Skocz do zawartości

Zdjęcie

Super Mario 3D Land


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
519 odpowiedzi na ten temat

#121 torq314 Napisany 18 listopada 2011 - 21:10

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

PS Powyższy post napisałem ja. Nie zauważyłem, że nie jestem zalogowany i jako autora podano gościa.


można pisać posty jako niezalogowany użytkownik? fajne forum :hmmm:
  • 0

#122 Manolito Napisany 18 listopada 2011 - 21:20

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Można. Trzeba jednak wpisać imię i losowo generowany kod. Zastanawiało mnie po co to wszystko, ale jakoś nie pomyślałem, że może nie jestem zalogowany.
  • 0

#123 iluck85 Napisany 18 listopada 2011 - 21:54

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Ciekawe ;) Ale mniejsza o to.
Ultima miala gre.... jak nie wiadomo o chodzi, to chodzi o $ ;]
  • 0

#124 torq314 Napisany 18 listopada 2011 - 22:00

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
w sklepach stacjonarnych (saturn, mm) nie ma.

kurtka, wychodzą dwa hity od NIntendo, Mario i Zelda, nie kupuję żadnego na premierę i w ogóle nie żałuję. co za czasy przyszły :(
  • 0

#125 Tadeg Napisany 18 listopada 2011 - 22:20

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:
Ja dorwałem w Saturnie w Poznaniu, ale była JEDNA gra na cały sklep:D (WTF?) i do tego była zakopana pod jakimiś crapami...

jeszcze nie odfoliowałem, ale zaraz to zrobię... ;)
  • 0

#126 Texz Napisany 18 listopada 2011 - 23:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Następna partia Marianów w U w grudniu popołudniu. LOOOOOL, jaki short supply.

A gierka jest wpytę. Naprawdę można zacząć rewidować tegoroczne GOTY...
  • 0

#127 Ney Napisany 19 listopada 2011 - 10:29

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Gra wymiata :)
Grafika jest prześliczna, 3D daje czadu i gameplay jak zwykle w Mario to poezja.
Oby się tylko za szybko nie skończyło...
Jak 3DS będzie dostawał tak dobre i tak wyglądające gry trochę częściej niż dwa razy w roku to różowa przyszłość przed nim :)
  • 0

#128 Texz Napisany 19 listopada 2011 - 11:58

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Od 4 świata wzwyż gierka się już wolniej przechodzi. Pierwsze trzy to taki casual friendly tutorial :P
  • 0

#129 nicun Napisany 19 listopada 2011 - 18:46

nicun

    Nostalgia to rak duszy

  • Forumowicze
  • 4 652 Postów:
A mi się wiesza na pierwszym poziomie :/
  • 0

#130 Pious Napisany 21 listopada 2011 - 11:57

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
W przerwach od zeldy gram i stwierdzam, że gra świetna. Niestety dla mnie zbyt łatwa. Światy są małe, plansze podobnie. Za to podoba mi się, że prawie każda plansza ma jakąś ukrytą odnogę. Jestem w 4 świecie dopiero. Liczę, że drugie przejście jest trudne. Ostatecznie gra u mnie traci przez zelde, która jestem pochłonięty. Technicznie jest bardzo dobrze. Grafika zbliżona do galaxy, muzyka dużo lepsza niż nsmb. Grywałonsc równie wysoka, tylko szkoda, że te plansze są krótkie jak w Mario 2d. Efekt trójwymiaru wygląda świetnie i nie ma sensu grać bez tego. U mnie ciągle 3d lest ustawione na max.
  • 0

#131 Texz Napisany 21 listopada 2011 - 12:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Pious, też miałem na początku gry ten zarzut, że jest za łatwo, ale musiałem to zrewidować bo po 4 świecie jest trudniej. Dolicz do tego
Spoiler
+ nie wiem co jeszcze, jestem w 6 świecie i musiałem sobie zrobić przerwę bo się robi trudno.
Nintendo po prostu zostawiło o wiele dłuższą strefę treningową dla casuali niż w NSMBWii gdzie już w drugim świecie można było nad niektórymi monetami dłużej przysiąść. W końcu ta gra ma się sprzedać i prawdziwe wyzwanie pewnie zacznie się po zobaczeniu napisów końcowych.
  • 0

#132 Tawotnica Napisany 21 listopada 2011 - 13:32

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Lipa z tym Mario Land. Wprawdzie dosyć późno zamówiłem (14.11), ale nie spodziewałem się, że zabraknie dla mnie ;(
W U mi powiedzieli, że następna dostawa dopiero w grudniu, więc oczywiście zrezygnowałem z zamówienia. Cóż, dobrze że w środę jestem za granicą w normalnym kraju, to sobie kupię grę w Media Markcie jak człowiek. W całym Wrocku oczywiście nie ma ani w Saturnach, ani w MM ani w dedykowanych sklepach konsolowych.
  • 0

#133 torq314 Napisany 21 listopada 2011 - 15:39

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:

Cóż, dobrze że w środę jestem za granicą w normalnym kraju, to sobie kupię grę w Media Markcie jak człowiek.


kup mi jak dasz radę i jeszcze to przeczytasz, bez problemu się rozliczymy. przez najbliższy tydzień/dwa i tak nigdzie sam nie kupię.

daj znać zwrotnie proszę.
  • 0

#134 fingus Napisany 21 listopada 2011 - 20:21

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Dlaczego nie zamówisz przez neta? Tu piszą "in stock": http://www.thehut.com/10481344.html
A tak w ogóle, to fajnie wygląda ten Mario, jedyna dla której mógłbym ewentualnie rozważać zakup 3DSa. Mam nadzieję, że to prawda, co plotą o tym, że N będzie portować gierki z 3DS na WiiU. Bo o ile handhelda nie potrzebuję, to w Mario bym pograł, oj jak bym pograł. Z&Z :zakochany:
  • 0

#135 Texz Napisany 21 listopada 2011 - 20:23

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Na allegro jakiś gość sprzedaje za stówkę.
  • 0

#136 iluck85 Napisany 21 listopada 2011 - 22:45

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Tadeg kupil w saturnie, mysle ze jakbys sie ktos przeszedl moze by dorwal. Czesto gierka moze byc wsadzona za symulatorem lodzi podwodnej :D I nie widac pudeleczka na 1 rzut oka.
Czekam na rozwoj akcji, moze wypuszcza nowego, ladniejszego 3ds.
  • 0

#137 Pious Napisany 22 listopada 2011 - 08:41

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Pograłem trochę do snu i wciągnęło mnie. Przyjemna gra, idealna na handhelda. Dziewczyna już jest w 7 świecie. Ciągle gra.
  • 0

#138 Tadeg Napisany 23 listopada 2011 - 14:15

Tadeg

    eurogamer.pl

  • Narybek
  • 247 Postów:

Tadeg kupil w saturnie, mysle ze jakbys sie ktos przeszedl moze by dorwal. Czesto gierka moze byc wsadzona za symulatorem lodzi podwodnej :D I nie widac pudeleczka na 1 rzut oka.
Czekam na rozwoj akcji, moze wypuszcza nowego, ladniejszego 3ds.


True enough, wykopałem z dosłownie morza crapów, jakies galagi same wisiały na stojaku, a POŚRODKU NICH, NAGLE Mario ;) Albo ktoś sobie ukrył, albo debil rozkładał w sklepie :P
  • 0

#139 Manolito Napisany 23 listopada 2011 - 17:25

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Witam,Kontaktujemy się z Państwem w związku ze złożonym w naszym sklepie zamówieniem na grę Super Mario 3D Land.W wyniku przedłużających się problemów logistycznych naszego dostawcy wspomniana gra nie została dostarczona do naszego magazynu w dniu wczorajszym. W tej sytuacji nie byliśmy w stanie zrealizować wysyłki Państwa zamówienia. Z informacji, którą otrzymaliśmy od wydawcy, gra zostanie dostarczona do naszego magazynu pod koniec przyszłego tygodnia. Państwa zamówienie zostanie wysłane w dniu dostarczenia towaru na nasz magazyn.Bardzo przepraszamy za kolejne opóźnienie w realizacji Państwa zamówienia. W związku z przedłużającym się czasem realizacji zlecenia mają Państwo oczywiście prawo do jego anulowania.Pozdrawiamy,sklep gram.pl

Pozostaje tylko pogratulować Nintendo PL idealnego zawalenia sprawy zapewne najważniejsze ich tegorocznej premiery (nie licząc samego 3DSa). Tyle dobrego, że na razie mam dość spraw na głowie i bez Mario mogę żyć, ale mimo wszystko jestem troszkę rozczarowany.
  • 0

#140 ramzes64 Napisany 23 listopada 2011 - 23:35

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
w Koszalinie, w CH Atrium w Media Markt i w Empiku nie było Mario 3D i Zeldy na Wii / przeszperałem wszystkie półki.
  • 0

#141 Pious Napisany 24 listopada 2011 - 09:31

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Żałujcie, bo gra świetna. Mam koniec 6 świata i na razie grałem tylko po pół godziny codziennie, ale zabawa jest świetna. Troszkę zbyt łatwo jest zdobyć 3 monety na planszach, tylko czasami autorzy dobrze je ukryli. Nemniej, ta gra to miód w czystej postaci. Twórcy fajnie bawią się ujęciami kamery nawiązując do Zeldy, czy nawet Mario RPG.
  • 0

#142 Danteusz Napisany 24 listopada 2011 - 09:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Oglądałem recenzję na GT, bardzo miodnie to wygląda. Jak za milion lat kupię 3DSa to sprawdzę
  • 0

#143 Manolito Napisany 24 listopada 2011 - 13:36

Manolito

    Mokujin

  • Narybek
  • 34 Postów:
Byłem w Empiku sprawdzić, czy gra jest, ale też nie było. Cóż, nawet innych gier na 3DSa nie mieli, nie mówiąc już o konsoli. Z DSem i Wii to samo. Jak polskie przedstawicielstwo Nintendo chce coś zdziałać na naszym kraju to powinni troszkę lepiej zaopatrywać takie sieci, zwłaszcza że zbliża się sezon świąteczny, w którym jest szansa zdobyć dużą ilość nowych klientów.
  • 0

#144 Texz Napisany 24 listopada 2011 - 16:42

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W Empikach z Nintendo różnie bywa. Jak coś to MM albo Saturn. W Opolskim MM jest dość duże stoisko Nintendo, trafiają się niezłe obniżki, a i z nowościami nie ma problemów. Żyć nie umierać.
  • 0

#145 Likensmart Napisany 24 listopada 2011 - 17:45

Likensmart

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 618 Postów:
Ultima wyczerpała nakład. Zostaje tylko allegro lub zagraniczne sklepy. Należy podziękować dystrybutorowi.
  • 0

#146 torq314 Napisany 24 listopada 2011 - 18:13

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:


kup mi jak dasz radę i jeszcze to przeczytasz, bez problemu się rozliczymy. przez najbliższy tydzień/dwa i tak nigdzie sam nie kupię.

daj znać zwrotnie proszę.


ok, wycofuję się z prośby.
  • 0

#147 ramzes64 Napisany 24 listopada 2011 - 18:52

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
mam jeden egzemplarz na sprzedaz 179zl już z wliczoną wysyłką - jak coś to PW lub ramzes64@interia.pl /// sorry za spam
  • 0

#148 Pious Napisany 26 listopada 2011 - 18:17

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
8 świat pęka i pozostaje mi jedynie pochwalić grę. Plansze powinny być takie długie od razu. Autorzy dali tu całą masę genialnych pomysłów i poziomy miejscami zjadają smg. Zobaczymy co dalej, bo czytałem, że jeszcze lepiej. A graficznie i dźwiękowo to mistrzostwo.
  • 0

#149 Ney Napisany 26 listopada 2011 - 18:22

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
:tak:
Ja jestem w połowie siódmego świata i gra z każdym nowym levelem jest co raz lepsza.
Grafika jest przecudna, animacja Mario genialna i to pierwsza gra na 3DS'a w której nawet na sekundę nie wyłączam 3D (ciągle jest na maxa ustawione).
Jak tylko skończę zaczynam zbierać po trzy gwiazdki w każdym levelu (w niektórych udaje mi się to od razu, ale czasami przejdę poziom i mam tylko jedną).
  • 0

#150 Pious Napisany 26 listopada 2011 - 18:48

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Najlepszy jest bumerang. Mario wygląda genialnie. Dla mnie gra jest dla 3ds tym czym Nsmb dla ds. Tylko lepsza.
  • 0