN
The realtime demo showed massive details across a gigantic battlefield.

Wiec nie macie co sie martwic o pustke na ekranie :)

Takie pytanko. Czy to "cos" obok naszego samolociku plynie czy lata?

screeny słabej jakosci wiec trudno stwierdzic ale ja obstawiam ze unosza sie w powietrzu (tak jak na filmiku z E3)


Ostatnio sie zastanawiam czy te screeny to z tej samej konferencji na ktorej byli redaktorzy z IGN. Czemu akurat osoba ktora robila zdjecia wrzucila te puste, a nie te na ktorych toczy sie walka. Jak ktos sie zapyta gdzie sa samoloty, gdzie jest to bloto to ludzie podaja cytat z IGN, widac zarowno samoloty jak i bloto sa w redakcji tego serwisu ;]


Co do tego czy te lotniskowce plyna czy lataja, ja tez obstawiam, ze leca bo nie pozostawiaja na wodzie jakichkolwiek fal itd.
  • 0

#59 Danteusz Napisany 26 marca 2006 - 22:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Gamespot też widział inną konferencję

, though details on how crowded the sky will get seem a little scarce.


  • 0

#60 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:34

Gość__*
  • Goście

Ostatnio sie zastanawiam czy te screeny to z tej samej konferencji na ktorej byli redaktorzy z IGN. Czemu akurat osoba ktora robila zdjecia wrzucila te puste, a nie te na ktorych toczy sie walka. Jak ktos sie zapyta gdzie sa samoloty, gdzie jest to bloto to ludzie podaja cytat z IGN, widac zarowno samoloty jak i bloto sa w redakcji tego serwisu ;]

hahah
tak wszytsko jasne Sony---->$$$$---->IGN
:lol:
Ludzie nie piszcie taki głupot bo tylko sie osmieszacie.
Czemu akurat zrobił takie fotki, bo przez reszte prezentacji nie mogł sie otrzasnac bo za duzo sie działo na ekranie ;)
Nawet dziwie sie ze odpowiadam na tak głupie posty (sorry Matrox)
Mam nadziej ze na E3 pokaza WarHawk i MotorStorm i dostaniecie te swoje setki, tysiace samolotów i błoto na oponach.

Gamespot też widział inną konferencję

, though details on how crowded the sky will get seem a little scarce.

a wiec GameSpot tez dostał kase od Sony :lol: hahaha
  • 0