Skocz do zawartości

Valkyrie Profile: Silmeria, Lenneth


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
190 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 06 grudnia 2005 - 19:20

Gość__*
  • Goście
http://www.ga-forum.... ... ge=1&pp=50
http://img107.imagev... ... 1_70e4.jpg
  • 0

#2 Lady Luck Napisany 06 grudnia 2005 - 19:25

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Nono, wygląda to...
...obrazkowo... ;)
No, ale poza obrazeczkiem nie ma nic więcej...
  • 0

#3 Danteusz Napisany 06 grudnia 2005 - 19:30

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie grałem w VP na PSX czego bardzo żałuję. Widziałem recenzję w GameOne, gra urzekła mnie klimatem. Mam nadzieję że kontynuacja faktycznie ukaże sie na PS2.
  • 0

#4 Gość__* Napisany 06 grudnia 2005 - 19:37

Gość__*
  • Goście
He w sumie to tam kompletnie nic nie widać... ot skrawek jakiegoś marnego scana.... Jeśli ta blonyna co jest bokiem to Valkyrie to lipa straszna bo wygląda o wiele gorzej niż w VP 1. o rzeczywiście raczej skan VP bo w prawym górnym rogu widać fragment logo który wygląda jak logo 1 części... czemu ten skan jest tak okropnie ucienty ;/ jakis dałn niesamowity go robił ;/
  • 0

#5 Gość__* Napisany 06 grudnia 2005 - 20:42

Gość__*
  • Goście
Nie 'dałn', tylko gazety z której jest ten materiał po prostu nie ma jeszcze w sprzedaży. o_O
Do końca tygodnia --a może juz jutro-- powinno się wszystko wyjaśnić, bo to co najciekawsze z Famitsu zazwyczaj pojawia się w środę(jakimś cudem).
  • 0

#6 Rinoa Napisany 07 grudnia 2005 - 21:56

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
No, jestem ciekawa jak to wszystko wyjdzie. Z VP na PSX'a wogóle nie niałam styczności so... :angel:
  • 0

#7 Snoodgrass Napisany 08 grudnia 2005 - 06:47

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
No ja tesh nie miałem styczności z pierwszą scenką dlatego ten obrazechek mi tu jakoś nie mówi dobrze ale mam nadzieje na dobra pozycje :mrgreen:
  • 0

#8 Gość__* Napisany 08 grudnia 2005 - 16:26

Gość__*
  • Goście
Żałujcie że nie graliście w jedynkę bo to zdecydowanie jeden z najlepszych RPG wszechczasów.
  • 0

#9 Gość__* Napisany 08 grudnia 2005 - 16:43

Gość__*
  • Goście
Chyba bede musiała się w końcu wziąć za część pierwszą^^

Będę uważnie śledziła ten projekt, pewnie bedzie czym nacieszyć oczka, tak więc czekam na screeny :]
  • 0

#10 Rinoa Napisany 08 grudnia 2005 - 17:12

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:

Żałujcie że nie graliście w jedynkę bo to zdecydowanie jeden z najlepszych RPG wszechczasów.

Zobaczymy co da się zrobić ;) A, że nie miałam z nią styczności to z przyzwoitości zapytam: czy wyszła w PALu?
  • 0

#11 Gość__* Napisany 08 grudnia 2005 - 21:38

Gość__*
  • Goście
Niestety pierwsza VP nie ukazała się w PALu.
  • 0

#12 Rinoa Napisany 08 grudnia 2005 - 21:46

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Na allegro jej nie ma, jak ją skombinować? :> hę?:>
  • 0

#13 Gość__* Napisany 08 grudnia 2005 - 22:35

Gość__*
  • Goście
Wreszcie się doczekam następnej części tej wspaniałej gry. Z tego co wyczytałem to wychodzi w 2006 dokładnej daty nie znam. Zwać się będzie " Valkyrie Profile Silmeria".
Jeszcze tylko Vagrant Story + Final Fantasy Tactics i jestem w niebie. :angel: :angel: :angel:
  • 0

#14 Gość__* Napisany 09 grudnia 2005 - 15:09

Gość__*
  • Goście
Ta gra ma sie ukazać jako kontynuacja czy osobna część???? Bo jak kontynuacja to sie musze spieszyc :/
  • 0

#15 Gość__* Napisany 09 grudnia 2005 - 17:48

Gość__*
  • Goście
Valkyrie Profile też na PSP!!!
http://pspupdates.qj... ... l#comments

:klaszcze:
  • 0

#16 Gość__* Napisany 09 grudnia 2005 - 18:17

Gość__*
  • Goście
No jakoś dziś właśnie o tym słyszałem, mnie tam za bardzo taka wiadomość nie jara bo nie jestem za robieniem remaków gier które byly fajne jeszcze kilka lat temu...




Na allegro jej nie ma, jak ją skombinować? :> hę?:>

Od pana Ivana z bazaru...

Ta gra ma sie ukazać jako kontynuacja czy osobna część???? Bo jak kontynuacja to sie musze spieszyc Heh

Raczej nie powinno mieć to dla ciebie zbytniego znaczenia... w pierwszej części chodziło o to że jako Valkyria zabieraliśmy dusze zmarłych wojowników i później odsyłaliśmy ich do Valchalii aby walczyli wraz z Odynem, nie było jako tako ciągłej historii jak w Finalach, nie wydaje mi się żeby trzeba było znać 1 żeby czerpać przyjemność z grania w 2jkę.
  • 0

#17 Gość__* Napisany 09 grudnia 2005 - 19:02

Gość__*
  • Goście
Obrazki:

PS2
http://www.true-gami... ... ria0lp.jpg

PSP
http://www.skizo.org...valksym500x.jpg
  • 0

#18 Gość__* Napisany 09 grudnia 2005 - 19:42

Gość__*
  • Goście

Raczej nie powinno mieć to dla ciebie zbytniego znaczenia... w pierwszej części chodziło o to że jako Valkyria zabieraliśmy dusze zmarłych wojowników i później odsyłaliśmy ich do Valchalii aby walczyli wraz z Odynem, nie było jako tako ciągłej historii jak w Finalach, nie wydaje mi się żeby trzeba było znać 1 żeby czerpać przyjemność z grania w 2jkę.

Błąd! Nawet pomimo braku jakiejś niesamowicie rozbudowanej fabuły jestem za tym, aby skończyć najpierw jedynkę - tylko w ten sposób wyłapie się smaczki i ukryte niuanse niewidoczne dla zwykłych śmiertelników:). Przykład - wiecie jakiego zonka załapałem jak spotkałem w Star Ocean 3 Lenneth w wersji chibi? Albo remix muzyki z walki z bossem, albo Freya... . Masakra. A VP jest piękna - sceny śmierci niektórych bohaterów są naprawdę bardzo wzruszające i naprawdę żal się ich człowiekowi robi... .

Aha jakby ktoś zamierzał dopiero teraz zagrać w VP1 to taka rada - grajcie TYLKO na harda. Ten poziom trudności to podpucha - nie jest wcale tak ciężko, a tylko w ten sposób odkryjecie wszystkie tajemnice gry i tylko grając na tym poziomie zobaczycie najlepsze zakończenie.

Heh ide o zakład że Gabriel Celeste i Iseria Queen znowu dostaną plakietkę "ukryty boss" :D .
  • 0

#19 Gość__* Napisany 10 grudnia 2005 - 01:10

Gość__*
  • Goście

Raczej nie powinno mieć to dla ciebie zbytniego znaczenia... w pierwszej części chodziło o to że jako Valkyria zabieraliśmy dusze zmarłych wojowników i później odsyłaliśmy ich do Valchalii aby walczyli wraz z Odynem, nie było jako tako ciągłej historii jak w Finalach, nie wydaje mi się żeby trzeba było znać 1 żeby czerpać przyjemność z grania w 2jkę.


Aha jakby ktoś zamierzał dopiero teraz zagrać w VP1 to taka rada - grajcie TYLKO na harda. Ten poziom trudności to podpucha - nie jest wcale tak ciężko, a tylko w ten sposób odkryjecie wszystkie tajemnice gry i tylko grając na tym poziomie zobaczycie najlepsze zakończenie.


Dżizz gdzieś ty był całe moje młodzieńcze życie ;/
Jak ja grałem w VP w tym 2000 roku to trza było to napisać ;] Dla mnie właśnie VP nie była tak wspaniała jak czułem na początku obcowania z nią przez zakończenie właśnie... a właściwie jego brak bo pokonałem tego mietka na końcu i... koniec... napisy końcowe i nic więcej ;/ Nie chciało mi się 2 raz przechodzić po takim zakończeniu ;/

Co do wersji na PS2 to kurde nie moge sobie darować blond włosów bohaterki... Lenneth była dla mnie o wiele ciekawsza i miałą w sobie coś...
  • 0

#20 Danteusz Napisany 10 grudnia 2005 - 10:37

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
News GameSpotu:
http://www.gamespot.... ... 41048.html
  • 0

#21 Gość__* Napisany 10 grudnia 2005 - 14:07

Gość__*
  • Goście

In Valkyrie Profile: Silmeria, the player takes the role of two characters named Silmeria and Alisha, who coexist within the same body. Silmeria is a Valkyrie and the younger sister of Lenneth, the hero of the original Valkyrie Profile. Alisha is the kindhearted princess of Dipan. As punishment for angering the god Odin, he traps Silmeria's soul into the body of Alisha, and the game tells their story.

Wow. Może być naprawdę ciekawie, bo jak zapewne wiadomo - nie było jednej Valkiri - Valkirie były dziwicami, które za zadanie miały...no kto grał w jedynkę ten wie:D. Ciekawe czy znowu main zadaniem będzie soul hunting :) - w końcu Regnarok ma nadejść dopiero za 100 lat :) .
  • 0

#22 drAKul Napisany 12 grudnia 2005 - 01:29

drAKul

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 1 904 Postów:
Kurde mialem ta sama akcje co Gipsi. Nie chcialo mi sie jej przechodzic drugi raz. I mowcie co chcecie ale watki niektorych postaci sie urywaly i pewne rzeczy nigdy nie zostaly wytlumaczone ( w sensie ucieli/ nie chcialo im sie kontynuowac watku a nie chcialbys miec wszystko na tacy) Troche sie rozczarowalem orzez ta choklena koncowke ale kiedys ja przejde jeszcze raz bo i tak byla swietna gra
  • 0

#23 Rinoa Napisany 12 grudnia 2005 - 14:47

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:

no kto grał w jedynkę ten wie:D

a jak ktoś nie grał? :cry: :cry: :cry:
no, w końcu i tak możesz powiedzić zaznaczając spoiler, bo nigdy w jedynkę nie zagram; to będzie pewnie wytłumaczone w drugiej części, ale ja chcę wiedzieć :D
  • 0

#24 Gość__* Napisany 12 grudnia 2005 - 15:47

Gość__*
  • Goście

no kto grał w jedynkę ten wie:D

a jak ktoś nie grał? :cry: :cry: :cry:
no, w końcu i tak możesz powiedzić zaznaczając spoiler, bo nigdy w jedynkę nie zagram; to będzie pewnie wytłumaczone w drugiej części, ale ja chcę wiedzieć :D


To w sumie żaden spoiler bo jak ktoś czai mitologię to wie "o co chodzi" jak zobaczy sam tytuł.
No więc Valkirie były dziewicami służacymi Odinowi. Ich zadaniem było pozyskanie dusz bohaterow do armi Odina w Valhalli. Jak to robiły? Bardzo sprytnie - po bitwie spośród zmarłych wybierały najodważniejszych i najbardziej mężnych wojowników i ich dusze zabierały przed oblicze Odina (resztą zmarłych zajmowała się Freya). A po co Odinowi dusze wojowników? Ano do Ragnaroka - końca świata, kiedy to odbędzie się bitwa międy jego armią, a armią Lokiego. To chyba tyle :) .
  • 0

#25 Gość__* Napisany 12 grudnia 2005 - 17:46

Gość__*
  • Goście
Screenshots of Valkyrie Profile: Lenneth for PSP
http://www.pspupdate... ... 2_1212.jpg
http://www.pspupdate... ... 3_1212.jpg
  • 0

#26 Gość__* Napisany 14 grudnia 2005 - 21:17

Gość__*
  • Goście
Scans Famitsu
http://img22.imageve... ... _F890b.jpg
http://img14.imageve... ... _F890a.jpg
http://img103.imagev... ... _F890d.jpg
http://img43.imageve... ... _F890c.jpg
  • 0

#27 Kyo Napisany 14 grudnia 2005 - 21:25

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Cóż mogę napisać? Screen'y prezentują się wyśmienicie :D ! Zwłaszcza wygląd tych kilku postaci przypadł mi do gustu. Nowa walkiria również nie jest zła :P .

Poprzedni Valkyrie Profile urzekł mnie klimatem. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie. Tylko proszę jeszcze o wydanie tej gry na starym kontynencie...
  • 0

#28 Lady Luck Napisany 15 grudnia 2005 - 16:05

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:
Wygląda naprawdę fajnie i fachowo- miejmy nadzieję, że zostaniemy uraczeni kawałkiem dobrego eRPeGa :)
Ale czy poza scanami wiadomo coś jeszcze...?
  • 0

#29 Rinoa Napisany 16 grudnia 2005 - 20:20

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Przyłączę się do moich poprzedników. Czuję, ze to bedzie kawał dobrej roboty, a mój nos nigdy nie zawodzi [nawet jak się z niego gluty leją potokami (wybaczcie drastyczność) :P]. Powiedzcie więcej, powiedzcie więcej! Jaka jest przewidziana data?:>:>
  • 0

#30 Pjoter Napisany 21 grudnia 2005 - 18:24

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Tak dlugo czekalem na jakies info na temat ewentualnej kontynuacji, az wreszcie natrafiam na nie... z kilkudniowym opoznieniem :roll: No ale wazne, ze jest. VP to jak juz kilka razy pisalem na tym forum moj ulubiony rpg na psx. Kapitalna gra. Przeszedlem ja kilka razy i zawsze bawilem sie doskonale. Ciekawy system, fantastyczna sciezka dzwiekowa i ciekawa fabula, ktora dala sie poznac wylacznie tym, ktorzy widzieli odpowiednie zakonczenie. Wiekszosc kluczowych dla fabuly wydarzen ma miejsce w ciagu ostatnich godzin gry, a zwlaszcza wtedy, gdy juz zadzialamy tak, by uzyskac odpowiednie zakonczenie. Swoja droga bardzo fajny filmik koncowy. To gorsze zakonczenia tez jest bardzo klimatyczne, ale glownie z powodu wielkiej iloci niedopowiedzen jakie pozostawia. Nic sie tam nie wyjasnia i to tez jest na swoj sposob ciekawe.
Jesli ktos nie gral, a zamierza to mam rade, do ktorej warto sie zastosowac. Nim zaczniecie grac znajdzcie na necie opis, zawierajacy sposob na uzyskanie odpowiedniego zakonczenia, i przeczytajcie fragment o tym traktujacy. Nie zaspoiluje wam to wiele, ale za to uzyskacie dostep zakonczenia, ktore moze zawazyc na ogolnym postrzeganiu tej gry. Na dodatek pracujac najlepsze zakonczenie, nie tracicie szans na zobaczenie tego drugiego, co niestety nie dziala w druga strone. Dosc juz o jedynce. Wazne, ze bedzie VP2. To chyba najlepsze wiesci od czasu potwierdzenia przez Hideo Kojime pracy nad MGS4. Nie moge sie doczekac. Zeby tylko gra ukazala sie na jakims kontynencie, gdzie ludzie posluguja sie normalnymi jezykami, zamiast mowic "cing ciong" i rysowac krzatyny :wink:
Czekam na kazde nowe info, rozwoj sytuacji bede sledzil z wypiekami na twarzy... a korzystajac z przerwy swiatecznej chyba sobie przejde VP ponownie, co wam tez radze zrobic :)
  • 0