Skocz do zawartości

Zdjęcie

FIFA 12

EA Canada EA Sports X360 Wii 3DS PS3 PS2 Vita PSP PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
272 odpowiedzi na ten temat

#91 iluck85 Napisany 01 października 2011 - 21:35

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Kupiles na PS3 czy 360? Po 179zl w MM. Dzisiaj bylem w poznanskim MM i saturnie- tu i tu jakies turnieje, glownie malolaty siedzialy. Demko ogralem, gra spoko, ale szkoda mi 180zl dla paru meczykow, bo po paru ta gra bym olal ;)
  • 0

#92 Pawlik Napisany 01 października 2011 - 21:47

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
na ps3, bo nie mam golda na x360, no i pad jakoś w fifie bardziej mi leży.
  • 0

#93 ACZ Napisany 01 października 2011 - 21:50

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:
wiadomo, ze do pilke noznych lepiej sie nadaje dual shock
  • 0

#94 iluck85 Napisany 01 października 2011 - 22:03

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Wlasnie ogralem demko na PS3.
Mnie sie lepiej gralo na padzie od X.....
Szybkie bieganie na L1? Zamiast biedz do goscia, to zmienia mi sie zawodnik. A w ustawienia podaja, ze L1 to szybkie bieganie....
  • 0

#95 Zumii Napisany 02 października 2011 - 13:17

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
Kupiłem na Xboxa :^^: .
  • 0

#96 kiki Napisany 02 października 2011 - 15:09

kiki

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Ja daje Fifce 10 dni do premiery PESa na zdobycie mojego serca :). Na razie rozegrałem jeden mecz i przegrałem Bayernem z Widzewem 0:1 :). Demo było do bani, za krótki czas na rozegranie meczu. Teraz mam go dużo i prezentuje się lepiej. Fajne są opcje sieciowe "wspieraj klub" itp. co do grania online to się nie napalam bo ile można grać w kółko z Barceloną i Realem. Przerabiałem to w 11tce i chyba mam dość.
Co do samej gry to trzeba uważnie pykać w obronie,bo na odbiór piłki masz praktycznie tylko jedną szansę. Bardzo to urealniło rozgrywkę w porównaniu z PESem. Gra wydaje się być bardziej taktyczna. Jeśli tylko poprawili strzały na bramkę (w 11 były one nudne i trudno było trafić) i w samej grze będzie więcej przypadkowości tak jak w PESie to kto wie... może to będzie moja ulubiona gra piłkarska.
Zauważyłem jedną ciekawą rzecz. Bardzo często lewy obrońca Widzewa będąc w posiadaniu piłki pod pressingiem zamiast podawać ją do boku biegł w stronę swojej bramki prawie w sam róg, po czym mocno wykopywał piłkę do tyłu. Dziwne nienaturalne zachowanie, może to cecha słabych drużyn...? Owszem można zrobić tak raz albo dwa, ale koleś robił to nagminnie przez cały mecz.
  • 0

#97 Gość_Taikun_* Napisany 02 października 2011 - 15:18

Gość_Taikun_*
  • Goście
Miałem dzisiaj już brać na PS3 ale sobie pomyślałem o Kurzym i Arasie i chyba kupię wersję na X360, ktore dzisiaj w sklepie nie było :olo:
  • 0

#98 Zumii Napisany 02 października 2011 - 16:50

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
RB + podanie fajna i prosta sztuczka :) , jak wciska się LT to gracz robi zazwyczaj przewrotkę z dośrodkowania z tego co zauważyłem . Ogólnie gra jest niesamowita !
  • 0

#99 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 08:04

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Jeeeeeeeeeeeeejuuuuuuuuuuuuu jak mnei ta gra WKUR**A!!!

2 mecze wygrane, 2 remisy i 3 porażki Juventusem w rankingówce...W ogóle nie ogarniam tej obrony, miotam się jak powalony, szukam i ciągle zmieniam taktykę bo moje Juve gra bardzo passe! Po kilkunastu meczach już parę wad się pojawiło, nie przykrywają one zalet i tego że i tak się fajnie gra ale te sytuacje przez impact engine wyglądają często komicznie...

Nie wiem czy ogarnę ta obronę...jejuuuuuuuuuuuuuuu...:-( Szybki w miarę napadzior biegnie po flance i później schodzi zwodem/obróceniem do środka. Nie umiem grac albo naprawdę jest cholernie ciężko to powstrzymać. Grac nie umiem, to fakt, bo czasami mnie tak klepią że aż żal ale jeszcze musze dopracowac taktykę i ustawienie obronne...;-9
  • 0

#100 Cudak Napisany 03 października 2011 - 09:44

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Biorę dziś na PS3. Głównie dlatego, że drugi pad od 360 nie działa, a na Pleju mam dwa i właśnie gra w domu na 2 mnie najbardziej interesuje.

Kto z forum ma na PS3?
  • 0

#101 Stan Napisany 03 października 2011 - 09:55

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:
Ja będę miał niedługo.
  • 0

#102 Pawlik Napisany 03 października 2011 - 10:29

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Jeeeeeeeeeeeeejuuuuuuuuuuuuu jak mnei ta gra WKUR**A!!!

2 mecze wygrane, 2 remisy i 3 porażki Juventusem w rankingówce...W ogóle nie ogarniam tej obrony, miotam się jak powalony, szukam i ciągle zmieniam taktykę bo moje Juve gra bardzo passe! Po kilkunastu meczach już parę wad się pojawiło, nie przykrywają one zalet i tego że i tak się fajnie gra ale te sytuacje przez impact engine wyglądają często komicznie...

Nie wiem czy ogarnę ta obronę...jejuuuuuuuuuuuuuuu... :-( Szybki w miarę napadzior biegnie po flance i później schodzi zwodem/obróceniem do środka. Nie umiem grac albo naprawdę jest cholernie ciężko to powstrzymać. Grac nie umiem, to fakt, bo czasami mnie tak klepią że aż żal ale jeszcze musze dopracowac taktykę i ustawienie obronne...;-9

wpis. Plus, nie umiem wykorzystywać sam na sam :) Wczoraj to omal pada nie rozwaliłem, grałem z takimi leszczami, co chwila wychodziłem 1na1, i jak nie w bramkarza to w słupek, no jezus maria. A gnojki co chwila walą mi bramy za pola karnego... szlga mnie trafił. 4 porażki w wygranych meczach. A no i jak do cholery strzela sie karne ? mam wychylać gałkę ? czy ten pasek odpowiada za siłę strzału czy za kierunek ? miałem 3 karne i nic nie strzeliłem, nosz k***a jego mać.

Biorę dziś na PS3. Głównie dlatego, że drugi pad od 360 nie działa, a na Pleju mam dwa i właśnie gra w domu na 2 mnie najbardziej interesuje.

Kto z forum ma na PS3?

ja :)
  • 0

#103 Stan Napisany 03 października 2011 - 10:39

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:

A no i jak do cholery strzela sie karne ? mam wychylać gałkę ? czy ten pasek odpowiada za siłę strzału czy za kierunek ? miałem 3 karne i nic nie strzeliłem, nosz k***a jego mać.


"Na początku karnych tez nie ogarniałem(w 11) ale teraz jest juz ok. Musisz po pierwsze trafić kursorem w zielone tło na pasku(prawy dolny róg) po drugie po tym jak wciśniesz strzał aby zatrzymać kursor, przytrzymać go aby wybrać tez siłę strzału i w tym samym momencie wybrać kierunek strzału i trzymać go do końca, praktycznie. Najlepiej potrenować karne na arenie z włączonym celownikiem."

z drugiej strony tematu.
  • 0

#104 Cudak Napisany 03 października 2011 - 10:56

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
No, już kupiłem. Na PS3 też się fajna ekipa zbierze. Jeszcze jakiś headset się kupi i jazda. :)
  • 0

#105 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 11:26

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Mogę spróbować się zrewanzować jednym meczykiem :) 19?
  • 0

#106 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 11:38

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Mam headset w Warszawie a w domu zgubiłem gdzieś i dlatego nei miałem. A gadac nie będę bo mnie to dekoncentruje a nie chce dostać 10 :olo: No pewnie wyjdzie więcej niż 1...ta gra uzależnia.
  • 0

#107 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 12:22

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
No to możesz w ogóle nie grać :foch:
  • 0

#108 szczudel Napisany 03 października 2011 - 17:44

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Chat podczas gry zawsze wytraca mnie z koncentracji.
Poczekajcie z poł roku i bedziecie mnie mogli zaczac upokarzać online :)
A pytanie - gracie na nowym systemie obrony czy ustawiliście stary ?
  • 0

#109 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 17:54

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Rankingówki tylko na nowym można grać. Ja starego nie używam bo to imo bezsens.
  • 0

#110 szczudel Napisany 03 października 2011 - 18:28

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Rankingówki tylko na nowym można grać. Ja starego nie używam bo to imo bezsens.


Dziwne, po co w takim razie ustawili mozliwosc downgradeu skoro nie mozna num "normalni" grac. W takiej sytuacji faktycznie bezsens chociaz z 2 strony nigdy nie byłem jakims wymiataczem a piły odpalałem na kanapie - tam mozna grac na easy w obronie.
  • 0

#111 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 20:04

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Powiem tyle że w każdym meczu ta gra traci w moich oczach i jest coraz bardziej komiczna...
  • 0

#112 Pawlik Napisany 03 października 2011 - 22:37

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
ja powiem tylko, że strzały z dystansu to chyba jakaś parodia. Byle lepszy napastnik za pola karnego wali bramy jak na zawołanie, i nie ważne, że ktoś go tam ciągnie czy coś. Kurzy ma racje, po pewnym czasie fifa nie przypomina piłki nożnej tylko jej parodie, dam jej jeszcze szansę, jak nie to leci na allegro.
  • 0

#113 Kurzy Napisany 03 października 2011 - 23:46

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Foch do EA...w 9 lidze po awansie przegrałem 2 mecze, gram sobie 3 mecz i wygrywam kiedy to EA nawaliły serwery...i co? I porażka wlepiona :| No cholera mnie strzeli. W obronie znacznie lepiej i coraz lepiej ale i tak zdarzają się kwiatki i przegrywam nagle 0:5...kurdę, coś mi się wydaje że jest coś takiego jak zgranie kiedy zmienia się formację drużyny albo mi się wydaje. Chodzi o to że jak zmieniłem formację i taktykę to nie miałem w ogóle obrony, dziwnie latali, nie kryli itd....W ataku straszna kicha. Fakt że nie mam w ogóle kim postraszyć jak gram teraz JUVE ale kompletnie mi te akcje nie wychodzą i jakoś zawodnicy się nie zbierają szybko do ataku...Parodią jest to że im się "bardziej chce" kiedy ustawimy na ofensywny nastawienie już w meczu. Coś mi się wydaje że każdy tak robi po odpaleniu meczu.

Gra parodia, wkurw*a mnie coraz bardziej ale no...jestem głodny piłki konsolowej i ta gra mnie piekielnie wciągnęła już teraz. Więc po prostu mogę wysiąść nerwowo. Ja chyba tak przesadnie słabo gram bo pamiętam mecze w 09 i 10...piekielnie słabo w ataku bo nie wierzę że ludzie tak szybko nauczyli się opanować dobrze obronę ;-[
  • 0

#114 kiki Napisany 04 października 2011 - 08:32

kiki

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
Na razie EA daje ciała z FUT Web... Komuś udało się zalogować przez przeglądarkę?
  • 0

#115 Pawlik Napisany 04 października 2011 - 10:32

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

nie wiem co jest ze strzałami, ale marnuję TAKIE sytuacje TAKIMI zawodnikami, że wstyd się przyznać, każdy kopie jak ślepy paralita bez tabletek.


ja mam dokładnie to samo, mam w meczu po 3 sytuacje sam na sam, albo i lepiej, do tego tuzin dogodnych pozycji do strzału a wale niczym ala pałe. Chwile potem jakiś cieć z 25m wali mi bramkę w okienko... Serio, jak tak dalej pójdzie to sprzedaje tą grę, bo szkoda mi nerwów, wczoraj zagrałem dwa meczyki przy dziewczynie i aż musiała mnie złapać bo tak się trząsłem z nerwów :)
  • 0

#116 Kurzy Napisany 04 października 2011 - 10:41

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
U mnie jest tekst - "Kurzy uspokój się no!!!" na moje "No co to jest do k**wy nędzy, gdzie mi się wpierdalasz ty waflu j**any" ;]

Ps. Dlatego Aras, nie chce Ci takich tekstów w półrealu puszczać;] Emocjonuje się, wkurwiam, nakurwiam itd.;]
  • 0

#117 kowal Napisany 04 października 2011 - 10:52

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
tak czytam te Wasze żale i sobie przypomniałem dlaczego odpuściłem sobie futbol na konsoli. żadna inna gra nie wyzwalała we mnie takiej agresji. najgorsze było to, ze nawet bo wygranym meczu byłem już tak nabuzowany, że bez kija nie podchodź. i odnoszę wrażenie, że jakby wystawić takiej Fifie ocenę za np.3 miesiące to była by jednak niższa.
  • 0

#118 szczudel Napisany 04 października 2011 - 11:43

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
"doswiadczeni" w F12 - czy nie uwzgledniajac wad online i walki z SI , to czy silnik zderzeń sprawia ze do posiedzen kanapowych lepiej miec F12 czy starsza edycje np 11?
Nie mam ani jenej fifki na obecnej generacji?
  • 0

#119 Cudak Napisany 04 października 2011 - 13:20

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Ten system kolizji to niezły lol jest. Piłkarze latają, robią fikołki, plączą się ze sobą... Strzały to też jakaś kiszka, sam na sam wykorzystuję może 1 na 10 razy, choć może to kwestia podszkolenia. Ogólnie na razie jestem ostro zawiedziony... No i nie wiem czy ten online przejdzie więcej niż raz, a bez tego może być ciężej sprzedać bo jednak większość chce mieć grę online.
  • 0

#120 Stan Napisany 04 października 2011 - 15:23

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 208 Postów:
Kurde, we mnie też największy wkurw wywołują gry sportowe, dziwne nie.
  • 0



Inne z tagami: