Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2011

KCE Tokyo Konami X360 Wii PS3 PS2 PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
363 odpowiedzi na ten temat

#331 logan Napisany 24 listopada 2010 - 13:23

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
http://www.pesfan.co...box-360-and-PC/

Konami Digital Entertainment GmbH has revealed the content for the latest free update for its PES 2011 title.

The update will be automatically downloaded from 24th November, and adjusts the defender AI to allow for more consistent pressing from various situations and includes a series of alterations based on feedback from users. The difficulty and success rate of Rainbow Flicks has been adjusted to improve gameplay, while throw-ins can now be passed back to the taker. Cursor switching has been generally been improved including situations when the ball is crossed, while the way transfer fees are calculated in Master League has been reworked. Names above CPU players can also now be switched off as they mimic player settings. Shooting has also be tweaked to produce more realistic reactions and results depending on real-time situations.

Some chants within the game have also been refined or changed, and PC owners using relatively low-spec machines will also be able to find matches more easily within the game’s Legends mode.


  • 0

#332 Pico Napisany 24 listopada 2010 - 22:46

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:
Grałem dzisiaj raz po sieci i trzy razy z Kasią, po pobraniu poprawki. Absolutnie widać, że przełączanie zawodników jest poprawione. Tak jakby wcześniej oceniać ten element na 5,5 a teraz na 9. Samo granie piłką jest takie jakoś bardziej wyważone, zawodnicy się ustawiają jakby lepiej, nie miałem dzisiaj tylu spalonych co zwykle. Może to przypadek, nie wiem.

A to znalezione na zagranicznym forum:

- Cursor Changing - the most obvious change, tbh. The game just gets so much better with this little "detail" fixed!
- AI Pressure - A thing I've noticed is the fact that the AI now actually WANTS the ball. They charge the player with the ball not only much more, which they do, but more intelengently. For example, I was playing against Tottenham and Defoe, whenever the ball was nearby, always went to try and get it. However, in defence, they were much more cautious when pressing, knowing that holes in defence could be exploited. This also happens with your AI teammates, which now don't stare at the ball and let the opposition take it. Also, with the Cursor Changing now improved, it seems (I'm not 100% on this) that, on loose balls, players are not lost as they were before the patch, which means that the player awareness issse was also fixed.
- the ability to turn CPU names off - the game just looks so much prettier now!
- the ability to pass the ball back to the thrower during throw-ins

Below are some things where I've noticed improvements, though, due to not being on the list of improvements and to me not having the required testing time for them, I would not yet classify them as full changes in the game:
- the more attacking predesposition of the AI - again, now the AI seems to WANT to score a goal. In my match against Tottenham, they were trying to make quick transitions and shoot more. I want to test this aspect in some league-context, because I've had some games before the patch in my Serie A campaign with AC Milan where, at half-time, the AI would have neither a shot at goal, nor an attempt to attack.
- quick free-kicks - until now, every attempt of taking quick free-kick was "assumed" by the AI player, if you know what I mean.
- Smoother gameplay


  • 0

#333 olfeusz Napisany 05 grudnia 2010 - 12:24

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Transfer Fee czy Salary to jest suma jaką oferuje nam inny klub za zawodnika? Z tłumacza Google wychodzi mi, że to pierwsze, ale wolę się upewnić. No i jak tutaj kogoś kupić? Nie da się rzucić po prostu kasą na stół i nie dać zawodnikowi wyboru? Trzeba liczyć na to, że zechce z nami negocjować? Trochę szkoda. Zwłaszcza, że Inter mógł mi zaproponować najprawdopodobniej 70 mln za Benzemę, czy United niewiele mniej za Kake. Ja się staram o Bale'a i nic. Nie chcą ze mną nawet rozmawiać. O Messim też na razie nie ma mowy. A takiego Puyola czy Xaviego sprzedali innym bez niczego.

No i wczoraj wieczorkiem strzeliłem bramkę Casillasem. Prowadziłem 5:0, doliczony czas gry, rzut rożny, a Iker w szesnastce, dośrodkowanie i gol. :)
  • 0

#334 Sotaku Napisany 06 grudnia 2010 - 00:43

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Już pisałem o tym wcześniej...kluby lubią mieć z powrotem swoich zawodników, dlatego dla mnie kupno Messiego, Iniesty i Dani Alvesa nie było problemem, za to kupno Ramosa do dziś mi się nie udało...
  • 0

#335 Aras Napisany 06 grudnia 2010 - 08:49

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
granie przez sieć z barcą jest śmieszne - zawsze wystawiam takim graczom negatywną opinię. jak widzę, ze ktoś gra FCB to też biorę FCB a potem mi się rozłączają przy 4:0 kiedy dostaną serię bramek z dupy :)

niestety odechciało mi się walczyć z wiatrakami i nie biorę żadnej innej drużyny na przesadzoną dumę katalonii. Niech wyjdzie patch i naprawi messiego, villę, puyola i resztę ferajny to sobie pogramy jak należy.
  • 0

#336 Danteusz Napisany 06 grudnia 2010 - 08:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Z Twojego opisu wynika że PES2011 ma bardzo realistycznie oddaną Barcelonę :cf:
  • 0

#337 Aras Napisany 06 grudnia 2010 - 09:01

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
nie - w pesie 2011 barcelona ma wiecznie życiową formę, podczas gdy twoja drużyna się nie wyspała. sorry, potrafią rozbić Real 5:0 ale potrafią dostać od Kopenhagi 2:1, to tylko ludzie. odbijanie się messiego od terryego, alexa i ivanovica to przesada.


ogień ogniem zwyciężam :cf: co tylko pokazuje bananowość nowych fanów barcy - "fanów" od czasów messiego, ewentualnie ronniego. Tak jakoś wypada, że od kiedy biorę FCB na FCB jeszcze z nimi nie przegrałem.
  • 0

#338 Danteusz Napisany 06 grudnia 2010 - 09:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Akurat jeśli ktoś jest fanem Barcy od czasu Ronniego to znaczy że kibicuje już kilka lat, nie widzę w tym nic złego.
  • 0

#339 Aras Napisany 06 grudnia 2010 - 10:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
wybacz, widocznie już starej daty jestem bo mi się Guardiola dalej kojarzy z piłkarzem bardziej niż trenerem (ach, jak on grał z Laudrupem w FCB!).
  • 0

#340 Danteusz Napisany 06 grudnia 2010 - 10:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie o Twój wiek chodzi, jesteśmy z tego samego rocznika, też pamiętam Guardiolę z czasów jego gry dla Barcy. Po prostu uważam że jeśli ktoś jest z drużyną 4 lata to nie można go nazywać sezonowcem. Poza tym, każdy fan zespołu kiedyś zaczynał od kibicowania jeden dzień, prawda?
  • 0

#341 logan Napisany 06 grudnia 2010 - 11:41

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
Barca nie przegrala z Kopenhaga, LM i tak zaczyna sie na wiosne i nie ma co przykladac duzej wagi do wynikow w grupach. A jesli chodzi o pesa to staty sa z dupy jak zawsze, tyle ze jesli zrobiliby je poprawnie to Barca bylaby chyba jeszcze lepsza. Staty Valdesa, Busiego to smiech na sali, tak samo stamina Messiego. Z drugiej strony chcialbym zeby Alves mial w rzeczywistosci takie wrzutki jak w grze. SA Messiego tez chyba troche za dobre. Plus kupa mniejszych i wiekszych bledow. W Realu jest chyba jeszcze gorzej, i imo jest lepszy w grze od Barcy.
  • 0

#342 olfeusz Napisany 06 grudnia 2010 - 11:54

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

Już pisałem o tym wcześniej...kluby lubią mieć z powrotem swoich zawodników, dlatego dla mnie kupno Messiego, Iniesty i Dani Alvesa nie było problemem, za to kupno Ramosa do dziś mi się nie udało...


Ale ja gram z oryginalnymi składami od początku.
  • 0

#343 Sotaku Napisany 06 grudnia 2010 - 18:27

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Wszędzie czytam, że Real jest lepiej zrobiony od Barcy w PES 2011, ale tu jak zwykle inaczej...w bramce słabiej, w obronie nieznacznie lepiej, pomoc lepsza w Realu ze względu na słabe statsy Bussiego, atak lepszy w Realu, a o rezerwie już nawet nie piszę...W porównaniu z rokiem poprzednim skład Barcy jest słabszy...ale statsy, zawsze w jakimś szczególe będą się jednemu bardziej innemu mniej podobać...ja gram zawsze Barcą, a jak mam grać reprą to Brazylią, bez względu na skład jakim w danym momencie dysponują
  • 0

#344 olfeusz Napisany 11 grudnia 2010 - 17:42

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Drugi sezon za mną i wygrałem wszystko co się dało. W lidze 34 zwycięstwa, 4 remisy, 100 strzelonych bramek, 11 straconych. Mogę powiedzieć, że Professional opanowałem w miarę dobrze. Pora na Top Player. Ale nie o tym chciałem. Co trzeba zrobić żeby dostać trofeum 'The Invincibles'? Zgodnie z tym co jest pod nim napisane, wygrałem ligę, LM oraz Copa del Rey, nie przegrałem żadnego meczu jedynie kilka zremisowałem. Może chodzi tutaj o to, aby wygrać wszystkie mecze?
  • 0

#345 Sotaku Napisany 11 grudnia 2010 - 17:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Musisz wygrać absolutnie wszystkie spotkania i musisz brać udział w Champions League, w poprzedniej wersji po 7-mym sezonie dałem sobie spokój i obniżyłem lvl by załapać ten trophy, bo gra strasznie na top player oszukuje
  • 0

#346 logan Napisany 16 grudnia 2010 - 11:01

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
http://twitter.com/#!/JonMurphy_PES/status/15333077928648704

Pre Christmas DLC date and content will be announced today
  • 0

#347 Sotaku Napisany 18 kwietnia 2011 - 15:56

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
wczoraj skończyłem 10 sezon w ML, następnie zabrałem się za Copa Libertadores...jakże fajnie było zagrać Ronaldo...strzelił mi 14 bramek i zdobyłem puchar. Statsy ma świetne overall 89, duże braki w szybkości, ale strzały i umiejśtność znajdowania się gdzie trzeba nadal na najwyższym poziomie. Teraz zrobiłem siebie w Be a Legend i zacząłem w śląsku Wrocłw (mam patcha na obie polskie ligi) bo i tak muszę zagrać w 4 ligach i 10 klubach...próbowłem robić twarz ze zdjęcia, ale jakbym nie oświetlił wychodziłem jak murzyn...muszą nad tym popracować...lepiej można teraz dopasować sobie zawodnika pod względem umiejętności...seria ewoluuje...oby tak dalej
  • 0

#348 olfeusz Napisany 18 kwietnia 2011 - 19:24

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
A ja jak na początku roku pożyczyłem grę kumplowi tak do teraz jej nie odzyskałem. Inna sprawa, że i tak bym pewnie nie grał.
  • 0

#349 oranje Napisany 18 kwietnia 2011 - 19:50

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:

wczoraj skończyłem 10 sezon w ML, następnie zabrałem się za Copa Libertadores...jakże fajnie było zagrać Ronaldo...strzelił mi 14 bramek i zdobyłem puchar. Statsy ma świetne overall 89, duże braki w szybkości, ale strzały i umiejśtność znajdowania się gdzie trzeba nadal na najwyższym poziomie. Teraz zrobiłem siebie w Be a Legend i zacząłem w śląsku Wrocłw (mam patcha na obie polskie ligi) bo i tak muszę zagrać w 4 ligach i 10 klubach...próbowłem robić twarz ze zdjęcia, ale jakbym nie oświetlił wychodziłem jak murzyn...muszą nad tym popracować...lepiej można teraz dopasować sobie zawodnika pod względem umiejętności...seria ewoluuje...oby tak dalej

To można na ps3 rzucać patche z ligami?
  • 0

#350 Sotaku Napisany 18 kwietnia 2011 - 20:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
jasne, że można...trochę trzeba się naklikać, ale opłaca się. Od razu mam wszystkie lga i dobre nazwy przy klubach gdzie tak nie było oraz odwzorowane twarze zawodników z naszej ekstraklasy.

Grałem dziś z angolem po necie z w ML...chłop miał w składzie samą czołówkę: Pato, Igłę, Sneijdera, Terrego itd, a ja defaultowych Ivarova Mirindę i spółkę i gość ledwo wygrał 4:3 i jeszcze się cieszył :fp:
  • 0

#351 Aras Napisany 27 kwietnia 2011 - 08:38

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
nie gram w tą grę od tygodni jest tak bardzo broken. nie wiem co konami zrobiło z przyjmowaniem piłki i strzałami z pierwszej, ale podstawowy atut serii 'rób akcje jak sobie zaplanujesz' poszedł się kochać. a zatem nie chcę w to grać...
  • 0

#352 Pico Napisany 27 kwietnia 2011 - 17:43

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:

podstawowy atut serii 'rób akcje jak sobie zaplanujesz' poszedł się kochać

A nieprawda. Ja gram w tą grę od dnia premiery prawie codziennie i dopiero w tej części czuć tak dużą swobodę w rozgrywaniu akcji a przyjęcia nawet trudnych piłek nie są wielkim problemem. Magia wciskania R2 i idealnego timingu i... mamy najlepszego PESa :mrgreen:.

Debeef - może chcesz się zmierzyć po sieci w końcu? Bo coś czuję, że się obawiasz :olo:. A przecież niekoniecznie muszę wygrać... ;)
  • 0

#353 Sotaku Napisany 27 kwietnia 2011 - 18:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
E tam, nie mam problemu z przegrywaniem...nawet mocno dumny byłem z ostatniej netowej porażki w MLOnline, gdzie grając "Minardami" przeciwko gościowi z Anglii który miał w składzie Higuaina, Pato, Sneijdera, Terrego i innych mistrzów wygrał ze mną w bólach 4:3...jak wróci net daj sygnał i gramy
  • 0

#354 Aras Napisany 27 kwietnia 2011 - 19:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
pico a jak wytłumaczysz automatyczne zachowania piłkarzy (nic nie wciskam, a on 'ratuje' piłkę, robiąc wykopy z dópy), brak dobrze zrobionego w pełni manualengo przełączania się i fatalną grę bez przyjęcia? bo kiedy podaje do kogoś o drazu wciskam kolejne podanie, a tamten piłkarz najpierw przyjmuje a potem podaje dalej to mnie krew zalewa.

w ISS można było grać klepą a tu się nie da -.-
  • 0

#355 szczudel Napisany 28 kwietnia 2011 - 10:23

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Zgadzam sie z Arasem. Tegoroczny Pes jest okropnie skopany. Podania prostopadłe nie wchodza hjak kiedyś, a gracze bardzo czesto robia cos zupelnie innego niz sugerowaloby nacisniecie guzika. Zwody pod 2 gałka są fajne ale to tyle.
Rozumiem ze do podawania sie trzeba przywyczaic, ale jak ktos gra na krzyzaku to ma ogromna przewage. Konsola "pomaga" takiemu graczowi i ma dokladniejsze podania.
Skopany ten Pes i tyle, jak zagralem w fife 11 to juz raczej nie wroce do pesa.
  • 0

#356 oranje Napisany 28 kwietnia 2011 - 12:33

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Trochę przesadzacie. Tez mnie kilka rzeczy denerwuje, ale jest to raczej spowodowane tym, że na co dzień gram w FIFA 11 i ciężko się pozbyć pewnych przyzwyczajeń.
  • 0

#357 szczudel Napisany 28 kwietnia 2011 - 12:43

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Kurcze no grałem w Pesa na ps2 duuuzo. Jak zagralem w 2011 to od razu ciezko bylo: sterowanie, dokladnośc, nic mi sie nie zgadzalo. Stwierdziłem - ok, nowy system sterowania, trzeba sie przesiasc, ale jakos po kilku godziach nie moglem zlapac rytmu, a leszcz z ktorym gralem [ten od krzyzaka] nie mial z celnoscia zadnych problemów. W sumie dalej bym walczył z systemem gry gdyby nie to, że zagrałem w Fife 11 a tam bajka , celność - ta, prostopadle dzialaja. Nie mogłem sie już przesiaść do pesa. Ta gra straciła ten błysk geniuszu który wynosił ja ponad przeciętność.
  • 0

#358 Sotaku Napisany 28 kwietnia 2011 - 16:42

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Gram w każdą wersję od ISS Pro 98 i twierdzę, że od wersji 2009, jest stały duży, postęp w serii, zdarzają się błędy, ale mnie granie w PESa sprawia przyjemność. Bardzo też poprawiono Become a Legend, który jeszcze bardziej wciąga.
  • 0

#359 szczudel Napisany 29 kwietnia 2011 - 07:04

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
A grasz na d-padzie czy na analogach?
  • 0

#360 Sotaku Napisany 29 kwietnia 2011 - 19:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
od zawsze na analogach...na zawodach byłem rodzynkiem :)
  • 0



Inne z tagami: