Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1978 odpowiedzi na ten temat

#151 Gość__* Napisany 05 września 2006 - 08:56

Gość__*
  • Goście
Stronka capcom o devil 4 nie działa, wogóle japonski capcom nie dziala:(
  • 0

#152 leon Napisany 05 września 2006 - 16:46

leon

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 741 Postów:
A pamiętacie myk w MGS2? lub Halo 2? Tu może być podobnie.
:hmmm:
  • 0

#153 Gość__* Napisany 05 września 2006 - 17:40

Gość__*
  • Goście
Albo na TGS 2006. :hmmm:
  • 0

#154 Gość__* Napisany 05 września 2006 - 21:03

Gość__*
  • Goście
Stronka już działa, jeszcze 3 dni!
  • 0

#155 MaxVarEmreis Napisany 06 września 2006 - 13:19

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:
Skany z Famitsu
  • 0

#156 Scorpio Napisany 06 września 2006 - 13:31

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Skany:
a) co to lalka pozszywana z różnych fragmentów tkanin (szmatka) z którą Dante walczy?
b) czemu Dante na logo wygląda niczym Vincnet (to niby ta ręka?)
c) skan 2, screen na dole z prawej. Jaki on ma strój? :trup:
d) ostatni skan ... mamy słowo Nero (jak wiadomo, w DMC1 orginale był Nero Angelo, ale przy tłumaczeniu był błąd i pozostał) ... plus Dante z sześciostrzałowcem XD
e) co stało się ze standardowym zweihanderem?

Na razie ... "i'm not impressed"

I czekam na rozwiązanie kwestii bossów - mało, acz fabularnie ciekawie jak w DMC1, czy dużo i wpakowane na siłę jak w DMC3
  • 0

#157 baudolino Napisany 06 września 2006 - 13:38

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
...lol? :ninja:

no i gdzie jest ten power PS3? wiem, że to tylko skany marnej jakości, ale jesli grafa ma tak wyglądać, to ja dziękuję panom z Capcom... oj, chyba trzeba będzie przemyśleć zakup PS3, jeśli Ninja Gaiden 2 ukaże się tylko na X-a... dodam, że nowy wygląda Dantego wywołuje po mojej stronie ekranu odruchy wymiotne... :bue:
  • 0

#158 Danteusz Napisany 06 września 2006 - 13:44

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jak można oceniać grafikę po scanach? o_O
  • 0

#159 baudolino Napisany 06 września 2006 - 13:55

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
nie przeżywaj tak, danteuszku. nikt nie musi się ze mną zgadzać, nie wygłaszam żadnych opiniotwórczych sądów - po prostu uważam, że choć te skany są kiepskiej jakości, to jednak widać na nich, że grafika w Devil May Cry 4 od strony technicznej nie rzuci mnie na kolana, co najwyżej design będzie genialny, w co jednak szczerze wątpię, kiedy patrzę na nowy wygląd Dantego i te nijakie miejscówki (wyjątkiem jest ten ciemny korytarz z pierwszego skana).

oczywiście, moja opinia jest "a subject to change without any prior notice"... :P
  • 0

#160 McDrive Napisany 06 września 2006 - 14:29

McDrive

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 866 Postów:
What we know from the famitsu interview:

*

Nelo/Vergil is the main character. (Dante *might* be playable later in the game?) 4 shows what happens to Virgil/Nelo after DMC1.

Nelo/Vergil is the main character because Dante starred in the first 3 games (basically time for something new).

Game timeline is like this: 3 > 1 > 4 > 2.

Vergil/Nelo looks like Vergil because the red/silver/blue color scheme is an important symbol in the DMC games (think Snake's bandanna/Big boss' eyepatch).

Same combo system as DMC3, just being reworked/tweaked
Right arm has a draw/throw system so combo's aren't easily like in the other games (like say when you had to run to an enemy. Now you can draw them to you or send them away).

Dante is "grim and can't settle down" and will make appearances throughout the game.

Game is currently running at 60fps

Yuji Shimomura is the action director for the cutscenes once again.
  • 0

#161 ACZ Napisany 06 września 2006 - 14:35

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
DMC4 wyjdzie na Xboxa360 :D
  • 0

#162 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 14:45

Gość__*
  • Goście
noooo ;)
http://img158.imagev... ... _312lo.jpg

trzeba czekac na jakies lepszej jakosci scany lub oficjalne screeny od Capcom, bo tu mało widac (ale to DMC wiec o grafike nie ma co sie martwic)
  • 0

#163 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 15:13

Gość__*
  • Goście
Gra szykuje sie niesamowicie, wyglada na to ze wracaja do czesci pierwszej! :klaszcze:
Gdzie tam jest napisane ze na X360 ?
  • 0

#164 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 15:18

Gość__*
  • Goście
przeciez Czychu zartował, pisze ci wyraźnie...PS3
  • 0

#165 ACZ Napisany 06 września 2006 - 15:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Jeśli na TGS nie będzie wyraźnej informacji, że to będzie exclusive to będzie wiadomo co po głowie chodzi Capcomowi ;]
  • 0

#166 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 15:24

Gość__*
  • Goście
lepszej jakosci scany
http://img242.images...ge=dmc41dh7.jpg
http://img135.images...ge=dmc42kp7.jpg
  • 0

#167 baudolino Napisany 06 września 2006 - 15:24

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
cóż... Dead Rising sprzedaje się u Hamburgerów tak dobrze, że Capcom USA naciska na Capcom Japan, by wydało DMC 4 na konsolę Billa (podobno!), poza tym DMC 3 ostatnio trafiło na... PC. :ninja: po czymś takim spodziewam się po tej firmie wszystkiego...
  • 0

#168 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 15:25

Gość__*
  • Goście
No i git, XO ma Lost Planet, PS3 DMC4 a obie laczy RE5 Do tego plotki sie niosa jakoby SF4 mial byc przygotowywany;o Capcom w szczytowej formie bez dwoch zdan! Boze jak te scany mnie masakruja :ninja: Spedzilem z DMC1 jedne z piekniejszych chwil z grami video w ogole.
  • 0

#169 Shinigami Napisany 06 września 2006 - 15:31

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

What we know from the famitsu interview:

*

Nelo/Vergil is the main character. (Dante *might* be playable later in the game?) 4 shows what happens to Virgil/Nelo after DMC1.

Nelo/Vergil is the main character because Dante starred in the first 3 games (basically time for something new).

Game timeline is like this: 3 > 1 > 4 > 2.

Vergil/Nelo looks like Vergil because the red/silver/blue color scheme is an important symbol in the DMC games (think Snake's bandanna/Big boss' eyepatch).

Same combo system as DMC3, just being reworked/tweaked
Right arm has a draw/throw system so combo's aren't easily like in the other games (like say when you had to run to an enemy. Now you can draw them to you or send them away).

Dante is "grim and can't settle down" and will make appearances throughout the game.

Game is currently running at 60fps

Yuji Shimomura is the action director for the cutscenes once again.

Jestem w szoku o_O Panowie z Capcom zaskoczyli mnie mocno. Verg głownym bohaterem gry, możliwość łapania przeciwnika, Dante pokazujący się czasami. Może być ciekawie (i mam nadzieje, że tak będzie). Szczerze mówiąc jednak wolałbym powymiatać kolejny raz Dantem :D Dziwi fakt posiadania przez Vergila guna, choć gra bez broni palnej byłaby conajmniej dziwna. Design obu panów nierówny - Niebieski lata w całkiem fajnym stroju, a D. wygląda jak w DMC3. Myślałem, że się zmieni. Za to Capcom nie dostanie cudosów. Miecz Vergila - porażka, Yamato rox. Dante trzeci raz z Rebellionem :D Lubie ten miecz, ale, do diabła, on wyrzucił Alastora i Spardę na śmietnik czy jak? Graficznie nie jest aż tak źle, ale mogło być lepiej. Znając jednak żółto-niebieskich oni coś jeszcze z nią zrobią :D Intryguje mnie ta część niezmiernie, nie moge się doczekać kolejnych informacji i gejmpleju.
  • 0

#170 xell Napisany 06 września 2006 - 18:22

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Jak możecie mówić, że to graficznie wygląda źle? Jedyne co te skany dają, to tylko tyle, że wiemy, jaka będzie wyglądała grafika pod względem artystycznym, a detali technicznych nie sposób dociec.
  • 0

#171 baudolino Napisany 06 września 2006 - 18:40

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
już pisałem, że doskonale zdaję sobie sprawę, że skany pod żadnym pozorem nie mogą być punktem odniesienia w dyskusji na temat technicznego aspektu grafiki, ale... i tak pozwalam sobie stwierdzić, że od strony technicznej DMC 4 mnie nie powali, bo te skriny po prostu zalatują mi DMC 3 w wyższej rozdziałce i większą ilością przeciwników. oczywiście, bardzo możliwe, że po jakimś trailerze od Capcom odszczekam te słowa.
  • 0

#172 Gość__* Napisany 06 września 2006 - 19:32

Gość__*
  • Goście

...lol? :ninja:

no i gdzie jest ten power PS3?

tak pozwalam sobie stwierdzić, że od strony technicznej DMC 4 mnie nie powali, bo te skriny po prostu zalatują mi DMC 3 w wyższej rozdziałce i większą ilością przeciwników.

własnie, lol :ninja:
tu masz wszytsko wyjasnione (specialny screen dla takich fachowcow jak ty)
http://img378.imageshack.us/my.php?image=dmc4jb0.jpg
http://img378.images...age=dmc4jb0.jpg

PS. Powiadasz wieksza ilosc przeciwnikow?
hahaha, moze po tych scanach powiesz nam jak z animacja naszego hero? :)
  • 0

#173 baudolino Napisany 06 września 2006 - 19:42

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

(...) dla takich fachowcow jak ty (...)

pozwalam sobie na niefachowe stwierdzenia właśnie dlatego, że nie jestem fachowcem, mój ty nieprzyjemny dla niefachowców ptysiu. :kocha:

ile razy mam jeszcze powtarzać, że chętnie odszczekam swoje słowa, gdy Cacpom z łaski swojej zapoda filmiki w wysokiej rozdzielczość oraz - oczywiście - wersję demonstracyjną na TGS, relacji z grania w którą nie omieszkam przeczytać? O_o
  • 0

#174 ACZ Napisany 06 września 2006 - 20:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Jestem przekonany, że trailer wypali co niektórym gałki oczne.
To Capcom, to moc, to DMC4 :D
  • 0

#175 Grz3chu Napisany 06 września 2006 - 20:22

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
W sumię to wolałem poprzednio zaprezentowany image Dantego (tak ten, który wszytkim się nie podobał ;))
Jak to jest ? DMC4 dzieję się po DMC1 czy DMC3 ?
  • 0

#176 Pavlis Napisany 06 września 2006 - 20:26

Pavlis

    Mega Man

  • Forumowicze
  • 111 Postów:
Między jedynka , a dwójka...
  • 0

#177 baudolino Napisany 06 września 2006 - 20:35

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
ja bym powiedział, że po jedynce, bo dwójka IMHO nie istnieje. ;)
  • 0

#178 xell Napisany 06 września 2006 - 20:37

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

ile razy mam jeszcze powtarzać, że chętnie odszczekam swoje słowa, gdy Cacpom z łaski swojej zapoda filmiki w wysokiej rozdzielczość oraz - oczywiście - wersję demonstracyjną na TGS, relacji z grania w którą nie omieszkam przeczytać? O_o

przypuszczam, że jakby pierwszym medium, na jakim pokazano Lost Planet, byłyby tego typu skany a nie filmiki w 720p to odbiór mógłby być również dużo gorszy niż był, bo też można było powiedzieć, że to tylko coś tam w wysokiej rozdzielczości. Tak naprawdę to jednak na podstawie tych screenów nie można ocenić niczego.Mam nadzieję, że Capcom da takiego samego kopa graficznego jak z Lost Planet właśnie.

tylko nie pisz, że masz nadzieję, że Capcom wymiecie i nie jesteś uprzedzony. Ja się po protu dziwię, że w ogóle cokolwiek oceniasz na tych skanach.
  • 0

#179 ACZ Napisany 06 września 2006 - 20:40

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Mam nadzieję, że Capcom da takiego samego kopa graficznego jak z Lost Planet właśnie.

No ja bym powiedział, że Lost Planet to nie slasher, więc w swoim czołowym slasherze Capcom zapoda wykop między oczy o wiele większy ;]
  • 0

#180 xell Napisany 06 września 2006 - 20:46

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Co za różnica? To i to to wysokobudżetowe giery, więc należy oczekiwać najwyższych możliwych standardów graficznych.
  • 0



Inne z tagami: