Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dead Rising 2 Case Zero


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
34 odpowiedzi na ten temat

#31 MaxVarEmreis Napisany 02 września 2010 - 07:27

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Muzyka fajna, model jazdy motorkiem tragiczny, reszta gry ssie jak ssała. Fajnie, że są te dwa usprawnienia, szkoda, że nie ma pięćdziesięciu innych, na które liczyłem.

To będzie drama w najnowszym EF :^^:
Swoją drogą, gra wydaje się łatwiejsza niż część pierwsza. Chociaż to może kwestia tylko Case Zero.
  • 0

#32 Kradziej Napisany 04 września 2010 - 20:28

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Obejrzałem Quick Look (43 minuty :cf: ) i zacząłem żałować, że Capcom zbałamucił posiadaczy Pleja i PCtowców, nie wypuszczając tej szpili na PS Store i Steama. Kosztuje tylko 16 złociszy, a daje kilka godzin dobrej zabawy i stanowi najlepszy sposób na przekonanie się, czy warto inwestować w DR2, czy też nie.
  • 0

#33 Shinigami Napisany 04 września 2010 - 20:40

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Linkuj, synu.
  • 0

#34 Kradziej Napisany 04 września 2010 - 21:50

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Trzymaj, paps!
  • 0

#35 Matt Napisany 05 września 2010 - 11:57

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Nie do końca się zgodzę, że Case Zero daje przedsmak zabawy w pełnoprawną dwójeczkę. Wygląda znacznie gorzej niż pierwszy Dead Rising, zombiaki dorysowują się przed samym czołem, grafika to chyba wyżyłowane 240p a animacja sprawia wrażenie, jakby 15 klatek to max, na co ją było stać. Pierwsze wrażenie miałem takie, jakby ktoś w development teamie przemodelował centrum handlowe, na miasteczko (podobny układ pomieszczeń) i wrzucił to na Marketplace. Średnio mnie bawi fakt, że "zdobyte doświadczenie zabierzesz do pełnego dead rising 2", skoro zalevelować można tylko do poziomu piątego. Założę się, że w pełnoprawnej grze level 5 wpadnie już po dwudziestu minutach. Ale pomijając już całe to narzekanie - gra się świetnie. Chuck ma takiego powera, że skryba z jedynki może się zwyczajnie schować. Kto był na tyle chory, aby w ogóle wymyślić łączenie broni w jeszcze bardziej śmiercionośne narzędzia? Wiadro + wiertarka? Widły + shotgun?? Wiosło + piła łańcuchowa??? Oprawa drugiego dead rising właśnie przestała mnie interesować!!! Jeszcze dziś docalakuję case zero i odliczam do 27 (chyba) września :)
  • 0