Skocz do zawartości

PSP - Pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
653 odpowiedzi na ten temat

#571 Albafica Napisany 12 lipca 2010 - 10:54

Albafica

    Pikachu

  • Narybek
  • 73 Postów:

W jedynce stukało się Don DoDon DoDon( X XX XX ) tu jest może tak samo.

Wiem, że to żadne osiągnięcie dojście do tej misji, nie grałem jeszcze zbyt wiele...

Tak, mam wystukać też x, xx, xx ale z rytmem wychodzi mi wystukać jedynie 3 razy, potem pada Fever i muszę od nowa. Może więc źle robię, może to jakoś sekwencyjnie trzeba?
  • 0

#572 Yoori Napisany 12 lipca 2010 - 11:05

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Musisz wyczuć rytm i wystukać tak jak pisałem, jak masz dwa razy x to pierwsze stuknięcie krótkie (do) drugie trochę dłuższe (don) tylko szybko jedno po drugim.
  • 0

#573 Albafica Napisany 12 lipca 2010 - 12:48

Albafica

    Pikachu

  • Narybek
  • 73 Postów:
To już załapałem, trudzę się nad tym co jest dalej, w końcu to ja wystukuję, czy nie?
  • 0

#574 Yoori Napisany 12 lipca 2010 - 20:13

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ty wystukujesz, jak Ci się uda to będziesz musiał wystukać jakąś melodię, one są już proste, potem się będą działy cuda jakie sobie ustawiłeś, przed samym wczytaniem planszy, gdzie ustawia się taktykę, daje pataponom lepszą broń, temu z chorągwiom trzeba przypiąć tarcze która Cię interesuje.
  • 0

#575 Albafica Napisany 13 lipca 2010 - 22:42

Albafica

    Pikachu

  • Narybek
  • 73 Postów:
Nie wiem czemu coś mi wciąż nie wychodzi. Wystukuje do fever, wystukuje podaną sekwencję don, potem lecę z tym co sie wyświetla i nagle pada... A zdaje mi się, że dobrze te PON wystukuje.
  • 0

#576 Gość_Hellmans_* Napisany 13 lipca 2010 - 22:51

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Nie masz poczucia rytmu, niestety są takie przypadki :^^:

nie wychodzi///nagle pada

Dodany obrazek
  • 0

#577 Albafica Napisany 13 lipca 2010 - 23:42

Albafica

    Pikachu

  • Narybek
  • 73 Postów:
Rytm wystukuję dobrze, tylko podczas jednej sekwencji po prostu wygląda tak jakbym coś źle robił. W tej w której występuje także PATA.
  • 0

#578 Yoori Napisany 14 lipca 2010 - 12:29

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Nie wiem czemu coś mi wciąż nie wychodzi. Wystukuje do fever, wystukuje podaną sekwencję don, potem lecę z tym co sie wyświetla i nagle pada... A zdaje mi się, że dobrze te PON wystukuje.

Fever zawsze po tym pada.
  • 0

#579 ComaPL Napisany 08 sierpnia 2010 - 09:49

ComaPL

    Chocobo

  • Narybek
  • 18 Postów:
Mam pytanie odnosnie zakupu gier na PSN.

Kupujac gre na PSN to czy jest ona przypisana do konta z ktorego byla zaplacona, czy moze do konsoli?

Zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie bede mial juz x gier na konsoli (mysle o PSP GO) i w blizej nieokreslonych okolicznosciach strace ta konsole (zepsuje sie, sprzedam, ukradna mi, itp) i co wtedy z grami, ktore kupilem? Moge je ponownie pobrac na nowa konsole, z mojego konta?

Szukam tego na PSN i nie moge sie doszukac. Znalazlem tylko info o aktywacji i dezaktywacji konsol, ale nie mam pewnosci czy to rozwiazuje opisana wyzej sytuacje. Mam to rozumiec, ze po stracie konsoli moge ja wyrejetrowac z konta, zarejestrowac nowa i na ta nowa scignac juz bezplatnie zaplacone wczesniej gry?
  • 0

#580 Gość_Zero_* Napisany 08 sierpnia 2010 - 09:59

Gość_Zero_*
  • Goście
są przypisane do konta, możesz ponownie pobrać na nową konsolę
  • 0

#581 ComaPL Napisany 08 sierpnia 2010 - 10:50

ComaPL

    Chocobo

  • Narybek
  • 18 Postów:
Dzieki za odpowiedz.
  • 0

#582 Marbel Napisany 08 sierpnia 2010 - 11:58

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Ale jeśli miałeś PSPgo z tym zestawem 10 gier z PSN to może być problem. Gdzieś właśnie czytałem, że w tym wypadku nie działa transfer PSPgo -> PSP stare.
  • 0

#583 ComaPL Napisany 08 sierpnia 2010 - 14:22

ComaPL

    Chocobo

  • Narybek
  • 18 Postów:
Pobralem promocyjna tapete i czekam na kod. Rozumiem, ze tych 10 gier nie bede mogl przeniesc na inne pspgo, ale wszystkie za ktore normalnie zaplace nie powinienm miec chyba problemu, poniewaz kupuje je bez zadnych promocji. Dobrze mysle?
  • 0

#584 Marbel Napisany 08 sierpnia 2010 - 18:55

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Z mojej ograniczonej wiedzy i domysłów wynika, że te 10 gier to są przeznaczone tylko dla PSPgo. Więc do innego PSPgo, z tego samego konta może się da. Ale licho wie. U nas chyba nikt nie ma tego PSP bez UMD.
  • 0

#585 ComaPL Napisany 08 sierpnia 2010 - 22:32

ComaPL

    Chocobo

  • Narybek
  • 18 Postów:
Mysle, ze troche osob uzywa pspgo.

Ja poki co testuje i mam mieszane uczucia. Na pewno granie wychodzi drozej niz z UMD.
Dam jej jeszcze troche czasu. Na chwile obecna e-dystrybucje bradziej odbieram jako dodatek do tradycyjnych wydan.
Fajne jest to, ze gre mozesz miec na konsolce w kilkanascie minut.
  • 0

#586 phsx Napisany 03 września 2010 - 09:28

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Jest gdzieś lista gier z psxa które można kupić na psn?
  • 0

#587 Kradziej Napisany 03 września 2010 - 16:32

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Jest gdzieś lista gier z psxa które można kupić na psn?

Nie wydaje mi się.
Aczkolwiek, możesz zassać programik Media Go ze strony Słonych, i w nim przejrzeć Store'a. Zresztą, posiadając już PSP pewnie w ten sposób kupowałbyś na Storze.
  • 0

#588 phsx Napisany 09 września 2010 - 11:44

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Dzisiaj mi przyszło psp. Chciałem od razu podłączyć sobie do liveboxa ale po wprowadzeniu wszystkich numerów ip i klucza wep jak chcę się łączyć to mi wyskakuje connection timed out. Dlaczegóż to?
  • 0

#589 Danteusz Napisany 09 września 2010 - 11:52

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie wiem jak teraz, kiedyś na liveboxie trzeba było nacisnąć przycisk REG żeby dodać nowe urządzenie
  • 0

#590 phsx Napisany 09 września 2010 - 11:53

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
A w którym momencie niby ? ^_^
  • 0

#591 Danteusz Napisany 09 września 2010 - 11:53

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Jak próbujesz się łączyć w PSP. Klep póki nie załapie :]
  • 0

#592 phsx Napisany 09 września 2010 - 16:50

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Edyty by nikt nie zauważył więc Dante usuń poprzedni post a ja napiszę to tu:
dziękuje. Raz.
Dwa. Rozumiem, że nie da się ściągnąć jakiegoś patcha/plugina/whatever żeby mi wyświetlało polskie znaczki? Bo po zmianie system kodowania czy coś i tak nie pokazuje ogonków. Menu mam po polsku jakby ktoś pytał.
  • 0

#593 P-chan Napisany 17 października 2010 - 10:44

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
pod uwagę, że jestem świeżo upieczonym posiadaczem PSP (kupiłem dla Valkyria Chronicles 2 :rolleyes: ), to mam pare pytań:

Jakiej firmy ochraniacze na konsole polecacie (z foliami jestem zorientowany), i czy, żeby grać na PSP podłączonym do prądu muszę kupić coś takiego jak to. Czy wystarczy mi zwykła ładowarka, którą dostaje się w pudełku wraz z konsolą...
  • 0

#594 Marbel Napisany 17 października 2010 - 11:37

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Na moim PSPku 2000 się da grać jak się konsola ładuje. Żadnych problemów i dochodzi 4 poziom podświetlenia.

A co do pokrowców to ja mam coś takiego:
KLIK

Sprawdza się bardzo dobrze. Folii w sumie mi nie trzeba. Choć moja dziewczyna jak używa to nie szanuje ekranu :cry:
  • 0

#595 Sotaku Napisany 17 października 2010 - 12:53

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
ja do swojej 3000 kupiłem od razu zestaw "hama" ze świetnym futerałem z dwoma gumkami, które konsolkę trzymają mocno w miejscu i w takim wypadku nie trzeba folii, bo przy 1,5 roku użytkowania ekranik nie ma żadnej rysy
  • 0

#596 P-chan Napisany 17 października 2010 - 14:01

P-chan

    Link

  • Forumowicze
  • 311 Postów:
A o który zestawik dokładnie chodzi leśli można spytać :smile: .

Czy też nie ma różnicy?
  • 0

#597 Sotaku Napisany 17 października 2010 - 14:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
to ten zestawik :tak:
  • 0

#598 MonsieurWoland Napisany 21 października 2010 - 17:31

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mysl technologiczna japonczykow jest godna rosyjskiej.

PSP nie uzywalem od pol roku, przyszedl dzisiaj Ace Combat Joint Assault. Podpinam PSP do pradu, wkladam plytke - oczywiscie musze robic update. Teraz okazuje sie ze nawet majac podpieta konsole do pradu musze poczekac az bateria osiagnie pewien stopien naladowania OLO. Nie da sie w zaden sposob wymusic instalacji, nic to ze mam UPS i nawet po odcieciu pradu, konsola w trakcie updateu mi nie bricknie.

Cala konsola projektowana pod cebulakow.
  • 0

#599 Danteusz Napisany 21 października 2010 - 18:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
No bo każdy ma w domu UPS i nigdy przypadkiem nie wypnie kabla podczas aktualizacji...
  • 0

#600 MonsieurWoland Napisany 21 października 2010 - 18:13

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

nigdy przypadkiem nie wypnie kabla podczas aktualizacji...


Mi sie takie rzeczy nie zdarzaja :cf:
  • 0