Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii - Pogadanki


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
2051 odpowiedzi na ten temat

#1921 ramzes64 Napisany 28 maja 2010 - 23:16

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

Ostatnio kolega mówił mi że gry z Wii na LCD wyglądają słabo. Jak to w końcu jest? No i jak gry z GC wyglądają puszczone przez Wii na LCD?




fingus tylko wiesz, SMG to szczyt szczytów Nintendo, z tego co mi własnie kolega mowił to ta gra jeszcze w miarę wygląda, a reszta pozostawia dużo do życzenia :/


TATA A MARCIN POWIEDZIAŁ... weź se chłopie kup Wii, a nie słuchasz bzdur, które opowiada Tobie kolega.

a mi wszyscy mówili ze na PS360 jest super rzeczywista grafa, a jak gram w te gry HD, to widze sam plastik (świecące sie twarze / jak z wosku - i sie pytam, gdzie jest ten "realizm"?
  • 0

#1922 Gość_Zero_* Napisany 29 maja 2010 - 15:40

Gość_Zero_*
  • Goście
A ostatnio kolega mówił ...

... nie będę kupował konsoli na której obraz wygląda jak na PS2 albo gorzej serio, nawet nie będę tego sprawdzał, dlatego pytam się Was - mimo że obiektywni raczej nie jesteście posiadając Wii :hmmm:
  • 0

#1923 fingus Napisany 29 maja 2010 - 15:51

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:
Wiadomo, że jak ktoś nie ma Wii to jest najbardziej obiektywny i "siem znajoncy". :lol:
  • 0

#1924 Godot Napisany 29 maja 2010 - 15:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gry, które w założeniach mają byc "realistyczne" typu Resident Evil 4, REmake wyglądają słabo. Niektóre gry (Overkill) są po prostu brzydkie. Metroid Prime Trilogy broni się designem. Najlepiej wyglądają gry "bajkowe". Takie Okami, czy Super Mario Galaxy wręcz zachwyca, Zelda: Wind Waker też wygląda obłędnie. Mając inne konsole na Wii będziesz grał tylko w najpotężniejsze hity, a te są ładne (przecież nie kupisz na Wii Call of Duty, czy jakiegoś Conduita). Ja Wii cholernie polecam :)
  • 0

#1925 Gość_Zero_* Napisany 29 maja 2010 - 15:55

Gość_Zero_*
  • Goście
Na Wii patrzę głównie przez pryzmat popykania sobie w dwie Zeldy : WW i TP, Okami, SMG1 i 2, NMH 1 i 2, jedynke pewnie tez na PS3 wezme ... i w sumie tyle

edit. no i jeszcze Paper Mario :)
  • 0

#1926 Godot Napisany 29 maja 2010 - 15:58

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No to bierz. Kilka gier jeszcze Ci dojdzie (gdzie Metroidy? Overkill jest prześwietny, Mario Kart też ok). NMH bez wiilota? Naaaaah
  • 0

#1927 Texz Napisany 29 maja 2010 - 16:02

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Różnica pomiędzy PS3 i X360, a Wii w głównej mierze widoczna jest jedynie w niższej rozdziałce. Gry od wewnętrznych studiów Nintendo robione bezpośrednio na Wii wyciągają siódme poty z konsoli i to widać.
Choć dla mnie Wii to też jest taki katalizator, żeby nie popaść w szaleństwo współczesnej wojny na cyferki. Odpalam Mariana i czuję się lepszy od Mastaha robiącego zdjęcia ścianom w Halo 3 i Unczarted 2. Bo liczy się tylko fun.
  • 0

#1928 Gość_Zero_* Napisany 29 maja 2010 - 16:06

Gość_Zero_*
  • Goście

Choć dla mnie Wii to też jest taki katalizator, żeby nie popaść w szaleństwo współczesnej wojny na cyferki. Odpalam Mariana i czuję się lepszy od Mastaha robiącego zdjęcia ścianom w Halo 3 i Unczarted 2. Bo liczy się tylko fun.


Akurat żeby czuć się lepszym od mastaha co robi zdjęcia wystarczy po prostu grać w gry :)

Tylko teraz pytanie czy brać PSP czy Wii :/ czarny Wii nówki już od 750 zł można kupić - całkiem nieźle
  • 0

#1929 Godot Napisany 29 maja 2010 - 16:09

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Głupie pytanie. A w co wolisz pograc? W Daxtera, czy w SMG? W GoW, czy w Zeldę? W domu, czy na działce?
  • 0

#1930 ramzes64 Napisany 29 maja 2010 - 16:48

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

A ostatnio kolega mówił ...

... nie będę kupował konsoli na której obraz wygląda jak na PS2 albo gorzej serio, nawet nie będę tego sprawdzał, dlatego pytam się Was - mimo że obiektywni raczej nie jesteście posiadając Wii :hmmm:


a twoj kolega jest obiektywny? dlaczego? ... znasz go i bardziej go sluchasz / moze masz takie samo zdanie jak on - wiec po co pytasz... zreszta mozesz u niego zagrac/zobaczyc.

ja tam mam Wii / X360 / PS3 ... Wii + X360 i wystarczy (choc planowalem tylko w 5gier na X360 zagrac - to kolekcja sie powiekszyla) ... co do PS3 to mam ją dla dwoch gier i spredaje za miesiac lub dwa. Tyle zajebiszczych gierek jest na Wii, ze szkoda czasu na wszystko.
  • 0

#1931 Malutki Napisany 29 maja 2010 - 20:29

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Śmieszą mnie wypowiedzi osób , które uważają , że gry na Wii wyglądają jak na ps2 lub gorzej ( mam na myśli tylko hiciory ).A w tym całym zamieszaniu najzabawniejsze jest to, że Ci specjaliści nie posiadają tego sprzętu ,a jedynie robią porównania na screenach bądź też nędznych filmikach :lol: .

A ostatnio kolega mówił ...

... nie będę kupował konsoli na której obraz wygląda jak na PS2 albo gorzej serio, nawet nie będę tego sprawdzał, dlatego pytam się Was - mimo że obiektywni raczej nie jesteście posiadając Wii :hmmm:

Aha czyli posiadamy Wii i każdy z nas to perfidny fanboy , który nagina trochę rzeczywistość :hmmm: .
Taikun my jesteśmy fanami , ale nie ślepymi.Cześć z nas posiada w swoim dorobku więcej niż tylko jedną konsole i nam łatwiej jest dostrzec różnice.
  • 0

#1932 Gość_Zero_* Napisany 29 maja 2010 - 20:36

Gość_Zero_*
  • Goście
Skoro tak to czemu się tak denerwujecie :^^: TEXZ i Greg nie reagują ... doświadczenie robi swoje :) ale dzięki za odpowiedzi
  • 0

#1933 Godot Napisany 29 maja 2010 - 20:39

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Taikun, dziwi mnie to, że gracz z takim doświadczeniem pyta o takie głupoty.
  • 0

#1934 ACZ Napisany 29 maja 2010 - 20:39

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Nie polecam kupowania Wii w chwili obecnej, jest jeszcze za drogie jak na technologię którą sobą prezentuje.
  • 0

#1935 Godot Napisany 29 maja 2010 - 20:41

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Nie polecam słuchac Czycha, jest zbyt tępy jak na dzisiejsze standardy
  • 0

#1936 Gość_Zero_* Napisany 29 maja 2010 - 20:44

Gość_Zero_*
  • Goście
Greg Wii widziałem przelotem parę razy, kumpel który gra dość sporo miał i sprzedał bo go drażniła grafika ... tyle, zapytałem czy to prawda i jak jest naprawdę. Wy pod to podpisujecie niewiadomo co :)

A czychu kupi Wii po 8 latach
  • 0

#1937 Godot Napisany 29 maja 2010 - 20:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jacy Wy? Ja odpowiedziałem normalnie :) W grach są ząbki, w końcu to tylko 480p. Jeżeli przeszkadzają Ci do tego stopnia, że grac nie możesz to odpuśc. Ale jak cenisz design i grywalnośc to i jedno i drugie na Wii znajdziesz.
A jeżeli chodzi o głupie pytania to miałem na myśli to o wyborze Wii vs PSP.
  • 0

#1938 Malutki Napisany 29 maja 2010 - 20:49

Malutki

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 508 Postów:
Zacznijmy od tego , że Czychu nigdy nie kupi Wii :^^:
  • 0

#1939 torq314 Napisany 29 maja 2010 - 20:54

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

na której obraz wygląda jak na PS2 albo gorzej


jeżeli Twoim priotytetem jest wygląd to nie kupuj Wii. oszczędź sobie fajnych gier, które nie wyglądają tak jak u konkurencji. proste.

co do PS3 to mam ją dla dwoch gier i spredaje za miesiac lub dwa.


nie warto sprzedawać. z tych samych powodów dla których nie sprzedajemy Wii czy X360 w czasie posuchy, bo po niej zawsze przychodzi ulewa.
tu jest to samo, trzeba się przemęczyć. znowu będziesz kupował jak wyjdą Uncharted 3 czy The Last Guardian?
  • 0

#1940 Texz Napisany 29 maja 2010 - 21:16

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
W sprawie sprzedawania Wii, gość od którego kupiłem używane Wii z pełnym wyposażeniem w chwili obecnej już tego żałuje. Nie jestem pewien czy sobie sprawił nowe Wii, ale w każdym razie tak to jest kiedy kogoś boli, że konsola postoi sobie grzecznie na półeczce przez te kilka miesięcy, gdy nic nie ma ciekawego na rynku. Choć w przypadku Wii jest łatwiej zgarnąć jakąś dobrą grę, bo ta konsola ma ogromną bibliotekę retro gier z NGC, N64, SNES, NES etc..
  • 0

#1941 Kaxi Napisany 29 maja 2010 - 23:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 163 Postów:
Odkad N dorzuca wii sports resort i motion plus do czarnych wii, oplaca sie kupic wii jak jasna cholera. az sam bym sobie kupił jeszcze raz gdybym juz nie miał. jeśli ktoś nie jest jeszcze przekonany, to niech poczeka dwa tygodnie do e3 i wtedy zobaczy.
  • 0

#1942 ramzes64 Napisany 30 maja 2010 - 00:12

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:

nie warto sprzedawać. z tych samych powodów dla których nie sprzedajemy Wii czy X360 w czasie posuchy, bo po niej zawsze przychodzi ulewa.
tu jest to samo, trzeba się przemęczyć. znowu będziesz kupował jak wyjdą Uncharted 3 czy The Last Guardian?

to ze planuje sprzedac PS3 to decyzja nieodwracalna ( nie lubie Sony ;p ) ... Killzone 2 przeszedlem / troche gram online ... Ratchet sie mi ciągnie, a mam jeszcze BOTY i sprzedaje... Na X360 jest duzo gier w ktore chce zagrac, a na PS3 zadne Uncharted'y mi nie podchodzą i cla reszta - wole Xa na dorywcze granie / a Nintendo Wii / GC / Virtual Console / Wii Ware / DS - to jest priorytet, najwieksza kolekcja, duzo gier nietkniętych ... nie mam czasu tracic czas dla sredniakow SONY.

ONLY NINTENDO ... a wroga poznalem / i wiem ze to nie dla mnie... mam swoje upodobania, i nich sie trzymam - bo o to wlasnie chodzi... wybrac to / co komu odpowiada... sprawdzilem wsystko w tej generacji i wybralem.

to tak jak mam FORDA, a nie FERRARI .. i marudze ... po prostu ludzie ktorzy nie moga wybrac z wielu, wybieraja jeden produkt z przyzwyczajenia/polecenia - a pozniej marudzą ze inni jezdza FORDEM.

Nintendo w kazdej odmianie to moj wybor swiadomy - na reszte szkoda czasu... tyle hitów czeka ciekawych.. np de Blob / wole go, niż Ratchet (koncze go bo juz zaczalem) ... Ratchet to strzelanka, a blob to za***iscie relaksujący produkt / nowy styl, dizajn, ciekawa rozgrywka...

powiem tak, jak koles w telewizji z USA ktory podczas premiery iPad'a od Apple powiedzial, ze KOCHA wszystko co jest z logiem Apple... gdyby produkowali ryby z logiem, tez by kupowal :) ... ja biore Nintendo (nie wszystko - WiiMusic odpada) ... trzeba umiec przebierac / a nie pierdielic ze na Wii jest tona chłamu
  • 0

#1943 ACZ Napisany 30 maja 2010 - 00:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:

sprawdzilem wsystko w tej generacji i wybralem.

LOL
Na razie co Ty sprawdziłeś na PS3 to KZ2 i Ratchet i tyle, a w Uncharteda to grałeś jedynie w demo, które absolutnie nie pokazuje jak wypada cała gra. Niestety, ale jesteś największym fanbojowym betonem tego forum, takich betonów nie ma nawet w kręgu sonybojów. Oczywiście, że narzekasz na każdego exa na PS3, bo sobie chcesz jedynie wytłumaczyć, że wyłącznie na platformach Nintendo są za***iste gry, a na konsolach Sony są gry gorszego sortu, gdyż ubzdurałeś sobie, że platformy Sony to Twój wróg. Dlatego kończąc całe 2 gry na PS3 wmówiłeś sobie, że już wszystko widziałeś i innych gier nie musisz sprawdzać, tym samym w zgodzie z samym sobą możesz sprzedać PS3 żyjąc dalej w obłudnej świadomości, że tylko na konsolach Nintendo są dobre gry. Chcesz grać całe życie jedynie na konsolach Nintendo to graj.

acznijmy od tego , że Czychu nigdy nie kupi Wii.

To oczywiste, że kupię ale jeszcze nie teraz, bo za technologię którą Wii ma w środku jestem w stanie zapłacić 500 zł, nie więcej. A gry nie uciekną, spokojnie sobie w przyszłości wszystkie liczące się na Wii tytuły ukończę. W sumie jak jeszcze Nintendo zjedzie z ceną o 50$ (co się może zdarzyć w tym roku) to warto będzie kupić.
  • 0

#1944 Gość_Zero_* Napisany 30 maja 2010 - 00:34

Gość_Zero_*
  • Goście
Czych używane Wii kosztują 500 zł ... Tobie używki nie przeszkadzają bo PS3 też takie przecież masz więc już czas ... tylko że musiałbyś ruszać d*pę przed ekranem, a tego pewnie nie lubisz
  • 0

#1945 Gość_Ins_* Napisany 30 maja 2010 - 01:59

Gość_Ins_*
  • Goście

Niestety, ale jesteś największym fanbojowym betonem tego forum, takich betonów nie ma nawet w kręgu sonybojów.


Nie chce cie martwic, ale ten tytul nadal nalezy do ciebie ;P

Cos mnie wzielo na Wii ostatnio. Wczesniej mialem ta konsole (kupiona zaraz po premierze), ale po trzech miechach sprzedalem bo nie za bardzo bylo w co grac, a gry na Wii wygladaly mega paskudnie na moim poprzednim LCDku (kabel component ofkoz). Teraz jest mnostwo genialnych tytulow do nadrobienia i telewizor mam zacniejszy (swietnie skaluje obraz) wiec chyba zaopatrze sie w czarny zestwik :twisted:

Poczekam jeszcze do E3, moze jakims cudem sprzet stanieje troszke :smile:
  • 0

#1946 Nexus Napisany 30 maja 2010 - 10:53

Nexus

    Tears In Rain

  • Forumowicze
  • 6 963 Postów:
Mam to samo - kiedy miałem Wii były na tą konsolkę ze trzy ciekawe gry. Pograłem, sprzedałem. Teraz sytuacja jest inna, a i nowe ciekawe tytuły na horyzoncie. Czekam na E3, cholerka wie czy nie wyskoczą z czymś niespodziewanym odnośnie sprzętu, tak jak to chcą zrobić z 3DS.
  • 0

#1947 xell Napisany 30 maja 2010 - 15:18

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 381 Postów:
Ja i Wii i PS3 kupię jakoś w przyszłym roku. Pierwsze na panel pójdą Metroidy, bo uwielbiam tę serię a jeszcze w żadnego Prime'a nie grałem (jedynie w jedynkę 20 minut przed kilkoma laty).
  • 0

#1948 Texz Napisany 30 maja 2010 - 15:22

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Właśnie dorwałem Cave Story na Wii i takie mam pytanie: grać w to czy pogodzić się ze stratą punkcików o_O. Obrazki zapowiadały fajną zabawę, a jak na razie czuję się jak po kupnie Mega Man 10.
  • 0

#1949 torq314 Napisany 30 maja 2010 - 16:29

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:

Właśnie dorwałem Cave Story na Wii i takie mam pytanie: grać w to czy pogodzić się ze stratą punkcików o_O. Obrazki zapowiadały fajną zabawę, a jak na razie czuję się jak po kupnie Mega Man 10.


ja akurat przechodzę na PC i nie narzekam. oprawa jest słaba, ale do dziś grywam w crystal caves czy commandera keena.
w cave story podoba mi się levelowanie broni i backtracking. dobrze rozwiazano też savepointy, są gęste i można sobie całość dawkować w małych porcjach.

pograj trochę, pogłówkuj, zatnij się z raz (tak żebyś musiał trochę pokrążyć), może się wkręcisz.
  • 0

#1950 fingus Napisany 30 maja 2010 - 17:02

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:
Czychu, jak kupować, to tylko teraz, ta technologia nie odmłodnieje za parę lat, a Nintendo ma politykę nieobniżania cen, więc nie liczyłbym na jakieś radykalne upusty przed pojawieniem się kolejnej generacji. ;-)
  • 0