Skocz do zawartości

Zdjęcie

Resident Evil: Operation Raccoon City

Slant Six Games Capcom PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
249 odpowiedzi na ten temat

#31 Shinigami Napisany 28 marca 2011 - 15:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dobrze, że ziomki z ps3site mają lepsze info, niż to na blogu Capcomu, bo tam tylko napisali, że Leon będzie jedną z osób do wyeliminowania. O graniu zombiakami też nie do końca napisali.
  • 0

#32 MarcheLLo7 Napisany 28 marca 2011 - 16:54

MarcheLLo7

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Bo w grze będziesz mógł grać po 2 stronach konfliktu ;p Więc jeżeli potwierdzono postać Leona to będziesz mógł go zabijać i nim zabijać innych :P (łopatologicznie)
  • 0

#33 Gość_Kazuo_* Napisany 28 marca 2011 - 18:11

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Czyli jaki poziom? Jak to bardzo dobra gra.

Dla jednego "aż" bardzo dobra gra, dla drugiego "tylko" bardzo dobra gra. Sam uważam tego Resa za świetną pozycję, ale po absolutnie genialnym RE4 spodziewałem się czegoś znacznie ponad to. Ot, taki paradoks - jedna z lepszych gier tej generacji, ale jednocześnie jedno z największych rozczarowań.

Z tą lepszością "socomowego" RE oczywiście pojechałem, po prostu musiałem dać upust swoim hejterskim zapędom względem RE5 ;]
  • 0

#34 Zeus-Nelson Napisany 28 marca 2011 - 20:45

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Kurde, osobiście mam nadzieje na co najmniej DOBRĄ grę. Wprawdzie studio które będzie za nią odpowiadać nastawia mnie średnio optymistycznie, to perspektywa powrotu do Racoon City i klimatu starych residentów mnie osobiście kręci ;) Tym bardziej że gra ma być nastawiona na co-op, powrócą znane postacie i miejsca.
  • 0

#35 Raikoh Napisany 28 marca 2011 - 20:45

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Skany.

http://fr.ultimate-re.com/index.php

Pozytywnie to widzę.
  • 0

#36 Blizzard Beast Napisany 28 marca 2011 - 23:19

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Szału nie ma. Nie widzę tu RE, niestety.
  • 0

#37 Zwyrol Napisany 28 marca 2011 - 23:59

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Ciekawe czy ten typek w masce to Hunk. Ogólnie nie wygląda wcale to tak źle, jednak poczekam sobie na gameplay.
  • 0

#38 Raikoh Napisany 29 marca 2011 - 00:01

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Bardziej przypomina crapowate filmy RE, ale może będzie dobrze. Jest Raccoon, są zombie, jest ciemno- czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Swoją drogą w RE5 też nie widziałem RE i źle się to skończyło jeśli chodzi o mój odbiór tej gry. Tutaj natomiast widzę więcej RE niż w piątej części.
  • 0

#39 Blizzard Beast Napisany 29 marca 2011 - 08:41

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Owszem, ale przynajmniej gra była wysokiej jakości. Jeśli ten tytuł będzie niższej, to będziemy naprawdę mieli do czynienia z kolejnym Outbrakiem. A na niego szału nie ma. Chociaż z drugiej strony mogło to być spowodowane czasami, w jakich wyszedł Outbreak i zerowym podłączeniem konsol do netu w tamtym okresie. Może dziś by się ta koncepcja przyjęła.
  • 0

#40 BeSOS Napisany 29 marca 2011 - 09:06

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Tutaj raczej nie ma co liczyć na porównywalną jakość do pojedynczych części serii, pewnie dostaniemy takiego Outbreake'a; w coopie może być fajnie, byle tylko to dobrze zbalansowali.
  • 0

#41 ACZ Napisany 29 marca 2011 - 15:31

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Dead Island na papierze przedstawia się o wiele ciekawiej.
  • 0

#42 Shinigami Napisany 29 marca 2011 - 17:23

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ciekawe czy ten typek w masce to Hunk. Ogólnie nie wygląda wcale to tak źle, jednak poczekam sobie na gameplay.

Ten wyglądający jak Hunk to na pewno Hunk.
  • 0

#43 Gość_Kazuo_* Napisany 29 marca 2011 - 17:45

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Stęskniłem się za Raccoon, a te na screenach prezentuje się jak zawsze klimatycznie. Do tego obowiązkowe zombie, jakieś tyranciki (dawać Nemesisa!), Hunki i Leony Kennediki - teraz tylko nie spieprzyć gameplayu i będzie bajka. Jako wielki fan starych Residentów czekam z niecierpliwością.
  • 0

#44 Zwyrol Napisany 29 marca 2011 - 18:35

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Mnie tam zastanawia czemu Leonowi zmieniają za każdym razem mordę. Już w filmie Degeneration wyglądał jak Di Caprio, powinni mu pysk zostawić taki jak miał w czwórce, a nie robić na siłę z niego bishonena.

Ten wyglądający jak Hunk to na pewno Hunk.


No nie wiem już sam, bo Vector (czy inny Pokemon) na tych skanach wygląda właśnie bardzo podobnie do Hunka.
  • 0

#45 Gość_Kazuo_* Napisany 29 marca 2011 - 18:59

Gość_Kazuo_*
  • Goście

Mnie tam zastanawia czemu Leonowi zmieniają za każdym razem mordę. Już w filmie Degeneration wyglądał jak Di Caprio, powinni mu pysk zostawić taki jak miał w czwórce, a nie robić na siłę z niego bishonena.

W sumie w RE4 i Darkside Chronicles wygląda tak samo, tutaj także na screenie prezentuje się podobnie. Że w Degeneration spieprzyli mu twarz to mnie nie dziwi - oprawa i animacja rodem z wczesnych renderów na ps2, to i od wykonania postaci oczekiwać zbyt wiele nie można ;] Już bardziej czepiałbym się nieustannej metamorfozy Redfielda - w RE1 typowy amerykański komando, w RE CVX wymuskany dzieciak z mangi, w RE'make wygląda jak Scofield z Prison Breaka, a w RE5 jak zmiksowanie muskulatury Pudziana z ryjem Davida Boreanaza.


No nie wiem już sam, bo Vector (czy inny Pokemon) na tych skanach wygląda właśnie bardzo podobnie do Hunka.

Kolesie są z tej samej specjalnej jednostki uderzeniowej Umbrelli co oddział HUNK, tak więc podobieństwo nie powinno nikogo dziwić.
  • 0

#46 bluebox Napisany 30 marca 2011 - 16:31

bluebox

    Chocobo

  • Narybek
  • 25 Postów:
- teaser trailer tego crapa
  • 0

#47 Zwyrol Napisany 30 marca 2011 - 16:40

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
40 sekunda gość odwrócony plecami, czy to jest ta osoba o której myślę? :o Zombiaki poruszają się całkiem żwawo. Cholera, nie wierzyłem w tą grę, ale coraz bardziej się przekonuje, że to jednak wypali.
  • 0

#48 Shinigami Napisany 30 marca 2011 - 16:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jeśli myślisz o Nemezisie, to raczej nie.
  • 0

#49 Zwyrol Napisany 30 marca 2011 - 16:54

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Chodzi o tyranta z dwójki, który przebijał się przez ścianę. Nemesis to przy nim leszcz.

Spoiler

  • 0

#50 Gość_Kazuo_* Napisany 30 marca 2011 - 17:45

Gość_Kazuo_*
  • Goście
Swego czasu potocznie mówiło się na niego "gość w płaszczu". Był pokazany już wcześniej, na jednym ze screenów.
  • 0

#51 Giboonm Napisany 30 marca 2011 - 21:45

Giboonm

    Pikachu

  • Narybek
  • 86 Postów:

Chodzi o tyranta z dwójki, który przebijał się przez ścianę. Nemesis to przy nim leszcz.

Spoiler


Ten brutal nazywa się Mr. X i tak, to jego tam widzisz. No chyba, że miał brutalo-brata. Mr. Y ? Brzmi ujowo. ;)
http://www.neogaf.co...78&postcount=63 łapcie screeny.
  • 0

#52 Gość_Kazuo_* Napisany 30 marca 2011 - 21:57

Gość_Kazuo_*
  • Goście
To jest... piękne.


No kurde, prawie że stary dobry Resident. :kult:
  • 0

#53 Raikoh Napisany 31 marca 2011 - 00:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nie wygląda to źle. Przypomina mi krapowate filmy RE (duża rozpierducha na mieście). Oby były i te spokojniejsze momenty, gdzie nie ma 1000 zombie w jednym miejscu.
  • 0

#54 Zwyrol Napisany 31 marca 2011 - 00:59

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Oby tylko oprawa była lepsza, przynajmniej na poziomie Re5, bo obecnie wygląda to słabo, a piątce wykonaniem nawet do pięt nie dorasta.
  • 0

#55 Zwyrol Napisany 11 kwietnia 2011 - 16:20

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Nowe screeny.

http://fr.ultimate-r...rt_from=&ucat=
  • 0

#56 MarcheLLo7 Napisany 11 kwietnia 2011 - 18:02

MarcheLLo7

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Średnio to wygląda ,ale szczątki klimatu są.
  • 0

#57 Shinigami Napisany 13 kwietnia 2011 - 14:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Premiera na zimę.
  • 0

#58 Raikoh Napisany 13 kwietnia 2011 - 15:02

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Wygląda ciekawie. Może wyjść z tego coś naprawdę fajnego.
  • 0

#59 Zwyrol Napisany 13 kwietnia 2011 - 16:02

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Po c**j zabijać Leona, kiedy on tutaj był jeszcze zwykłym nieznaczącym policjantem? Zresztą jest to bardzo naciągane, biorąc pod uwagę, że przetrwał w RE w zasadzie wszystko, a tutaj ginie z zaskoczenia jak byle lamus.

To tak jakby w God Of War Kratos dostał z liścia już na starcie od byle pionka.

Oprawa to poziom poprzedniej generacji nie licząc rozdzielczości.


Capcom wie, że gra zapowiada się na średniaka, wzbudza kontrowersje z głównym bohaterem, zresztą tak samo jest w przypadku DMC, z tym, że o tamtej grze nadal niewiele wiadomo i pewnie wyjdzie coś dobrego.
  • 0

#60 Raikoh Napisany 13 kwietnia 2011 - 16:10

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Co innego twierdzi Capcom.

http://www.eurogamer...nt-6s-best-game
  • 0



Inne z tagami: