Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ryse: Son of Rome

PC XONE Crytek

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
408 odpowiedzi na ten temat

#91 Stan Napisany 27 czerwca 2013 - 22:44

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Rozumiem, że Ciebie rusza Ryse i aby w nią zagrać polecisz do sklepu po xbone gdy tylko będzie taka możliwość? :hihi:

Nie, ale czy nie mam racji? :cf:


  • 0

#92 Aleks Napisany 27 czerwca 2013 - 22:51

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Dzień dobry, kompletnie nie rusza mnie ta gierka, z kinkietem, czy bez. NIe jara mnie starożytny Rzym, a już na pewno nie jarają mnie areny. Jakieś szpiegowskie lub spiskowe klimaty intryg dworu cesarskiego i patrycjuszy może bym łyknął, ale jakaś napierdzielanka żołdakami kompletnie mnie nie interere. To kolejna nextgenowa gra, której nie udaje się mnie zachęcić do przesiadki na nextgeny. :ziewa:

 

Shadow of Rome... dobra gierka była.


  • 1

#93 Aleks Napisany 19 lipca 2013 - 13:07

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

nowy screen

 

Ryse-Cinematic-2-jpg.jpg


  • 0

#94 Aleks Napisany 26 lipca 2013 - 11:02

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

nowe wideo:


  • 0

#95 Kazuo Napisany 23 sierpnia 2013 - 23:46

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

http://www.ppe.pl/ne...cji_w_ryse.html

 

 

Muehehehe, co za gówno :lol: Czekamy, aż pomysł się przyjmnie i podchwycą go inni developerzy. Nie chce Ci się grindować postaci w erpegu? Zapłać za dodatkowy exp! Potrzebujesz mocniejszych broni w FPS'ie? SIęgnij po portfel! Myślałem, że to Ryse już bardziej żałosne nie będzie, ale pazerność ludzka nie zna granic.


  • 0

#96 fingus Napisany 23 sierpnia 2013 - 23:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nic nowego. I owszem, będzie tego więcej. Jeśli ktoś tego potrzebuje - niech płaci. Dopóki gra nie będzie wymagać kupowanie tego (np. poprzez takie wyśrubowanie poziomu trudności, by bez bonusów nie dało się grać), to jest ok. Uwazam to nawet za bardziej fair niż płatne DLC, które zawsze śmierdziały mi "wycięliśmy kawałek gry, zapłaćcie za to więcej dukatów".
  • 0

#97 Kazuo Napisany 24 sierpnia 2013 - 00:05

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Denerwuje mnie, że w ten sposób łatwe gry są jeszcze bardziej upraszczane. Dojdzie kiedyś do sytuacji, że za dodatkową opłatą gra będzie przechodzić się sama od a do z. Sam oczywiście nigdy nie będę z tego korzystał, ale zawsze można się ponabijać z chorych pomysłów i zjebów, którzy dadzą się tak wydoić. Gorzej jeżeli pójdzie to jeszcze dalej i developerzy zaczną stosować tanie sztuczki w stylu mega wolno nabijających się lv. w Fajnal Fantasy XXVIII (itp.) i żeby się niepotrzebnie nie wk*rwiać trzeba będzie płacić. Za daleko to już powoli dochodzi.

 

A z DLC to często narzekanie z d*py. Szczytem szczytów było smęcenie (na które natknąłem się na innym forum o giereczkach) na dodatkowe, płatne areny w Mercenaries w RE6. Jakby samej gry, która zajmuje blisko 30 godzin było za mało :fp: Niektórzy po prostu wszystko chcieliby mieć za darmo.


  • 0

#98 fingus Napisany 24 sierpnia 2013 - 00:23

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Już teraz masz (no, powiedzmy "miewasz") w grach tryby easy, normal i hardcore - nikt Cię nie zmusza do grania na easy. Jak chcesz, grasz na hard i śmiejesz sie w twarz tym, którzy skończyli grę na easy. A o graniu na kodach i godmode słyszałeś? :hihi:
Co do DLC - różnie z nim bywa, czasem to jest ewidentnie wyrźnięta zawartość, którą sie wciska za dodatkową kasę i czlowiek czuje, że kupił grę na raty (lub wybrakowaną). Z kolei na iPadzie są giereczki, które dodają zawartość bez opłat - pojawia się update i dostajesz w nim za free nowe plansze, wyzwania, tryby, etc. Super sprawa. I tego bym chciał. A za kasę jakieś ułatwiacze, powerupy, mnożniki pedeków - rzeczy, bez których możesz sie obejść, bo jesteś w stanie to wszystko sam "uczciwie" zdobyć w grze. Podoba mi się takie podejście. O ile, jak mówiłem, twórcy specjalnie czegoś nie skiszą, jak w Diablo 3 z dropem, gdzie bez domu aukcyjnego jesteś w ciemnej żopie, bo samemu strasznie cienki loot się łapie (ale i tak go skończyłem bez płacenia prawdziwą forsą).
  • 0

#99 wrog Napisany 24 sierpnia 2013 - 10:47

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

http://www.ppe.pl/ne...cji_w_ryse.html

 

 

Muehehehe, co za gówno :lol: Czekamy, aż pomysł się przyjmnie i podchwycą go inni developerzy. Nie chce Ci się grindować postaci w erpegu? Zapłać za dodatkowy exp! Potrzebujesz mocniejszych broni w FPS'ie? SIęgnij po portfel! Myślałem, że to Ryse już bardziej żałosne nie będzie, ale pazerność ludzka nie zna granic.

Nic nowego, nic sensacyjnego. W grach EA „time savers pack” są chyba od 2006 roku. Albo grasz normalnie i odblokowujesz kolejne rzeczy. Albo masz za dużo pieniędzy, za mało czasu i kupujesz to za prawdziwą kasę. Póki to tylko opcja, a gra nie jest robiona w taki sposób, by chamsko nakłaniała do wywalania kasy, to nie mam pretensji. Zwłaszcza że Ryse to koopowa horda w multi.

 

Większy problem to robienie paczek z losowymi rzeczami... To niejako odnosi się do tego, co wyżej napisałem. Zamiast listy konkretnych rzeczy, które dostaniesz za taką lub inną czynność, to masz skrzynki czy inne dziadostwo. Mass Effect 3, Gears of War: Judgment, zaraz Battlefield 4 i Ryse. Widać, w którą stronę to idzie.


Ten post był edytowany przez wrog dnia: 24 sierpnia 2013 - 10:48

  • 0

#100 Aleks Napisany 28 sierpnia 2013 - 07:51

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

DriveClub też ma dostać masę DLC, ciekawe tylko kto na tym lepiej wyjdzie. :)

 

//

 

Gierka ma doczekać się sporo zmian.


  • 0

#101 xell Napisany 07 września 2013 - 11:38

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

W sumie stare, ale chyba nikt nie wkleił:

Walka wygląda na mocno inspirowaną serią Batman Arkham. Grafika jest śliczna.


  • 0

#102 Nexus Napisany 07 września 2013 - 11:53

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Ładne. Ryse to imho najciekawsza z gierek na start na oba pudełka.
  • 0

#103 Shinigami Napisany 07 września 2013 - 11:56

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Teraz w końcu jakoś to wygląda i aż chciałoby się zagrać.
  • 0

#104 ACZ Napisany 07 września 2013 - 13:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Grafika jest śliczna.

mocne słowa jak na nową generację i rynnowaty gameplay, ktorego tak nie cierpisz, olo.

poza wyzszą rozdzielczoscią i lepszym AA to gra wyglada gorzej niz ostatni GoW.

to jak wyglada tryskanie krwi to żart, nawet postaci nie brudzi (juz stary, 3,5-letni GoW3 to wprowadzil).

mówie jak jest.

 

god_of_war_ascension_gif_8_by_sonicx2011

 

Gauntletsgif4.gif


  • 0

#105 xell Napisany 07 września 2013 - 13:35

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Grafika jest śliczna.

mocne słowa jak na rynnowaty gameplay, ktorego tak nie cierpisz, olo.

poza wyzszą rozdzielczoscią i lepszym AA to gra wyglada gorzej niz ostatni GoW.

to jak wyglada tryskanie krwi to żart, nawet postaci nie brudzi (juz stary, 3,5-letni GoW3 to wprowadzil).

mówie jak jest.

To był komentarz a propos grafiki, nie konstrukcji poziomów. Jeśli chodzi o Twoje porównanie z God of Warem, to jest nieprawdziwe.


  • 0

#106 ACZ Napisany 07 września 2013 - 13:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

jest prawdziwe. na pierwszym gifie masz pokazane jak krew brudzi kratosa, a wykonanie postaci nie odbiega od tego co widzimy w Ryse.

na filmiku w ktorym wstawiles ładne są tylko postacie i tyle.


  • 0

#107 D3ckard Napisany 07 września 2013 - 17:36

D3ckard

    Mega Man

  • Narybek
  • 146 Postów:

Zainwestuj w okulary. GoW3 nie ma skoku do Ryse.


  • 0

#108 xell Napisany 07 września 2013 - 20:24

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

jest prawdziwe. na pierwszym gifie masz pokazane jak krew brudzi kratosa, a wykonanie postaci nie odbiega od tego co widzimy w Ryse.

na filmiku w ktorym wstawiles ładne są tylko postacie i tyle.

Czychu weź się doinformuj. W obu grach rozbryzgi krwi są zrobione tak samo, to dwuwymiarowe sprajty. Jeśli chodzi o to, że krew zostaje na Kratosie, to jest to prosty efekt nałożenia tekstury krwi na model postaci, mnóstwo current-genowych gier to robi. To, że Ryse tego nie ma to wybór estetyczny, nie techniczny.


  • 0

#109 fingus Napisany 07 września 2013 - 20:25

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Może walczą o niższe PEGI. :hihi:
  • 0

#110 iluck85 Napisany 07 września 2013 - 20:30

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

GOW jest na rynku, a Ryse przed premiera i ostatecznie może się trochę zmienić- zresztą jest informacja na filmiku. 


  • 0

#111 Aleks Napisany 07 września 2013 - 23:31

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

jak już porównujesz to gry z PS4 dawaj, ale w sumie nic tam nie ma.


  • 0

#112 Stan Napisany 07 września 2013 - 23:57

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

aleks ładnie wykułeś ten jeden tekst na pamieć, ale polecam nauczyć sie tez paru innych. 


  • 0

#113 Danteusz Napisany 08 września 2013 - 00:54

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:


jest prawdziwe. na pierwszym gifie masz pokazane jak krew brudzi kratosa, a wykonanie postaci nie odbiega od tego co widzimy w Ryse.
na filmiku w ktorym wstawiles ładne są tylko postacie i tyle.

Czychu weź się doinformuj. W obu grach rozbryzgi krwi są zrobione tak samo, to dwuwymiarowe sprajty. Jeśli chodzi o to, że krew zostaje na Kratosie, to jest to prosty efekt nałożenia tekstury krwi na model postaci, mnóstwo current-genowych gier to robi. To, że Ryse tego nie ma to wybór estetyczny, nie techniczny.
GoW nie pobije Ryse w kwestii technikaliów, ale ma znacznie wyższe walory produkcyjne. W efekcie może sprawiać lepsze wrażenie niż niejedna gra nowej generacji, tak jak miało to miejsce w momencie premiery GoW2
  • 0

#114 Nexus Napisany 08 września 2013 - 06:52

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Walory produkcyjne?
  • 0

#115 Danteusz Napisany 08 września 2013 - 07:01

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Masz lepsze tłumaczenie production values?
  • 0

#116 Nexus Napisany 08 września 2013 - 07:14

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Nie chodzi mi o tłumaczenie. Nie wiem tylko co to znaczy, jeśli jakaś gra ma wyższe walory produkcyjne.
  • 0

#117 BeSOS Napisany 08 września 2013 - 09:04

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Imo najciekawszy launch title obu konsol o ile nie zbombi gameplay. Juz wyglada bardzo ladnie.
  • 0

#118 Stan Napisany 08 września 2013 - 10:21

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:

Imo najciekawszy launch title obu konsol o ile nie zbombi gameplay. Juz wyglada bardzo ladnie.

To Crajtek, gejmplej na bank zbombi :( 


  • 0

#119 D3ckard Napisany 08 września 2013 - 12:21

D3ckard

    Mega Man

  • Narybek
  • 146 Postów:

To się okaże (niestety nie da się tego wykluczyć). Równie dobrze można jednak stwierdzić, że Crytek dobrze robi pierwszą grę z serii. Póki co wygląda świetnie i byłaby jednym z powodów, dla których X1 byłby na pewno moją pierwszą konsolą nowej generacji. Byłby, bo polski oddział MS wypada jak banda ślepców, którzy nie wiedzą nawet kiedy spodziewać się nowego sprzętu.


  • 0

#120 wrog Napisany 08 września 2013 - 14:04

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

No to już nie od nich zależy. Góra zdecyduje, to będą wiedzieli i ruszą z przygotowaniami do polskiej premiery. :)


  • 0



Inne z tagami: