Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2012

Konami PS3 PS2 PSP X360 Wii 3DS PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

#31 Raikoh Napisany 26 sierpnia 2011 - 19:42

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

srajko :fp:


Jakiś problem leszczu?

Druciak nie. Bo woli grę zdecydowanie gorszą. Kiedyś gejplay ratował PESa, a teraz nie dość, że gejplay jest dużo słabszy to jeszcze granie bez licencji ...
  • 0

#32 Stan Napisany 26 sierpnia 2011 - 19:44

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
bulwers :clown: to nie jest chore. Sam tez wolę FIFE ale nie uważam kupowania PESa za chore. Jedynie głupie.
  • 0

#33 Sotaku Napisany 26 sierpnia 2011 - 20:20

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
mnie śmieszy jak ktoś chce mnie przekonać co mnie się bardziej podoba :fp:
Gram w każde demo Fify i PESa i zawsze nie mam problemu z wyborem, nie naklaniam nikogo do kupna której z pozycji, ale mogę szczerze polecić PESa, bo bardzo fajnie się w niego gra. Bardzo się polepszył po spadku formy. Fifa poszla do przodu, ma licencje, ale pierwsze co robię to przegrywam oryginalne stroje i nazwy oraz dodatkowe stadiony...zajmuje mi to dzień i juz mam swoje licencje.
Czyli grajcie w co chcecie i dajcie to robić innym
  • 0

#34 Cudak Napisany 26 sierpnia 2011 - 22:54

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:
Masz kupić FIFE! Deb karwa, ogarnij się!!! :cf:
  • 0

#35 Sotaku Napisany 26 sierpnia 2011 - 23:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
proszę pozwólcie mi grać w PESa :cf:
  • 0

#36 oranje Napisany 27 sierpnia 2011 - 10:22

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Nie! Masz zakaz gry w PESa :cf:

Pewnie gdyby nie cała masa tytułów jakie wychodzą w tym czasie też bym się skusił na niego.
  • 0

#37 Sotaku Napisany 30 sierpnia 2011 - 18:25

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Jakiś czas temu pisałeś że następnego PESa kupisz...
  • 0

#38 oranje Napisany 30 sierpnia 2011 - 18:27

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Miałem ambitny plan, że co roku będę kupował inna piłkę. Po czym zagrałem w demo PESa i jednak pozostaję przy Fifie.
  • 0

#39 Sotaku Napisany 30 sierpnia 2011 - 18:29

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Daj szansę drugiej demówce...ona ma być bardziej zbliżona do finalnego produktu...
  • 0

#40 Stan Napisany 30 sierpnia 2011 - 18:38

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
oranjefan, nie przechodź na ciemną stronę mocy :olo:
  • 0

#41 oranje Napisany 30 sierpnia 2011 - 18:39

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Na 100% zagram. W to demo też gra mi się naprawdę fajnie. Prawdopodobnie i tak w okolicach świąt dopiero jakąś piłkę kupię, więc pewnie jeszcze w finalna wersję zagram jak w końcu zechce mi się się do pico wpaść :P

Jednak od Fify 09 mam kontakt z piłką od EA i ciężko jest się przestawić na PESa.
  • 0

#42 Sotaku Napisany 15 września 2011 - 11:07

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Nowe demko nowe doznania. Bramkarze poprawieni, choć i tak idealnie sie nie zachowują...wygląda to tak, jakby przy strzale z daleka (bardzo skuteczne) bramkarz późno reagował by mógl się wyciągnąć, ale nie dosięgnąć piłki...ładnie to wygląda, ale trochę to sztuczne.
Pięknie wychodzą zawodnicy do podań, może nie tak jak w demku, ale widać dużą różnicę, szczególnie przy kontrze przeciwnika, moi zawodnicy nie wracali w lini prostej do swojej pozycji tylko tak by utrudnic kontre przeciwnika. Odczuwam, że promowana jest gra na Barcę, jest dużo miejsca na podania...
Interesujący wydaje sie też tryb managera
  • 0

#43 Kurzy Napisany 15 września 2011 - 15:41

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
W tym roku FIFA zdublowała na okrążeniu PES. IMO różnica jakości w gameplay'u jest największa w historii rywalizacji(oczywiście nie pamiętając czasów kiedy FIFA była dnem a wychodziły boskie 2,3,4,5). Deb, zagraj w demo FIFY plissss;] hehehehehehe :cf:
  • 0

#44 logan Napisany 15 września 2011 - 16:28

logan

  • Forumowicze
  • 2 356 Postów:
lol, akurat w tym roku PES lepszy
  • 0

#45 Stan Napisany 15 września 2011 - 17:19

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 207 Postów:
logan mimo wszystko, nie.
  • 0

#46 Zumii Napisany 15 września 2011 - 19:52

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
Pograłem w demko Fify i jakoś mnie nie przekonało , ale demko Pesa to dla mnie bardzo pozytywne zaskoczenie :) .
  • 0

#47 Sotaku Napisany 15 września 2011 - 22:39

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

W tym roku FIFA zdublowała na okrążeniu PES. IMO różnica jakości w gameplay'u jest największa w historii rywalizacji(oczywiście nie pamiętając czasów kiedy FIFA była dnem a wychodziły boskie 2,3,4,5). Deb, zagraj w demo FIFY plissss;] hehehehehehe :cf:


zawsze gram w oba demka i tym razem bedzie tak samo, ale to jest jak przed walką Adamka, nie umiem sobie wyobrazić by Fifa wygrała :cf:
  • 0

#48 Jachu Napisany 18 września 2011 - 00:23

Jachu

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 353 Postów:
Bez dwóch zdań najlepszy PES na tej generacji. W końcu da się w to grać. I w tym momencie jestem skłonny stwierdzić, że mamy do czynienia z dwoma nurtami konsolowej piłki. FIFA to symulacja, PES to pure arcade, z tej perspektywy należy to rozpatrywać. Przyspieszona rozgrywka, naprawdę miło w nowego PES'a pograć, porobić akcje marzeń, niesamowite rajdy, walić bomby z daleka. Graficznie bije konkurencję na głowę, ale jak piszę, jest to inne spojrzenie na futbol, japońskie, radosne - z jednej strony spoko, z drugiej nie, zależy czego się oczekuje. Poprawiono wiele względem poprzednich odsłon, niestety nie na tyle, by była to piłka idealna, takiej na dzień dzisiejszy nie ma. Nie ukrywam, że podoba mi się nowa piłka od Konami i nie będę jej hejtował, tak jak miałem w zwyczaju czynić to odnośnie wcześniejszych. Chętnie kupiłbym obie gry. To zupełnie inne światy, inne spojrzenie na futbol. PES spotka się na pewno z entuzjazmem futbolowych "zajawkowiczów", do których należę i którzy mimo wielu wad, nie wyeliminowanych od początku serii na tej generacji, odnajdą w grze mnóstwo pozytywnych aspektów.
  • 0

#49 enoce Napisany 21 września 2011 - 08:48

enoce

    Pikachu

  • Narybek
  • 65 Postów:
Pure arcade? WTF... proszę bez takich, jeśli fifie bliżej do symulacji od pes to ja nie mam do Ciebie pytań... dla mnie osobiście bardziej arcade i przystępna dla każdego Kowalskiego jest Fifa... każdy oczywiście ma swoje zdanie na ten temat ale pure arcade w przypadku kopanej od Konami to przesada... obie to "symulacje", z tym że tak jak napisałeś podejście programistów do obu gier jest zupełnie różne. Mnie w pes bardziej podoba się możliwość rozgrywania piłki, feeling płynący z rozgrywki, w fifie zaś podoba mi się to że jest ładna... i nic więcej... siedząc i grając w obie gry przy jednej z nich mam zawsze to samo uczucie: "tylko jeszcze jeden i już wyłączam..." i wiecie dobrze o czy piszę i do jakiej gry się to odnosi :)

PS. Debeef, teraz wgranie nowego OF będzie zajmować minutkę, wgrywamy tylko jeden plik (folder) i już wszystko śmiga jak powinno.
  • 0

#50 Kurzy Napisany 21 września 2011 - 11:03

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
ehhhh...szkoda gadać na takich napinaczy;] na XBOX LIVE/PSN wyszło 2 demko? Jest lepsze?
  • 0

#51 Sotaku Napisany 21 września 2011 - 11:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
znacznie lepsze
  • 0

#52 Kurzy Napisany 21 września 2011 - 11:55

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Obadam bo po prostu nie mogę czytać takich bzdur. Jak ogram to wypowiem się tak jak wczesniej o PES2012.
  • 0

#53 Sotaku Napisany 21 września 2011 - 11:58

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

PS. Debeef, teraz wgranie nowego OF będzie zajmować minutkę, wgrywamy tylko jeden plik (folder) i już wszystko śmiga jak powinno.


To pewne info? Jeśli tak to mam o jeden dzień mniej wyciągniety z życiorysu...oby
  • 0

#54 enoce Napisany 21 września 2011 - 13:25

enoce

    Pikachu

  • Narybek
  • 65 Postów:


To pewne info? Jeśli tak to mam o jeden dzień mniej wyciągniety z życiorysu...oby


Nic nie jest nigdy pewne :) taką informację wyczytałem na forum jednego z polskich portali...
Nie przesadzajmy nie zajmowało to całego dnia, ale chwilkę trzeba było na to poświecić :)
  • 0

#55 Sotaku Napisany 27 września 2011 - 23:16

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
http://trophyhunters...cer-2012/pelna/

nareszcie zmienili trophy, nie ma już 10 sezonów...
  • 0

#56 kowal Napisany 29 września 2011 - 12:43

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
po kilku meczach stwierdzam, że gra się fajnie. niemal w każdym meczu strzelalem gola lub dwa, akcyjki zawiązuje się płynnie, strzały są soczyste i ogólnie wrócił stary "feeling" z poprzednich części. oczywiście oprawa A/V mogła by być lepsza (patrze FIFA12), czasami wydaje mi się, że obrona potraktowana jest dość umowanie i nie za bardzo wiem kiedy wcisnąć X do odbioru. no i 2 rzeczy, które wkurzają mnie od zawsze czyli podanie nie zawsze zmierza do zawodnika, którego sobie upatrzyłem i w obronie przy zmianie na innego piłkarza też trzeba wcisnąć L1 2 a nawet 3 razy. bramkarze niby sprawują się ok ale gdy obejrzeć replay ze strzelonego gola okazuje się, że niejednego mogliby wyciągnąć ale dopada ich jakiś paraliż. poza tym okienka "dla managerów" są mało ergonomiczne. albo ja już zbyt długo nie grałem w piłke na konsoli. (na next genach w 1-szego pes'a). w każdym razie przeglądając statystyki piłkarza wolałbym widzieć wszystkie dane na ekranie a nie przeskakiwać pomiędzy kilkoma kartami. porównywanie 2 zawodników też troche pokpiono.
sporo grałem w oba dema (fifa i pes) i piłka Konami sprawia nmi jednak więcej radochy. muszę się poważnie zastanowic nad kupnem. największą jej wadą jest to, że jak już się wciągnę to nie będę miał czasu na grę w inne tytuły, a mam ich trochę do ogrania.
  • 0

#57 Sotaku Napisany 29 września 2011 - 14:16

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

największą jej wadą jest to, że jak już się wciągnę to nie będę miał czasu na grę w inne tytuły, a mam ich trochę do ogrania.


Już nawet z zalet robicie wady ;)
  • 0

#58 Gość_Hellmans_* Napisany 29 września 2011 - 23:12

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Dodany obrazek



:hejka:
  • 0

#59 Sotaku Napisany 29 września 2011 - 23:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
nikogo
  • 0

#60 kowal Napisany 30 września 2011 - 08:07

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
szkoda, że nie ma kilka wariantów okładek. będzie trzeba kupić bravo sport i zakleić żelka tym krasnalem z argentyny.
  • 0



Inne z tagami: