Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przy której grze na PSX spędziliście najwięcej czasu??


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
209 odpowiedzi na ten temat

#151 Kyo Napisany 01 maja 2007 - 21:00

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Oh yeah, Vagrant Story :jeee: ! Po przejściu go kilkakrotnie dawno temu zrobiłem sobie przerwę... Przy sprzedaży PSX'a (zbierało się na PS2) straciło się memorkę, potem kupiło się nową i w końcu trzeba było wszystko przechodzić od początku. Jak tylko zacząłem grać w to ponownie, tak wessało mnie na dobre. Właściwie tak, jak Thico, wracam do VS do dziś. Czasem, żeby wykuć jakiś miecz, którego się wcześniej nie widziało, czasem dla samej fabuły/klimatu/cutscenek (które do dziś robią na mnie wrażenie)... Ech, wraz z Tactics Ogre, to chyba najlepsza gra od Matsuno. 40/40 w Famitsu, wszędzie indziej noty niemal równie wysokie. Szkoda, że gra nie została tak entuzjastycznie przyjęta przez publikę.........

Poza VS to oczywiście od już prawie 9 lat powracam do Tenchu, które chyba nigdy mi się nie znudzi :ninja: ....
  • 0

#152 Gość__* Napisany 01 maja 2007 - 21:07

Gość__*
  • Goście
Crash Team Racing! Przy tej grze spedzilem najwiecej czasu. Glownie dlatego ze pod koniec zaczelo sie robic trudno. Pamietam ,ze na jednym torze stracilem 1/3 czasu tej gry. Byl to taki poplatany, kolorowy tor w chmurach. Nie dosc, ze ze zwyklymi przeciwnikami szlo mi ciezko to jeszcze potem sie na tej planszy z bossem scigalo. No ale jaka satysfakcja pozniej byla z przejscia.
  • 0

#153 Kleksandra Napisany 01 maja 2007 - 21:57

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Pamietam ,ze na jednym torze stracilem 1/3 czasu tej gry. Byl to taki poplatany, kolorowy tor w chmurach.

U nas zwany "jelitami" XD Ale i tak najgorzej z tej gry wspominam Tiny Arena :/
  • 0

#154 Gość__* Napisany 01 maja 2007 - 23:54

Gość__*
  • Goście
THPS 1 und Gran Turismo, ze wskazaniem na pierwszą.
  • 0

#155 Gość__* Napisany 02 maja 2007 - 07:06

Gość__*
  • Goście

THPS 1

też dużo w to grałem (choć szło mi raczej słabo kumpel mnie zawsze klepał na punkty) ale jedna z tych gier co zawsze bedę miło wspominał. późniejsze cześci mnie juz tak nie ruszały (nawet jeżeli były lepsze).
  • 0

#156 Pico Napisany 02 maja 2007 - 12:12

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
Nie licząc ISS2 (w którego grałem i grałem i grałem..) to.. hmm..

FF IX - 2x przeszedłem, uwielbiałem śmigać po tym pięknym, baśniowym świecie (:
Tales of Destiny 2 - ponad 80h na liczniku, uwielbiałem tą grę, geniusz (już niedługo ToL na ps2 :D)
Harvest Moon - jak zacząłem być farmerem, to nie było siły mnie to od tego odciągnąć xD

no i.. THPS3, później THPS4 i THPS2 (akurat w takiej kolejności). MASAKRYCZNY POZIOM GRYWALNOŚCI! W gimnazjum będąc grałem w to z kumplem. Po 15-tej po obiedzie szedłem do niego i wracałem koło 22 :mrgreen: I tak aż wszystkimi zawodnikami przeszliśmy grę i zdobyliśmy wszystkie "gapy" :D
  • 0

#157 Gość__* Napisany 02 maja 2007 - 13:01

Gość__*
  • Goście

U nas zwany "jelitami" XD Ale i tak najgorzej z tej gry wspominam Tiny Arena


No tez byla ciekza, ale w tych ”jelitach” szlo mi gorzej :ninja:

Bym zapomnial o jeszcze jednej grze a mianowicie Vigilante 8.2 Deffense, czy ajkos tak( Albo Offense :hmmm: juz nie pamietam). Poranne cwiczenia zawsze zaczynaly sie od tej gry :^^: , choc i tak najlepiej niszczylo sie pojazdy kumpli :ninjadance:
  • 0

#158 Gość__* Napisany 02 maja 2007 - 17:01

Gość__*
  • Goście
Najwięcej ciorałem w FF VII oraz Tekken 3, Gran Turismo, Tenchu i MGSa, GT nigdy nie ukończyłem :P
  • 0

#159 Gość__* Napisany 04 maja 2007 - 09:14

Gość__*
  • Goście

Oh yeah, Vagrant Story :jeee: ! Po przejściu go kilkakrotnie dawno temu zrobiłem sobie przerwę... Przy sprzedaży PSX'a (zbierało się na PS2) straciło się memorkę, potem kupiło się nową i w końcu trzeba było wszystko przechodzić od początku. Jak tylko zacząłem grać w to ponownie, tak wessało mnie na dobre. Właściwie tak, jak Thico, wracam do VS do dziś. Czasem, żeby wykuć jakiś miecz, którego się wcześniej nie widziało, czasem dla samej fabuły/klimatu/cutscenek (które do dziś robią na mnie wrażenie)... Ech, wraz z Tactics Ogre, to chyba najlepsza gra od Matsuno. 40/40 w Famitsu, wszędzie indziej noty niemal równie wysokie. Szkoda, że gra nie została tak entuzjastycznie przyjęta przez publikę.........

Poza VS to oczywiście od już prawie 9 lat powracam do Tenchu, które chyba nigdy mi się nie znudzi :ninja: ....


Dobrze wiedzieć że ostali się jeszcze diehardowi fani Vagranta. Powiem ci, że fabuła w tej opowieści to najlepszy kawałek skryptu z jakim miałem do czynienia w ogóle. Co więcej, tłumaczenie Alexandra Smitha robi jeszcze większy klimat (podobnie jak grafika!). A to wszystko obok wspaniałego gameplayu i niesamowitej żywotności. Gomen za taki wywód, ale nie potrafię się kontrolować kiedy mówię o tytułach które wywarły na mnie wrażenie :sciana:

Tenchu 1 też fajne, finishery są świetne :^^: Dwójka troszkę gorsza :/
  • 0

#160 Kyo Napisany 04 maja 2007 - 12:17

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Dobrze wiedzieć że ostali się jeszcze diehardowi fani Vagranta. Powiem ci, że fabuła w tej opowieści to najlepszy kawałek skryptu z jakim miałem do czynienia w ogóle. Co więcej, tłumaczenie Alexandra Smitha robi jeszcze większy klimat (podobnie jak grafika!). A to wszystko obok wspaniałego gameplayu i niesamowitej żywotności. Gomen za taki wywód, ale nie potrafię się kontrolować kiedy mówię o tytułach które wywarły na mnie wrażenie


Nie ma za co pisać "gomen" :P. Moje odczucia dotyczące VS są wręcz identyczne.

Tenchu 1 też fajne, finishery są świetne Dwójka troszkę gorsza


Fuckt, niestety. Mimo to dwójka była w sumie jedną z tych gier na PSX, przy których spędziłem bardzo dużo czasu. Choć zdecydowanie mniej niż przy 1. Nie ma co porównywać ;) .
  • 0

#161 Shinigami Napisany 04 maja 2007 - 12:28

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Fuckt, niestety. Mimo to dwójka była w sumie jedną z tych gier na PSX, przy których spędziłem bardzo dużo czasu. Choć zdecydowanie mniej niż przy 1. Nie ma co porównywać ;) .

T2 miał przefachowy edytor misji :) Szkoda, że ten w Shinobido nie jest taki fajny :( No i było jeszcze bardzo dużo stealth killi :ninjadance:
  • 0

#162 Kyo Napisany 04 maja 2007 - 12:58

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
No właśnie - edytor misji, dodatkowe misje, a także ogromne plansze we właściwiej grze znacznie przedłużyły żywotność tej gry. Przejście na 100% zajmowało o wiele więcej czasu niż w przypadku Tenchu 1, ale.... Zabrakło jednak tego "czegoś" (muzyki :hmmm: ? ), a ponadto te drażniący bug przy stealth kill'ach, nieobecny w poprzedniku, a także kilka nienajlepszych zmian w rozgrywce, uczyniły jak dla mnie tę część o wiele mniej grywalną......

Hmm, z drugiej strony, jak tak myślę, to pewnie gdybym wciąż posiadał tę część, "szpilał" bym w nią niemal równie długo, co w T1....
  • 0

#163 Shinigami Napisany 04 maja 2007 - 13:08

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

a ponadto te drażniący bug przy stealth kill'ach

Nie kojarze...? Za to pamiętam jak kuzyn kiedyś odwalił SK Rikimaru :lol: Zrobił bodaj jeden z prawej, gdzie Riki po wyjęciu miecza z przeciwnika robi jeszcze ze trzy kroki do tyłu. Nie byłoby w tym nic śmiesznego gdyby nie to, że ktoś go wtedy atakował i akurat Rikimaru tymi krokami unikał miecza przeciwnika :D
  • 0

#164 Kyo Napisany 04 maja 2007 - 23:09

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:

Nie kojarze...?


Tkniesz nierównej powierzchni lub ściany w czasie SK, nagle animacja zostaje przerwana. Jak tego pierwszy raz doświaczyłem, zupełnie się tego zresztą nie spodziewając, złapałem się za głowę i pomyślałem "co za syf" :/ . Pierwsze wrażenie T2 zrobiło dobre (to intro :cooo: ), ale drugie mnie okropnie do tej gry zniesmaczyło.... Na szczęście niebawem udało mi się w nią z powrotem wkręcić.

Za to pamiętam jak kuzyn kiedyś odwalił SK Rikimaru Zrobił bodaj jeden z prawej, gdzie Riki po wyjęciu miecza z przeciwnika robi jeszcze ze trzy kroki do tyłu. Nie byłoby w tym nic śmiesznego gdyby nie to, że ktoś go wtedy atakował i akurat Rikimaru tymi krokami unikał miecza przeciwnika


Not bad ;) .
  • 0

#165 Sylvan Wielki Napisany 06 czerwca 2007 - 18:24

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:
Zdecydowanie Tekken 3. By się jako tako w ogóle nauczyć w nią grać należy poświęcać co najmniej 96min dziennie przez jakieś 4miesiące....a później tylko VS. Ile to spędzonego przed PSX czasu daje....
  • 0

#166 Gość__* Napisany 03 lipca 2007 - 00:30

Gość__*
  • Goście
Ja spędziłem najwięcej czasu przy;Castlevania:SOTN,VAgrant Story FFTactics,Silen Hill i przy najlepszym RPG TALES OF DESTINY 2.. :jeee: ,ta gra jest boska i ten tryb walki...
:klaszcze:


przy tym ostatnim to najwięcej ponad 300 h,bo pragnąłęm nabić 270 lvi tak nabiłem tylko 134 ale myśle że jestem wielki :hurra: :ninjadance:
  • 0

#167 Gość__* Napisany 16 września 2007 - 16:08

Gość__*
  • Goście
Ja tam najwięcej czasy spędzałem przy serii CB,Medievil,Spyro(1,2,3 zrobili Insomniac,Ratchet ma Clanka, a spyro ma sparxa podobne)miałem wtedy 10 lat.A teraz emuluję gry na kompie.Kula World też fajna.
  • 0

#168 LechuCN Napisany 16 września 2007 - 16:45

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:
Najwięcej czasu zabrała mi chyba seria Resident Evil.
Grałem w nią tak długo, dopóki nie odblokowałem wszystkich sekretów.

Nawet tym Tofu w RE2 grałem.
  • 0

#169 oranje Napisany 16 września 2007 - 17:22

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Ja chyba przy Tenchu 2:) Świetna gra i miała edytor misji :hurra:
  • 0

#170 Gość__* Napisany 16 września 2007 - 22:15

Gość__*
  • Goście
MGS i FF7. Produkcja Square wyssała mi z życia jakieś 170 godzin, ale tylko dlatego, że mając za sobą jakieś 70 godzin podczas zapisywania stanu gry nastąpiła przerwa w dostawie prądu :P . Musiałem mieś niezłą minę kiedy odkryłem, że save szlak trafił. Pewnie coś jak :cojest: :eek: :blah: :cry: .
No a MGS to już czysta pasja. Nie mam pojęcia ile razy przeszedłem tą pozycję. Na początku miałem pożyczoną od kumpla wersję francuską, którą ukończyłem ze trzy razy. Później zakupiłem angielską, która totalnie mnie pochłonęła.
  • 0

#171 Hose Napisany 18 września 2007 - 21:15

Hose

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 485 Postów:
Tekken 3 - w pewnym momencie grą już rzygałem, ale i tak dalej ją odpalałem (oczywiście w multi) :^^:
THPS2 - też mnóstwo czasu w multi, IMO żadna z kolejnych części jej nie doścignęła pod względem klimatu i miodności...
  • 0

#172 Gość__* Napisany 18 września 2007 - 22:19

Gość__*
  • Goście
Resident Evil 2

ta gra wówczas dosłownie mną wstrząsnęła i orałem ją najostrzej.

Nawet tym Tofu w RE2 grałem.


ja tekże , a oprócz tego Hunkiem , którym raz cudem udało mi się przejść jego epizod na ostatniej kropli życie hehe ;) ma się tego skilla no nie ??? A może to nie był taki duży wyczyn :hmmm:
  • 0

#173 LechuCN Napisany 19 września 2007 - 00:35

LechuCN

    Pikachu

  • Narybek
  • 87 Postów:

LechuCN napisał/a:
Nawet tym Tofu w RE2 grałem.


ja tekże , a oprócz tego Hunkiem , którym raz cudem udało mi się przejść jego epizod na ostatniej kropli życie hehe ;) ma się tego skilla no nie ??? A może to nie był taki duży wyczyn :hmmm:


Mi tej ostatniej kropli krwi zabrakło. Ostatnie 4 lokacje biegłem bez ammo i roślin. I się nie udało :cry:
  • 0

#174 Martinex Napisany 22 października 2007 - 18:50

Martinex

    Mokujin

  • Narybek
  • 27 Postów:
Zdecydowanie z tekkeńcem trzecim spędziłem najwięcej czasu.
Kozacka bijatyka.
Przy RE2 też się trochę czasu spędziło, ale tk3 najwięcej czasu mi z życiorysu zabrał.
  • 0

#175 Gość__* Napisany 16 listopada 2007 - 13:31

Gość__*
  • Goście
Mnie najbardziej pochłonął ISS Pro Evolution 2, wspaniały symulator piłki nożnej, w którego gram po dziś dzień (czy to w Singlu, czy z kumplami). Poza tym dużo siedziałem nad Chrono Cross'em, przełomowym jRPG-iem. Wspaniały system walk i niesamowity klimat, gra genialna.

Ostatnio dużo czasu spędzam nad Tekken'em 3 i jeszcze raz przechodzę Broken Sworda 1. Staram się grać we wszystko po trochu, bo PsOne ma w swoim repertuarze ogrom wspaniałych gier.
  • 0

#176 kudłaty Napisany 21 listopada 2007 - 06:21

kudłaty

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
ostatnio zacząłem "znów" Wip3out od samego poczatku, bez autopilota, bronie włączone, 11 przeciwników i znów po latach czuję ten "pałer" ale czy ktoś w to jeszcze gra i czy ktoś przeszedł to na 100% ?
  • 0

#177 Aras Napisany 21 listopada 2007 - 15:31

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
hih, ja dzięki allegro nabyłem trzeciego WipeOuta za całe 11 złotych :P i nie powiem, odpalając go znów, po latach, dalej dął rade mi wyrwac sporo czasu z życiorysu, nie zestarzał się nic a nic.
  • 0

#178 Kleksandra Napisany 21 listopada 2007 - 16:20

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

trzeciego WipeOuta

Ja w weekend grałam w demo 2097 - niby staroć ale klimat ma i zaczęłam się za nim rozglądać, bo mnie wciągnął ostro :skacze:
  • 0

#179 Danteusz Napisany 22 listopada 2007 - 10:32

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Ja w weekend grałam w demo 2097 - niby staroć ale klimat ma i zaczęłam się za nim rozglądać, bo mnie wciągnął ostro

I słusznie, 2097 wymiata :ninjadance: To jest pierwsza oryginalna gra na PSXa którą miałem :D Niestety już jej nie posiadam.
  • 0

#180 Kleksandra Napisany 22 listopada 2007 - 11:29

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Niestety już jej nie posiadam.

Wszyscy się jej pozbyli czy jak? :o Kurcze, trzeba będzie chyba sięgnąć do allegro...
  • 0