Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War: Ascension

łysy wraca machać nożami

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
498 odpowiedzi na ten temat

#211 Sylvan Wielki Napisany 02 maja 2012 - 12:54

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Grafika póki co nie porywa. Ale to tryb wieloosobowy, a te zazwyczaj gorzej się prezentują. Poza tym, to tylko zwiastun.
  • 0

#212 Kradziej Napisany 02 maja 2012 - 13:48

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Rozwaliła mnie reakcja ekipy GiantBomb odnośnie tej gry w ostatnim Bombcaście.

"Ryan: Rozmawialiście tydzień temu o God of War: Ascension? Zapowiedzieli multiplayer.
Jeff: Nie mam nic do powiedzenia na temat God of War."

Reszta się zgodziła :lol: Jeden tylko zdziwił, że to nie koop.
  • 0

#213 Texz Napisany 02 maja 2012 - 14:04

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Jakbyś stracił tyle życia nad marką, która okazała się ogromnym sukcesem, a na którą zaraz jakieś ciecie w perfidny sposób po prostu nas*ali w najlepsze, też byś nie miał "nic do powiedzenia".
  • 0

#214 Kradziej Napisany 02 maja 2012 - 14:34

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jakie "tyle życia? O czym ty mówisz woglę? JEFF, nie JAFFE :P
  • 0

#215 BeSOS Napisany 02 maja 2012 - 16:35

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jeff ten tluscioch? Niech on lepiej wzorem Maxa na rowerem wsiada :olo: jego zdanie nikogo.
  • 0

#216 Kradziej Napisany 02 maja 2012 - 16:46

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jego zdanie wszystkich, bo to znakomity growy żurnalista !
  • 0

#217 Zwyrol Napisany 02 maja 2012 - 17:04

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:

Co nie zmienia faktu ze gow3 nie jest takim killerem jak jedynka i dwojka. Ja dokonczylem z musu i tylko dlatego ze jestem fanem serii.


No może odrobinę zawodzi jak na zwieńczenie trylogii i masakrę bogów. Mi najbardziej brakowało jakiś walk w tle, jak to było z jednym tytanem i Heliosem. Za szybko cała ta krucjata przerodziła się w Kratos vs reszta, a nie to zapowiadało zakończenie drugiej części. Miała być wielka epicka wojna i taka była tylko z początku. Co nie zmienia faktu, że to bardzo dobra gra, dla mnie obok Uncharted 2 najlepszy exclusive na PS3.
  • 0

#218 iluck85 Napisany 02 maja 2012 - 17:54

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:
Gra bedzie tracac penem- nowy kolo dlubie przy grze, gra skonczy jak NG3- tam tez dodali multi, ktore nawet nawet w tej zenujacej calosci.
GOW 1 byl kozak, 2 pobila jedynke, a 3........ ot co, gra na jeden dzien i nie bylo tam nic kozackiego. COD4 i Prypeci juz nie pobija,nowy GOD tez nie pobije pierwszego jebniecia i swiezosci, a multi nie uratuje tego. Tyle w temacie.
  • 0

#219 Sylvan Wielki Napisany 03 maja 2012 - 12:35

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
Kwestia gustu. Tak, pierwsza część była wyborna (choć relatywnie krótka i mało bossów miała). Sequel wszytko naprawił i dopompował okazałą całość.
Ale GoW III to taka ulepszona poprzedniczka część z grafika kruszącą wszytko w tamtym okresie.

Rozumiem, że każdy ma inny gust, że taki GoW nie musi się w ogóle komuś podobać, ale jak ktoś ceni GoW II, a marudzi na III to coś jest nie halo.
Póki co, to jedna z najwyżej ocenianych serii w historii. Średnia zawsze oscyluje w granicy 90% (najczęściej ją przebijając lekko).

Raczej nic nie wskazuje na to, by z nową częścią przywitała graczy klapa.

Choć różnie to może być.
  • 0

#220 Zwyrol Napisany 05 maja 2012 - 12:02

Zwyrol

    The Strong, Silent Type

  • Forumowicze
  • 3 623 Postów:
Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek
  • 0

#221 McTomass Napisany 05 maja 2012 - 13:55

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
Ładne.
  • 0

#222 Sylvan Wielki Napisany 05 maja 2012 - 18:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
No, to już jest coś.
  • 0

#223 ACZ Napisany 07 maja 2012 - 13:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
ps3site.pl

O tym, że akcja God of War: Wstąpienie będzie rozgrywać się sześć miesięcy po tym, jak Kratos zabił swoją rodzinę, wszyscy doskonale wiemy. Niemniej, nikt do tej pory nie powiedział nam, w jaki sposób rozpocznie się "nowa" przygoda naszego Spartiaty. No właśnie, do tej pory.
Ekipa Santa Monica zdradziła bowiem, iż Kratosa po raz pierwszy zobaczymy w momencie, w którym ten przebywa w więzieniu, bowiem uznano go za potępionego. Skazany na samotność wojownik walczy z narastającym szaleństwem, które ostatecznie przeradza się w chęć zemsty na Aresie. Nie mając nic do stracenia, rusza w pościg za Bogiem Wojny...
Swoją drogą, ciekawe czy gra zakończy się na statku, na którego pokładzie walczyliśmy z hydrą...


  • 0

#224 Sylvan Wielki Napisany 09 maja 2012 - 11:37

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:
O, to byłoby coś. Kultowa walka z Hydrą w nowej szacie graficznej (o ile takowa walka się tu znajdzie).
  • 0

#225 ACZ Napisany 05 czerwca 2012 - 03:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
gameplay na konfie byl fenomenalny.
jasna miejscowka. oczojebna grafa.
widac nowe patenty, Kratos dostanie moc mogącą odbudowywac zniszczone fragmenty budowli. przede wszystkim jednak najbardziej mi sie podobala zmiana w gameplayu. przede wszystkim jest znacznie szybszy niz w trojce, tlusciejszy i bardziej agresywny. wydaje sie tez, ze ograniczono QTE.
krotki fragment, a bardzo duzo sie dzialo. gameplay na 10/10. najlepsza prezentacja na konfie.
aż trzęsą mi sie łapy żeby juz pograc.
  • 0

#226 Kradziej Napisany 05 czerwca 2012 - 03:46

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
W sumie to nie wiem, czy ten kolo trolluje, czy nie :hmmm:
  • 0

#227 Eldarion Napisany 05 czerwca 2012 - 06:00

Eldarion

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 116 Postów:
he he, o wiele bardziej podobal mi sie last of us ( mistrzostwo :kult: ) i Beyond ale God of WAr : A. też przygarnę
  • 0

#228 Pious Napisany 05 czerwca 2012 - 08:13

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:

gameplay na konfie byl fenomenalny.
jasna miejscowka. oczojebna grafa.
widac nowe patenty, Kratos dostanie moc mogącą odbudowywac zniszczone fragmenty budowli. przede wszystkim jednak najbardziej mi sie podobala zmiana w gameplayu. przede wszystkim jest znacznie szybszy niz w trojce, tlusciejszy i bardziej agresywny. wydaje sie tez, ze ograniczono QTE.
krotki fragment, a bardzo duzo sie dzialo. gameplay na 10/10. najlepsza prezentacja na konfie.
aż trzęsą mi sie łapy żeby juz pograc.

Same here. Dla mnie bomba, mocno podciągnęli dynamikę. Genialnie to wygląda.
  • 0

#229 Cr0ss2500 Napisany 05 czerwca 2012 - 09:23

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
myślałem, że jak to Prequel to Kratos nie będzie nadludzkim kozakiem aż takim, ale dalej jest .... -___-, no ale czego innego mogłem się spodziewać + za słonia i mózg :olo:
  • 0

#230 ACZ Napisany 05 czerwca 2012 - 09:26

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
no ale przeciez nie wiesz z ktorego fragmentu gry to byl gameplay. watpie, aby to byl poczatek.
  • 0

#231 Pious Napisany 05 czerwca 2012 - 09:32

Pious

    Demigod

  • Forumowicze
  • 6 410 Postów:
Ja meyslalem, z nie bedzie jeszcze mial mieczy od aresa i nie bedzie pokryty popiolem. Pewnie Czys ma racje.
  • 0

#232 Sotaku Napisany 05 czerwca 2012 - 10:06

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
żal mi słonika :(
  • 0

#233 BeSOS Napisany 05 czerwca 2012 - 11:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mi sie prezentacja owszem podobała ale opadu szczeny nie miałem, gameplay wyglada identycznie jak w 1-2-3...miejscowka i boss bez podniety...kolory podkręcili? Wow, ale osiagnięcie. Kupuje na bank, ale jakos seria przestała mnie jarac, albo mam jej przesyt albo zaczeła zjadac własny ogon.
  • 0

#234 xell Napisany 05 czerwca 2012 - 12:03

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

myślałem, że jak to Prequel to Kratos nie będzie nadludzkim kozakiem aż takim, ale dalej jest .... -___-

Ma mniejszą muskulaturę!!!!!!!!!11!!!!1!jedenaście
  • 0

#235 Shinigami Napisany 05 czerwca 2012 - 12:05

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jest szybciej. Jeee, jakakolwiek zmiana w serii, a to szósta gra. Cofanie i zamrażanie przeciwników w czasie fajne. Grafika fajna. Reszta jak zawsze, więc nie czekam. Mam tylko wrażenie, że Kratos został całkowicie przemodelowany, bo coś na chudszego z boku wyglądał.
  • 0

#236 ACZ Napisany 05 czerwca 2012 - 12:10

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:
tyle, że w kazdej glownej czesci Kratos dostaje jakis ficzer do trybu przygodówkowego, że sie tak wyraze. teraz jak wczesniej pisalem bedzie to co najmniej moc odbudowywania rozwalonych fragmentow budowli.
  • 0

#237 Shinigami Napisany 05 czerwca 2012 - 12:14

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Wygląda to po prostu na jedną z mocy, których arsenał zawsze mniej więcej mu się z gry na grę zmienia. Tym się cofnie czas i w walce zastąpi głowę meduzy.

  • 0

#238 Sylvan Wielki Napisany 05 czerwca 2012 - 12:32

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 618 Postów:

żal mi słonika :(

Mam to samo. Mogli mu dać ryj dzika, albo jakiegoś węża.
  • 0

#239 Druciak Napisany 05 czerwca 2012 - 12:54

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:
Gameplay słaby jak cholera, liczyłem na coś więcej. :(
  • 0

#240 McTomass Napisany 05 czerwca 2012 - 14:58

McTomass

    Demigod

  • Forumowicze
  • 2 806 Postów:
OK, zaczne od grafiki - pomimo, że to nadal gra na staruszkę PS3 to widać znaczną poprawę względem God Of War 3 i gra prezentuje się fenomenalnie. Myślałem, że po ukończeniu całej serii God Of War nie będzie już z kim walczyć, a na ciekawych bossów nie możemy liczyć, a jednak - jest pełno nowych potworów do poćwiartowaniu, a ilość bossów na pewno będzie porównywalna do tej z God Of War 3. Dostaniemy nowe interesujące moce, których nie widzieliśmy w poprzednich częściach serii i tym razem nikt nie poszedł na łatwiznę dodając jakieś pioruny czy coś tam, tylko będziemy mogli cofać czas albo rekonstruować przedmioty, to chyba jedno i to samo, ale nie jestem pewny co ta moc robi. Troche żałosny był ten niby słon, ale da się to jakoś przezyć. Nie chce niczego przepowiadać, ale prawdopodobnie God Of War Ascension będzie mógł walczyć o miano najlepszej części serii.
  • 0