Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playstation Plus


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
5649 odpowiedzi na ten temat

#241 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 22:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

No dobrotliwe Sony dało wszystkim graczom prezent :lol: Zaiste, ogromna jest ich wielkodusznośc :lol: Serio Dante, rozwalasz mnie takimi tekstami. A jeszcze bardziej tym, że w nie wierzysz.

Ostatnio podniecałeś się nowymi kanałami HD w N. No dobrotliwe ITI dało wszystkim widzom prezent :lol: Zaiste, ogromna jest ich wielkodusznośc :lol: Serio Greg, rozwalasz mnie takimi tekstami. A jeszcze bardziej tym, że w nie wierzysz.

DMC, gdyby Plus miał tego tyle i taką różnorodnośc jak n to płaciłbym z chęcią 100 zł miesięcznie. Bez zająknięcia. A za jedną grę z PSN, jedną z PSXa, kilka minisów i jakieś bonusy żal mi nawet 5 zł miesięcznie. Tak czy siak najgorsza byłaby dla mnie świadomośc, że mogą mi rzucic absolutnie wszystko, a jak mi się nie podoba to mogę jedynie westchnąc i pogodzic się z wyrzuconą kasą w błoto

Wiesz że są ludzie dla których oferta N jest kiepska, wolą wydać pieniądze na pełen pakiet Canal+? Nikt Ci nie każe wychwalać Plusa, ale nie musisz co miesiąc wchodzić do tego tematu i opowiadać jak to bardzo się nie opłaca.
  • 0

#242 Godot Napisany 11 marca 2011 - 22:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Podniecałem się, bo nie zwiększyła mi się opłata, a dostałem coś extra. N nie włączyło 20 nowych kanałów z których dało 3, a za resztę kazało zapłacic. I nie mówię, że Plus się nie opłaca, mówię, że ta usługa jest i podstaw źle pomyślana. Mowa oczywiście o normalnych użytkownikach, a nie o fanbojach. Dla nich cokolwiek co pochodzi od Sony jest dobre :lol:
  • 0

#243 Daddy Napisany 11 marca 2011 - 22:46

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Greg - powtórzę, że rozumiem Twoje zdanie, ale nie muszę się z nim zgadzać. Wiedziałem, na co się decyduję kupując PS+ (nie byłem tylko do końca pewny czy mi gry "znikną" czy nie, ale zakładałem, że tak, ale wiedziałem ile gier będzie co miesiąc w ofercie) i nie jest mi z tym źle. Tobie jest, chociaż tego nie masz. Oboje mamy prawo przedstawić swoje zdanie, ale nie uważam, że forsowanie na siłę swojego punktu widzenia jest dobrym pomysłem, czego nie robię :)

Co do telewizji to masz rację, że jest więcej, nie przeczę, ale to nie dla mnie. Mam "uboższą" wersję w postaci Videostrady i nie narzekam, bo spełnia nasze wymagania, mimo że z pewnością n czy cyfra jest lepsza.

Jak sam zacznę uważać jak Ty, że nie było warto, to Ci przyznam rację bez krępacji, na razie nie mam jak :^^: Peace!
  • 0

#244 Godot Napisany 11 marca 2011 - 22:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Peace!
  • 0

#245 Danteusz Napisany 11 marca 2011 - 23:00

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Greg, źle przemyślane jest tylko Twoje podejście. Jak można z Tobą dyskutować skoro już na starcie stwierdzasz że każdy kto ma inne zdanie to fanboj (w domyśle głupek, frajer, naiwniak)? Jeśli usługa byłaby faktycznie taka kiepska to można by trafić na mnóstwo negatywnych opinii jej posiadaczy, czego nie zauważyłem tutaj, ani w innych miejscach sieci.
  • 0

#246 ACZ Napisany 20 marca 2011 - 18:06

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Red Faction: Battlegrounds to gra która wyjdzie 6 kwietnia w cenie 9,99 Euro.
Obecni plusowcy i wszyscy ci ktorzy wykupią usługę do 25 marca otrzymają grę za darmo.

Hahaha, ale się cudownie wbiłem z wykupem plusa na kwartal. Dostalem dodatkowo za free Stacking, a teraz jeszcze się na drugą załapię.
  • 0

#247 Daddy Napisany 20 marca 2011 - 23:28

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Red Faction: Battlegrounds to gra która wyjdzie 6 kwietnia w cenie 9,99 Euro.
Obecni plusowcy i wszyscy ci ktorzy wykupią usługę do 25 marca otrzymają grę za darmo.

Hahaha, ale się cudownie wbiłem z wykupem plusa na kwartal. Dostalem dodatkowo za free Stacking, a teraz jeszcze się na drugą załapię.

+1

Tylko trzeba będzie abonament wykupić (bo pewnie tego wszystkiego w niecałe 3 miechy nie ogram), ale na razie zamierzam to robić.
  • 0

#248 ACZ Napisany 20 marca 2011 - 23:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Tylko trzeba będzie abonament wykupić (bo pewnie tego wszystkiego w niecałe 3 miechy nie ogram), ale na razie zamierzam to robić.

nie bardzo rozumiem.
  • 0

#249 Kradziej Napisany 21 marca 2011 - 07:55

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Red Faction: Battlegrounds to gra która wyjdzie 6 kwietnia w cenie 9,99 Euro.
Obecni plusowcy i wszyscy ci ktorzy wykupią usługę do 25 marca otrzymają grę za darmo.

Hahaha, ale się cudownie wbiłem z wykupem plusa na kwartal. Dostalem dodatkowo za free Stacking, a teraz jeszcze się na drugą załapię.

Póki co wiadomo tylko o tym, że Jankesi to dostaną.
  • 0

#250 Daddy Napisany 22 marca 2011 - 01:00

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

nie bardzo rozumiem.

Kupiłem na razie na 3 miechy jakiś miesiąc temu, za 2 trzeba będzie przedłużyć.
  • 0

#251 Godot Napisany 22 marca 2011 - 17:44

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czychu chyba nie wie, że jak nie przedłuży Plusa to wszystkie gry mu się skasują OLO
  • 0

#252 Danteusz Napisany 22 marca 2011 - 18:00

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie skasują tylko deaktywują :foch:
  • 0

#253 ACZ Napisany 31 marca 2011 - 21:02

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
http://www.ps3site.p...rmo-w-ps/67564/

Do PlayStation Network w najbliższych miesiącach trafi łącznie pięć zupełnie "nowych" gier z konsoli SEGA Mega Drive: Sonic 2, Golden Axe II, Streets of Rage II, Altered Beast oraz Comix Zone. Na dzień dzisiejszy wiadomo jedynie kiedy ukażą się trzy pierwsze wymienione przeze mnie produkcje.

Po kolei:

Sonic the Hedgehog 2 - możliwy do pobrania darmowo przez posiadaczy abonamentu PS+ już 6 kwietnia 2011, a dla wszystkich innych graczy dostępny od 20 kwietnia 2011. Cena dla graczy nie posiadających abonamentu to 4 euro, co w przeliczeniu na złotówki daje nam kwotę około 16 PLN.

Golden Axe II - premiera gry w PSN dla posiadaczy PS+ już 1 czerwca (do pobrania za darmo), cała reszta będzie musiała poczekać do 15 czerwca 2011. Cena, podobnie jak w przypadku Sonica 2, to 4 euro, czyli 16 PLN.

Streets of Rage II - dla PS+ możliwe do pobrania darmowo już 4 maja. 18 maja z kolei gra udostępniona zostanie wszystkim, podobnie jak w przypadku innych tytułów, za cenę 16 PLN.

Wymienione powyżej tytuły otrzymają Trofea. Co więcej, w Sonic 2, Altered Beast, Streets of Rage II i Golden Axe II otrzymają, uwaga uwaga... kooperację online!


  • 0

#254 ACZ Napisany 06 kwietnia 2011 - 15:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
plusowcy dzis tez dostają oprocz red faction battlegrounds bodaj najnowszy dodatek do kz3.
  • 0

#255 ACZ Napisany 06 kwietnia 2011 - 20:53

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
No więc w tym miesiącu mamy wypasik:

Sonic the Hedgehog 2
Prince of Persia Classic
Red Faction: Battlegrounds
(nowość)
KZ3 - Map Pack Steel Rain (nowość)
Creatures 3 (PSX)
Duael Invaders (minis)
DynoGems (minis)

do tego potężna zniżka na bundle Penny Arcade Adventures (episode 1 i 2) za 13,75 zł (normalna cena to 55 zł)

ja juz zasysam
  • 0

#256 Godot Napisany 07 kwietnia 2011 - 16:38

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No, no. Mimo, że ja nic bym nie wziął to jednak doceniam. Mapki do Killzone 3 to zapewne must have dla grających, miło, że wrzucili je w ramach Plusa. Red Faction też spoko, w końcu nowość (jaka by nie była). PoP bardzo ok, klasyka. I do tego jeszcze ta zniżka. Gdyby Plus co miesiąc oferował coś takiego to możnaby było atakować. Niestety, tak bogaty miesiąc jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.
  • 0

#257 Kurzy Napisany 07 kwietnia 2011 - 17:09

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Greg przyjrzałem się Plusowi i moim zdaniem płacenie 16/miesiąc jeśli kupujesz na rok jest bardzo korzystne. Planuję wykupić abonament niedługo. Dla mnie Plus jest fajny. Wykupuję sobie abonament i po prostu co miesiąc mam staff z PSX'a np. co dla mnei jest fajne jeśli będe mół pyknąć w jakieś klasyki.
  • 0

#258 ACZ Napisany 07 kwietnia 2011 - 19:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Greg przyjrzałem się Plusowi i moim zdaniem płacenie 16/miesiąc jeśli kupujesz na rok jest bardzo korzystne. Planuję wykupić abonament niedługo. Dla mnie Plus jest fajny. Wykupuję sobie abonament i po prostu co miesiąc mam staff z PSX'a np. co dla mnei jest fajne jeśli będe mół pyknąć w jakieś klasyki.

tam klasyki z psxa. dla Ciebie najfajniejsze jest to, że nic jeszcze nie kupiles ze stora, wiec wykupienie na rok oplaca sie w ch*j.
  • 0

#259 Kurzy Napisany 07 kwietnia 2011 - 19:43

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czemu? Przecież nie będe miał dostępu do poprzednich miesięcy.
  • 0

#260 ACZ Napisany 07 kwietnia 2011 - 20:55

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
chodzi o gry ćwoku. np. jak ja mam mase gier juz zakupionych ze stora to sporo razy mi sie trafi w plusie gra, ktorą juz mam. Ty nie masz niczego kupionego, wiec kazda gra dla Ciebie bedzie nowoscia ;]
  • 0

#261 Kurzy Napisany 07 kwietnia 2011 - 20:56

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Nie ćwokuj mi tutaj. Przecież dopiero od miesiąca jestem fanbojem Sony.
  • 0

#262 ACZ Napisany 12 kwietnia 2011 - 14:48

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

i moim zdaniem płacenie 16/miesiąc jeśli kupujesz na rok jest bardzo korzystne.

przy braniu na rok dostaje się 3 miechy gratis, czyli 195 zł jest na 15 miesięcy i wychodzi równo 13 zł na miech.

Gdzie się rezygnuje z plusa? Bo oni automatycznie przedłużaja, nie? No więc nie chce, aby mi sciagneli kase z karty i przedluzyli na kolejny kwartal, bo od nastepnego miecha bym sobie wykupil na rok.
  • 0

#263 vagrant3 Napisany 12 kwietnia 2011 - 15:54

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

I nie mówię, że Plus się nie opłaca, mówię, że ta usługa jest u podstaw źle pomyślana.

zastanawiałem sie chwile na plusem, ale bardziej jednak pasuje mi opcja bycia goldowcem na xbl. nie mam na myśli samego grania, do którego jest niezbędny, a pojawiające sie bez przerwy promocje (deal of the week itp). jakos bardziej komfortowo się czuję wydając kasę (te powiedzmy 50% ceny) i wiedząc, ze będę mógł sobie korzystać z zakupionych rzeczy kiedy chce, bez względu na abonament. zazwyczaj nigdy nie korzystam od razu z tego co kupuję w promocyjnych cenach, odkładam na odpowiedni moment.

plus jednak jest ciekawy, bede obserwował jak się będzie dalej rozwijac. w koncu pewnie obejmie tez granie online...
  • 0

#264 ACZ Napisany 12 kwietnia 2011 - 16:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Poszukałem i znalazłem.
Jeśli nie chcecie, aby automatycznie przedłużało abonament plusa to należy wleźć w:
zarządzanie kontami -> transaction management -> automatic funding i tam podać hasło i zmienić na OFF.
  • 0

#265 Danteusz Napisany 12 kwietnia 2011 - 19:25

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

pojawiające sie bez przerwy promocje (deal of the week itp)

W ramach Plusa cały czas jest sporo obniżek cen, już nie mówiąc o tym że regularnie pojawiają się promocje dla wszystkich, jak np ta:
http://blog.eu.plays...ng-offers-2011/
  • 0

#266 Kurzy Napisany 12 kwietnia 2011 - 19:28

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Nie no generalnie jeżeli wychodzi 13zł to jak ktoś mówi że się nie opłaca to albo jest 1 kwietnia albo jest fanbojem ;p
  • 0

#267 Shin Ryu Napisany 13 kwietnia 2011 - 15:05

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Dziś chyba beta inFamous 2 ma być dla plusowców.
  • 0

#268 Danteusz Napisany 20 kwietnia 2011 - 13:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Pain za darmo, do tego jakieś badziewia i kilka zniżek:

50% discount on the brand new game Red Johnson Chronicles
100% discount on Socom Pro Access – This download gives you different game modes at launch and then future updates to pro will give you new weapons, maps and other Socom benefits. And you guys get it exclusively early in Europe
100% discount on the wacky PSN classic Pain
20% discount on the 2nd of the Ubisoft brand new titles: Outland
20% discount on the awesome racing BD title coming new to the Store: Modnation Racers
100% discount and exclusive to Plus – new Clock theme from The Studio

http://blog.eu.plays...d-month-update/
  • 0

#269 krak2610 Napisany 20 kwietnia 2011 - 13:44

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:
dostałem kod na ściągnięcie pain w pudełku z konsolą i jeszcze go nie użyłem. ta gra to crapik, prawda?
co do plusa to taki bonus update jest dobrą inicjatywą
  • 0

#270 Danteusz Napisany 20 kwietnia 2011 - 13:46

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

dostałem kod na ściągnięcie pain w pudełku z konsolą i jeszcze go nie użyłem. ta gra to crapik, prawda?

Podobno jest spoko
  • 0