Skocz do zawartości

Zdjęcie

Baten Kaitos

• Zaloguj się by odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Malutki Napisany 15 lipiec 2010 - 09:19

Malutki

Sephiroth

• Forumowicze
  • 2377 Postów:
Mam okazję kupić ten unikacik w związku z tym chciałbym dowiedzieć się co nieco na jej temat od osób ,które miały przyjemność zagrania w tą grę.Czy warta jest wydania ponad 190 złotych ??
  • 0

#2 Razel Napisany 15 lipiec 2010 - 10:34

Razel

Błędny rycerz

• Forumowicze
  • 10384 Postów:
Hmm śledzę regularnie aukcje gier n NGC i chyba 190zł to trochę dużo. Nie że gra jest jakoś często czy coś, ale zdaje mi się, że to za duża kwota - no chyba, że zależy Ci na tej grze :)
  • 0

#3 me&myself Napisany 15 lipiec 2010 - 13:33

me&myself

Rikimaru

• Forumowicze
  • 518 Postów:
190 zł to IMO cena mocno zawyżona (nawet jak na nówkę, o używce nie mówiąc). Fakt nie jest to pozycja pojawiająca się jakoś mega często, ale z drugiej strony jakiś wielki unikat to też nie jest. Co mogę napisać o samej grze? Jak to w jrpg zawiła wielowątkowa fabuła pełna patosu, niespodziewanych zwrotów akcji (miejscami scenarzyści ostro poprzeginali) i długaśnych dialogów ;), ale na prawdę wciąga. Bardzo ładne renderowane lokacje, zdecydowanie mniej ładne tła podczas walk. Muzyka bardzo przyjemna, choć nie podzielam zachwytów nad tą warstwą gry. System karciany bardzo fajny, same walki o wiele bardziej emocjonujące niż w "klasycznym" systemie turowym. Gra jest dość długa i posiada sporo sidequestów i kolekcjonerstwa. Podsumowując samą grę jak najbardziej polecam, jest to dość niesztampowy jrpg, cena IMO wzięta z d*py, ale: Decyzja należy do Ciebie ;)
  • 0