Skocz do zawartości

Zdjęcie

PS Vita Pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3153 odpowiedzi na ten temat

#2911 nole Napisany 03 lutego 2015 - 16:05

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

TESCO w UK pozbywa się Vity z półek za 49 funciaków. Dying Light cyfrowo na PS4 jest droższy.  :lol2:

 

large.jpg


  • 0

#2912 Schrodinger Napisany 03 lutego 2015 - 16:09

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

bez przesady za 300 zł to jest genialna konsola ... jak ktoś już nie ograł tego co było :olo:


  • 0

#2913 Sotaku Napisany 03 lutego 2015 - 17:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Dostałem emaila że od następnej aktualizacji w marcu przestaną działać mapy :( Pewnie za niedługo dostanę wiadomość odnośnie YouTube, nie tyle mnie martwi brak tych funkcjonalności, co to, że potwierdza to olanie sprzętu...Sony zrobiło dwa świetne handheldy i dwa razy go opuścili bez powodu :(
  • 0

#2914 iluck85 Napisany 03 lutego 2015 - 17:24

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

50funtow :cf: Już info poszło. Jak będzie, to mi wyślą :burn: 

 

Pewnie nie będzie :/ 


  • 0

#2915 Danteusz Napisany 03 lutego 2015 - 18:17

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Dostałem emaila że od następnej aktualizacji w marcu przestaną działać mapy :( Pewnie za niedługo dostanę wiadomość odnośnie YouTube, nie tyle mnie martwi brak tych funkcjonalności, co to, że potwierdza to olanie sprzętu...Sony zrobiło dwa świetne handheldy i dwa razy go opuścili bez powodu :(

YouTube też wyłączają, rozmawialiśmy o tym na poprzedniej stronie.
Powody w obu przypadkach były słuszne, choć różne
  • 0

#2916 Dixi Napisany 03 lutego 2015 - 20:32

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Dostałem emaila że od następnej aktualizacji w marcu przestaną działać mapy :( Pewnie za niedługo dostanę wiadomość odnośnie YouTube

Do mnie przyszła i o mapie i o YouTube kilka dni temu  :ok: Dwa oddzielne maile jeden po drugim  :ok:


  • 0

#2917 twilitekid Napisany 03 lutego 2015 - 20:34

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Sony zrobiło dwa świetne handheldy i dwa razy go opuścili bez powodu :(

 

Nie ma co vity do PSP nawet porównywać. Tamto się sprzedało i miało całkiem solidną bibliotekę gierek. Na PSV rzucili parę a premiere, a potem tylko indyki do plusa.


  • 0

#2918 iluck85 Napisany 03 lutego 2015 - 20:36

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Ale można pograć w Ninja Gaiden Sigma :) Dla kozaków czeka platyna.

 

I tylko dla tej gry ta konsola mnie nadal męczy ;] 


  • 0

#2919 Sotaku Napisany 03 lutego 2015 - 21:38

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:


Sony zrobiło dwa świetne handheldy i dwa razy go opuścili bez powodu :(

 
Nie ma co vity do PSP nawet porównywać. Tamto się sprzedało i miało całkiem solidną bibliotekę gierek. Na PSV rzucili parę a premiere, a potem tylko indyki do plusa.


Oba odpuścili, raczej nie przez działania Sony PSP się sprzedało, biblioteka gier nie byłaby taka duża, gdyby nie konwersje z ps2 i gierki z psx-a na storze, choć i tak z Vita pokpili sprawę nawet bardziej co jest o tyle dziwne, że mieli doświadczenie którego nie mieli przy PSP
  • 0

#2920 ACZ Napisany 03 lutego 2015 - 23:13

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:

TESCO w UK pozbywa się Vity z półek za 49 funciaków. Dying Light cyfrowo na PS4 jest droższy.  :lol2:

tych Vit juz pewnie nie ma.

a sama sieć tesco ma duze problemy finansowe, które ostatnio sie nasiliły, wiec jakby zaczeli zamykac czesc marketow to takie kąski będa do łyknięcia pewnie częsciej i pewnie wieksza czesc rozejdzie sie po pracownikach, ich znajomych itp.


  • 0

#2921 iluck85 Napisany 03 lutego 2015 - 23:33

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Dobrze się trzymają. O tych problemach biadolą od kilku lat. 


  • 0

#2922 leplutorius Napisany 04 lutego 2015 - 12:07

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Moja Vita wzięta w epickiej promocji Avansu za pięc stówczyn szczęsliwie nie kurzy  jak ta wyżej, biedactwo  :(


  • 0

#2923 Tawotnica Napisany 04 lutego 2015 - 12:12

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 120 Postów:
Moja odżyła za sprawą na nowo odkrytej miłości do PSP. Sony mogłoby zacząć dawać gry z PSP do plusa zamiast tych nędznych indyków co miesiąc. Bardzo chętnie bym się przeorał przez obszerną bibliotekę RPGów na Vitce.
  • 0

#2924 leplutorius Napisany 04 lutego 2015 - 12:38

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Nie mógłbym się bardziej zgodzić. Moja jest solidnie reaktywowana głównie przez remaster FFX/X-2 oraz ostatnio Dangan Rompa. Nie ma przebacz, trzeba jakoś podzielić czas między tym a Suikodenami :)


  • 0

#2925 Dixi Napisany 24 lutego 2015 - 13:53

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Ostatnio miałem trochę przygód z Vitą  :sadcf:

Miałem chyba dosyć popularny, jak się potem okazało, problem z baterią. W pełni naładowana Vita po 2-3 minutach pokazywała, że bateria jest prawie rozładowana - pokazywał się stosowny komunikat w rogu wyświetlacza. Pasek baterii raz wskazywał baterię prawie pustą, raz pełną. Zacząłem czytać co z tym zrobić. Ludzie twierdzili, że zjawisko ustępuje po odpięciu baterii na 30 sekund po czym podpięciu jej ponownie. Dużo rozkręcania, małe śrubki - odechciało mi się, bo w sumie jakoś dało się z tym żyć. Wczoraj jednak zjawisko nasiliło się - z 3/4 baterii Vita zaczęła się po prostu wyłączać, pokazując, że bateria jest kompletnie pusta. Oczywiście od razu można było włączyć, ale po minucie to samo i tak w kółko  :why: Wykręciłem więc wszystkie śrubki, dobrałem się do środka, odpiąłem kabelki od baterii i panelu dotykowego. Poczekałem minutę, podpiąłem, skręciłem wszystko z powrotem, klikam przycisk power.... i nic. Nie uruchamia się  :sadcf: Pech w tym, że akurat nie mam ładowarki, bo zostawiłem ją gdzie indziej, a cały czas mam nadzieję, że to w tym tkwi problem i po podłączeniu do ładowania Vita odżyje  :fa: Jednak psychicznie nastawiam się też na tę drugą opcję  :ok:  


  • 0

#2926 Ney Napisany 24 lutego 2015 - 14:35

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Zdaj relacje jak sprawdzisz z kablem czy wszystko ok.

Pierwsze słyszę o takim "zepsuciu się" Vity


  • 0

#2927 Dixi Napisany 25 lutego 2015 - 20:44

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Okazuje się, że Vita działa i sposób pomógł, bateria pokazuje teraz poprawny stan baterii, więc jest spoko. Za to nie byłbym sobą, gdybym nie popsuł czegoś innego  :pac: Przeglądając poradnik jak rozebrać Vitę nie przeczytałem drobnego zapisu mówiącego, żeby przed wszystkim wyjąć kartę pamięci. Teraz Vita nie widzi zupełnie karty pamięci. Myślałem, że to jakiś tymczasowy problem, ale czytam, że niewyjęcie karty podczas odpinania i podpinania baterii może spowodować jej zepsucie... więc prawdopodobnie padła mi moja karta 16 GB :( Muszę kupić kolejną, żeby sprawdzić, czy z nową nie będzie problemu i czy w tym rzeczywiście tkwi...


Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 25 lutego 2015 - 20:45

  • 0

#2928 burnstein Napisany 26 lutego 2015 - 13:02

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Podłącz tę szesnastkę do PC to zobaczysz czy działa.


  • 1

#2929 ACZ Napisany 26 lutego 2015 - 19:28

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:

przeciez vita ma inne karty


  • 0

#2930 Dixi Napisany 08 marca 2015 - 14:03

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Kończąc swoją dramę z Vitą napiszę tylko, że kupiłem nową kartę i wszystko śmiga tak jak powinno ;)

 

Mimo wszystko jeśli komuś kiedyś przytrafi się taki problem z baterią jak u mnie, to warto pamiętać o dwóch rzeczach:

1. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że rozkręcenie Vity, odpięcie panelu dotykowego i baterii na około minutę i podłączenie wszystkiego z powrotem powinno załatwić sprawę i przywrócić poprawne działanie baterii.

2. Koniecznie wyjąć kartę pamięci przez rozkręceniem Vity!! Najlepiej też kartę z grą, jeśli ktoś korzysta. Wszystko włożyć z powrotem dopiero po ponownym skręceniu.

 

Może wtedy uda się Wam uniknąć takich problemów, które mnie spotkały ;)

 

PS. Mam nadzieję, że Rouge Legacy zapisuje dane w chmurze i nie będę musiał zaczynać wszystkiego od początku :fa:


  • 1

#2931 burnstein Napisany 08 marca 2015 - 14:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

(...)

2. Koniecznie wyjąć kartę pamięci przez rozkręceniem Vity!! Najlepiej też kartę z grą, jeśli ktoś korzysta. Wszystko włożyć z powrotem dopiero po ponownym skręceniu.

(...)

Tak po prawdzie to chyba pierwsza rzecz o której ktokolwiek w miarę rozsądny pomyśli przed rozkręcaniem kąsoli ;)


  • 0

#2932 Dixi Napisany 08 marca 2015 - 14:17

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Jak mi nagle zaczęła się Vita wyłączać, to karta była chyba ostatnią rzeczą, o której wtedy myślałem ;)

Bardziej po głowie mi chodziło "Czy trzeba będzie kupić nową?", "Czy jak ją rozkręcę, to czy dam potem radę to poskładać?" i inne tego typu :) Nie za często rozkręcam konsole.


Ten post był edytowany przez Dixi dnia: 08 marca 2015 - 14:18

  • 0

#2933 burnstein Napisany 08 marca 2015 - 15:47

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

No, mi się wydaje dość naturalne powyciąganie z czegoś wszystkich 'obcych' elementów zanim zacznie się to coś rozkręcać, ale co ja tam wiem ;)


  • 0

#2934 Danteusz Napisany 18 czerwca 2015 - 20:03

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
To że Vita nie dostanie AAA wiemy od dawna, ale na obecnym e3 nawet indyków i konwersji nie widac. Ech, szkoda że konsola już tylko dogorywa :(
  • 0

#2935 Schrodinger Napisany 18 czerwca 2015 - 20:17

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

gdzieś ktoś to ładnie napisał że to już obecnie akcesorium do PS4, dodałbym do tego że fajnie się na nim grało w gierki z PSX - jeśli to kogoś jara


  • 0

#2936 Tawotnica Napisany 18 czerwca 2015 - 20:45

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 120 Postów:

oj tam oj tam, w chińskie gierki zacznijcie grać, based XSEED & NISA. W tym roku jeszcze: J-Stars Victory VS+, Taiko No Tatsujin: V Version, Lost Dimension, Danganronpa: Another Episode, Trails of Cold Steel oraz "nowe" gry na PSP jak Class of Heroes 2 i Trails in The Sky 2nd Chapter i pewnie jakieś indyki czy kickstarterowe twory zawsze też wpadną (typu Mighty No. 9). 

 

 


  • 0

#2937 Schrodinger Napisany 18 czerwca 2015 - 20:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

oj tam oj tam, w chińskie gierki zacznijcie grać...


CueHXVU.gif
  • 0

#2938 nole Napisany 18 czerwca 2015 - 20:50

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 731 Postów:

A bajeczki oglądasz, to i w gry mógłbyś pogać. :cf:


  • 0

#2939 Schrodinger Napisany 18 czerwca 2015 - 20:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
bajkę jedną na tysiąc obejrzę i jest osom to i gierkę jedną na tysiąc mogę ograć i to pewnie bedzie nowy FF
  • 0

#2940 Tawotnica Napisany 18 czerwca 2015 - 21:04

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 120 Postów:

Twoja strata :dunno: tylko później będziesz piszczał jakie zajebiste jest Steins;Gate czy Danganronpa jak dadzą w plusie tak jak w wypadku VLR ;) 


  • 0