Skocz do zawartości

Gdzie kupujecie ORYGINALNE gry


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
288 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 05 kwietnia 2004 - 23:54

Gość__*
  • Goście
Ciekawi mnie gdzie Gracze kupują najczęściej orginalne gry do swoich ukochanych konsol, czy biegną szybciutko do sklepu z odkładanym przez kilka miesięcy 200zł, czy może szukają promocji i obniżek, a może aukcje internetowe. Ja np. kupiłem ostatnio nowego Ghosthuntera za jedyne 44 złote 50 groszy w wersji angielskiej w stu procentach sprawnego. Wogóle od czasu posiadania iternetu kupuję gry tylko na aukcjach. Jak Wy to robicie?
  • 0

#2 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 09:05

Gość__*
  • Goście
Najczęściej oryginalne gry kupuję w Ultimie, gdzie jest duży wybór gier, profesjonalizm i jeszcze nigdy nie miałem żadnych problemów z kupionymi tam grami czy akcesoriami. Ostatnio kupiłem VF: E za 99 zł, co bardzo mi się opłacało i teraz ciągle siedzę przed konsolą :D.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 10:01

Gość__*
  • Goście
Ja kupuje u siebie w miescie lub tutaj http://ssl.dvdcrave.com/ 8) .
  • 0

#4 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 10:01

Gość__*
  • Goście
Ja również w Ultimie, ewentualnie od kumpla, bo on kupuje używane, jka mi chodzą i są dobre to biorę
  • 0

#5 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 10:16

Gość__*
  • Goście
ja zdecydowanie Allegro czemu hmm odpowiedz prosta gdzie kupisz najnowszego Bonda za 109zl nowke w foli...tylko na allegro:)...sam sprzedaje swoje gry na Allegro potem:)
  • 0

#6 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 10:35

Gość__*
  • Goście
Ja kupuje w Ultimie (PS2) i w Świecie Nintendo (NGC). Choć np. takie GTA:VC kupiłem w Empiku. Jutro jade będąc we wrocku prawdopodbnie tez tam wpadne i nabede prawdziwą perełke FFX :D.
  • 0

#7 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 15:36

Gość__*
  • Goście
Znaczna wiekszosc gier kupuje na Allegro, jest to zdecydowanie najtanszy sposob na zakup oryginalów w naszym kraju. Mozna tam kupowac zarowno gry uzywane jak i zupelnie nowe - jeszcze zafoliowane. Co prawda zrodlo pochodzenia tych gier jest zastanawiajace, ale kogo to obchodzi? Wazne ze dostaje sie do reki oryginal - czasami za pol ceny.
Jeszcze taniej mozna gry kupowac na eBayu, lecz jak wiadomo nie kazdy ma mozliwosci aby kupowac tam towary, a koszty wysylki sa na tyle duze, ze czesto roznica w cenie gry kupionej na Allegro i eBay zupelnie sie zaciera. Inna sprawa jest dostepnosc - na eBayu jest praktycznie wszystko.
Natomiast w sklepie bardzo rzadko kupuje oryginaly - ceny powyzej 200 zl to nie dla mnie. Forbidden Siren (preorder) kupilem w Ultimie tylko dzieki temu ze gra w ostatniej chwili staniala.
ps. ostatni moj zakup na Allegro - Bond EoN za 105 zl w folii z polska instrukcja i pudelkiem :twisted:

ps2. Zaknafein - czy udzielales sie moze kiedys na forum SGK? Jesli nie to sorry, ale sadzac po avatarze i nicku wydaje mi sie ze Cie znam :)
  • 0

#8 cappo Napisany 06 kwietnia 2004 - 16:15

cappo

    Link

  • Forumowicze
  • 314 Postów:
ostatnio allegro (odkąd dowiedziałem się, że trusio mnie z cenami oszukuje, hehehe) naprawdę są tam świetne okazje, jak np. ta http://www.allegro.p...p?item=23577030 hehe...kiedyś kupowałem wszystko w ultimie ale teraz zaopatrzam się tam tylko w wyjątkowych sytuacjach (zamówienie przedpremierowe itp.).
  • 0

#9 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 21:11

Gość__*
  • Goście
Jak kupuje tylko na Allegro.Gry są nówki w folii i o połowe (albo i więcej) taniej.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 22:10

Gość__*
  • Goście
live long allego! wystarczy poczekac kilka miechow i nowe oryginalne gry zchodza do pulapu 100-150 zl a czasem i mniej...
  • 0

#11 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 23:11

Gość__*
  • Goście
No to chyba Was wszystkich zaskoczę jeśli powiem, że sporo gier kupiłem w łódzkim Media Markt. Tak, tak wiem że powinni tego zabronić zwłaszcza że np Frequency było po 49 zł, Smuggler's Run za 29 zł :!: State of Emergency za 29 zł :!: Takich okazji nie sposób przegapić. Do tego kupuję i wymieniam gry w małym sklepiku ze sporym zaopatrzeniem. A od Empiku to się trzymam z dala, bo ceny mają zabójcze. Co do netu to nie miałem zbytnio czasu żeby poznać reguły kupowania, ale słysząc pochlebne opinie będę musiał nadrobić zaległości. Jeśli już przy kupowaniu gier jesteśmy to chce powiedzieć że w Polsce to jest dno i wodorosty w tym temacie. Będąc w Londynie parę lat temu nie mogłem wyjść z podziwu dla akcji przeprowadzanych w tamtejszych sklepach. Trzy hity za cenę dówch, dwa za cenę jednego. I tak stałem się posiadaczem Silent Hill i Vagrant Story za naprawdę "śmieszne", jak na polski rynek, pieniądze.
  • 0

#12 Duo Napisany 07 kwietnia 2004 - 07:41

Duo

    Mokujin

  • Narybek
  • 28 Postów:
Ja kupuje roznie ale najczesciej w MediaMarkt i Ultimie. W MM w Lodzi tak jak napisal bogas o dziwo niektore gry potrafia byc do 40zl tansze niz cena sugerowana, ale moim zdaniem nie powinni tego zabronic ;P
  • 0

#13 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 09:36

Gość__*
  • Goście

ps2. Zaknafein - czy udzielales sie moze kiedys na forum SGK? Jesli nie to sorry, ale sadzac po avatarze i nicku wydaje mi sie ze Cie znam


Nigdy nie pisałem na tym forum, więc chodzi tu pewnie o kogoś innego :).
  • 0

#14 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 11:55

Gość__*
  • Goście
:twisted: dlaczego kupuję orygi? szacunek dla twórców za poświęcenie kawału czasu na zrobienie czegoś co w naszym kraju jest nadal uważane za głupoty dla dzieci i to coś daje mi dużo frajdy

wystarczający powód
:twisted:
  • 0

#15 luck1985 Napisany 07 kwietnia 2004 - 13:38

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Najlepszym miejscem do zakupy gierki to ALLEGRO , gdzie w sklepie za gre trzba dac 180-200 ,a tam 110-140 :D np: taki Broken Sword 3 widzialem za 79 zl ^^
  • 0

#16 kotlet Napisany 07 kwietnia 2004 - 14:42

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Póki co kupiłem GTA : VC na zamówienie ze sklepu Świat Gier ( NIE POLECAM ) i dałem 180. Ratchet & Clank w Carrefour ( 79 złotych, czyli tyle, co wszędzie, jednak tam spodziewałem się ceny conajmniej 200 ! ) i The Getaway w Media Markt ( 79 złotych ). Nie ufam Allegro i może się to wydać śmieszne, ale nie zamierzam tam kupować. Szkoda, że gdy w Media Markt była ta "akcja" ze zniżkami gier, to ja jeszcze nie miałem PS2 i przegapiłem trochę okazji do kupienia tanio hitów ( DMC ).
  • 0

#17 luck1985 Napisany 07 kwietnia 2004 - 14:58

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Wiesz co mialem taki sam problem jak Ty . Ale idzie sobie latwo z tym poradzic !! Wez poprostu patrz na oferty z twojego miasta zn wojewodztwa , i gre sobie sam odbierzesz osobiscie ja tak robie od grudnia i wszytko gra i buczy , albo patrz czy koles ma duzo komentarzow i same pozytwy :D
  • 0

#18 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 18:44

Gość__*
  • Goście
Zawsze chodzę do MediaMarkt. :arrow:

Dodany obrazek
  • 0

#19 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 18:56

Gość__*
  • Goście

Wiesz co mialem taki sam problem jak Ty . Ale idzie sobie latwo z tym poradzic !! Wez poprostu patrz na oferty z twojego miasta zn wojewodztwa , i gre sobie sam odbierzesz osobiscie ja tak robie od grudnia i wszytko gra i buczy , albo patrz czy koles ma duzo komentarzow i same pozytwy :D

Dokladnie ja poza tym ze kupuje sprzedaje tez duzo gier na allegro,mam same pozytywy bo bardzo dbam o plyty i moje gry sa zawsze w stanie idealnym...dzialam na allegro od 2 lat i nie zostalem jeszcze przez nikogo oszukanybo jak koles ma okolo 300komentow i same pozytywne to trudno zeby robil ludzi w balona...
  • 0

#20 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2004 - 17:04

Gość__*
  • Goście
Najczęściej Ultima, choć ostatnio zacząłem kupować używane w Renomie. Właściwie to ostatnio tylko tam kupuje....
No, ale czasem chodze do Empiku -czasem mają jakąś gre najtaniej (nieużywaną of korzzzz:))
  • 0

#21 Gość__* Napisany 10 kwietnia 2004 - 20:31

Gość__*
  • Goście
W czwartek kupiłem sobie w Media Markt FFX ale po rozpakowaniu płytka okazała sie uszkodzona. Oczywiście dostałem nową :D. Ale nie o tym chciałem - zarówno we wrocławskim Empiku jak i MM potaniały gry !!! Viewtiful Joe na gacława za 170 zł, na plejaka np. Bond - 159 zł, Ratchet 2 - 165 zł. Najlepsze jest to ze nie jest to jakas jednorazowa oferta tylko takie ceny mają być coraz czesciej - tak przynajmniej usłyszałem od obsługi :D.
  • 0

#22 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2004 - 00:55

Gość__*
  • Goście
Głownie na allegro.pl, czasem w ultimie.pl.
Sporadycznie w Skynecie. :wink:
  • 0

#23 Ryo-San Napisany 11 kwietnia 2004 - 11:16

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
ebay, allegro lub http://www.gamechoiceclub.com
  • 0

#24 marioo Napisany 11 kwietnia 2004 - 16:01

marioo

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 699 Postów:
Najczęśćiej kupuje originalne gry na aukcjach..Ostatnio udało mi się kupić nowiutkiego zafoliowanego Broken Sworda SD za jedyne 70 zeta :shock: ...Chyba że gra na którą się mocno napaliłem jest niedostępna na żadnej aukcji to pozostaje mi ultima itp...
  • 0

#25 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2004 - 20:04

Gość__*
  • Goście
Ja zamawiam gry np. w Renomie lub Ultimie.Ale czasem kupuje też w empiku (bardzo żadko).
Polecam Ultime i Renome ich adresy i numery telefonow znajdziecie w Neo-Plus :)
  • 0

#26 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 08:21

Gość__*
  • Goście
Najczęściej giery kupuje w Media Markt, ale nie gardze też nowymi grami z allegro.
  • 0

#27 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 11:17

Gość__*
  • Goście
W 99% kupuje na allegro i jestem z tego zadowolony. Nigdy się jeszcze nie na ciołem na jakiegoś oszusta i gry trafiaja do mnie bardzo szybko nie to co w ultimie w której na gre czekałem ponad dwa tygodnie bo zamówienie im sie gdzieś zawieruszyło, przez co syn nie dostał by gry pod choinke.
  • 0

#28 sensei Napisany 13 kwietnia 2004 - 11:38

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:
Ja naogol kupuje w 'swiecie gier'.Czasami kupie cos w 'Ultimie'....
  • 0

#29 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 17:15

Gość__*
  • Goście
Ja kupuje na allegro, to wspaniałe jak tanio można dostać tam gry.
Czasami aż sam się dziwie że GTA 3 kupiłem za jedyne 15zł+koszty przesyłki.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 17:36

Gość__*
  • Goście
Ja kupowalem(a wlasciwie wymienialem) oryginaly na gieldzie w wawie. Ludzie sa tam strasznie pazerni na kase, ale zasze mozna sie jakos dogadac :wink:
  • 0