Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pro Evolution Soccer 2012

Konami PS3 PS2 PSP X360 Wii 3DS PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
108 odpowiedzi na ten temat

#91 Sotaku Napisany 10 listopada 2011 - 16:21

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
nie ważne, wazne by oddać strzeł na bramkę gdy bramkarz znajduje się jeszcze jakieś 5m przed Tobą...ewentualnie można go mijać i strzelać do pustej...tak robi kuzyn, ja preferuje strzał z odległości którą podałem
  • 0

#92 szczudel Napisany 10 listopada 2011 - 21:14

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:

Zawsze grałem na analogu i jakoś nie widziałem różnicy gdy grałem z kimś na krzyżaku :hmmm:


W 11 nie widziałeś?
Minimalne odchylenie gałki i piłka szła w złym kierunku a jak ktos grał na krzyzaku to całe to precission passing nie miało zastosowania bo było 5 kierunków.
  • 0

#93 Sotaku Napisany 11 listopada 2011 - 00:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Przyzwyczaiłem się do tego z czasem, poza tym tamta część wymusiała na mnie granie podaniami, w tej stosuje podobną taktykę. Pewnie już to pisałem, ale poprawa SI w tej części jest widoczna, co daje piękne akcje zespołowe w BaL
  • 0

#94 kowal Napisany 11 listopada 2011 - 10:32

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
to jak to jest z tą częścią? można grać piłeczką i podaniami rozklepywac obronę czy jednak przegięty drybling jak w bodajże 2006?
  • 0

#95 szczudel Napisany 11 listopada 2011 - 13:40

szczudel

    Big Boss

  • Nieaktywni
  • 4 593 Postów:
Dryblingi w pesie to akurat zawsze były fajne - to w 11 chyba jedyna dobra rzecz. Przerzucilem sie na fife i boli jak cholera ten fifowy system tricków...
  • 0

#96 Sotaku Napisany 11 listopada 2011 - 14:09

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
spokojnie można rozklepywać obrone podaniami, już w poprzedniej części się dało, ale teraz podania zostały dopracowane
  • 0

#97 kowal Napisany 11 listopada 2011 - 14:20

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
no ale dryblingi nie są przegięte? za czasów PES2006 grałem na turnieju i tam ludziska wyczyniali takie cuda, że momentami ręce opadały. mecze ograniczały się do przeprowadzenia piłki na połowę przeciwnika i podaniu do najlepszego dryblera a potem zaczynał się taniec. nikt się w budowanie akcji podaniami nie bawił bo to było zwyczajnie mniej efektywne. a że chciałbym trochę pograć online to się obawiam podobnego symptomu w tej części. a jak Wasze wrażenia z online?
  • 0

#98 Razel Napisany 11 listopada 2011 - 14:25

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Sprawdzę sobie demko, może to będzie pierwszy choćby dobry PES od czasów PES6.
  • 0

#99 Zumii Napisany 11 listopada 2011 - 14:29

Zumii

    巴契約

  • Forumowicze
  • 1 163 Postów:
Jak dla mnie po 6 nie wyszedł żaden dobry oprócz właśnie 12 :) . Męczę się z Barcą w LM teraz :/ .
  • 0

#100 Sotaku Napisany 30 listopada 2011 - 09:36

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:

no ale dryblingi nie są przegięte? za czasów PES2006 grałem na turnieju i tam ludziska wyczyniali takie cuda, że momentami ręce opadały. mecze ograniczały się do przeprowadzenia piłki na połowę przeciwnika i podaniu do najlepszego dryblera a potem zaczynał się taniec. nikt się w budowanie akcji podaniami nie bawił bo to było zwyczajnie mniej efektywne. a że chciałbym trochę pograć online to się obawiam podobnego symptomu w tej części. a jak Wasze wrażenia z online?

dryblingi potrafią być przegiete, ale z doswiadczenia wiem, ze za bardzo sie ich nie uzywa, chyba że gra sie z o wiele słabszym zawodnikiem, wtedy się go osmiesza w ten sposób...gdzie grałeś na turnieju? Moglismy się gdzies nawet widzieć;)

Gram w BAL i nie mogę się nacieszyć tym jak bardzo ten tryb poszedł do przodu, szczególnie jeśli chodzi o SI. Jak pograsz dłużej w klubie zostajesz wybrany kapitanem (ja byłem nim grajac w Sevilli) teraz gram w FCB i przez pierwszy sezon grałem tylko w treningach, bo Barca gra trzema SS, a ja byłem CF, jednak po 10 spotkaniach na nie swojej pozycji wskoczyło mi SS i statsy poszybowały w górę, no i mam więcej okazji do grania. Villa już stary jest i często go zastępuje, a że strzelam bramki...to gram. Podania od Xaviego, Iniesty, Messiego i innych sprzyjają strzelaniu bramek, bo niekiedy wystarczy przyłożyc nogę. kamera oczywiście zza pleców, trudna, ale jedyna słuszna dla mnie poziom immersji skacze i to bardzo
  • 0

#101 kowal Napisany 30 listopada 2011 - 10:33

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
było to daaawno temu kiedy to turniejową platfomą była stara dobra czarnulka. 2 razy impreza odbywała się w moim miasteczku, czyli w Szubinie, a raz byliśmy w Koszalinie. ogólnie bez sukcesów ale wówczas byłem na podobnym etapie pes'owej kariery co teraz Villa;) ani przed, ani po turniejach nie grywałem.
a wracając do teraźniejszości to mam czasami ochotę trzasnąć kilka meczyków ale pamiętam jakim pożeraczem czasu jest pes, a mając te klika godz. w tyg.to nie skończyłbym tych wszystkich gier, które mi się piętrzą w kolejce. poza tym pes to był dla mnie głównie kanapowy multi a teraz ludziska rozjechali sie po świecie i muszę poczekać aż syn podrośnie.
czy prawdą jest, że bramkarze w tej części bardzo często puszczają straszne szmaty?
  • 0

#102 Sotaku Napisany 30 listopada 2011 - 10:49

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
w demku puszczali w samej grze nie jest źle, sa takie wypadki, ale na pewno nie ma to miejsca bardzo często
  • 0

#103 kowal Napisany 10 maja 2012 - 22:56

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
12 maja w Szubinie k/Bydgoszczy odbędzie się turniej PES2012. nie grałem w PES wieki nie licząc krótkiej przygody z demkiem ale skoro to w mojej mieścinie to sprawdzę jak tam się młodzież sprawuje. choć pewnie śmietanka też się zjedzie, oby łatwa grupa mi się trafiła.
  • 0

#104 Sotaku Napisany 11 maja 2012 - 13:45

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
baaardzo dawno nie brałem udziału w trunieju...pograłbym, ale do Bydgoszczy mam trochę za daleko ;)
  • 0

#105 kowal Napisany 11 maja 2012 - 21:54

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
muszę sobie dzisiaj demko odpalić bo w PES'a nie grałem tak na prawdę min 3 lata. plan na jutro mam ambitny. po pierwsze strzelić gola, po drugie nie stracić więcej niż 2 bramki na mecz. grać będę chyba Barcą bo moja druga ulubiona pesowa drużyna, czyi Holandia to dla mnie cakowita zagadka jeśli chodzi o statsy o w przypadku FCB wiem, że jest dobrze: )
  • 0

#106 Sotaku Napisany 11 maja 2012 - 22:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
jest dobrze ;)
  • 0

#107 kostek Napisany 17 lipca 2012 - 14:42

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:
.
  • 0

#108 Druciak Napisany 17 lipca 2012 - 14:47

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
To jest temat o 2012, a nie o 2013.
  • 0

#109 kostek Napisany 18 lipca 2012 - 02:11

kostek

    radical

  • Forumowicze
  • 2 255 Postów:
My bad. Przeniesione.
  • 0



Inne z tagami: