Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medal Of Honor: Warfighter

Danger Close Games EA PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
307 odpowiedzi na ten temat

#241 AndrzejSon Napisany 28 października 2012 - 16:07

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

A ja skończyłem sobie singla, bawiłem się przednio, dla mnie to 7+/8- na 10 za sam single. Nie będę się rozpisywał bo i tak moja opinia :nikogo: . Dziękuję za uwagę.

Ja również nieźle się bawiłem w singlu, wystawiłbym podobną notę. W multi chyba nawet nie zagram, bo nie mam czasu ani ochoty.
  • 0

#242 hubson Napisany 28 października 2012 - 16:12

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Ja również nieźle się bawiłem w singlu, wystawiłbym podobną notę. W multi chyba nawet nie zagram, bo nie mam czasu ani ochoty.


Co on może wiedzieć o multi jak to pirat.

Ten post był edytowany przez hubson dnia: 28 października 2012 - 16:12

  • 0

#243 akrr Napisany 28 października 2012 - 16:33

akrr

    Gimb

  • Forumowicze
  • 1 122 Postów:

Ja również nieźle się bawiłem w singlu, wystawiłbym podobną notę. W multi chyba nawet nie zagram, bo nie mam czasu ani ochoty...

...ani nawet oryginalnej gry. :hihi:
  • 0

#244 AndrzejSon Napisany 28 października 2012 - 17:50

AndrzejSon

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 038 Postów:

...ani nawet oryginalnej gry. :hihi:

Bardzo mnie ciekawi dzieciaku skąd to wiesz?
  • 0

#245 Texz Napisany 28 października 2012 - 18:00

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

single w codach nie jest słaby, jedynie w mw3 był z deka słabszy

Syngle w COD:MW był mocarny i w zasadzie tyle jeżeli chodzi o serie współczesnych szczelanek ruchauke. MOH:W NIKODO, równie dobrze moglibyście zamknąć ten temat. Nikomu nie chce się w nim pisać tak samo jak nie chce się grać w tego kolejnego klona genialnej gry jaką był pierwszy Modern Warfare. I jeszcze śmiecie śmiom puszczać reklameł w TV tego badziewia.
  • 0

#246 hubson Napisany 28 października 2012 - 21:30

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
Skończyłem.

Gra na 5/10.

Plusy:
- engine nadal jest ok, ale nie robi już takiego wrażenia
- jazda autem jest fajna, ale nie rozumiem dlaczego gra działa wtedy w niższej rozdzielczości ( grałem na pc, ale myślę, że na konsoli będzie tak samo )
- misje są różnorodne

Minusy:
- fabuła jest w sumie ok, ale jest strasznie nudnie opowiadana. Widać, że EA chce wyekrować bohaterów jak z CoD:MW
- brak efektu wow, jakiegoś mocarnego strzelania z np. samolotu
- problemy z dźwiękiem
- nudne, nieciekawe multi
- długość gry to żart - przeszedłem ją w max 4h !!!

Odradzam zakup w premierowej cenie. Akcja z gromem to chwyt marketingowy i nic, ale to nic więcej. Najgorsza część uznanej serii. 110 zł wywalone w bloyo.
  • 0

#247 twilitekid Napisany 28 października 2012 - 21:34

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
Obstawiamy oceny w N+:

Ode mnie 8.7
  • 0

#248 Druciak Napisany 28 października 2012 - 21:35

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
7.5
  • 0

#249 hubson Napisany 28 października 2012 - 21:38

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

7.5


Obstawiam max 7. Jak dostanie więcej to recenzent jest dla mnia spalony :)

Ten tytuł to największa porażka tego roku. CoD:BO2 zje MoH:W raz dwa.
  • 0

#250 cwany-lis Napisany 28 października 2012 - 21:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 579 Postów:
a właśnie - jak fabuła się prezentuje ? czy walczymy z jakąś globalną terrorystyczną organizacją czy tez każda misja to osobna war drama z lokalnymi zbójami ?
  • 0

#251 Druciak Napisany 28 października 2012 - 21:51

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
to 1
  • 0

#252 cwany-lis Napisany 29 października 2012 - 09:39

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 579 Postów:
no nie pier*ol :(
  • 0

#253 Jedah Napisany 29 października 2012 - 13:21

Jedah

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 564 Postów:
Dodany obrazek
To widzieliście? Konsultanci najwyraźniej nie dopilnowali tak istotnego elementu, jak przyrządy celownicze :)
Co do gry, to jestem mniej więcej w połowię i dla mnie to jak na ten moment solidne 7 z małym hakiem. Fabuła mi się podoba, bo podobnie jak w "jedynce", to opowiastka o żołnierzu. Ci goście wykonują rozkazy i są rzucani po całym świecie wykonując misje, które specjalnie nie są z sobą powiązane. Nie zauważyłem też większych i jakoś rażących błędów - idę za grupą, a nie lecę na rambo do przodu.

Ten post był edytowany przez Jedah dnia: 29 października 2012 - 13:24

  • 0

#254 akrr Napisany 29 października 2012 - 17:16

akrr

    Gimb

  • Forumowicze
  • 1 122 Postów:

Bardzo mnie ciekawi dzieciaku skąd to wiesz?

Czemu cytujesz moją wypowiedź i piszesz dzieciaku? :o
Dziękuję. :olo:
Zawsze wiedziałem, że przez całe życie będę młody i przystojny. :cf:
  • 0

#255 GrzesiekMB Napisany 02 listopada 2012 - 02:24

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
cwany przeczytal ksiazke o terroryzmie jakiegos niedoinformowanego dziennikarza i juz jest specjalista w temacie. smieszne, smutne czy zalosne? :hihi: po nineleven wielu takich juz widzialem, trzeba ich zlewac

dzisiaj mialem okazje obadac temat u ziomusia. na pewno multi zanosi sie na supermocne rozczarowanie. slaby design map (sprzyjaja camperom), dziwne rozwiazania typu swiecacy sie przeciwnicy i generalnie bezplciowa rozgrywka chcaca sie wzorowac na CoD. w kampanii zawiesilem sie na jakies misji snajperskiej - chyba jakis bug nie popchnal mnie dalej. w kazdym razie ciezko jeszcze oceniac.
  • 0

#256 hubson Napisany 02 listopada 2012 - 07:05

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
To nie bug, a tak zrobili tą grę.
  • 0

#257 cwany-lis Napisany 02 listopada 2012 - 18:44

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 579 Postów:

cwany przeczytal ksiazke o terroryzmie jakiegos niedoinformowanego dziennikarza i juz jest specjalista w temacie. smieszne, smutne czy zalosne? :hihi: po nineleven wielu takich juz widzialem, trzeba ich zlewac


japa kapciu bo nie siedzisz totalnie w temacie - nie istnieje coś takiego jak globalna sieć terrorystyczna, nie wiem jak to wygląda w tej grze ale mam nadzieję, że za sznurki nie pociąga jakaś złowróżebna organizacja
  • 0

#258 GrzesiekMB Napisany 02 listopada 2012 - 19:46

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

japa kapciu bo nie siedzisz totalnie w temacie - nie istnieje coś takiego jak globalna sieć terrorystyczna, nie wiem jak to wygląda w tej grze ale mam nadzieję, że za sznurki nie pociąga jakaś złowróżebna organizacja


:hihi: zwykle bym sie tylko zasmial, zes sie polamal przed monitorem, ale w tej kwestii powtorze: gufno wiesz, wiec przestan sie kreowac na oczytanego wyjadacza w kazdym temacie, szczegolnie w tym. masz tylko jedna alternatywe: wymienic autorow, ktorymi sie posilkujesz.
  • 0

#259 Stan Napisany 02 listopada 2012 - 19:51

Stan

    No.1

  • Forumowicze
  • 27 210 Postów:
lulzy a ty grzesiu specu od wszystkiego wiesz oczywiście :hihi:
  • 0

#260 Heisenberg Napisany 02 listopada 2012 - 19:54

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Nigdy nie wiesz czego dowiesz się na parkingu.
  • 0

#261 iluck85 Napisany 02 listopada 2012 - 19:55

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Na parkingu zostawia swoje auo ex-gromowiec, wiec gtfo od gmb :cf:
  • 0

#262 cwany-lis Napisany 02 listopada 2012 - 23:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 579 Postów:

:hihi: zwykle bym sie tylko zasmial, zes sie polamal przed monitorem, ale w tej kwestii powtorze: gufno wiesz, wiec przestan sie kreowac na oczytanego wyjadacza w kazdym temacie, szczegolnie w tym. masz tylko jedna alternatywe: wymienic autorow, ktorymi sie posilkujesz.


nie paróweczko, zarzucasz mi niewiedzę a sam nie świecisz przykładem - ja napisałem, że globalny terroryzm nie istnieje bo to fakt oczywisty - każdy lokalny konflikt na przełomie ostatnich lat to potwierdza - po prostu uciskany i wyzyskiwany lud sięga po drastyczne środki, dochodzi do tego zależenie od okoliczności konflikt wiary i zagraniczny sponsoring ale nie ma czegoś na wzór np. masonerii rodem z quantum of solace - a przynajmniej za sznurki nie pociągają jacyś makiaweliczni biznesmeni - taki proces jest o wiele bardziej naturalny i zwyczajny, że aż obrzydliwie nudny - dlatego furorę robią denne teorie spiskowe o iluminati dążącej do zniewolenia ludzkości
  • 0

#263 GrzesiekMB Napisany 02 listopada 2012 - 23:53

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
wskaz posta, w ktorym dokonalem merytorycznej analizy opisywanego zjawiska. chcialem jedynie zebys nakierunkowal mnie na empiryczne zrodla swoich twierdzen.

w odpowiedzi otrzymalem odwolanie do wiedzy powszedniej, komunaly o jakis lokalnych konfliktach w blizej nieokreslonej czasoprzestrzeni i uogolnienie pod parasolem "kazdy". wszystko to zostalo okraszone nawiazaniem do masonerii, biznesu i zniewolenia ludzkosci. na dodatek zostalem wyzwany od parowki i kapcia. czuje sie intelektualnie zgwalcony.
  • 0

#264 cwany-lis Napisany 03 listopada 2012 - 10:26

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 579 Postów:
weź idź bo jak cie jebne maczetą herkulesa to zobaczysz !
  • 0

#265 Godot Napisany 03 listopada 2012 - 23:30

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Snejku, nie przeginasz? Nie chcę warnować za pierdoły, ale trochę ogłady ku*wa. I Grzesia przeprosić za gwałt
  • 0

#266 Schrodinger Napisany 03 listopada 2012 - 23:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
cwany złamany ?
  • 0

#267 cwany-lis Napisany 04 listopada 2012 - 22:13

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 579 Postów:
a bo cenzura nie działa a grzesiu to jakiś czop - rozmowa typu "w nowym call of djuti ufo nad plażą omaha !" ja na to "ufo nie było, to niemożliwe, fabuła kiepska" - i tu jak czarizord z pokejaja wyskakuje nasz parkingowy i mówi "a g**no, g**no dowód, podaj tytuły książek gdzie piszą, że ufo tam nie latało !" - ręce opadają
  • 0

#268 Heisenberg Napisany 05 listopada 2012 - 16:16

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Tru story, typowy grzesiu ze swoim bełkotem na który nie nabierają się już nawet forumowe gimbery.

Jako niezależny arbiter stwierdzam że cwany ma rację.
  • 0

#269 Ryan Napisany 09 listopada 2012 - 18:44

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Komando Foczki pracujące nad grą zostały ukarane za złamanie tajemnicy służbowej.

http://www.nytimes.c...IukehpMSCfaZjVw
  • 0

#270 Heisenberg Napisany 10 listopada 2012 - 12:46

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Znaleźli sposób żeby się zemścić za to że powiedzieli jak na prawdę zamordowali ibn Ladina na rozkaz Obamy.
  • 0



Inne z tagami: