Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
255 odpowiedzi na ten temat

#211 Gość__* Napisany 26 czerwca 2008 - 11:24

Gość__*
  • Goście
Są, są :) Z Grabarzem zgadzam się w stu procentach - ta gra jak mało która zasługiwała na dyszkę...
  • 0

#212 Gość__* Napisany 26 czerwca 2008 - 22:35

Gość__*
  • Goście
Ja dziś rano przeszedłem MGS2 i kurde nie dałbym grze 10 :roll: . Jest spoko, ale na 10 wg mnie nie zasługuje. Dobrze, że mam MGS3: Subsistence, które jest grą genialną i u mnie 10 ma na bank.
  • 0

#213 Pico Napisany 26 czerwca 2008 - 22:54

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:
Nie dałbyś 10/10, bo zanim dziś przeszedłeś dwójkę (pewno kolejny raz), to zobaczyłeś jak piękna i fantastyczna jest trójka. Ja po przejściu pierwszy raz dwójki te 3 tyg. temu dałbym jej 10/10, a teraz po przejściu 3 dni temu trójki niby niekoniecznie, ale no przecież dwójka wpierw wyszła w tym 2001 i to ona była wtedy powodem opadu szczęki graczy. Tak samo jak kiedyś jedynka, tak samo jak później trójka. A dziś zapewne czwórka.
  • 0

#214 Gość__* Napisany 26 czerwca 2008 - 22:58

Gość__*
  • Goście
Zdaję sobie z tego sprawę :P i pewnie dlatego u mnie mgs2 nie ma 10, ale akcja, w której Metal Gear Ray wyłania się ze zniszczonego tankowca wygląda mistrzowsko.
  • 0

#215 Gnato Napisany 27 czerwca 2008 - 10:49

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
Tankowiec jest boski, ale czemu resztę gry biegamy w kółko po monotonnej platformie Big Shell? Chyba właśnie monotonia jest dla mnie największą wadą 2ki. I była po chyba trzecim przejściu SOLa.
  • 0

#216 phsx Napisany 27 czerwca 2008 - 10:54

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
U mnie nawet teraz po czwórce, MGS2 dumnie stoi na pierwszym miejscu w serii.
  • 0

#217 Gnato Napisany 27 czerwca 2008 - 11:01

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:
I bardzo fajnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy myślę, że jakiś motyw w serii jest słaby lub po prostu nie robi na mnie wrażenia, zaraz pojawia się ktoś kto jest tym elementem zachwycony i przekonuje mnie do geniuszu Kojimy.
  • 0

#218 cwany-lis Napisany 27 czerwca 2008 - 19:32

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 570 Postów:

I bardzo fajnie, każdy znajdzie coś dla siebie. Gdy myślę, że jakiś motyw w serii jest słaby lub po prostu nie robi na mnie wrażenia, zaraz pojawia się ktoś kto jest tym elementem zachwycony i przekonuje mnie do geniuszu Kojimy.


otoż to :tak: jeden z najbardziej trafnych postów w całym forumowym dobytku odnośnie MGS-a i nieustannej batali "Raiden to pała a jedynka to rZoNdZIII!" :lol:
  • 0

#219 f5k Napisany 30 czerwca 2008 - 19:38

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Panowie każda część MGS oprócz części na GBC i Acidów na PSP ma w sobie coś wyjątkowego, nawet MGS:PO ma niezapomniane sceny których brak w innych MGSach.
  • 0

#220 AdamekPL Napisany 08 stycznia 2009 - 11:13

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Mogą być spoilery, nie chce mi się wszystkich oznaczać więc ostrzegam.
Mam już, jestem po walce z [spoiler]Fatmanem[/spoliler] (swoją drogą bardzo fajna choć desin przeciwnika, wywołał u mnie na początku śmiech) i bardzo mi się podoba, choć obecnie stanąłem na chwilę bo po walce nie wiem gdzie iść, dostałem strój, wiem że mam zdobyć AK, żeby się dostać do miejsca gdzie przetrzymują zakładników, ale gdzie to jest nie mam pojęcia ;]

To co mi się podoba to oczywiście fabuła, reżyseria scenek (into, pierwsze spotkanie z Vampem, pojawienie się Fortune i jeszcze kilka, których nie chce mi się wymieniać :P), gameplay który nie jest tak archaiczny jak w jedynce i gra się bardzo fajnie.
Nie podoba mi się backtracing, często trzeba wracać, a w jednym momencie przebiec przez kilkanaście pomieszczeń, żeby rozbroić jedną bombę, a chwilę potem znowu przebiec przez te pomieszczenia, żeby rozbroić kolejną bombę :lol:
Bałem się postaci Raidena, że rozwali klimat, ale mi pasuje, nie jest to Snake (choć i jego dość często się widzi - swoją drogą początkowy epizod Snake bardzo fajny, szczególnie moment przekradnaia się przez hale pełne żołnierzy) ale postać fajna.
Gra ogólnie się podoba, sądzę że skończę.
  • 0

#221 Shinigami Napisany 08 stycznia 2009 - 12:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Musisz iść teraz do tego miejsca skąd Fortune zwinęła prezydenta.
  • 0

#222 oranje Napisany 08 stycznia 2009 - 13:09

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ja zastopujesz (chyba) masz mape calego Big Shell. zobacz gdzie jest Shell 1 i idz tam. tylko najpierw poszukaj mostu, ktory jest caly ;)
  • 0

#223 Razel Napisany 23 sierpnia 2010 - 03:13

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Skończyłem tą grę drugi raz. W przeciwieństwie do pierwszego podejścia tym razem jestem zachwycony. Świetny gameplay i kapitalny scenariusz po ponownym przejściu zweryfikowały tym razem moją ocenę i mniemanie o tej pozycji znacznie in plus. Zdecydowanie gra się nie zestarzała.
  • 0

#224 Sotaku Napisany 23 sierpnia 2010 - 07:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Trzy razy podchodziłem do tej gry i dopiero za trzecim chciało mi się skończyć, ale teraz stawiam ją wyżej niż część trzecią :tak:
  • 0

#225 Shinigami Napisany 23 sierpnia 2010 - 09:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Bo wszyscy normalni ludzie wiedzą, że MGS2 jest najlepszy.
  • 0

#226 Sotaku Napisany 23 sierpnia 2010 - 10:11

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Wow czyli jestem normalny??? kto by pomyślał ;)
  • 0

#227 Gość_Zero_* Napisany 23 sierpnia 2010 - 10:13

Gość_Zero_*
  • Goście
nie
  • 0

#228 Kradziej Napisany 23 sierpnia 2010 - 10:38

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Bo wszyscy normalni ludzie wiedzą, że MGS2 jest najlepszy.

Był najlepszy, aż do premiery... MGS1.


Ups!
  • 0

#229 Danteusz Napisany 24 sierpnia 2010 - 09:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Był najlepszy, aż do premiery... MGS1.


Ups!

MGS1 jest zbyt prehistoryczny żeby był najlepszy
  • 0

#230 Kradziej Napisany 24 sierpnia 2010 - 10:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Ale nie ma śmigania nagim Raidenem, macania innych żołnierzy po jajach, sraczki jednego z głównych bohaterów.
Błądzisz ;)
  • 0

#231 Danteusz Napisany 24 sierpnia 2010 - 11:38

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Ale walczę z ograniczeniami sterowania i sprzętu, patrzę na kanciaste, rozpikselowane twarze i zgaduję jakie emocje mają pokazać.
  • 0

#232 Gość_Zero_* Napisany 24 sierpnia 2010 - 12:27

Gość_Zero_*
  • Goście
Emocje są wyrażone przez genialną muzykę i voice acting
  • 0

#233 Razel Napisany 24 sierpnia 2010 - 13:48

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
No bez przesady, że Raiden jest taki ujowy. Zwyczajnie w d*pach się poprzewracało i nie że Raiden to pałka tylko żal ludziom d*pę ściska, że nie mogą sobie pograć swoim ukochanym Snejkiem zwłaszcza, że dostali go w pierwszej misji, a potem adios.
  • 0

#234 Danteusz Napisany 24 sierpnia 2010 - 14:23

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Emocje są wyrażone przez genialną muzykę i voice acting

Czyli elementy które są we wszystkich częściach serii
  • 0

#235 Gość_Zero_* Napisany 24 sierpnia 2010 - 14:31

Gość_Zero_*
  • Goście
@R zagraj w końcu w MGS4 zobaczysz jak Raiden powinien wyglądać od początku, chociaż może przez to że jest taką c*pą w dwójce, w czwórce robi takie wrażenie

@d nigdzie nie napisałem inaczej, tyle że w jedynce nie potrzeba mi widzieć oczu bohaterów ;)
  • 0

#236 Razel Napisany 24 sierpnia 2010 - 14:35

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

@R zagraj w końcu w MGS4 zobaczysz jak Raiden powinien wyglądać od początku, chociaż może przez to że jest taką c*pą w dwójce, w czwórce robi takie wrażenie

Nie mógł być pewnie inaczej przedstawiony, bo by to wszystko tak dobrze nie wyszło, nawet z tym, że jak gnój walczył na wojnie.

Wiem że muszę kiedy zagrać w MSGa4, ale Twoje o tym pisanie nie pomoże - no chyba że mi wyślesz PS3, OLO :^^:
  • 0

#237 Gość_Zero_* Napisany 24 sierpnia 2010 - 14:36

Gość_Zero_*
  • Goście
Wysłałbym, ale boje się że wcisnąłbyś do środka zdechłego gołębia bez głowy
  • 0

#238 Kradziej Napisany 24 sierpnia 2010 - 15:33

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

No bez przesady, że Raiden jest taki ujowy. Zwyczajnie w d*pach się poprzewracało i nie że Raiden to pałka tylko żal ludziom d*pę ściska, że nie mogą sobie pograć swoim ukochanym Snejkiem zwłaszcza, że dostali go w pierwszej misji, a potem adios.

Jeśli to do mnie, to: do Raidena NIC A NIC nie mam, ale do fragmentu, gdzie biegamy na golasa - już tak.
  • 0

#239 Shinigami Napisany 24 sierpnia 2010 - 16:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Jeśli to do mnie, to: do Raidena NIC A NIC nie mam, ale do fragmentu, gdzie biegamy na golasa - już tak.

Wstydzisz się kawałka męskiego ciałka? :P

sraczki jednego z głównych bohaterów.

No, bo Johnny wcale nie lata do kibla w jedynce :>
  • 0

#240 Gość_Zero_* Napisany 24 sierpnia 2010 - 16:08

Gość_Zero_*
  • Goście

Wstydzisz się kawałka męskiego ciałka? :P

Bał się że mama wtedy wejdzie do pokoju, a on gra w homosiowate gierki ;)

No, bo Johnny wcale nie lata do kibla w jedynce :>

Nie był głównym bohaterem, a w zamian za to że leciał do kibla u nas pojawiał się Cyborg Ninja :^^:
  • 0