Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forumowy Ranking Użytkowników Xboxa 360


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1247 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość_Zero_* Napisany 27 lipca 2010 - 00:46

Gość_Zero_*
  • Goście
jak ja lubię patrzeć jak rikku daje się wplątywać w te debilizmy :^^: 8)
  • 0

#62 rikku100 Napisany 27 lipca 2010 - 01:02

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
Dodany obrazek

ta
  • 0

#63 Kradziej Napisany 27 lipca 2010 - 06:44

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

nic, zadna z tych gier nie ma łatwych achievów

Ale Halo 3 ma trudne (z tego co wiem) acziwmenty za multi, a Fallout 3 nie. W Fallouta trzeba pograć z 60h, żeby nabić calaka, w Borderlandsy - 30-40? Dragon Age to już w ogóle, dłuuuga giera, a Gearsy wymagają zdobycia 10k (100k?) killi w multi.

Tak, wiem, że nie masz zamiaru ze mną o tym dyskutować.
  • 0

#64 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 08:27

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

No ale może masz rację - taki jeden ranking jest szalenie krzywdzący i niesprawiedliwy, zróbmy lepiej pięć osobnych, z różnymi regułami wyliczania pozycji, aby każdy dostał swą szansę na znalezienie się w czołówce.

no pokaz mi gdzie to napisałem.

Ale Halo 3 ma trudne (z tego co wiem) acziwmenty za multi, a Fallout 3 nie. W Fallouta trzeba pograć z 60h, żeby nabić calaka, w Borderlandsy - 30-40? Dragon Age to już w ogóle, dłuuuga giera, a Gearsy wymagają zdobycia 10k (100k?) killi w multi.

jeszcze może policz, do której z tych gier najwięcej za dlc trzeba wyłozyć żeby mieć calaka. każda z nich to jednak normalna gra z normalnymi osiągnięciami. wiadomo, że w rpg masz masę zbieractwa, a nie multiplayera. i gdzie przy nich tytuły, które same sobą nic nie reprezentują, a wszystkie achievementy (5) robi się w 2 minuty? chyba mi nie powiesz, że tego avatara: tla ktoś przechodził całego?

Nic z tego nie wynika i nic się nie powinno z tym robić, jeśli ktoś bierze achievementy na tyle poważnie, żeby w nich rywalizować, to niech też zagra w te crapiszony z łatwymi punktami i po sprawie, a jak nie to niech po prostu czerpię satysfakcję z zdobywania kolejnych aczików, w grach, które mu się podobają.

właśnie, nic z tego nie wynika. zresztą i tak większość z piszących w tym temacie gra jedynie dla przyjemności (wow), a achievement huntardów tu nie ma (no prawie).
  • 0

#65 FAX Napisany 27 lipca 2010 - 11:22

FAX

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 397 Postów:

Ale Halo 3 ma trudne (z tego co wiem) acziwmenty za multi, a Fallout 3 nie. W Fallouta trzeba pograć z 60h, żeby nabić calaka, w Borderlandsy - 30-40? Dragon Age to już w ogóle, dłuuuga giera, a Gearsy wymagają zdobycia 10k (100k?) killi w multi.

Tak, wiem, że nie masz zamiaru ze mną o tym dyskutować.


Nie udało mi się zdobyć calaka w H3, zostały mi trzy osiągnięcia, ale nie zamierzam się ustawiać, a trzeba mieć do nich sporo szczęścia. W innych grach nigdy nie podchodziłem do calakowania. Chciałem mieć w H3 i zdobyć katanę, ale straciło to sens, bo acziwki za nowe mapki (lub multi na płytce ODST) również ją dawały. Kolejne podejście do calakowania w Reach i Naruto ;)
  • 0

#66 Gość_Hellmans_* Napisany 27 lipca 2010 - 11:25

Gość_Hellmans_*
  • Goście

jeszcze może policz, do której z tych gier najwięcej za dlc trzeba wyłozyć żeby mieć calaka


Od czego są wydania GOTY, OLO :^^:
  • 0

#67 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 11:34

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Od czego są wydania GOTY, OLO :^^:

no tak, bo jak raz ktoś kupił, to później kupi drugi raz. prędzej od czego jest 'deal of the week'.
  • 0

#68 xell Napisany 27 lipca 2010 - 11:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 348 Postów:

właśnie, nic z tego nie wynika.

Tylko dlaczego jesteś najgłośniejszym z krzykaczy twierdzących, że achievement achievementowi nierówny?
  • 0

#69 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 11:52

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Tylko dlaczego jesteś najgłośniejszym z krzykaczy twierdzących, że achievement achievementowi nierówny?

bo tak jest, tylko nic z tego nie wynika. a to temat z rankingiem. gamerscore'owym :rolleyes:
  • 0

#70 Ryan Napisany 27 lipca 2010 - 11:57

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Proste rozwiązanie problemu: stworzyć serwis, w którym można głosować na trudność achievementu i używać trudności jako wagi w liczeniu wankingu. Simple as that. :^^:
  • 0

#71 Nexus Napisany 27 lipca 2010 - 12:07

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:

Proste rozwiązanie problemu: stworzyć serwis, w którym można głosować na trudność achievementu i używać trudności jako wagi w liczeniu wankingu. Simple as that. :^^:

Ale co ma wanking do achievementów? 8)
  • 0

#72 Ryan Napisany 27 lipca 2010 - 12:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
wanking = ranking for achievement whores :^^:
  • 0

#73 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 12:21

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
tak Ryan, ale mało kogo tu obchodzą te rankingi. achievementy zbieram dla siebie, w tempie jakie mi odpowiada, z nikim się nie ścigam nabijając punkty na łatwych (i przy okazji często gównianych) grach. gracze, którzy tak robią dostają ode mnie kciuk w dół. to tylko moja opinia. ja od niektórych też dostaje kciuk w dół, za to że w ogóle chce mi się coś calakować. to tez tylko ich opinia.
  • 0

#74 Ryan Napisany 27 lipca 2010 - 12:32

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo najwyraźniej nie zrozumiałeś. :rolleyes:
  • 0

#75 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 12:55

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
nie, to ty nie zrozumiałeś tego co ja napisałem :rolleyes:
  • 0

#76 117 Napisany 27 lipca 2010 - 13:08

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Proste rozwiązanie problemu: stworzyć serwis, w którym można głosować na trudność achievementu i używać trudności jako wagi w liczeniu wankingu. Simple as that. :^^:

jest taki serwis...

http://www.trueachievements.com/
  • 0

#77 Ryan Napisany 27 lipca 2010 - 13:31

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

nie, to ty nie zrozumiałeś tego co ja napisałem :rolleyes:

Nie, to ty. :rolleyes:

jest taki serwis...

O! :)
  • 0

#78 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 13:53

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Nie, to ty. :rolleyes:

zrozumiałem, że do tego pijesz, tylko, że na trueachievements.com nie głosuje się na trudnosc achieve'ków :rolleyes:

We've decided that an achievement's difficulty can be accurately approximated by using a formula based on how many people have that achievement compared to how many people own the game. We also understand the phrase 'accurately approximated' is a contradiction in terms but are refusing to remove it on the grounds that it sounds impressive.

From there we multiply the original points given to the achievement by our difficulty score and end up with the TrueAchievement score for that, for want of a better word, achievement.


  • 0

#79 fingus Napisany 27 lipca 2010 - 14:05

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 908 Postów:

no pokaz mi gdzie to napisałem.

A czy ja twierdzę, że tak napisałeś?

Że nie z głosowaniem, to nawet lepiej - w końcu mając pełne dane, można sobie obliczyć które acziki są bardziej popularne i pospolite, a które "elyciarskie". ;-)
  • 0

#80 vagrant3 Napisany 27 lipca 2010 - 14:16

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

A czy ja twierdzę, że tak napisałeś?

stwierdziłeś, ze wg mnie ranking jest krzywdzący, niesprawiedliwy... itd. podczas gdy poddałem tylko w wątpliwość to, o czym pisała też w nocy Rikku, że liczba gs nie równa się temu kto jest najlepszy. tyle.
  • 0

#81 rikku100 Napisany 27 lipca 2010 - 14:23

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:

Ale Halo 3 ma trudne (z tego co wiem) acziwmenty za multi, a Fallout 3 nie. W Fallouta trzeba pograć z 60h, żeby nabić calaka, w Borderlandsy - 30-40? Dragon Age to już w ogóle, dłuuuga giera, a Gearsy wymagają zdobycia 10k (100k?) killi w multi.


no i?
  • 0

#82 Kradziej Napisany 27 lipca 2010 - 15:22

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
No i to, ze calak w dobrej grze nie równy calakowi w dobrej grze.
  • 0

#83 rikku100 Napisany 27 lipca 2010 - 18:28

rikku100

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 789 Postów:
chyba się minąłeś z sensem całej tej dyskusji
  • 0

#84 117 Napisany 27 lipca 2010 - 20:08

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
mysle, ze ta dyskusja jest bezsensu... proponuje od teraz pisac posty tylko i wylacznie wychwalajace moja osobe, inne niech beda kasowane przez moderacje a ich autorzy nagradzani banem
  • 0

#85 Mani Napisany 27 lipca 2010 - 20:27

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:

Wiem, że można z oficjalnej statystyki. Ale MGC i tak już zapamięta.


Można je manualnie "ukryć".
  • 0

#86 Marbel Napisany 31 lipca 2010 - 13:53

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Aktualizacja rankingu!

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek

Myślę, że co sobotę lub niedzielę można robić aktualizację. Choć w sumie niewiele się zmienia. Jednak ja poszedłem w górę :D
  • 0

#87 egonszef Napisany 31 lipca 2010 - 14:02

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Ej a gdzie ja?? przecież mam konto i osiągnięcia, niech osoba odpowiedzialna za to sprawdzi i wrzuci mnie na listę w odpowiednie miejsce. nick microsoftowy to uwaga uwaga : egonszef
  • 0

#88 Marbel Napisany 31 lipca 2010 - 16:04

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Się nie rzucaj. Trzeba było się wcześniej zgłosić, bo pytałem, wszystkich nie wyłapię.
Dodałem Shiniana i teraz Egona. nie wiem co z MGC.net, ale pierwszy raz w tym serwisie użyłem Twojej ksywki więc się musi jeszcze skalibrować, bo na razie masz 80 GS.

EDIT:
Jeszcze doszedł Aversiv i Jedyn oraz ramzesa64.

Jak kogoś jeszcze brakuje i chce być w rankingu to pisać.
  • 0

#89 Gość_Zero_* Napisany 31 lipca 2010 - 16:12

Gość_Zero_*
  • Goście
Jestem piąty od końca :klaszcze:
  • 0

#90 Marbel Napisany 31 lipca 2010 - 16:23

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Teraz szósty od końca :P Ale to nie Twoja zasługa. :rower:
  • 0