Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kingdoms Of Amalur: Re-Reckoning

38 Studios Big Huge Games EA PS3 X360 PC PS4 XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
166 odpowiedzi na ten temat

#121 Daddy Napisany 20 maja 2012 - 22:48

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:
Jaka ta gra jest długa. Trzepię te questy i skończyć nie mogę. Już ok. 80 zrobiłem, a coś czuje, że z 50 się czai za rogiem. Niektóre fajne, ale sam fakt, że jak gdzieś idę i widzę pytajnik, to z góry mam dość :olo:
  • 0

#122 Sotaku Napisany 20 maja 2012 - 22:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
dłuuuga...to minus, po DA:P muszę cos szybszego zapodać :tak:
  • 0

#123 Daddy Napisany 20 maja 2012 - 23:27

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:
Zdecydowanie zagraj w coś innego niż w to od razu po DA:O, ja też po tym przed Skyrimem odpoczywam.
  • 0

#124 iluck85 Napisany 21 maja 2012 - 11:28

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Kumpel ogral to na PC- 100% wycisnal, jak wszystko w co gra.Ale ja nie o tym, gra na ponad 100h+. Tasiemiec jak Skyrim.
Demko mi sie podobalo, jakby bylo na 10-20h- cos jak Fable mniej wiecej, to bym kupil. Kolejnego zabieracza czasu nie lykam.
  • 0

#125 Daddy Napisany 22 maja 2012 - 00:21

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:
To prawda, ta gra jest strasznie dłuuuga. 10 lat temu bym masował się regularnie po każdej godzinie seansu, gdy przełożenie kasy na czas gry było najważniejsze, teraz, jak jestem tetrykiem z żoną, dzieckiem i pracą wolę gry krótsze, które da się szybko i łatwo zaliczyć (czy tylko ja dopatruję się tu drugiego, nieprawdziwego oczywiście, dna? :cf:) Ale cisnę, będzie platyna, bo ją chcę :ass:
  • 0

#126 Ryan Napisany 25 maja 2012 - 09:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Wygląda na to, że game over - wylano całą załogę.
http://www.rockpaper...-off-all-staff/
  • 0

#127 Danteusz Napisany 25 maja 2012 - 09:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 890 Postów:
[*]
  • 0

#128 Sotaku Napisany 26 maja 2012 - 09:33

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Rozumiem, że zakupilem pierwszą i ostatnią część serii Kingdoms of Amalur :hmmm:
  • 0

#129 Ryan Napisany 26 maja 2012 - 10:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dobry tekst o tym, co się stalo:
http://kotaku.com/59...studios-debacle
  • 0

#130 Ryan Napisany 26 maja 2012 - 10:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Schilling robi co może, żeby wyjść na największego dupka na świcie. Wylał wszystkich (mail z info miał 3 zdania), oskubał stan RI, po wylaniu wszystkich chwalił się na Twitterze jakim wielkim sukcesem był Amalur. A teraz okazuje się, że w ramach relokacji pracowników (pomocy w przenosinach z miejsca, gdzie mieszkali, do nowej pracy) obiecywał sprzedać ich stare domy. Nie zrobił tego, ludzie mają teraz po dwie hipoteki.
http://www.nesn.com/...heir-homes.html
  • 0

#131 xell Napisany 26 maja 2012 - 11:15

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 349 Postów:
Najlepsze było, że negocjując z Rhode Island, miał wyłożyć własne pieniądze (chyba $2 mln), a po otrzymaniu pożyczki od razu sobie tę kasę zwrócił.
  • 0

#132 Ryan Napisany 26 maja 2012 - 11:19

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Nie, najlepsze jest to, że to hardkorowy Republikanin, który nienawidzi państwa wpierniczającego się w prywatny biznes i jest przekonany, że wolny rynek najlepiej się sprawdza. Ale z miejsca stanął w kolejce po publiczną kasę. Rekin biznesu! :clown:
  • 0

#133 Ryan Napisany 28 maja 2012 - 23:21

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Kolejny ciekawy tekst o upadku 38.

http://money.cnn.com...udios/index.htm
  • 0

#134 Ryan Napisany 15 czerwca 2012 - 00:15

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Bank ściga szylinga.
http://www.wpri.com/...38-studios-loan
  • 0

#135 Sotaku Napisany 22 sierpnia 2012 - 21:38

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Bardzo mi się na razie podoba ta gierka, lubię mieć większy wpływ na sterowaną postać, na razie nieco gubie się w tych drzewkach, ale tak to zazwyczaj jest przy zaznajamieniu sie z nową grą :P
Walczę laską i pomagam sobie łukiem, ale używam też stealth...wtedy zmienim broń na daggery
  • 0

#136 Jedah Napisany 23 sierpnia 2012 - 08:15

Jedah

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 564 Postów:
też byłem mocno zajarany po pierwszych kilku godzinach. potem dostrzegasz, że świat jest pusty, a napotkane postacie skonstuowane z tego samego, ograniczonego edytora, którym montowałeś swoją postać.
  • 0

#137 Daddy Napisany 23 sierpnia 2012 - 08:40

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:

też byłem mocno zajarany po pierwszych kilku godzinach. potem dostrzegasz, że świat jest pusty, a napotkane postacie skonstuowane z tego samego, ograniczonego edytora, którym montowałeś swoją postać.


+1, niestety.

Ale miałem na tyle cierpliwości, by platynę cyknąć :fa:
  • 0

#138 Nexus Napisany 23 sierpnia 2012 - 08:45

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Co się porobiło tej generacji... gra nudna ale... trzeba wymaksować dla platynki. :-)

Chcę to ruszyć bo demko nawet nawet ale jak skończę Skyrima. Czyli w dalekiej przyszłości.
  • 0

#139 Daddy Napisany 23 sierpnia 2012 - 08:50

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:

Co się porobiło tej generacji... gra nudna ale... trzeba wymaksować dla platynki. :-)


Nie, nic nie trzeba, ale tę postanowiłem, że chcę. Jeśli o mnie chodzi to mam tak, że bardzo selektywnie podchodzę do gier, które chcę splatynować. I jeśli się na coś uprę, to zazwyczaj to robię, bo mam satysfakcję z wykonanego planu.

Co do nudnych gier ogólnie, to bardzo rzadko nie kończę choćby raz gry, lubię "zaliczać" :raikoh: gierki i mieć je skończone.
  • 0

#140 Sotaku Napisany 23 sierpnia 2012 - 09:10

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:

też byłem mocno zajarany po pierwszych kilku godzinach. potem dostrzegasz, że świat jest pusty, a napotkane postacie skonstuowane z tego samego, ograniczonego edytora, którym montowałeś swoją postać.


żona robiła mi postać gdy usypiałem młodzież...także edytora nie poznałem, ale zauważam już że wiele postaci pochodzi jakby z jednej rodziny :olo:

Nie, nic nie trzeba, ale tę postanowiłem, że chcę. Jeśli o mnie chodzi to mam tak, że bardzo selektywnie podchodzę do gier, które chcę splatynować. I jeśli się na coś uprę, to zazwyczaj to robię, bo mam satysfakcję z wykonanego planu.

Co do nudnych gier ogólnie, to bardzo rzadko nie kończę choćby raz gry, lubię "zaliczać" :raikoh: gierki i mieć je skończone.


Ja mam podobnie, tylko w niektórych grach decyduje się na platynki, za to tak samo jak DMC nie lubię nie kończyć gierki, jeśli choć raz skończę z czytstym sumieniem mogę się jej pozbyć.
  • 0

#141 Nexus Napisany 23 sierpnia 2012 - 11:35

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Oczywiście pisałem z przymrużeniem oka, nie krytykuję, żeby nie było. Co kto lubi. Mi już kompletnie przeszło czego nawet trochę żałuję bo to była zawsze jakaś motywacja żeby za szybko nie rzucać gry w kąt.
  • 0

#142 Sotaku Napisany 23 sierpnia 2012 - 11:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Grą się jarałem na długo przed wyjściem i dlatego pierwsze niezbyt pochlebne opinie mnie na jakiś czas odrzuciły, ale jak DMC zaczął grać kupiłem...jednak wtedy już grałem w DA:P, a potem musiałem troche zmienic klimat, teraz Koksiak zaczął grać i tak płytka znalazła się w czytniku, mimo baaaardzo wielu zadań pobocznych na razie mi się podoba
  • 0

#143 Kradziej Napisany 23 sierpnia 2012 - 12:42

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jarałem się grą na długo przed wyjściem, potem dostałe do recenzji i mimo tego nie anulowałem pre-ordera. Tak wierzyłem w tę grę. Spoko jest, ale w ogólnym rozrachunku to rzecz strasznie pusta i płytka, niestety.
  • 0

#144 Sotaku Napisany 24 sierpnia 2012 - 19:55

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
:hmmm: Ze zdziwieniem notuję, że gra wciągnęła mnie jak odkurzacz, zadań pobocznych jest tyle, że wydaje mi się, że nie ruszę z fabułą już nigdy, nie wiem jak zlikwidować szary pasek na manie (co mnie bardzo wkurza) tzn. już go czymś tam zlikwidowałem kiedyś, ale nie pamiętam czym :cry: gorsze jednak, że nie wiem za co go dostaję :hmmm: Mam też misję z bugiem, jest trzech gości, ma zostać jeden, zlecający zadanie teraz się modli i jest taki dobry :buerk: więc jednego ubiłem, a drugiemu powiedziałem, że ubiję zleceniodawce, takie też zadanie widnieje w zakładce Quest, ale podchodząc do niego mogę z nim tylko zagadać...gość jest niezniszczalny :cry:
  • 0

#145 Sotaku Napisany 30 sierpnia 2012 - 22:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Gra ma błędy (misji z niezniszczalnym nadal nie mogę dokończyć), ale nadal nie mogę się od niej oderwać :tak: Mam własny domek, który moge rozbudowywać (rozbudowałem na maxa) gdzie gromadzę sprzęty w skrzyni, dzięki czemu nie mam problemu ciągle przepelnionego plecaka. Mam też tam kuźnię, moge obrabiac kamienie, którymi potem wzmacniam broń lub pancerz oraz tworze mikstury dodające mi umiejętności. Wydaje mi się że bronie ktore obralem jako swój oręż czyli laskę i sztylety jakoś są znacznie słabsze od innych broni i ciężko je znaleźć...jedyne fajne sztylety które miałem zabrali mi po jednej z misji...pierwszy raz miałem też Quest failed...nawet nie wiedziałem, że da sie coś takiego zrobić :hmmm: Raz po zabiciu jednego Trolla mój panopek stanął na trupie Trolla i zejść nie mógł...musiałem wgrywać poprzedniego save'a...takie przypadki często zniechęcały mnie do gier, a ta mnie trzyma już 50h i nie chce puścić :)
  • 0

#146 Sotaku Napisany 12 września 2012 - 12:00

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
114 godzin gry i nadal mi się podoba, tereny są zróżnicowane, misje lepsze i gorsze, ale zaczynam sie ograniczać z robieniem misji typu wejdź do każdego domu i przynieś mi z niego książkę. Misje związane z fabułą lub konkretną frakcją są ciekawie zrobione. drzewko umiejętności też fajnie rozwiązano i wydaje mi się, że wybór maga/złodzieja jest tym optymalnym. Twarze się powtarzają, ale przy tak ogomnym Świecie jestem w stanie to wybaczyć...od ostatniego buga z trollem nie zanotowałem innych bugów także nie jest źle.
  • 0

#147 Daddy Napisany 13 września 2012 - 11:27

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:

nie wiem jak zlikwidować szary pasek na manie (co mnie bardzo wkurza) tzn. już go czymś tam zlikwidowałem kiedyś, ale nie pamiętam czym :cry:


Tak jak w Dragon Age, to włączenie jakiejś stałej umiejętności zabiera "na stałe" manę, wyłącz umiejętność, to odzyskasz.
  • 0

#148 Sotaku Napisany 12 października 2012 - 23:46

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Skończyłem i jestem zadowolony...150h grania za niecałe 150zł. Granie połączeniem maga i złodzieja wydaje się najlepszym wyborem, choć unikalnych sprzetów najwiecej widziałem pod rycerza...na pewno skończe jeszcze raz, ale nie wiem czy od razu...tyle gier czeka...
  • 0

#149 Daddy Napisany 15 października 2012 - 11:10

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:
Czemu nie robiłeś od razu platyny? Generalnie przechodząc grę bez problemu można trzasnąć wszystko za jednym razem.
  • 0

#150 Sotaku Napisany 15 października 2012 - 11:14

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 689 Postów:
Nie patrze na trophy przy pierwszym przejściu...nie brałem pod uwagę, że mnie aż tak wciągnie...jak sie dowiedziałem, że jest trophy za harda, trochę się wkurzyłem, ale prędzej czy później zrobię...
  • 0



Inne z tagami: