Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warhawk


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
397 odpowiedzi na ten temat

#61 MaxVarEmreis Napisany 26 marca 2006 - 22:41

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:



Ostatnio sie zastanawiam czy te screeny to z tej samej konferencji na ktorej byli redaktorzy z IGN. Czemu akurat osoba ktora robila zdjecia wrzucila te puste, a nie te na ktorych toczy sie walka. Jak ktos sie zapyta gdzie sa samoloty, gdzie jest to bloto to ludzie podaja cytat z IGN, widac zarowno samoloty jak i bloto sa w redakcji tego serwisu ;]

hahah
tak wszytsko jasne Sony---->$$$$---->IGN
:lol:
Ludzie nie piszcie taki głupot bo tylko sie osmieszacie.
Czemu akurat zrobił takie fotki, bo przez reszte prezentacji nie mogł sie otrzasnac bo za duzo sie działo na ekranie ;)
Nawet dziwie sie ze odpowiadam na tak głupie posty (sorry Matrox)
Mam nadziej ze na E3 pokaza WarHawk i MotorStorm i dostaniecie te swoje setki, tysiace samolotów i błoto na oponach.

Gamespot też widział inną konferencję

, though details on how crowded the sky will get seem a little scarce.

a wiec GameSpot tez dostał kase od Sony :lol: hahaha


Yeti dobrze ze Ty sie nie osmieszasz innymi tekstami....jedyny obiektywny sie znalazł....

Na mnie te screeny nie robia wrazenia (poza niebem, które jest naprawde ładne), a nie bede dyskutował o tym co widzieli badz nie panowie z IGN, dopuki nie zobacze togo co oni na własne oczy.
  • 0

#62 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:44

Gość__*
  • Goście

Na mnie te screeny nie robia wrazenia (poza niebem, które jest naprawde ładne)

Trudno aby takiej jakosci screeny zrobiły bardzo dobre wrazenie.


a nie bede dyskutował o tym co widzieli badz nie panowie z IGN, dopuki nie zobacze togo co oni na własne oczy.

Dobrze napisane, z tym ze ktos kilka postow wczesniej twierdził...miało byc tysiace wrogow a jakos pusto na tych screenach (wiem wiem zarcik taki ;) )heheh
  • 0

#63 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 22:50

Gość__*
  • Goście
co by poprawić niektórym humor to ten film z Warhawk pokazany na GDC jest z okresu grudnia ubiegłego roku, http://ps3forums.com...t=18715&start=0 tu znajdzcie fotki z Warhawk i nad jednym z nich napisane jest" (december Build) " czyli to nawet nie jest budowane na devkitach z lutego tylko na pierwszych rozrzucanych jesienią. Tu może być jedynie lepiej i ładniej na E3 pokażą foty z ostatecznych dev kitow a może nawet będzie grywalny :)
  • 0

#64 MaxVarEmreis Napisany 26 marca 2006 - 22:54

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:



Na mnie te screeny nie robia wrazenia (poza niebem, które jest naprawde ładne)

Trudno aby takiej jakosci screeny zrobiły bardzo dobre wrazenie.


Tu nie chodzi o jakość screenów. Poprostu Warhawk jest wporzadku ( od strony graficznej), ale nie demonstruje nic czego bym nie widział wcześniej. Zadna rewolucjia

a nie bede dyskutował o tym co widzieli badz nie panowie z IGN, dopuki nie zobacze togo co oni na własne oczy.

Dobrze napisane, z tym ze ktos kilka postow wczesniej twierdził...miało byc tysiace wrogow a jakos pusto na tych screenach (wiem wiem zarcik taki ;) )heheh

Co ma jedno do drugiego, bo nie kapuje?? Czy na tych screenach sa tysiace wrogów?? Ja ich tam nie widze. To chyba jest dyskusja o tym co widze. To Ty twierdzisz, że taki stan rzeczy jest spowodowany tym iż jest to poczatek levelu. A to już jest dyskusja o czyms czego nie wiemy i sa to czyste domysły. Wybacz, że analizuje tylko fakty, których moge "dotknać", i nie zagłębiam się w dopisywanie reszty.
  • 0

#65 Gość__* Napisany 26 marca 2006 - 23:09

Gość__*
  • Goście

Tu nie chodzi o jakość screenów. Poprostu Warhawk jest wporzadku ( od strony graficznej), ale nie demonstruje nic czego bym nie widział wcześniej. Zadna rewolucjia

Przypoina mi to pewna sytuacje.
Jak ktos odwazył sie ocenic PDZ lub Kameo na podstaiwe SCREENÓW to od razu został wyzwany od wstretnego fanboya Sony - lol

Max wiesz co jest smieszne ?
IGN napisal ze na ekranie toczy sie wielka bitwa, ale niektorym to nie wystarczy bo widza screena na ktorym nie ma wrogow.
I sie pytaja gdzie te setki wrogów.

haha
:lol:
  • 0

#66 MaxVarEmreis Napisany 26 marca 2006 - 23:33

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:



Tu nie chodzi o jakość screenów. Poprostu Warhawk jest wporzadku ( od strony graficznej), ale nie demonstruje nic czego bym nie widział wcześniej. Zadna rewolucjia

Przypoina mi to pewna sytuacje.
Jak ktos odwazył sie ocenic PDZ lub Kameo na podstaiwe SCREENÓW to od razu został wyzwany od wstretnego fanboya Sony - lol

Max wiesz co jest smieszne ?
IGN napisal ze na ekranie toczy sie wielka bitwa, ale niektorym to nie wystarczy bo widza screena na ktorym nie ma wrogow.
I sie pytaja gdzie te setki wrogów.

haha
:lol:


Kiedy tak niby było z PDZ i Kameo?? Gdzie było pisane, że na podstawie screenów nie można oceniać. I kto niby został wysmiany od fanboya Sony przez to?? Ja sobie nie przypominam takiej sytuacji. PDZ ma wiele braków graficznych ( jeszcze bardziej widocznych w HD), a Kameo jest śliczne. Mowie to z doświadczenia. PDZ nie umywa sie do Kameo.
A tak BTW. Teraz ja mówie ze mi sie screeny nie podobaja i jestem wysmiewany....nie ma to jak wybielić siebie i oczernic kogoś innego. Problem jest, ale nigdy u siebie na podwórku.

Yeti rozmawiamy o dostępnych screenach czy o tym co napisało IGN?? Ja nie komentowałem wypowiedzi redaktorów tylko te screeny. Wiesz z tego co było mowione o Warhawku wywnioskowałem, że tam zawsze jest ruch na ekranie. To miała być esencja gry. Dlatego zdziwiłem sie, że na zadnym obecnie dosteonym screenie nie ma "jadra" tej gry i tego czym tak szczycili sie producencji. Czy ja gdziekolwiek napisałem, że w przeciagu całej tej gry nie uswiadczymy tych samolotów?? Nie wydaje mi sie. Poprostu naskakujesz na mnie za komentarz OBECNIE DOSTEPNYCH screenów. I dopisujesz sobie ideologie, jakobym odrazu chciał negowac cała gre i wypowiedzi jasnie szanownych redaktorów z IGN. Powtarzam poraz kolejny ( z uporem maniaka) moje komentarze odnosiły sie do tych screnów i do niczego wiecej.
  • 0

#67 Matrox Napisany 27 marca 2006 - 06:59

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

hahah
tak wszytsko jasne Sony---->$$$$---->IGN
:lol:
Ludzie nie piszcie taki głupot bo tylko sie osmieszacie.
Czemu akurat zrobił takie fotki, bo przez reszte prezentacji nie mogł sie otrzasnac bo za duzo sie działo na ekranie ;)
Nawet dziwie sie ze odpowiadam na tak głupie posty (sorry Matrox)
Mam nadziej ze na E3 pokaza WarHawk i MotorStorm i dostaniecie te swoje setki, tysiace samolotów i błoto na oponach.


Gdzie ja napisalem , ze dostali kase ? Nie dorabiaj sobie teori spiskowych ktore tak bardzo lubisz Yeti :P Poprostu zadaje pytania, bo im dluzej patrze na te wszystkie screeny z konferencji tym mam wiecej pytan. Mam nadzieje Yeti , ze dostaniemy te swoje setki samolotow i bloto na E3 bo inaczej te gry niczym nie beda sie roznily od gier w ktorej juz teraz mozna pograc, kompletnie niczym nie zachwycaja (jako jedyny wybija sie R&C)
  • 0

#68 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 11:48

Gość__*
  • Goście

pusto z deka na tych screenach..

LOL
Ja wiem ze do czegos musicie sie przyczepic ale teraz niexle pojechaliscie :lol: :lol: :lol:
Moze nie wpadliscie na pomysł ze screeny pochodza np. z poczatku misji (brak wrogow)

:o

ty jestes taki glupi, czy tylko udajesz? mam ci koorwa pogrubic to co napisalem? dobrze, pogrubie, bo widze, ze inaczej nie zrozumiesz..

"pusto z deka na tych screenach.."

co mam kurwa komentować? cytat ignu? jak widze screeny to komentuje..

tu tez ci mam pogrubic odpowiednie slowa?[/i]
  • 0

#69 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 12:06

Gość__*
  • Goście

pusto z deka na tych screenach..

A myslałem, że tylko ja tak mam :)
A miało być tysiace latajacych samolocików.


Ja wiem ze do czegos musicie sie przyczepic ale teraz niexle pojechaliscie

Ten post był skierowany głownie do Maxa.
Moj błąd ze uzyłem wyrazu, musicie


Jak ktos sie zapyta gdzie sa samoloty, gdzie jest to bloto to ludzie podaja cytat z IGN, widac zarowno samoloty jak i bloto sa w redakcji tego serwisu ;]

Matrox to zdanie można odebrac na kilka sposobów.

Kiedy tak niby było z PDZ i Kameo?? Gdzie było pisane, że na podstawie screenów nie można oceniać. I kto niby został wysmiany od fanboya Sony przez to?? Ja sobie nie przypominam takiej sytuacji.

To przejrzy tematy o PDZ i Kameo.







W powszechnej opinii zgromadzonych, Warhawk był jednym z najbardziej zaawansowanych tytułów prezentowanych na Playstaion3, podczas tegorocznej GDC (Konferencji Twórców Gier). Za grę odpowiada Incognito Inc (studio Sony mające na koncie m.in. Twisted Metal). Gra podobnie jak pierwowzór na PSX jest „powietrzną strzelaną”. Obserwatorzy byli ponoć pod wielkim wrażeniem ilości i jakości wykonania maszyn, widocznych na ekranie. Pojazd gracza atakował statki powietrzne unoszące się nad powierzchnią oceanu. Ta ostania zaś została wykonana prawdziwie „next-genowo”. Całości perfekcyjnego obrazu dopełnia realistyczne oświetlenie ( metaliczne powierzchnie wrogich maszyn ). Na koniec najlepsze: prezentujący grę Dylan Jobe, obiecuje wersje GRYWALNĄ na tegoroczne E3!!!

NEXT-GEN.PL
  • 0

#70 Gość__* Napisany 27 marca 2006 - 14:07

Gość__*
  • Goście
YETI - może znajdź jakieś bardziej obiektywne źródło do wklejania newsów, bo po przejrzeniu tego next-gen.pl muszę stwierdzić, że jest to strona fanboyowski betonów;]
  • 0

#71 Matrox Napisany 27 marca 2006 - 14:49

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Jak ktos sie zapyta gdzie sa samoloty, gdzie jest to bloto to ludzie podaja cytat z IGN, widac zarowno samoloty jak i bloto sa w redakcji tego serwisu ;]

Matrox to zdanie można odebrac na kilka sposobów.


To byla zlosliwosc w strone IGN, PDZ (jezeli chodzi o grafike) tez sie tak podniecali, a moim zdaniem graficznie ta gra nie powala (za to online to cudo ;]).
  • 0

#72 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 08:28

Gość__*
  • Goście
Warhawk is one of the games that supports the tilt sensor, and it feels surprisingly tight and easy to use. Flying the plane by tilting the controller is very intuitive.
  • 0

#73 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 10:23

Gość__*
  • Goście
Na gametrailers jest filmik z prezentacja WarHawka i mozliwosciami nowego pada.
  • 0

#74 Pawlik Napisany 09 maja 2006 - 12:00

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Wygląda strasznie przecietnie jak na next gena, ale sposób sterowania fajny, sam zawsze wyginam pada w takich grach, teraz przynajmniej bedzie to uzasadnione :D
  • 0

#75 Gość__* Napisany 09 maja 2006 - 12:06

Gość__*
  • Goście
Zgodze sie ze wyglada to przecietnie, na GDC gra prezentowałą sie lepiej (tzn. było pełno przeciwników, zachod słonca i wogole wszytko ładnie wygladał ;P)
  • 0

#76 BeSOS Napisany 09 maja 2006 - 12:17

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
gra wygladała kapitalnie podczas prezentacji-woda, chmurki, gra swiateł :)
  • 0

#77 Danteusz Napisany 09 maja 2006 - 12:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Zabrakło tylko setek samolotów które były na poprzednich prezentacjach.
  • 0

#78 anzicurt Napisany 09 maja 2006 - 15:13

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
I pustawo bylo ogolnie... rozumiem ze to jakas alfa, albo pokazowka przygotowana tylko na prezentacje "nowego" pada? :ziewa:
  • 0

#79 PomezZ Napisany 09 maja 2006 - 15:41

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Może mi sie wydawalo ale koleś wylądowal tak koślawo na tej platformie na końcu trailera, że samolocik powinien z niej zlecieć (gdzie ta Nextgenowa fizyka?)Fajna woda-totrzeba przyznać. :sciana: :sciana:
  • 0

#80 BeSOS Napisany 09 maja 2006 - 16:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

I pustawo bylo ogolnie...


no cóż - Sony :D
  • 0

#81 gruby Napisany 09 maja 2006 - 16:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

I pustawo bylo ogolnie...


no cóż - Sony :D

Spoko, spoko. Wyciekły szoty ze stacji graficznych i chyba nie mamy co narzekać na pustki na ekranie. Teraz Incognito razem z Sony pracują nad tym, żeby to poszło na PS3 w 120 klatkach na sekundę:

http://www.pocketpcm... ... Galaga.jpg
  • 0

#82 Danteusz Napisany 10 maja 2006 - 22:59

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Gamespot w rozmowie z jednym z twórców gry uzyskał sporo ciekawych informacji. Gra ma mieć otwarty świat, będzie można latać samolotami, kierować pojazdami i chodzić pieszo. Na chwile obecną na ekranie mają setki samolotów a w multi można grać w 32 osoby. Jeśli to będzie możliwe zwiększą te liczby.
Więcej szczegółów tutaj:
http://www.gamespot.... ... ode=recent
  • 0

#83 Gość__* Napisany 11 maja 2006 - 21:40

Gość__*
  • Goście
Warhawk gameplay
http://www.playsyde....ws_2976_en.html
  • 0

#84 Ryo-San Napisany 12 maja 2006 - 12:23

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
jak ktos gral w Crimson Skies to jedyna rzecza ktora go na tym filmiku rozjebie bedzie woda..reszta jakos ponizej oczekiwan..no ale niech pokaza tez te misje chodzone bo to moze byc dobre;]
  • 0

#85 Gość__* Napisany 13 maja 2006 - 21:47

Gość__*
  • Goście
Developerzy Warhawka mieli jedynie 10 dni na zastosowanie nowego pada.

http://babelfish.alt... ... _en&tt=url
  • 0

#86 BeSOS Napisany 13 maja 2006 - 23:29

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no ja wlasnie obawiam sie ze upchanie misji jezdzonych, chodzonych i latanych moze nie wyjsc na dobrze (tak bylo np w SW:RSIII na GCN)...wolałbym aby autorzy dopieścili na maksa misje w powietrzu
  • 0

#87 Orange Napisany 14 maja 2006 - 10:26

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:

no ja wlasnie obawiam sie ze upchanie misji jezdzonych, chodzonych i latanych moze nie wyjsc na dobrze (tak bylo np w SW:RSIII na GCN)...wolałbym aby autorzy dopieścili na maksa misje w powietrzu

Robienie czegoś pod kątem paru silników naraz (i nie mówię o middleware) nigdy nie "sklei" gry o takiej jakości, jaką mogłaby prezentować gdyby każdy z komponentów był oddzielnym kawałkiem softu. Konfucjusz powiedział: "jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego... albo to Daewoo O_o "
  • 0

#88 Gość__* Napisany 15 maja 2006 - 18:59

Gość__*
  • Goście
Kilka trailery (pad, interview i gameplay). Polecam!

http://www.ps3portal.../videos/32.html
  • 0

#89 Gość__* Napisany 23 maja 2006 - 19:45

Gość__*
  • Goście
More Warhawk (45.76 MB)
http://playsyde.com/news_3025_en.html

Panowie przed tytułem jeszcze dosc długa droga, jezeli ktos czytał relacje z targów dot. tego tytułu (PSXE) ten wie o co biega.
  • 0

#90 MaxVarEmreis Napisany 24 maja 2006 - 11:44

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Panowie przed tytułem jeszcze dosc długa droga, jezeli ktos czytał relacje z targów dot. tego tytułu (PSXE) ten wie o co biega.


Szkoda Yeti, że takiego podejścia nie masz do gier z X360...

Ogólnie gra przypomina jak żywo Crimson Skies. Nawet podobne akrobacje :)
Woda robi wrażenie. Reszta już dużo mniej.
  • 0